Kaip susikurti nekilnojamojo turto svetainę naudojantis „WordPress“?

kurti nekilnojamojo turto svetainę su WordPress


Dauguma žmonių mano, kad „WordPress“ yra tik paprasta tinklaraščių turinio valdymo sistema. Kai kurie programuotojai ir interneto dizaineriai naudojasi kurdami nekilnojamojo turto svetaines, vartotojai pastebėjo, kokia naudinga yra klasikinė „WordPress“. „WordPress“ galite naudoti bet kokio tipo svetainėms, įskaitant nekilnojamojo turto svetaines, kurti.

Šiame straipsnyje aš jums parodysiu tris būdus, kuriuos galite naudoti kurdami nekilnojamojo turto svetainę naudodami „WordPress“:

 • naudojant temą
 • naudojant papildinį
 • temos ir papildinio naudojimas (nerekomenduojama)

Svetainės su tema kūrimas

Internete galite rasti ne tik nekilnojamojo turto svetainių „WordPress“ temas, bet ir bendrus klasifikuotus skelbimus, kurie gali būti naudojami nekilnojamojo turto tikslams. Jei norite naudoti savo „WordPress“ nekilnojamojo turto temą, rekomenduoju jums ją nusipirkti. Neturėtumėte naudoti nemokamų temų, nes jos nėra visiškai išvystytos ar pakankamai sudėtingos nekilnojamojo turto svetainei ir yra kupinos klaidų. Be abejo, jie taip pat neturi tinkamos paramos. Tačiau jei norite išbandyti nekilnojamojo turto svetainių rinką, galite naudoti nemokamą temą iš „WordPress“ Interneto svetainė.

Norėdami pasirinkti gerą temą, galite pasižiūrėti į kitų vartotojų komentarus, pardavimų skaičių, pažymius ir paskutinę temos atnaujinimo datą.

Norėdami įdiegti temą, jums reikia eiti tik į „WordPress“ informacijos suvestinę, apsilankymą ir tada į Temos. Čia paspaudžiate mygtuką Pridėti naują, pasirenkate parinktį Įkelti ir pasirinkite failą, norėdami ieškoti temos, kurią norite įkelti. Pasirinkę temą turite paspausti mygtuką „Enter“ ir „Install Now“. Dėmesio: temą reikia archyvuoti ZIP formatu, kitaip gali atsirasti klaidų.

WP gyvenamosios vietos nekilnojamojo turto tema

WP rezidencija yra puiki tema, kainuojanti tik 54 USD, ir turinti visas funkcijas, kurių reikia norint sukurti profesionalią nekilnojamojo turto svetainę. Ši tema „ThemeForest“ buvo parduota daugiau nei 4800 kartų. Jis turi šias savybes: Turto skyriaus slankiklis su tingiu įkrovimu, agentų taksonomijos, agentų sąrašo trumpasis kodas, tinkinami taksonomijos puslapiai su vaizdais ir turiniu, miestų / sričių sąrašo trumpasis kodas, puslapių peržiūros statistika su diagramomis, visiškai reaguojantis, paruoštas tinklainei. veikia visuose žinomuose įrenginiuose, „Google“ žemėlapiuose, GEO vietoje, AJAX filtravime & paieška žemėlapyje, pasirinktiniai kaiščiai, voras, sąrašų pateikimas iš anksto, „PayPal“ ar „Stripe Payments“, išplėstinė narystės sistema, tiesioginis mokėjimas pavedimu, „Contact Form 7“ integracija, galingas administratoriaus skydelis, neribota nuosavybės informacija, pridėkite aukštų planus, pridėkite PDF į nuosavybė, kontaktų valdymas, pasirinktinės nuosavybės laukai, pasirinktinė išplėstinė paieška, dėžutėje arba platus išdėstymas, išsaugokite paiešką & Įspėjimas el. paštu, parengta RTL, paieška pagal funkcijas ir patogumus, tinkinti valdikliai ir neribotos šoninės juostos. Jis taip pat pateikiamas kartu su kai kuriais naudingais papildiniais: Vaizdinis kompozitorius, projektavimo puslapiams ir Slankiklio revoliucija skirtas profesionaliam skaidrių demonstravimui. Abu papildiniai yra aukščiausios kokybės ir papildomai kainuoja, jei perkate juos atskirai, tačiau kartu su šia tema jie įtraukiami nemokamai.

