Kas yra internetinė rinkodara? Kodėl tai būtina jūsų verslui?

kas yra internetinė rinkodara


Klientų paieška ir prekės ženklo įvaizdžio formavimas yra vienas iš svarbiausių dalykų šiandien vykstant verslui. Nematote, kad „Nike“ turi tiek daug susijaudinusių klientų ir parduoda tiek daug batų vien todėl, kad gamina puikius produktus. Jų sėkmę daugiausia lemia jų prekės ženklas ir pastangos, kurias jie nuolat investuoja į internetinę rinkodarą ir reklamą.

Tiesa pasakius, verslas yra pasmerktas žlugti rinkoje, jei nesinaudoja internetinės rinkodaros sprendimais. Aš nekalbu apie tavo mėgstamą parduotuvę kampe. Aš kalbu daugiau apie įmones, kurioms nuolat reikia daugiau informacijos, ne tik vietinių gyventojų dėmesį. Būtent todėl aprašysiu svarbiausius internetinės rinkodaros pranašumus.

Tiesiog skaitykite toliau ir žinosite, kaip ir kodėl internetinės rinkodaros sprendimai pakels jūsų verslą į kitą lygį.

Internetinės rinkodaros apibrėžimas

Prieš plečiant tai, ką žinote apie įvairias rinkodaros priemones ir strategijas, pirmiausia turite suprasti, kas yra internetinė rinkodara.

Kiti žodžiai, tokie kaip internetinė reklama ir interneto rinkodara, reiškia tą patį dalyką. Tai yra bet koks įrankis ar strategija, leidžianti jūsų įmonei ir jos gaminiams patekti į visuomenės akiratį. Internetinė reklama gali būti įvairių formų. Kai kurie iš jų pagrįsti subtiliais pranešimais, o ne aiškiomis ir skaidriomis reklamomis.

Tačiau tai, kaip internetinė rinkodara gali skatinti jūsų verslą, yra gana nesudėtinga. Tai padidina jūsų įmonės reputaciją padidindama jos galimybes internete rasti potencialius pirkėjus. Žmonės nuolatos ieško informacijos, o mėgstamiausias praėjusio laiko užsiėmimas yra naršymas internete.

Jei pasinaudosite tam tikromis rinkodaros priemonėmis ir strategijomis, galėsite parodyti savo įmonės vardą visuomenės akivaizdoje ir paraginti ją pamatyti, ką turite pasiūlyti..

Čia yra keletas kitų internetinės rinkodaros pranašumų:

Šiuo metu dauguma jūsų klientų yra prisijungę

Internetas yra gyvybinga vieta, ir juo visą parą naudojasi 3 milijardai žmonių. Tai yra akivaizdžiausia priežastis, kodėl turėtumėte ten prekiauti. Rinkodaros specialistai visada stengdavosi pasiekti klientus ten, kur jie gyvena, kur perka, kur dirba ir kur kitur gauna informacijos. Dabar, kai internetas tapo toks populiarus, rinkodaros specialistai gali pasiekti savo potencialius klientus, kad ir kur jie būtų.

A neseniai atliktas tyrimas parodė, kad apie 80% amerikiečių naudoja internetą norimiems įsigyti produktams tyrinėti. Maždaug 58% jų pernai įsigijo bent vieną prekę.

Tai ekonomiškai efektyvus sprendimas

Televizijos reklama kainuoja per daug pinigų, taip pat ir skelbimų lentos. Rinkodara yra brangus verslas, tačiau skaitmeninė rinkodara kainuoja daug mažiau. Nesupraskite manęs neteisingai, jis turi savo kainų etiketę, tačiau, atsižvelgiant į jo efektyvumą, tai yra puiki investicija. Taip yra todėl, kad lengviau orientuotis į žmones, kurie iš tikrųjų gali pirkti iš jūsų.

