Weebly.com ülevaated

Täna on veebist alustamine lihtsam ja odavam, kui arvate. Nii paljude tööriistade ja tarkvara abil saab igaüks luua professionaalse veebisaidi, ilma et oleks vaja kasutada ühtegi programmeerimiskeelt. Sageli vali harrastajad ja ka väikeettevõtete omanikud oma veebisaidi loomiseks veebisaidi koostaja abil. Selles artiklis vaatlen kõige populaarsemat veebisaidi loomise tööriista Weebly.


Weebly käivitas 2006. aastal grupp tudengeid. See on kiiresti õnnestunud; Aeg Ajakiri on Weeblyt maininud 2007. aasta 50 parima veebisaidi hulgas, samal ajal kui 2008. aastal mainiti seda The Wall Street Journalis ajakirjana valik väikeettevõtetele veebisaidi loomiseks. 2008. aastal jõudis Weebly enam kui miljoni kasutajani.

Weebly on hõlpsasti kasutatav veebisaitide lohistaja, mida pidevalt täiustatakse ja mis toetab ka CSS / HTML-i redigeerimist. Üksikisikutele ja väikeettevõtetele on ideaalne kujundada oma veebisait ilma, et oleks vaja kasutada koodi või omada veebidisaini oskusi. Selle Weebly ülevaate järgmises osas näitan teile selle saidi koostaja kasutamise plusse ja miinuseid. Anname teile mõned näpunäited, kuidas oma saiti kiiresti käivitada ja milliseid plaane valida.

Mis on Weebly.com-ist head??

Programmeerimist pole: erinevate funktsioonide või paigutuste oma veebisaidile integreerimiseks ei pea te kleepimiskoodi kirjutama ega kopeerima. Saidi koostaja abil on veebielementide ja meediumite hõlbus sisestamine veebisaidile ilma veebiprogrammeerimist tundmata.

Alusta kiiresti: Weebly abil saate oma saidi käivitada mõne minutiga. Valige lihtsalt teema, mis sobib teie veebisaidile kõige paremini, lohistage, looge vajalikud lehed ja täitke need sisuga, avaldage oma veebisait otse oma domeenile.

Domeen & Hõlmatud majutamine: domeeni registreerimine ja hostimiskonto haldamine võib uustulnuka jaoks olla keeruline. Veebimajutus on lisatud igasse hostimispaketti, samas kui iga tasulise paketi korral on tasuta domeen üheks aastaks. Samuti saate Weebly abil uusi domeene hõlpsalt registreerida.

Premium kujundused: saate valida paljude kvaliteetsete premium-teemade hulgast ja kasutada neid tasuta. Nende kujunduste redigeerimine ja kohandamine on ehitajal lihtne. Samuti saate oma teema importida ja Weebly abil seda kohandada.

Lihtne kasutada Builder:  lihtsa lohistamise abil saate hõlpsalt sisestada mitmesuguseid vidinaid ja lisada funktsioone oma veebisaidile. Vaid ühe klõpsuga saate lisada tekstibokse, pealkirju, pildigaleriisid, nuppe, infolehti ja kontaktvorme, kaarte, meediume (video, heli, dokumendid, failid), tooteid ja lisada Google AdSense.

Mis on halba veebisaidil Weebly.com?

Oled ummikus: Weebly pakub oma tööriistaga loodud veebisaitidele tasuta hostimisteenust. Probleem on selles, et te ei saa oma saiti teise hostiteenuse pakkuja juurde teisaldada. Kindlasti saate Weeblyga registreeritud domeeni üle kanda teisele registripidajale, kuid veebisaiti ei saa teise serverisse teisaldada. Selle saidi koostaja kasutamisel peaksite sellega arvestama.

E-posti teenus: Weebly ei paku tasuta e-posti teenust. Saate ikkagi lisada ettevõtte e-posti aadressi, näiteks [email protected], kuid ainult Google Appi teenusega, mis maksab lisatasu.

Weebly hind & Hinnakujundus

Weebly’is saate valida nelja erineva kava vahel. Tasuta plaan sisaldab Weebly veebisaidi ehitajat, tasuta alamdomeeni, tasuta hostimist kuni 500 MB salvestuslimiidiga ning vestluse ja e-posti tuge. See plaan on suurepärane ehitaja katsetamiseks ja proovimiseks.

weebly plaanid ja hinnakujundus

Lisatasu plaanid algavad alates 8.00 dollarist kuus ja hõlmavad Weebly lohistaja ehitajat, ühe aasta tasuta domeeni, talletuspiiranguta, tasuta hostimist, võimaldades luua piiramatu arvu lehti, eemaldada Weebly bränding ja nii edasi. Kava „Starter“ sobib suurepäraselt tavalise saidi loomiseks, millel on oma kohandatud domeeninimi ja oma ettevõtte e-posti aadress. Kava “Pro” sobib ideaalselt liikmelisuse veebisaitidele, samas kui “Äri” plaan sobib kõige paremini e-kaubanduse saitide vajadustele.

