Wix.com apžvalgos

„Wix.com“ yra pagrindinė debesijos pagrindu sukurta svetainių kūrimo platforma, leidžianti visiems lengvai sukurti nuostabias, profesionalias ir tinkamas naudoti svetaines. Vartotojai gali pasirinkti iš didelio šablonų rinkinio ir pritaikyti juos savo poreikiams.


„Wix“ buvo įkurta 2006 m. Ir šiandien yra viena populiariausių ir nusistovėjusių svetainių kūrimo platformų, turinti daugiau nei 90 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

„Wix“ yra draugiškas pradedantiesiems, leidžiantis ne technikos vartotojams kurti savo svetaines, nereikia mokytis jokių programavimo kalbų ar interneto dizaino. Su savo „drag and drop“ svetainių kūrėju kiekvienas gali susikurti skirtingo tipo svetaines: paprastą verslo svetainę, tinklaraštį, internetinę parduotuvę, fotografijos aplanką, internetinį CV, renginį ar kitą.

Kitoje mūsų „Wix.com“ apžvalgos dalyje atskleisiu „Wix“ svetainės kūrėjo privalumus ir trūkumus bei išsamiai apžvelgsiu jų ypatybes, planus ir veikimą..

Ką gero apie „Wix“?

 • Profesionalūs šablonai: „Wix“ galite pasirinkti iš šimtų gražių ir profesionalių šablonų. Dizainai suskirstyti į kategorijas įvairioms pramonės šakoms, kad galėtumėte lengvai rasti jūsų verslui tinkamą šabloną.
 • Lankstus & Galingas statybininkas: be to, kad „Wix“ kūrėjas yra paprastas ir lengvai naudojamas, net pradedantieji gali sukurti norimą išdėstymą, perkeldami žiniatinklio elementus. Taip pat yra daugybė programų, kurias galite pridėti prie savo svetainės, kad padidintumėte funkcionalumą ir funkcijas.
 • Programų rinka: suteikia prieigą prie šimtų trečiųjų šalių programų, kurias galite įdiegti į savo svetainę. Tokios programos kaip tiesioginis pokalbis, „Google“ žemėlapiai, informacinis biuletenis, užsakymo forma ir kiti rinkodaros, analizės ir tinklaraščių rašymo įrankiai leis jums pridėti papildomų savo svetainės funkcijų ir funkcijų..
 • Mobilusis redaktorius: tai yra puiki funkcija, leidžianti tinkinti savo svetainės rodinį mobiliesiems. Čia galite paslėpti / parodyti tam tikrus svetainės elementus mobiliuosiuose įrenginiuose, nepakenkdami darbalaukio rodinio išdėstymui.
 • Hostingas & Domenas: visi planai apima internetinę saugyklą ir nemažą pralaidumo kiekį, o visi planai pateikiami su nemokamu domeno pavadinimu, išskyrus „Connect Domain“ planą. Taip pat galite užregistruoti savo domenus „Wix“, jei norite sukurti daugiau nei vieną svetainę, todėl jums nereikia naudoti jokio trečiosios šalies registratoriaus.

Kas blogo dėl „Wix“?

 • Skelbimai pagrindiniame plane: net jei mokate už paprasčiausią planą (nuo 4,08 USD / mėn.), kuris leidžia jums prijungti savo domeną prie jų sistemos; „Wix“ vis tiek rodys savo prekės ženklo skelbimus jūsų svetainėje. Jūsų svetainė nebus „be skelbimų“ tik naudojant „Combo“ planą (nuo 9,25 USD / mėn.).
 • Negaliu pakeisti šablono: atidžiai rinkitės savo dizainą, nes kai pasirinksite šabloną, jo pakeisti nebus galima. Žinoma, jūs galite redaguoti šablono elementus ir pritaikyti jį savo poreikiams, tačiau neįmanoma pasirinkti naujo dizaino.
 • Tinklalapio nuosavybė: jei kuriate savo svetainę su „Wix“, turėsite likti su „Wix“ tol, kol norite išlaikyti savo svetainę. Neturite prieigos prie svetainės failų ar šaltinio kodo ir negalite jo redaguoti. Vis dar galite pridėti tinkintą HTML į savo svetainę naudodami valdiklį.

