Pasirinkite geriausią savo interneto svetainę „Small Business Web Hosting“

geriausia žiniatinklio priegloba mažam verslui


Vykdydami mažą verslą, turite visada galvoti už savo ribų ir visais įmanomais būdais reklamuoti savo paslaugų produktus. Norint nustatyti internetinį buvimą jūsų versle, nepakanka naudotis socialinės žiniasklaidos platformomis, jums taip pat reikalinga svetainė. Nebūtina galvoti apie didelę svetainę, bet mažą ir paprastą svetainę atliksite.

Geriausias smulkaus verslo priegloba

Sužinokite, kuriuos prieglobos paslaugų teikėjus mes rekomenduojame smulkaus verslo svetainių prieglobai.

Detaliau … »

Anksčiau šiais metais aš parašiau straipsnį apie tai, kaip svarbu turėti internetinę svetainę, jei esate mažas verslas. Aš taip pat paaiškinau, kodėl mažos įmonės turėtų vengti naudoti nemokamą prieglobą. Šiandien aš padėsiu išsirinkti geriausią jūsų mažo verslo žiniatinklio prieglobą ir pateiksiu keletą patarimų, kaip sukurti svetainę nereikia samdyti interneto dizainerio..

Svetainė gali suteikti daug naudos bet kokiam verslui. Čia kalbame ne tik apie tai, kiek, bet kokios rūšies išmokų. Per svetainę galite susisiekti su klientais, kurie yra ne jūsų jau gerai žinomoje darbo vietoje. Nors šiems potencialiems klientams svetainė sudarys pirmąjį įspūdį apie jūsų verslą, pravartu turėti tinkamą svetainę.

Kitas svetainės veikimo ir tvarkymo pranašumas yra ekonomiškumas. Ilgainiui ji yra daug pigesnė nei spausdinta reklama ir gali suteikti daugiau galimybių valdyti skelbimus. Pavyzdžiui, jūs negalite sekti, kiek žmonių pasiekėte naudodami spausdintą reklamą, o internetiniuose skelbimuose viskas yra atsekama ir gali būti optimizuota, kad suteiktų aukščiausią konversijos koeficientą..

Kaip veikia smulkaus verslo svetainė?

Kai pasirenkate mažo verslo svetainės prieglobą, pirmiausia turite suprasti, kaip svetainė veikia, kaip sujungti domeno vardas, svetainė ir prieglobos paskyra. Taip pat turite žinoti, kokių funkcijų prireiks verslo svetainei, kad galėtumėte atitinkamai pasirinkti hostingo bendrovę.

Pirmiausia reikia gauti gerą domeno vardą. Domenas, kurį registruojate, tikriausiai bus kažkas panašaus kaip jūsų verslo vardas.com, arba tai gali būti raktinis žodis, kuriame yra jūsų produkto ar paslaugos pavadinimas, pavyzdžiui, jei jūsų įmonė parduoda dailidžių įrankius, geras raktinių žodžių domenas būtų carpentertools.com. ar panašų galimą domeną.

Kitas žingsnis – nuspręsti, kaip sukursite svetainę. Galite išsinuomoti interneto svetainių kūrimo ir plėtros įmonę, kad sukurtų jums svetainę, tačiau atminkite, kad tai bus labai brangu. Jei negalite sau leisti mokėti tūkstančius dolerių už svetainę, kita galimybė yra sukurti ją patiems. Bet jūs nieko nežinote apie programavimą ir svetainių kūrimą; turite tik dailidės darbo patirtį. Tai nėra problema, jei turite noro ir laiko, kad galėtumėte naudoti svetainių kūrėją arba galite naudoti „WordPress“ kurdami svetainę. Naudoti įrankį kuriant svetainę yra lengva, tam nereikia programavimo ar pažangių IT žinių, reikia tik šiek tiek kūrybiškumo. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip sukurti paprastą svetainę naudojant „WordPress“.

kurti smulkaus verslo svetainę su „WordPress“

Kai žinote, kokią platformą naudosite kurdami savo smulkaus verslo svetainę, laikas gauti geriausią interneto prieglobos planą. Sunku patvirtinti, kuris yra geriausias smulkaus verslo priegloba, nes kiekviena įmonė yra skirtinga ir turi savų privalumų bei trūkumų. Taigi turėtumėte pasirinkti prieglobos planą, kuris atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą.

Suaktyvinę prieglobos paskyrą, galite peradresuoti domeno vardą į prieglobos paskyrą ir įdiegti ir „WordPress“. Tačiau palaukite, kai kurios prieglobos įmonės siūlo nemokamą domeno vardą ar domeno perkėlimą, todėl, galbūt, norėtumėte atsižvelgti ir į tai, rinkdamiesi verslo prieglobos planą..

Patikimo smulkaus verslo žiniatinklio prieglobos pasirinkimas

Naudodamiesi interneto prieglobos paslaugų teikėju, kuris jums siūlo nemokamą domeną ir galiausiai nuolaidas, galite sutaupyti pinigų. Taip pat galite praleisti savo domeno vardų serverių keitimo procesą, kad nukreiptumėte jį į prieglobos paskyrą.

