DudaMobile.com ülevaade

DudaMobile.com on juhtiv DIY veebisaitide looja, mille eesmärk on aidata inimestel ja spetsialistidel luua natiivselt reageerivaid veebisaite ja ainult mobiilseadmetega saite. See veebisaidiehitaja tööriist võimaldab teil luua ka isikupärastatud veebisaidi, mis muutub selliste käivitajate põhjal nagu kellaaeg, seadme tüüp ja asukoht.


Vaatamata meie saidi DudaMobile.com arvustusele, keskendub see peamiselt mobiilsete saitide loomisele, kuid see teenus pakub ka kõik-ühes reageerivat veebisaidi ehitajat, millel on muljetavaldav e-kaubanduse funktsioonide komplekt, mis teeb Duda veebipoest ehitaja omaette.

DudaMobile.com ülevaade

Avaldatud 2010. aastal Itai Sadan ja Amir Glatt, Duda sai alguse soovist aidata väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel sammuda mobiiltehnoloogiate tekkega, mis nõudsid paremaid brausimiskogemusi mobiilis.

Kui ressursside ja tehnilise oskusteabega suured ettevõtted suutsid muutuvaid nõudmisi kiiresti täita, olid VKEd mahajäänud. DudaMobile loojad tunnistasid seda ja lõid teenuse, mis suudaks võrdsed tingimused luua.

Californias Palo Altos asuv Duda on uhke, et majutab üle 5 miljoni veebisaidi ja on viimase aasta jooksul võitnud üle 10 auhinna..

DubaMobile plaanid & Hinnakujundus

dudamobile plaanib hinnakujundust

Duda pakub sõltuvalt teie valitud alamteenusest 3 hinnakihti – Responsive Website Builder (kõik-ühes reageeriv veebisaitide koostaja), Ainult mobiilse veebisaidi koostaja või Duda edasimüüja plaan.

Vaba kava

Nii tundlikul saidi koostajal kui ka mobiilse saidi koostajal on tasuta plaan, mis võimaldab teil nautida kõiki Duda põhifunktsioone. Need tasuta plaanid hõlmavad majutamist Amazon Cloudis, võimalust luua natiivselt reageeriv veebisait või mobiilisait, analüüsi- ja jälgimisriistu, Duda domeeni (mysite.dudaone.com) või ainult mobiilse domeeni (mobile.dudamobile.com/site/mysite) ), kogukonna tugi ja Duda reklaamid.

Lisaks neile funktsioonidele toetab reageeriv veebisaidi tasuta versioon ka e-kaubanduse võimalusi, näiteks 10-tootekaupluse, 2 tootekategooria, tellimis- ja kliendihaldusriistade loomine ning  PayPali, triibude ja globaalsete lüüside makseteenuse pakkujad.

Vastuvõtvad veebisaidiplaanid

dudamobile tundlikud veebisaidid

Lisaks tasuta versioonile on selles kategoorias veel kaks plaani – plaan Business + ja Business + e-commerce.

Mõlemad plaanid sisaldavad põhifunktsioone, mida saaksite tasuta versiooniga – välja arvatud juhul, kui saate nende plaanidega kohandatud domeeni lisada – ning hõlmavad turvalist ühendust HTTPS-i kaudu, saidi varukoopiaid, Chrome’i tõuketeateid, arendaja režiimi ja mitmekeelset veebisaiti.

Kava Business + sisaldab samu e-kaubanduse võimalusi, mis sisalduvad tasuta versioonis, samas kui Business + e-kaubanduse plaan võimaldab teil luua tootepoe, kus on kuni 2500 toodet, piiramatu tootekategooriad, 30+ makseteenuse pakkujat, tooteülevaated integreeritud Facebook ja sisaldab mitmeid halduse, SEO, turunduse, jälgimise ja aruandluse tööriistu.

Duda võtab Business + -plaani eest tasu 14,25 dollarit kuus (aastaplaan) või 19 dollarit kuus-kuu eest koos võimalusega saada eluaegne sait kindla hinnaga 299 dollarit. Business + e-poe plaan maksab 22,50 dollarit kuus (aastaplaan) või 29 dollarit kuus kuus 100 toote poe jaoks ja 36,75 dollarit kuu kohta (aastaplaan)
või 4600 dollarit kuus-kuu toote 2500 tootepoes.

Ainult mobiilseadmetele mõeldud veebiplaanid

ainult dudamobile'i veebisaidid

Selle kategooria vabakava on selle kategooria ülaosas Premium-paketiga, mille müügihind on 7,20 dollarit kuus (aastaplaan)
või 9,99 dollarit kuus-kuu või ühekordne tasu 159 dollarit, et saada ainult mobiiltelefonidele mõeldud premium-sait kogu eluks.

Selle paketi juurde kuuluvad e-posti tugi, kohandatud domeen, Chrome’i tõukemärguanded ja lisatasu funktsioonid, näiteks klõpsamiseks helistamine.