Tarkime, kad parduodate sporto inventorių Kopenhagoje. Galite įdėti vieną iš savo skelbimų į laikraštį ir sumokėti fiksuotą mėnesinę kainą ir tikėtis geriausio. Tūkstančiai žmonių tą dieną ar savaitę peržvelgs laikraštį, tačiau labai mažai jų iš tikrųjų domėsis jūsų produktu. Be to, jie gali tiesiog praleisti skelbimų skyrių visi kartu.

O kas būtų, jei internete įdėtumėte skelbimus, kurie yra nukreipti į konkrečią vartotojų grupę? Iš tikrųjų, kas būtų, jei būtų nukreipta būtent į tuos skaitytojus, kurie ieško „sporto įrangos Kopenhagoje“? Dabar mes esame pagrįsti visiškai kitokiu pokalbiu. Galite naudoti SEO arba PPC metodus, kad pateiktumėte savo turinį priešais juos ir leistumėte jiems nusipirkti.

Interaktyvesni nei kiti rinkodaros įrankiai

Bendrovės investuoja milijonus dolerių į savo verslo rinkodarą socialinėje žiniasklaidoje dėl vieno svarbaus fakto; tai interaktyvu. Be to, internetinės svetainės, kurioje skelbiate informaciją, turėjimas taip pat yra efektyvus būdas bendrauti.

Pavyzdžiui, ypač įdomu, jei turite riboto laiko pasiūlymą, kuriam vienaip ar kitaip taikomi tam tikri apribojimai. Ką daryti, jei jūsų potencialus pirkėjas yra supainiotas? Ką daryti, jei jis / ji nori gauti daugiau informacijos? Na, jie gali tiesiog ieškoti jūsų svetainės ar jūsų socialinės žiniasklaidos puslapio. Jie gali užduoti klausimus, perskaityti konkrečią informaciją arba tiesiogiai susisiekti su jumis. Jie gali net pirkti internetu.

Dvipusio bendravimo galimybė tikrai gali sustiprinti jūsų ryšį su galimais klientais. Jie nematys tik verslo, kuris bando parduoti jiems savo produktus; jie pamatys patikimą informacijos šaltinį.

Internetas visada prieinamas

Jūsų verslas gali būti atidarytas tik 12-16 valandų per parą, tačiau internetas prieinamas visą parą. Rinkodaros komandos kiekvieną dieną jums neveiks darbo, tačiau internetinės rinkodaros sprendimai – tai. Negalite pasiekti visų savo klientų vienu metu, nes jų tvarkaraščiai skiriasi. Jums reikės to, kas nuolat veikia ir dirba jums, kad klientai galėtų tai pasiekti tada, kai jiems reikia.

Tam yra skirtos svetainės ir socialinės žiniasklaidos puslapiai. Jie visada gali priimti jūsų kliento pranešimą ir jiems nereikia laukti darbo valandų, kol jie gali sužinoti daugiau apie jūsų verslą ar nusipirkti..

Lengviau tai stebėti

Internetinė rinkodara išsprendžia vieną iš sunkiausių rinkodaros, rezultatų stebėjimo problemų. Internetinė rinkodara leidžia sekti jūsų vartotojų veiklą ir pamatyti, kaip jie sąveikauja su jūsų svetaine ir jos turiniu. Tą patį galite padaryti socialinės žiniasklaidos platformose, leisdami pamatyti, ar jūsų strategija efektyvi, ar ne.

Kad viskas būtų dar geriau, galite patikrinti ir vartotojų pirkimo istoriją, nuostatas ir pomėgius, kad galėtumėte pateikti tikslinius pasiūlymus, kurie geriau atspindėtų jų pomėgius. Informacija, kurią gaunate stebėdami apsilankymus svetainėse, taip pat pateiks duomenis, kurių jums reikia kryžminio pardavimo kampanijoms.