Greičiausiai jums taip pat reikės bent vieno el. Pašto adreso. Pasirinkite prieglobos paslaugų teikėją, kuris leidžia jums sukurti kelias verslo el. Pašto paskyras, pvz., [email protected]

Jei nuspręsite kurti savo svetainę naudodami „WordPress“, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudotis žiniatinklio priegloba, siūlančia diegimo vienu spustelėjimu įrankį, kuris padės greitai įdiegti „WordPress“. Įrankis automatiškai įkels failus, sukurs ir užpildys duomenų bazę be vartotojo sąveikos.

Klientų palaikymas yra būtinas prieglobos pramonėje, ypač jei dar nesate pradėjęs kurti interneto svetaines. Jei turite kokių nors klausimų ar problemų dėl savo prieglobos paskyros, visada turėtų būti kažkas, kas galėtų jums padėti. Šiuo metu parama visą parą yra labai patogi.

Galiausiai svarbu ir kaina. Jūs neturėtumėte sumokėti daug pinigų už savo žiniatinklio prieglobą. Nebrangi idėja yra pasirinkti biudžetinio verslo pagrindinį kompiuterį, tačiau jei pasirinksite patikimą ir nebrangų prieglobos planą, vis tiek galite sutaupyti šiek tiek pinigų ir pasižymėti našumu, kurio reikia norint tinkamai paleisti svetainę..

Rekomenduojami smulkaus verslo prieglobos paslaugų teikėjai:

Įmonė
Kaina nuo

1„iPage“ yra geriausias pigių mažų įmonių interneto priegloba2,75 USD / mėn
2geriausias „bluehost“ mažo verslo svetainių talpinimas „WordPress“3,95 USD / mėn
3inmotion geriausias smulkaus verslo paslaugų teikėjas4,19 USD / mėn

Kodėl verta rinktis „iPage“ smulkaus verslo svetainėms?

Jei ieškote pigių ir turtingų savo mažojo verslo svetainių talpinimo sprendimų, „iPage“ yra geras pasirinkimas. Naudodami „iPage“ galėsite greitai nustatyti savo svetainę, net jei esate netechninis asmuo. Galite pasirinkti kurti savo svetainę naudodami svetainių kūrimo priemonę, kurią galite rasti valdymo skydelyje, arba galite įdiegti „WordPress“ vos keliais paspaudimais. „Essential“ prieglobos plane yra nemokamas domenas ir tiek norimų el. Pašto abonementų, tiek nemokami rinkodaros kreditai, kuriuos galite išleisti „Google Adwords“ ar „Bing“. Yra ir kitų privalumų. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų išsamią „iPage“ apžvalgą.

Kodėl verta rinktis „BlueHost“ smulkaus verslo svetainėms?

„BlueHost“ yra vienas iš populiariausių mažo verslo svetainių, sukurtų naudojant „WordPress“, pasirinkimo. Turėdami platų prieglobos planų pasirinkimą, naudodamiesi „BlueHost“ galite sukurti ir išplėsti savo verslo svetainę. Galite lengvai patobulinti arba pažeminti dabartinį prieglobos planą. Jų „Plus“ planas yra pats populiariausias, nes tai leidžia talpinti iki 10 mažų įmonių svetainių ir apima ir nemokamą domeno vardą. Norėdami gauti duomenų apie veikimą ir išsamią „BlueHost“ apžvalgą, peržiūrėkite susietą puslapį.

Kodėl verta rinktis „InMotion“ verslo svetainėms?

„InMotion“ yra dar vienas populiariausių smulkaus verslo prieglobos paslaugų teikėjų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti. „InMotion“ specializuojasi smulkaus verslo prieglobos tarnyboje, siūlanti platų planų komplektą, tinkantį skirtingo tipo mažoms įmonėms. Galia yra populiariausias jų smulkaus verslo prieglobos planas, leidžiantis talpinti iki 6 svetainių, siūlant nemokamą domeno vardą ir daugybę rinkodaros kreditų jūsų svetainei reklamuoti. Visi smulkaus verslo prieglobos paketai pateikiami kartu su SSD, todėl jūsų svetainė yra iki 20 kartų greitesnė. „InMotion“ puikiai tinka norint pradėti ir plėsti internetinę parduotuvę, taip pat talpinant „WordPress“ svetaines. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „InMotion Hosting“, perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą.

Jei ieškote kitų prieglobos paslaugų, labai siūlau pasidomėti mūsų interneto prieglobos apžvalgomis, kad gautumėte daugiau galimybių. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip sukurti savo svetainę naudojant „WordPress“ ar kitus įrankius, arba galų gale, kaip pradėti kurti svetainę nuo nulio, apsilankykite tinklaraščio ir vadovų skiltyje. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, nedvejodami palikite komentarą žemiau. Tikiuosi, kad šis mokymas padėjo kai kuriems iš jūsų, ir galų gale jūs galėjote pasirinkti jums reikalingą verslo prieglobos paslaugą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map