Duda Pro edasimüüjaplaan

dudapro edasimüüja plaanid

Duda veebisaidi edasimüüjaprogramm maksab 249 dollarit aastas ja edasimüüjatel on juurdepääs kõikidele Duda veebisaitidele kuni 40% allahindlusega ja ulatuslikule tööriistakomplektile, mis on loodud äriefektiivsuse ja kasumi maksimeerimiseks. Duda Pro plaanist huvitatud saavad teenust testida 30-päevase prooviperioodiga.

DudaMobile’i võimalused

dudamobile funktsioonid

DudaMobile’i plaanides on funktsioonid, mis tagavad teie veebisaidi kiire laadimisaja, paindlikkuse ja ülimugavuse disainis, võimsad turunduse ja e-kaubanduse tööriistad ning usaldusväärse hostimise. Lühidalt – siin on need omadused, mis muudavad DudaMobile’i juhtavaks teenuseks tugeva veebipõhise kohaloleku loomisel:

 • Google’i eelistatud veebisaitide koostaja: DudaMobile’i veebisaidid optimeeritakse automaatselt Google PageSpeed ja on täielikult kooskõlas Google’i parimate tavadega;
 • Paindlik disainikontroll: saate valida pidevalt laieneva uhke loomulikult reageerivate mallide galerii hulgast, kohandada neid arendaja režiimis, redigeerida elemente seadme kaupa ja kohandada kõike, sealhulgas fonte, pilte, videoid, veebisaidi tekstilinke jne;
 • Ultra isikupärastamise tööriist: kasutage eelnevalt tehtud isikupärastamise reegleid, looge oma isikupärastamise reeglid ja kasutage aega, asukohta, külastuste arvu, URL-i ja seadme tüübi päästikuid ultrapersonaalse sirvimiskogemuse loomiseks;
 • Importimine ühe klõpsuga: Duda võimaldab teil ühe hiireklõpsuga importida kõik olemasolevad pildid, teksti ja sotsiaalset teavet olemasolevalt saidilt või Facebookist;
 • Veebipoe loomine: luua Duda sisseehitatud e-kaubanduse lahendusega võimas e-poe pood, mis võimaldab teil luua täielikult reageeriva veebipoe, sõltumata sellest, kas müüte digitaalseid kaupu. Luba automaatne maksude arvutamine, kupongide genereerimine, toodete liigitamine kategooriatesse, allahindluste, saatmisvõimaluste, saatmismäärade ja koha jälgimiskoodide kuvamine;
 • Usaldusväärne veebisaidi arhitektuur: Amazoni veebiteenuste hostimine, SSL-sertifikaadid, ülemaailmne CDN, saidi varundamine ja dünaamiline esitamine on vaid mõned funktsioonid, mis muudavad Duda veebisaidid turvaliseks, stabiilseks, kiireks ja usaldusväärseks;
 • Mitme keele funktsioon: see funktsioon võimaldab teil teha oma veebisaidi kättesaadavaks vähemalt 55 keeles;
 • Mugav platvormintegratsioon: laiendage oma veebisaidi funktsionaalsust kasuliku turunduse (nt MailChimp), sotsiaalmeedia (Facebook, Instagram, Reddit, TripAdvisor jne), e-kaubanduse (nt PayPal) ja muude integratsioonidega;
 • Duda White Labeli toimetaja: pange Duda platvorm oma kaubamärgi alla koos funktsiooni White Label Editor abil.

Klienditugi DudaMobile’is

duda klienditugi

Duda klienditugi sisaldab isejuhitavat abi, reaalajas vestluse tuge ja DudaPro klientidele mõeldud telefonitugi 18 tundi päevas. Tasuta versiooni plaanide korral on saadaval ainult kogukonna tugi, samas kui teiste plaanide (mitte-DudaPro plaanid) funktsiooniks on e-posti tugi.

Plusse ja miinuseid DudaMobile

DudaMobile on tõeline kõik-ühes veebisaitide loomise tööriist, mis võimaldab ulatuslikke kohandamisvolitusi ja valget sildistamist. Duda veebisaitide ehitaja teenusel on palju eeliseid ja ainult mõned puudused.

Plussid:

 • Tasuta reageeriv saidi versioon veebipoe funktsioonidega;
 • Tugevad mobiilse saidi loomise tööriistad;
 • Unikaalne ultrapersonaliseerimise tööriist;
 • Elukavad ühekordse kindla tasu eest;
 • Google eelistas saidi koostajat.

Miinused:

 • Piiratud klienditoe võimalused;
 • Puudub võimalus saiti eksportida ja teise hostini kolida.

DudaMobile ülevaate järeldus

DudaMobile’i teenused on SMB nõudmistele vastavaks kohandatud. Olgu see, et nad soovivad luua ühe piipari, ajaveebi, ettevõtte veebisaidi või e-kaubanduse saidi, tagab Duda, et kõik nende tööriistaga loodud saidid reageeriksid kõigis seadmetes. Kui arutate endiselt Dudaga liitumise üle, registreeruge tasuta versiooni jaoks ja otsustage ise, kas DudaMobile on tööriist, mida näete enda reageerivas või ainult mobiilseadmete jaoks mõeldud saidi loomisel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map