Galite susitvarkyti su savo konkurencija

Nepriklausomai nuo to, kokį verslą pradedate, jūs turite turėti didelę konkurenciją. Žmonės gali naudotis didžiuliu prekių asortimentu tik keliais paspaudimais. Labai svarbu, kad verslas sugebėtų susidoroti su savo konkurencija, nesvarbu, ar tai mažos vietinės įmonės, ar didesnės internetinės mažmeninės parduotuvės. Bet tai įmanoma tik tada, kai verslas tinkamai naudojasi interneto rinkodaros platforma. Galite patekti į potencialius klientus anksčiau, nei tai daro jūsų konkurentai.

Tai puikiai tinka tyrimams ir plėtrai

Kuo daugiau naudosite internetinę rinkodarą, tuo daugiau informacijos gausite iš savo klientų. Be to, turėsite ieškoti raktinių žodžių, turinčių prasmės jūsų verslui, kurie leis pasiekti gerą vietą paieškos variklių reitinge. Jei tinkamai naudosite raktinius žodžius, jie pritraukia srautą į jūsų svetainę.

Populiariausi internetinės rinkodaros metodai

populiarios internetinės rinkodaros strategijos

Internetinės rinkodaros priemonių ir strategijų asortimentas nuolat plečiasi, leidžiant mums sukurti sudėtingesnes strategijas ir jas patogiau vykdyti. Tačiau yra nemažai visų žvaigždžių, kurios niekada neišeina iš mados.

Svetainių kūrimas

Verslo svetainė yra svarbiausia priemonė pasiekti jūsų tikslinę auditoriją. To priežastis yra paprasta; klientai visada nori rasti informacijos apie konkretų produktą ar paslaugą. Galite juos pateikti savo svetainėje.

Jūsų svetainė gali sukurti buvimą, kuris leis klientams sužinoti daugiau apie jūsų įmonę kartu su jūsų produktais ir paslaugomis. Svetainės kūrimas yra labai paprastas, nebrangus, tačiau be galo svarbus šiandien vykstančiam verslui.

Taip pat galite nemokamai sukurti svetainę, tačiau jei rimtai domitės savo buvimu internete, turėtumėte į ją investuoti keletą dolerių. Tai nereiškia, kad turite samdyti kūrėją. Galite patys susikurti svetainę naudodamiesi paprastais šablonais arba nuvilkite statytojus.

Tačiau jei turite biudžetą, jums tikrai geriau seksis sukurti tinkintą svetainę. Galite pridėti tikslesnių funkcijų ir pritaikyti svetainės dizainą pagal jūsų skonį.

SEM – paieškos sistemų rinkodara

Paieškos sistemos yra lengvai naudojamos internetinės priemonės. Visi, kurie turi prieigą prie interneto, naudojasi „Google“, todėl tai puiki vieta reklamuoti jūsų įmonę. Galite naudoti ją norėdami parodyti raktinius žodžius, susijusius su jūsų verslu. Yra du pagrindiniai paieškos sistemų rinkodaros metodai: Search Engine Optimization (SEO) ir Pay Per Click (PPC)..

SEO – paieškos sistemų optimizavimas

„Google“ siekia padėti savo vartotojams susirasti svarbios informacijos. Jie tai daro priversdami robotus „nuskaityti“ svetaines, kad galėtų juos indeksuoti. Kai jie tai padarys, jie pažiūrės, į kokius raktinius žodžius nukreipia kiekvienas puslapis, ir reitinguos kiekvieną puslapį, atsižvelgdami į tai, kaip gerai jie optimizuoti..

SEO atlikimas jūsų svetainėje yra visiškai nemokamas ir nuolat naudingas vartotojams, ieškantiems to, ką jūs siūlote. Tai ilgalaikė strategija, reikalaujanti nuoseklaus darbo ir turinio kūrimo. Nesvarbu, ar jūs darote tai patys, ar perkate jį kitai įmonei ar laisvai samdomam darbuotojui, visiškai priklauso nuo jūsų.

