Kaip sukurti įtraukiantį įmonės tinklaraščio turinį?

sukurti patrauklų įmonės tinklaraščio turinį


Turėdami įmonės svetainę, kurioje dalijatės tuo, kas esate ir ką darote, kartu su savo kontaktine informacija ir galbūt net keliais darbo pavyzdžiais bei vaizdais, šiomis dienomis internete jos nesupjaustoma. Norėdami paskatinti sėkmingą ir galingą buvimą internete, turite turėti gyvą tinklalapį ir įmonės tinklaraštį, kuriame reguliariai kuriamas turinys..

Nieko liūdniau matyti nei įmonės tinklaraštį, kuriame jūs kviečiate savo lankytojus pasidalyti savo mintimis su jais, tik norėdami, kad jie pamatytų, jog jis nebuvo atnaujintas per pastaruosius keletą mėnesių. Tai sukelia nepasitenkinimą ir tai nėra naudinga jūsų verslui. Jūs turite pranešti savo lankytojams, kad jūsų įmonę sudaro linksma žmonių grupė, norinti padėti ir keistis informacija su jais. Pasitikėjimas yra svarbiausias bet kokio verslo susitarimo veiksnys, o jo sudarymas su jūsų potencialiais klientais yra labai svarbus jūsų verslo sėkmei.

Štai kodėl jūs jau supratote, kad prieš pradėdami verslą turite geriau sudominti savo tinklaraščio lankytojus ir suteikti jiems ką nors vertingo. Ne tik tai, bet ir atnaujintas tinklaraštis yra labai svarbus jūsų svetainės SEO. Taigi, norint gauti aukščiausią įmanomą reitingą, reikia stumti nuolatinį aukštos kokybės turinio srautą.

Norėdami padėti jums sukurti jūsų įmonės tinklaraštį daug geresnėje padėtyje, pritraukti jį daugiau lankytojų ir kuo labiau sudominti tuos lankytojus, mes sudarėme šį patarimų, kuriuos naudojame ir savo turinyje, sąrašą.!

Taigi, pažiūrėkime, kaip galite sukurti geriausią turinį!

Sukurkite turinį su konkrečiu tikslu

Parašyti gerą turinį neturėtų reikėti visą dieną, bet kuo daugiau dėmesio skirsite, tuo geriau, žinoma, bus. Tačiau gero ir naudingo turinio kūrimas neturėtų būti vienintelis jūsų tikslas. Turite vykdyti savo verslą, todėl sukurkite turinį, kuris padės pasiekti jūsų verslo tikslus.

Ką norite pasiekti savo tinklaraštyje? Gauti daugiau potencialių klientų? Kuriate pasitikėjimą savo klientais? Arba tiesiog sukurkite teigiamą savo įmonės įvaizdį? Parašykite savo turinį taip, kad jis padėtų jums pasiekti šį ar kitą tikslą, kurį sau išsikėlėte.

Jūsų internetinis dienoraštis yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip galite bendrauti su savo auditorija ir potencialiais klientais bei verslo partneriais, todėl išnaudokite jį pilnai.!

Būkite šaltinis, kurio jūsų skaitytojams iš tikrųjų reikia

Jūsų įmonės tinklaraštis nėra tik vieta, kur jūs kalbate apie tai, kas vyksta biure ir koks yra kitas jūsų verslo žingsnis. Tai visai ne jūsų verslas, o jūsų klientai ir skaitytojai. Tai vieta, kur einate pasidalyti savo nuomone ir suteikti žmonėms naudingos informacijos, kuri jiems padeda išspręsti jų problemas.

Kuo daugiau jūsų turinio dėmesio bus skiriama konkrečių problemų, kurias turi jūsų vartotojai, sprendimui, tuo labiau ji pritrauks skaitytojus ir padės jums nukreipti juos į savo pardavimo kanalą ir pabaigoje parduoti.

Žinokite tikslus raktinius žodžius, kurie lemia lankytojų užduodamus klausimus, ir sudarykite turinį iš jų.