Išsami „Wix.com“ apžvalga

Tikriausiai jau esate girdėję apie „Wix“ anksčiau, nes ji yra viena iš svetainių kūrimo pramonės lyderių. Jis žinomas dėl patogumo naudoti ir todėl jis yra toks populiarus tarp vartotojų visame pasaulyje. „Wix“ turi apie 100 milijonų vartotojų iš daugiau nei 190 šalių.

Jų sukurtas „tai, ką matote, ką jūs gaunate“ naršyklių svetainių kūrėjas yra puiki idėja, ir jūs prie to greitai priprasite. „Wix“ yra ne tik paprastas, bet ir labai efektyvus. Per trumpesnį laiką sukursite puikios išvaizdos ir lengvai naudojamas svetaines.

Puikus „Wix“ tinklalapio kūrėjo dalykas yra tai, kad nuo jo galima pradėti nemokamai. Daugeliui vartotojų šios nemokamos galimybės pakaks. Jame yra visi įrankiai, reikalingi sėkmingam tinklaraščiui, arba nedidelė informacinė svetainė.

O geriausia „Wix“ yra patogumas vartotojui. Net ir didžiausiems noobams nebus sunku priprasti prie sąsajos. Viskas yra lengvai suprantama ir niekuomet neatsidarysite, atidarysite gražią svetainę.

Tačiau jei nemokamos parinkties nepakanka, „Wix“ turi sprendimų jums. Jie siūlo skirtingus, mokamus variantus, kurie suteiks daugiau sverto. Jie taip pat yra gana prieinami!

Apskritai, „Wix“ yra geras pasirinkimas, ypač pradedantiesiems. Ir jei jūs esate vienas, tai tikrai verta apsvarstyti, nes jis yra nemokamas.

Dabar kaskime šiek tiek giliau. Mes parodysime jums daugiau informacijos apie šį puikų prieglobos paslaugų teikėją ir svetainių kūrėją bei kai kurias jo puikias funkcijas. Pradėkime!

Planai ir kainodara

„Wix“ turi 6 skirtingus planus – 1 nemokamą planą ir 5 mastelį, mokamus planus.

Mes rekomenduojame pradėti nuo jų nemokamo pasirinkimo. Tai puiki proga ir puikus būdas išbandyti paslaugą patiems, nerizikuojant pinigais. Ir plius, galbūt tai bus pakankamai jūsų poreikiams patenkinti. Jei reikia, visada galite atnaujinti vėliau. Buvimas laisvu nereiškia, kad jis neturi jokios vertės, priešingai. „Wix“ nemokamos parinkties pakaks daugumai mažų svetainių ir tinklaraščių. Tai suteiks jums tiek daug puikių įrankių, tiek galėsite sukurti svetaines, kurios yra ne tik gražios, bet ir labai funkcionalios. Jums patiks tai padaryti, visas procesas yra intuityvus, lengvas ir įdomus.

Bet, be abejo, kaip ir viskas, kas nemokama, „Wix“ nemokamas planas turi savo apribojimų, pavyzdžiui, skelbimų. Be to, ji turi tik 1 GB pralaidumo per mėnesį ir 500 MB saugyklos, o tai yra pakankamai gerai tik daugumai pagrindinių svetainių, kurios nepritraukia daug srauto. Ir jei norite nepaisyti šių apribojimų, turėsite sumokėti.

Jų pigiausias mokamas planas „Prijungti domeną“ yra pats paprasčiausias iš visų. Tik už 4,50 USD / mėn. Galėsite prijungti savo domeną, tačiau likusi dalis bus tokia pati, kaip ir naudojant nemokamą planą (500 MB saugyklos, 1 GB pralaidumo). Tai apima „Wix“ skelbimus, o tai yra pagrindinis neigiamas aspektas. Jei norite juos pašalinti, turėsite gauti ką nors geresnio.

Antras pigiausias „premium“ planas yra „Combo“. Tai yra pirmasis, be skelbimų, kuris yra puikus, nes galėsite reklamuoti tik savo prekės ženklą. Be to, dvigubai padidins „Free / Connect Domain“ planų pralaidumą iki 2 GB ir suteiks jums 3 GB atminties. Dabar tai yra kažkas. Taip pat jūs turėsite užregistruoti nemokamą domeną ir galėsite gauti pritaikytą „favicon“, todėl jūsų svetainė bus visiškai pažymėta. Visa tai už 8,5 USD / mėn.

