Skirtingi būdai pagreitinti jūsų „WordPress“ tinklaraštį

kaip pagreitinti savo


Vienas iš svarbiausių interneto aspektų, nesvarbu, ar tai būtų asmeninė, ar įmonės svetainė, yra greitis. Nors jūsų svetainės lankytojas (potencialūs klientai) naršo jūsų svetainę, jūs norite suteikti jai geriausią patirtį, todėl greitis yra labai svarbus. Svetainių vartotojai yra nekantrūs, jie nori prieigos informacijos greitai, be jokio laukimo. Jei svetainės įkėlimas užtrunka daugiau nei 3 sekundes, lankytojas išeis nekeisdamas jūsų turinio.

Greitis taip pat svarbus varikliams, kaip „Google“, „Yahoo“, „Bing“ ir kitiems. Paieškos robotai pasieks ir indeksuos jūsų svetainę, o apskaičiuoti tą prieinamumą ir puslapių greitį naudos skirtingais skaičiavimo metodais. Jūsų svetainės greitis gali smarkiai paveikti reitingą.

Pažiūrėkime, pažiūrėkime, kaip galite pagreitinti savo „WordPress“ tinklaraštį atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Pasirinkite patikimą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

Kiekvienos svetainės pagrindas yra interneto priegloba. Galite turėti geriausią svetainę ir naudingiausią turinį žiniatinklyje, jei prieglobos paslaugų teikėjas taip pat čiulpia jūsų svetainę. Atsižvelgiant į jūsų svetainės tipą ir biudžetą, turite rasti tinkamą ir gerą žiniatinklio prieglobos įmonę, teikiančią puikias funkcijas, kokybišką palaikymą ir greitį. Savo „WordPress“ svetainės prieglobai rekomenduoju naudoti „BlueHost“ arba „InMotion“ prieglobą. Bet kokia kaina venkite nemokamo interneto prieglobos, nes šios paslaugos tik pakenks jūsų svetainei įdėjus nepageidaujamas nuorodas ir priverstinius skelbimus į savo svetainę ir yra labai nepatikimos..

Idealu būtų nusipirkti tam skirtą serverį, nes tai gali užtikrinti geriausią našumą, tačiau išsinuomoti tokio tipo prieglobos planą yra labai brangu. Nedidelis „WordPress“ tinklaraštis veiks sklandžiai pagal bendro naudojimo prieglobos planą, o svetainė, kurioje gaunama nemaža srauto dalis, turės būti patalpinta VPS.

Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

Turinio pateikimo tinklo naudojimas (CDN) padeda išsaugoti savo svetainių turinį „debesyje“ ir taip pat išlaikyti svetainę internete, jei nepavyktų prieglobos. Rekomenduoju „CloudFlare“ kurį galima lengvai įdiegti iš „cPanel“ ir jis yra nemokamas.

Vidutiniškai „CloudFlare“ svetainė įkeliama du kartus greičiau, naudojama 60% mažiau pralaidumo, 65% mažiau užklausų ir yra daug saugesnė..

Naudokitės oficialia „WordPress.org“ svetaine

oficiali „WordPress“ svetainė

Nors daugelis „WordPress“ temų dizainerių teikia greito paleidimo paketus kartu su jų atsisiunčiamomis temomis, aš labai siūlau atsisiųsti failus iš oficialios svetainės „WordPress.org“ . Čia rasite naujausią, stabilią ir saugią programinės įrangos versiją, ir jums nereikia kovoti su sugadintais ar užkrėstais failais iš kitų šaltinių. Atnaujinkite savo „WordPress“ tinklaraštį, kai tik bus nauja versija.

Jei neturite techninių žinių, norėdami įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu, galite naudoti diegimo įrankius vienu spustelėjimu  „Fantastico“ arba Softakuliarus. Tai galite rasti savo vidiniame žurnale Cpanelis.Pateikę pagrindinę informaciją, pvz., Vartotojo vardą, slaptažodį ir el. Pašto adresą, per kelias minutes galėsite pradėti naudotis savo tinklaraščiu. Šie įrankiai naudoja naujausią „WordPress“ versiją ir atsisiunčia ją iš oficialios svetainės.

Pasirinkite lengvą „WordPress“ temą

Tema gali labai paveikti pakrovimo greitį. Kuo daugiau failų naudoja tema, tuo lėčiau jūsų svetainė bus įkeliama. Geriausią pasirodymą teikia minimalios temos, tačiau daugumai žmonių jos nepatinka. Geriausias temas rasite oficialioje svetainėje: https://wordpress.org/themes/, kur galite ieškoti pagal skirtingas spalvas, dizainą ir savybes, kurias patikrina „WordPress“ darbuotojai.

minimum WordPress temos dizainas

Kitas gerai prižiūrimas šaltinis yra „Tema“ miškas, kuriame taip pat galite rasti aukščiausios kokybės temas, pasižyminčias aukštos kokybės dizainu, gerai parašytu kodu ir palaikymu. Turėtumėte pasirinkti temą, kuri yra gerų atsiliepimų ir dažnai atnaujinama.