Priverskite savo skaitytojus apsilankyti jūsų tinklaraštyje, nes jūs jiems suteikiate atsakymus. Atminkite, kad pagrindinė paieškos sistemos funkcija yra suteikti vartotojams atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Naudokitės geriausia SEO praktika internete

Jei dirbate su turinio valdymo sistema, didžioji jos dalis jau nustatyta. Bet jei jūs ar jūsų įmonė turi svetainę, kuri buvo sukurta nuo nulio, tai yra kita istorija. Bet kuriuo atveju verta žinoti ir įgyvendinti geriausią SEO praktiką, kad ieškotojams būtų lengviau rasti jūsų naudingą turinį. Ši taktika nepadės jums tiesiai į paieškos variklio reitingo puslapio viršų, tačiau tai tikrai padeda paieškos varikliams.

Naudokite šiuos dalykus:

 • SEO tinkami URL
 • Įtraukite raktinius žodžius į pirmuosius tris antraštės žodžius.
 • Įtraukite raktinius žodžius į pirmuosius 100 žodžių.
 • Įveskite raktinius žodžius į naudojamo vaizdo failo pavadinimą ir jo aukščiausią aprašą.
 • Rašykite ilgą, gerai parašytą turinį (apie 2000 žodžių), nes „Google“ ir vartotojams tai patinka labiau.

Tikslas originalumui

Gero turinio rašymas yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip jūs pastebite internete. Visi girdėjome frazę „Turinys yra karalius” Dėl priežasties. Paieškos sistemos yra turinio aptikimo įrankiai ir jie teikia pirmenybę svetainėms, kuriose yra daug atitinkamo turinio, palyginti su svetainėmis, kurių turinys mažai rodomas arba jo visai nėra. Taigi, turinčios didelę dalį savo internetinio dienoraščio, yra svarbus reitingavimo veiksnys, tačiau nepamirškite jo išnaudoti, nes jūs būsite nubaustas.

Išnaudojimu turiu omenyje kai kurių internetinių svetainių valdytojų, kurie siekia ką nors iš ten įgyti, įprotį. Jie naudojasi taktika, pavyzdžiui, apversdami straipsnį (keičiantys straipsnio žodžius su sinonimais ir panašiais), kopijuodami turinį, perklijuodami kitų žmonių įrašus ar mokėdami centus už vergo darbą, ir jų svetainėje parašytas žemos kokybės turinys. Tiesiog pamirškite apie bet kokią protingą idėją, kuri padėtų jums masiškai gaminti žemos kokybės užpildo turinį, nes tai beprasmiška ir kenksminga. Taip pat negausite daug svečių įrašų, jei kalbėsite apie naudotas temas ir kopijuosite per daug kitų žmonių idėjų.

Taigi originalumu turiu omenyje originalias sąvokas ir idėjas. Parašykite apie viską, ką turite mintyje. Jei neturite nieko naudingo pasakyti savo skaitytojams, tai neverta sakyti.

Parašykite geras istorijas

Nuo to laiko žmonės naudoja pasakojimus gimė kalba. Pasakojimai yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip mes galime suprasti tašką, ir jie taip pat yra vienas iš dalykų, dėl kurių mūsų protas yra užimtas labiausiai.

Gera istorija daro viską linksmesnį, kas sužavės skaitytoją. Nukreipkite jį į triušio skylę ir pasinaudokite savo istorija, kad suprastumėte savo mintis. Jei tai padarysite teisingai, jūsų skaitytojai bus ne tik daug labiau įsitraukę, bet ir daug lengviau išmoks.

Naudokite galingas antraštes

Antraštė yra pirmas dalykas, kurį žmonės perskaito, ir pirmas dalykas, kurį jie naudoja vertindami, ar verta peržiūrėti jūsų turinį, ar ne. Antraštė yra tokia pat svarbi kaip ir pats jūsų turinys. Keli svarbiausi sakiniai, kuriuos rašote auditorijai, ir jūs turite juos sukurti taip, kad tiesiogiai kalbėtumėte. Turėsite paskatinti jų susidomėjimą tuo, kas provokuoja ir daug ką pasako vienu sakiniu.

Antraštė, kurią turi perduoti antraštė, yra „Kaip ši žinia jums bus naudinga“. Geras pakankamai provokuojančios antraštės pavyzdys yra „10 psichologijos gudrybių, kurios privers jus bet kuo pasitikėti“. Tai trumpai, daug ką pasako apie turinį ir sukelia susidomėjimą skaitytoju, nes, žinoma, rodote jį tinkamai auditorijai.

Kai turite gerą antraštę, taip pat svarbu parašyti galingą įvadinę pastraipą per pirmuosius 100 jūsų įrašo žodžių.