Populiariausias planas yra „Neribotas“, ir jis jums kainuos 12,50 USD / mėn. Kaip jau spėjote atspėti, gausite neribotą pralaidumą. Taip pat turėsite 10 GB atminties. Be viso to, ką turi „Combo“ planas, gausite „Form Builder App“ (48 USD vertė) ir „Site Booster App“ (60 USD vertė). Svetainės stiprintuvas yra ypač svarbus, nes jis pritraukia daugiau srauto į jūsų svetainę ir padės jūsų verslui.

Jei planuojate kurti internetinę parduotuvę, „Wix“ turi jums planą. Jų „e-komercijos“ planas labiausiai tinka mažoms įmonėms. Tai kainuos 16,50 USD / mėn., O pagrindinė jo savybė yra internetinės parduotuvės funkcija, leidžianti vartotojams pirkti iš tavęs, su lengvai naudojamu pirkinių krepšeliu..

Geriausias ir brangiausias „Wix“ planas yra „VIP“, visų geriausių kitų „Wix“ planų savybių derinys. Neribotas pralaidumas, 20 GB saugykla, galėsite prijungti savo domeną ir nemokamai registruoti domeną. Be to, skelbimai bus pašalinti ir gausite pritaikytą telefoną. Jis turi internetinės parduotuvės funkciją, taip pat „Site Booster“ ir „Form Builder“ programas. Be to, kiekvieną mėnesį galėsite sukurti 10 el. Pašto kampanijų, kurios dar labiau padidins jūsų matomumą ir padės jums parduoti savo produktus. Vyšnios viršuje, atlikus profesionalų svetainės apžvalgą, patyrę „Wix“ specialistai pateiks jums vienkartinius patarimus apie bendrą jūsų svetainės kokybę ir SEO. Visa tai tik už 24,50 USD / mėn., Tai yra pirkinys!

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Wix“ planai siūlo daug ir patenkins daugumos vartotojų poreikius. Jų laisvas planas yra pakankamai geras, todėl jį verta išbandyti. Visada galite atnaujinti vėliau, jei jums jo trūksta.

Svarbi pastaba: jei nuspręsite gauti vieną iš jų įmokų planų ir nepatenkinti norėsite atšaukti prenumeratą ar panaudoti pinigų grąžinimo garantiją, nesijaudinkite dėl duomenų praradimo. „Wix“ tiesiog pakeis jūsų planą iš mokamo į nemokamą, o jūsų duomenys bus saugomi.

„Wix“ ypatybės

Natūralu, kad didžiausias „Wix.com“ dalykas yra jų svetainių kūrėjas. Tai yra pagrindinis jų pardavimo taškas, kuris juos įtraukė į IT žemėlapį, ir didžiausias spindintis deimantas ant jų karūnos.

Taip paprasta naudoti, ir net vartotojai, neturintys kodavimo / techninio pagrindo, galės kurti nuostabias svetaines. Viskas daroma jūsų žiniatinklio naršyklėje, naudojant nuvilkimo redaktorių su tiesioginiu redagavimu ir ta garsiąja WYSIWYG patirtimi. Naudodamiesi „Wix“, jūsų svetainės peržiūra atskirai yra istorija. Baigę viskas atrodys tiksliai taip, kaip atrodo, kol jūs jį statėte!

Naujasis ADI (dirbtinio dizaino intelektas) įrankis leis jums sukurti svetainę be pelės paspaudimo. Tai padės jums per vedlį, žingsnis po žingsnio bandydamas suprasti, kokio tipo tinklalapio jums reikia. Jame bus užduodami klausimai apie jūsų asmenines nuostatas ir poreikius bei pasiūlyta pasirinkimo galimybė. Galų gale turėsite internetinę svetainę, kuri puikiai tiks jūsų poreikiams. Daugeliui vartotojų to užteks, kad pradėtumėte, nes vėliau galėsite taisyti smulkius dalykus.

„Wix App“ rinka yra kažkas kita. Čia rasite viską, ko jums reikia norint sukurti savo svajonių svetainę. Yra daugybė nemokamų ir mokamų variantų. Galite jas naudoti norėdami sukurti savo vartotojams prisiregistravimo formas, susieti savo socialinę mediją, pvz., „Instagram“, kurti komentarų skyrius arba kurti ir tvarkyti įvykius ir kt. Taip pat galite kurti forumus, vykdyti el. Prekybą (patikrinkite jų el. Prekybos planą Aukščiau esančią skiltį „planai ir kainodara“), pridėkite tinklaraščius ir sukurkite naujienlaiškius. Be to, naudodamiesi „Wix Mobile View“ galite optimizuoti savo svetainę mobiliesiems. Verta žinoti, kad „Wix“ savo vartotojams taip pat daro didžiąją dalį SEO (su „Wix SEO“ vedliu, nuostabiu įrankiu), tačiau yra keletas sudėtingesnių variantų, kaip patobulinti savo galimybes..