maklerio „WordPress“ nekilnojamojo turto tema

„Premium Press“ Nekilnojamojo turto tema kainuoja 79 USD ir turi daugybę funkcijų, tokių kaip 100 ir daugiau administravimo galimybių, ji yra visiškai reaguojanti ir parengta tinklainei, turi agento ir narių profilius, pasirinktinius laukus, yra atvirojo kodo, lengvai įdiegiama, nereikia jokių papildomų papildinių, daugiau nei 20 mokėjimo šliuzai, tinkinami, mokėjimai internetu, SEO patogios, kontaktinės formos, „Google“ žemėlapiai, geografinė vieta & atstumai, pasirinktiniai paieškos laukai & paieška pagal vietą, tinkinami sąrašų paketai, narių zona ir valdymo įrankiai, vartotojų mėgstamiausi & dalintis saito mygtukais, vaizdo įrašu, vaizdais, muzika & kitų failų įkėlimas, vilkite & mesti pagrindinio puslapio maketus ir palengvinti tekstą & spalvos pokyčiai.

nekilnojamojo turto klasifikatoriaus tema

Bendroji „WordPress“ klasifikuotų skelbimų tema, kuria galite naudotis nekilnojamojo turto svetainėje, yra Klasikė. Ši tema yra labai populiari ir kainuoja 99 USD. Jis gali būti naudojamas skirtingiems klasifikuotų skelbimų tipams ir turi šias papildomas funkcijas: kelis kainų modelius, pasirinktinius laukus & formos, narystės paketai, klientų skelbimų tvarkymas, visiškai tinkinamas pagrindinis puslapis, automatinis pildymas & pasiūlyti paiešką, prisijungimą prie socialinių tinklų, išplėstinę paiešką, lengvą administravimą, „Facebook“ draugų valdiklį, skirtą dienoraštį, lankytojų statistikos skelbimus, SEO draugiškas, temos vaikams & papildiniai, „AppThemes“ API, suderinama su WPML, kelios spalvų schemos, teminis prisijungimas & registracijos puslapiai, „Google Analytics“, „Twitter“ palaikymas, „ShareThis“ palaikymas, įkelkite pasirinktinį logotipą, palaikymą keliomis kalbomis ir dar daugiau.

Svetainės kūrimas naudojant papildinį

Jei nekilnojamojo turto svetainėse galite naudoti temą, kuri taip pat integruota su keliais papildiniais, galite naudoti papildinius be tinkamos nekilnojamojo turto temos. Tai nėra geriausias sprendimas sukurti „WordPress“ nekilnojamojo turto svetainę, ypač todėl, kad tokiu atveju jūsų svetainėje dirbs daugiau nei viena komanda: viena komanda sukūrė tą pačią temą, kurią jau turite savo svetainėje, o kita tema veiks pasirinktoje nekilnojamojo turto svetainėje. turto papildinys. Dažnai tokiu atveju gali atsirasti daug klaidų ar įspėjimų, ypač jei įdiegiate kelis papildinius, kurie galvoja taip pat. Papildiniai gali naudoti tą pačią PHP funkciją ir pamatysite, kad kai kurie iš jų neveikia, nes atsirado konfliktas. Galite įdiegti papildinius beveik taip pat, kaip diegiate temas. „WordPress“ prietaisų skydelyje pasirenkate papildinius, tada turite juos įkelti ir įdiegti iš savo kompiuterio. Jas taip pat reikia archyvuoti ZIP formatu.

Oficialioje svetainėje galite rasti nemokamas nekilnojamojo turto papildinių versijas „WordPress“ svetainėje, tačiau dauguma jų yra klaidų ir nėra per daug populiarios.

Jei jums tikrai reikia nemokamo nekilnojamojo turto / skelbimų skelbimų įskiepio, galite išbandyti Kitas „WordPress Classifieds“ papildinys (AWCP). AWCP naudojamas daugiau nei 10 000 aktyvių svetainių ir siūlo įdomias bei naudingas funkcijas, tokias kaip paieškos skelbimai pagal miestą, valstiją, šalį, vartotojo vardą ar raktinį žodį, „AdSense“ skelbimai, HTML naudojimo skelbimuose kontrolė, skelbimų skelbimų teksto dydžio ribojimas, automatinis galiojimo laikas skelbimų, konfigūruojamas skelbimų rodymas „AdSense“ paskirties vietai, skelbimus galima importuoti naudojant CSV failus, skelbimuose gali būti mygtukas Bendrinti „Facebook“, skelbimus galima redaguoti naudojant „front-end“, leisti plakatams pranešti apie pasibaigusį skelbimą, leisti mokėti ar nemokamus skelbimus, palaiko „PayPal“, „PayPal Pro“, „PayFast“, „Authorize.net“ ir „2Checkout“, palaiko, kreditų sistemą, skelbimų prenumeratų palaikymą, skelbimų talpinimo valdiklius, kelias vaizdo ypatybes ir pan..