Weebly e-kaubandus – looge veebipood

Seega võiksite küsida, kui hea ja turvaline on Weeblyga tooteid müüa ja kui lihtne on seda seadistada. Kõigepealt peaksite arvestama, et iga lisatasukava võimaldab tooteid veebis müüa. Starteriga saate müüa kuni 10 toodet, Pro-ga kuni 25 toodet, samas kui äriplaanil pole piirangut, kui palju tooteid saate lisada.

Äriplaan võimaldab teil müüa ka digitaalseid tooteid. See plaan sisaldab ka varude haldamist, saatmis- ja maksukalkulaatorit ning kupongikoodide lisamise võimalust teie poodi. Äriplaan sisaldab SSL-sertifikaati, mis võimaldab teie klientidel otse teie domeenis kassat kontrollida, hoides nende teavet turvalisena.

Poe seadistamine on lihtne. Valige Weebly ehitajas pood ja klõpsake nuppu Lisa poe leht. Nii luuakse uus menüü ja leht, kuhu saate oma tooteid lisada (seada pealkiri, hinnad, üles laadida pilte, seada toote kogus jne). Saate tooteid ka CSV-failist importida.

Weebly veebitugi

Ehkki saidi koostaja on otsekohene ja hõlpsasti kasutatav, on teil uustulnukana tõenäoliselt vaja mingil etapil abi. Weebly töötajatelt saate abi telefoni, e-posti ja vestluse teel. Kiire abi saamiseks saate sirvida ka nende teabebaasi ja kogukonna foorumit.

Weebly e-posti teenus

Ehkki standardse hostimiskava abil saate luua kohandatud ettevõtte e-posti aadressi ilma lisatasuta, ei ole Weebly see funktsioon tasuta kaasa arvatud.

Weebly integreerub teenusega Google Apps for Business, mis maksab ühe kasutaja kohta aastas 50 dollarit. See lisab võimaluse ühendada oma domeenimeilisõnumid Gmailiga ning omada täielikku rakenduste komplekti, näiteks kalendrit, salvestusruumi ja vestlust. Google’i rakenduste komplekt võimaldab teil oma e-kirjadele juurde pääseda kõikjal ja hallata oma veebisaiti ja e-kirju ühest kohast otse Weebly kaudu.

Weebly teemad & Kujundused

weebly teemad ja kujundused

Weebly saidi koostajal on lai valik kvaliteetseid teemasid ja kujundusi, mida saate kasutada tasuta. Kui ükski neist kujundustest ei vasta teie vajadustele, võite osta teemasid teistelt veebisaitidelt (ainult Google Weebly teemad) ja importida need Weebly ehitajasse.

Kõik veebisaidil Weebly.com saadaolevad teemad on mobiilivalmis (reageerivad) ja SEO-sõbralikud, nii et te ei pea muretsema kasutajate pärast, kellel on probleeme teie sisu vaatamisega, ega otsimootorite eest, mis indekseerivad teie veebisaiti.

Weebly Free Site Builder

Saate Weebly veebisaidi ehitajat tasuta proovida. Lisaks saate oma veebisaidi avaldamiseks tasuta alamdomeeni (näiteks http://yoursite.weebly.com). Te ei pea rahalist teavet esitama, kui soovite oma kontot täiendada tasuliseks. Peaksite arvestama, et tasuta kontol on piiratud hostimismaht ja funktsioonid. Näiteks tasuta kontol ei saa te e-kaubanduse funktsiooni kasutada, te ei saa jaluse vormist Weebly kaubamärki eemaldada ega saa ka teie oma domeeni ühendada.

Järeldus – on teie jaoks Weebly?

Pole saladus, et Weebly pole kõigile, kuid neile, kes otsivad odavat ja hõlpsasti kasutatavat lahendust oma veebisaidi loomiseks ja haldamiseks, on Weebly kindlasti hea variant, mida kaaluda. Nii üksikisikud kui ka väikeettevõtted saavad oma veebisaidi minimaalse töö ja vaevaga üles seada ja seda hooldada.

Lisateavet selle kohta, kui lihtne on Weebly abil veebisaiti luua, saate lugeda meie Weebly juhendist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map