Apribokite įdiegtų papildinių skaičių

Tiek įskiepių skaičius, tiek jų sudėtingumas gali įtakoti jūsų „WordPress“ tinklaraščio spartą. Turėtumėte įdiegti tik tuos papildinius, kurių jums tikrai reikia. Jei reikia, išbandykite kelis papildinius ir atlikite greičio testą naudodami GT metrica ar kitas internetinis įrankis, galintis pateikti tikslius jūsų svetainės greičio bandymo rezultatus.

Be to, būtinai atsisiųskite ir įdiekite papildinius iš saugių ir patikimų svetainių, tokių kaip https://wordpress.org/plugins/ arba teminis miškas.

Yra keletas papildinių, kurie gali šiek tiek padėti optimizuodami vaizdus (WP-SmushIt), išsaugodami turinį naudodami talpyklą (W3 bendra talpykla).

Optimizuokite svetainės turinį

Turinys taip pat gali paveikti jūsų tinklaraščio greitį. Į savo tinklaraštį turėtumėte įkelti tik žiniatinklyje optimizuotus vaizdus. Naudodami vaizdų rengyklės programinę įrangą, pvz., „Photoshop“, galite pakeisti vaizdų dydį ir išsaugoti juos naudojimui internete. Atsižvelgiant į turinį jūsų svetainėje, tame pačiame puslapyje nerekomenduojama naudoti per daug vaizdų. Jei negalite padalyti turinio į kelias dalis, naudokite papildinį, pvz Tingus krovinys kad vaizdas bus įkeltas tik tada, kai vartotojas iš tikrųjų jį žiūrės. Tai gali padėti jums sutaupyti daug pralaidumo, taip pat padėsite geriau įkelti laiką. Jei įmanoma, naudokite išorinius šaltinius, pvz., „Youtube“, savo turiniui priglobti.

Kadangi pagrindinis puslapis dažniausiai yra pats užimtiausias jūsų svetainės puslapis, įsitikinkite, kad jis yra tinkamai optimizuotas. Rodydami keletą naujausių įrašų su kiekvieno jų ištrauka, galiausiai miniatiūra taip pat gali padėti pagerinti greitį.

Jei jums reikia talpinti aukštos skiriamosios gebos vaizdus, ​​turėtumėte sukurti miniatiūras ir susieti jas su nuotraukomis, kurias norite parodyti. Vaizdai bus įkeliami tik tada, kai vartotojas spustelės miniatiūrą, tokiu būdu jūsų svetainė rodys tą turinį tik paprašius.

Talpinkite savo svetainę ir sumažinkite failo dydį

Naudojant talpyklos papildinį, pvz W3 bendra talpykla taip pat gali padėti greičiau įkelti jūsų svetainę ir pagerinti svetainės našumą. Papildinys optimizuos CSS ir JS failus ir sumažins jūsų tinklaraščio puslapius, taupydamas pralaidumą ir teikdamas geresnę vartotojo patirtį..

Blokuokite nepageidaujamus vartotojus ir robotus

Yra daugybė nenaudingų robotų, kurie leis pasiekti ir tikrinti jūsų svetainę. Taip pat gali būti įsilaužėlių, kurie bandys įsilaužti į jūsų sistemą nuolat naudodamiesi jūsų svetaine, bandydami rasti silpną vietą. Tai taip pat gali turėti įtakos jūsų tinklaraščio įkėlimo laikui. Įdėję kelias eilutes į .htaccess failą, galite uždrausti šiems robotams ir IP adresų diapazonui patekti į savo svetainę. Norite tik leisti tikriems savo svetainės lankytojams ir uždrausti kuo daugiau suklastotų paspaudimų. Tai pamoka padės tinkamai nustatyti .htaccess failą.

Apvyniokite!

Tikriausiai yra ir kitų gudrybių, kurias galite naudoti norėdami pagerinti savo tinklaraščio greitį ir našumą. Jei manote, kad kažko praleidau, praneškite man komentaruose.

Jei jums patiko šis straipsnis ir norite sužinoti daugiau apie „WordPress“, rekomenduoju perskaityti kitą mano vadovėlį: Ką reikia padaryti įdiegus „WordPress“.

„BlueHost“ – geriausias „WordPress“ pagrindinis kompiuteris

taip pat rekomenduoja WordPress.org

Sužinokite daugiau “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map