Mes jau pristatėme jums „Wix“ prieglobos planus, tačiau dabar įsigilinsime į juos šiek tiek giliau. Visas „Wix“ prieglobos pagrindas yra debesys, tai reiškia, kad gausite panašų greitį iš bet kurios pasaulio vietos. Testo rezultatai tai rodo, nes „Wix“ priglobtų svetainių greitis paprastai viršija pramonės vidurkį. Tačiau trūkstant VPS, skirto ir perpardavinėtojo prieglobos reiškia, kad „Wix“ neatitiks didesnių svetainių reikalavimų.

Vienas iš dalykų, kurių trūksta Wix.com, yra garantijos laikas. Jų svetainė teigia, kad šiuo metu jų veikimo laikas yra 99,8%, tai yra mažiau nei standartinis (99,9%). Bet kadangi „Wix“ daugiausia skirta mažesnių poreikių vartotojams, tai greičiausiai bus pakankamai gera. Nemokami planai taip pat dalijasi šiuo darbu, o tai yra puiku.

Jei esate pažengęs techninis vartotojas, kuriam patinka gilus pritaikymas, turėtumėte ieškoti kitur. „Wix“ neleidžia patikslinti jūsų svetainės šaltinio kodo. Be to, dėl unikalios sąsajos neįmanoma Wix.com svetainių perkelti į kitą pagrindinį kompiuterį.

Pagalba klientams

Ši sritis tikrai nėra didžiausia „Wix.com“ stiprybė, ypač jei turite nemokamą sąskaitą, nes dauguma skundų kyla iš šios vartotojų grupės. Bet tai šiek tiek suprantama, nes jie turi tiek daug vartotojų, ir jūs negalite tikėtis, kad nemokamos paskyros sulauks tokio pat dėmesio kaip ir aukščiausios kokybės paskyros..

Yra trys būdai, kuriuos galite pasiekti palaikydami: el. Pašto, telefono ir palaikymo biblioteka. Taigi jokio tiesioginio pokalbio, o tai nėra gerai. Telefonas galimas tik nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 18.00 iki 17.00 PST, todėl jūs iš tikrųjų negaunate palaikymo ištisą parą.

„Wix“ savo premium vartotojams siūlo 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri, palyginti su kitais prieglobos paslaugų teikėjais, yra tiesiog nepakankama.

Argumentai už:

 • Puiki nemokama sąskaita
 • Gera mokamų sąskaitų įvairovė
 • Vienas geriausių svetainių kūrėjų
 • Paprasta naudoti, pradedantiesiems draugiška
 • Šimtai programų ir šablonų

Minusai:

 • Nėra jokių papildomų funkcijų, tokių kaip prieiga prie šaltinio kodo
 • Nėra dedikuoto / VPS / perpardavinėtojo prieglobos
 • Palaikymas nėra puikus, trumpa 14 dienų garantija

Išvada

„Wix“ yra išties nuostabus savo pagrindiniame darbe, tai yra svetainių kūrimas ir priegloba ne technikos vartotojams. Čia pradedantiesiems pateikiami lengvai naudojami įrankiai, leidžiantys jiems greitai sukurti nuostabias svetaines. Jie siūlo tiek daug, net jei turite tik nemokamą sąskaitą.

Jei ketinate kurti savo pirmąją svetainę, labai rekomenduojame pasirinkti Wix.com. Tai suteiks jums visus reikalingus įrankius, o sąsaja leis jaustis kaip profesionalui. Viskas vyks sklandžiai ir sklandžiai, o kol jūs to nesužinosite, jūsų gražioji svetainė bus parengta ir veiks.

Ir jei jums atrodo, kad nemokamos sąskaitos trūksta, galite bet kada atnaujinti ją, atsižvelgdami į jūsų poreikius.

„Wix“ trūksta patobulintų funkcijų, tačiau jos tikrai nereikia. Jis skirtas paprastoms, bet gražioms ir veiksmingoms svetainėms kurti, ir tai daro tik tuo. Nieko daugiau, ne mažiau, WYSIWYG.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map