Aš patariu naudoti aukščiausios klasės įskiepius. „AWCP“ yra aukščiausios kokybės versija, apimanti šias funkcijas: kategorijų piktogramos, papildomi laukai, regionų valdymas, RSS tiekimas, rodomi skelbimai, mokestis už kiekvieną kategoriją, kuponai / nuolaidos, prenumeratos, komentarai / įvertinimai, priedai, „BuddyPress“, ženklas parduotas, ribotos kategorijos , reklamos kampanijos valdytojas ir kita.

nekilnojamojo turto papildinys „WordPress“

Mano antroji premijos rekomendacija yra „Web 2.0“ katalogas kurie gali papildyti jūsų temą įvairiomis funkcijomis. Įskiepis kainuoja 34 USD ir turi galimybę apriboti skelbimus pagal sąrašų lygį, „Stripe“ ir „PayPal“ mokėjimų paslaugą, vartotojams skirtą priekinį prietaisų skydelį, sąskaitų faktūrų tvarkymą, lipnių ir siūlomų sąrašų parinktis, galimybę kelti, atnaujinti ar atnaujinti / pažeminti sąrašus, įvertinimus. , turinio laukai, išplėstinė paieška, kategorijų piktogramos, patogi SEO, vietų paieška spinduliu, „Google“ žemėlapiai, pasirinktiniai žemėlapių žymekliai, spausdinimo parinktis, žymės, integracija su „Contact Form 7“, „YouTube“ ir AJAX priedais, reaguojantis dizainas, 5 tipų valdikliai, 12 tipų trumpųjų kodų ir pan.

Su dviejų kombinacija: tema + papildinys

Tai yra blogiausias būdas sukurti „WordPress“ nekilnojamojo turto svetainę dėl PHP konfliktų, kurie gali kilti tarp jūsų nekilnojamojo turto temos ir jūsų nekilnojamojo turto papildinių. Jei šiek tiek pasiliksite ir pagalvosite, tiek jūsų tema, tiek papildinys turės beveik tas pačias funkcijas, todėl jie bus sukurti vienodai, naudojant tą pačią PHP funkciją. PHP funkcija gali būti iškviečiama tik vieną kartą, tačiau kurią PHP funkciją įsimenamas įskiepis / tema, jei yra bent du tuo pačiu pavadinimu? Nė vienas iš jų. Net jei šiuo atveju yra daug lemtingų klaidų, kai kurie žmonės įdiegia nekilnojamojo turto temą ir vieną ar kelis nekilnojamojo turto papildinius, kad „pagerintų savo svetainės funkcionalumą“, kaip jie sakė.

Yra keletas galimų derinių, bet aš jų visiškai nerekomenduoju. Galite pabandyti įdiegti Kitas „WordPress Classifieds“ papildinys (AWCP) ir „Classipress“. Šiuo atveju jums bus pasiūlytas tinkamas nekilnojamojo turto svetainės dizainas ir keletas funkcijų. Be to, papildinys pasiūlys ir kitų funkcijų, tačiau atminkite, kad abi programinės įrangos savybės yra beveik vienodos.

Pabaigoje noriu jums rekomenduoti pirmąjį sprendimą, net jei jis yra brangus, tačiau viename pakete galite gauti verslo temą su daugybe funkcijų ir keletu aukščiausios kokybės papildinių..

Jei tikrai norite sukurti nekilnojamojo turto „WordPress“ svetainę, turėtumėte apsvarstyti galimybę sukurti keletą vadovėlių, kaip pridėti sąrašą ir papildomos informacijos apie jūsų svetainę. Jei turite pinigų, galite pasamdyti atstovus, kad padarytų nuotraukas nekilnojamojo turto objektams ir kalbėtųsi su savininkais dėl jų skelbimų sąrašo. Galite sukurti nekilnojamojo turto agentūrą, kuri dirba kartu su jūsų nekilnojamojo turto svetaine.

Nepamirškite sukurti tinklalapio, skirto ne tik nekilnojamojo turto agentūroms, bet ir paprastiems savininkams. Tokiu atveju gausite daugiau turinio, taigi daugiau srauto ir didesnis puslapio reitingas.

Apvyniokite

Nesvarbu, kokią temą ar papildinį pasirinksite kurdami nekilnojamojo turto svetainę naudodami „WordPress“, turėtumėte atsiminti, kad nepakanka pasirinkti geriausią programinę įrangą. Jums taip pat reikės patikimos „WordPress“ prieglobos paslaugos. Šiuo tikslu turiu 3 rekomendacijas:

# 1 „BlueHost“

nuo 3,95 USD / mėn. yra puikus pasirinkimas bet kurios „WordPress“ svetainės (įskaitant nekilnojamąjį turtą) prieglobai

Pradėk dabar! »

# 2 „InMotion“ priegloba

Nuo 4,19 USD / mėn. yra dar vienas puikus prieglobos paslaugų teikėjas, skirtas priglobti bet kurią „WordPress“ svetainę

Pradėk dabar! »

# 3 „HostGator“

nuo 3,96 USD / mėn .; Puikiai tinka mažų ir vidutinių „WordPress“ svetainių prieglobai

Pradėk dabar! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map