Prie šios strategijos sėkmės prisideda daugybė veiksnių, nes paieškos sistemos dažnai keičia savo reitingavimo algoritmus.

PPC – mokėti už paspaudimą

„Pay Per Click“ reklama yra puiki norint pasiekti greitų rezultatų. Galite mokėti paieškos varikliams, kad jūsų svetainė būtų rodoma jų sąrašo viršuje, ir tai suteiks jums daugiau nei 50% srauto, kurį sukuria jūsų tikslinis raktinis žodis. Jūs iš karto susidursite, bet tik tol, kol už tai sumokėsite paieškos varikliams.

El. Pašto rinkodara

El. Pašto rinkodara yra tai, ko joks verslas neturėtų pamiršti naudoti. Tai įrankis, leidžiantis įmonėms susisiekti su savo dabartiniais klientais. Jie gali siųsti jiems informacinius biuletenius, informacinius el. Laiškus ar kuponus.

Taip pat galite pritraukti naujų klientų, jei pavyks priversti juos pateikti jums savo el. Laiškus. Vartotojai dažnai pateikia savo el. Pašto adresus mainais į nemokamą turinį ar bet kokią kitą vertės formą.

Paremti skelbimai

Daugybė tinklaraščių, „YouTube“ kanalų ir visų rūšių svetainių suteikia erdves skelbimams. Priklausomai nuo jūsų tikslinės auditorijos, galite suaktyvinti jų sugeneruotą srautą patalpindami skelbimus jų svetainėje. Jei jūsų skelbimai yra tikrai tinkami jų auditorijai, labai didelė tikimybė, kad jie spustelės jį ir pasinaudos juo norėdami nusipirkti ką nors iš jūsų..

Turinio rinkodara

Internetinis turinys yra vienas iš skaitmeninių išteklių, kurį galite naudoti savo svetainės reklamai. Priklausomai nuo to, ką daro jūsų verslas, galite naudoti įvairų turinį, kad padėtumėte pasiekti savo tikslus. Pvz., Į savo svetainę galite pridėti el. Knygų, vadovėlių ir aiškinamųjų dokumentų ar atsisiuntimų, kurie sudomins jūsų auditoriją.

Bet kurioje nišoje visada reikia naudingo ir patrauklaus turinio, o jo pateikimas duos vertą naudą.

Socialinės medijos rinkodara

Pastaraisiais metais visi ir jų šuo rašo apie socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Tai tikrai svarbi tema, susijusi su internetine rinkodara, kaip jau minėjau aukščiau.

Socialinės medijos rinkodara turi didžiulį potencialą puoselėti savo auditoriją, pateikdama naudingus atsakymus ir turinį. Tai puiki vieta nemokamai bendrauti su savo auditorija, kuria jūs turėtumėte pasinaudoti. Tai taip pat suteikia puikų prekės ženklo matomumą ir padeda sukurti jūsų reputaciją. Jau neminint to, kad tai taip pat padeda pritraukti srautą į jūsų svetainę.

Apskritai, socialinės žiniasklaidos rinkodara yra tai, ko neturi pamiršti nė vienas verslas. Tai paprasta, nemokama ir supakuos galingą perforatorių. Jei norite investuoti keletą dolerių, netgi galite nusipirkti mokamų reklamų, leidžiančių tiksliai nukreipti potencialius pirkėjus.

Išvada

Ten tu tai turi! Internetinės rinkodaros pagrindai! Nors daugelio šių metodų tobulinimas reikalauja daug mokymosi, tai gali padaryti net ir žmonės, kuriems nereikia technikos. Bet jei turite kapitalo, pasamdydami rinkodaros komandą ar bent vieną internetinės rinkodaros specialistą, jūsų verslas padės augti.

Jei rimtai galvojate apie išsišakojimą internete, kad sukurtumėte savo prekės ženklą ir pritrauktumėte klientų, internetinė rinkodara jums nepavyks. Jūs tiesiog turite tai padaryti teisingai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map