Kai skaitytojas peržvelgia antraštę, jis pradeda skaityti turinį ir per kelis pirmuosius sakinius nusprendžia, ar verta skaityti tam tikrą turinį, ar ne. Taigi, jūs turite ribotą rėmelį, į kurį turite sukaupti daug informacijos, kad įtikintumėte skaitytoją, kad tai, ką jie ketina skaityti, jiems bus naudinga.

Naudokite vizualinę komunikaciją

naudoti vaizdinę komunikaciją

Nuotrauka sako tūkstantį žodžių. Žmonės yra regimosios būtybės ir jūsų svetainėje naudojami įtikinami vaizdai padvigubina jos sėkmės tikimybes. Tik saujelė žmonių džiaugiasi skaitydami didelius teksto fragmentus, kad patektų į dalyko esmę. Taigi, norint atkreipti lankytojų dėmesį ir padėti jiems lengviau suprasti tam tikras sąvokas, labai svarbu naudoti daugybę vaizdų, įterpti vaizdo įrašus ir infografijas..

Atitinkamus vaizdus gana lengva rasti ir padaryti. Jei įdėsite vaizdo įrašus, galėsite patys pasidaryti savo darbus, negaudami gamybos biudžeto. Bet tai nebūtinai turi būti jūsų vaizdo įrašas. Jei jis bus gerai parengtas ir tinkamas jūsų temai, jūsų tinklaraščio įrašas taps daug patrauklesnis. Jau aišku, kad vaizdo įrašai pritraukia apie 3 kartus daugiau lankytojų ir nuorodų nei paprastas, parašytas įrašas.

Jei savo turinyje naudosite tinkamus vaizdus ir vaizdo įrašus, iš jų gausite šokiruojančiai geresnių rezultatų.

Įsitraukite į bendruomenę ir atsakykite į komentarus

Beveik bet kas gali pasidalyti nuomone ar parašyti dienoraščio įrašą, tad kodėl nepaprašius to padaryti jūsų skaitytojų? Jie gali turėti daug gerų idėjų ir dalykų, kuriais nori pasidalinti. Jei kai kurie iš jų parašys įrašą jums, bus naudinga tinklaraščiui ir kitiems jūsų skaitytojams.

Bet net jei norite kurti visą savo turinį ir norite kurti savo tinklaraštį, spręsdami problemas ir padėdami žmonėms, akivaizdu, kad jie turės daugiau klausimų jums. Jie juos parašys komentaruose arba susisieks su jumis per jūsų kontaktinę informaciją.

Veiksmingo dienoraščio ar bet kokio sėkmingo rinkodaros tikslo pagrindas yra dvipusis pokalbis. Taigi svarbu atsakyti savo lankytojams į komentarus ir paraginti kitus įsitraukti ir į diskusiją. Jei radote klausimų, kurie buvo užduodami dažnai, laikas parašyti apie juos įrašą.

Kalbėkite tiesiai savo auditorijai draugiškai

Geriausias būdas priversti žmones, norinčius perskaityti tai, ką turite pasakyti, kalbėtis tiesiai su jais, kaip jie yra jūsų draugai. Tai padarys jūsų tekstą daug natūralesnį ir padės lengviau atsikvėpti, kai jaučiatės, kaip sunku savo idėjas išdėstyti popieriuje. Tai taip pat privers žmones klausytis, nes daugumai iš mūsų patinka išgirsti, ką turi pasakyti draugas.

Eikite tiesiai į tašką

Nieko nelinkesniau, kai ieškote atsakymų, o asmuo, kurio klausiate, vis plaka aplink krūmą. Išvalykite visą užpildo turinį ir stenkitės pateikti vertingą informaciją tiesiai į priekį.

Tai užtruks daug trumpesnį įrašą, bet sukurs daug geresnę kompoziciją. Rašyti tokiu būdu yra daug sunkiau ir reikia daugiau tyrimų, tačiau mainais tai užpildys jūsų turinį. Aš neturiu paaiškinti, kodėl geriau parašytas ir turtingesnis turinys pritrauks daugiau skaitytojų į jūsų svetainę.

Ilgesni įrašai nebūtinai bus geresni, todėl pamirškite apie kiekį ir sumažinkite kokybę!

Duok du kartus tiek, kiek gausi

Jei visada bandysite parduoti savo produktus, žmonės gana greitai praras susidomėjimą jūsų tinklaraščiu. Nieko nėra erzinančio nei nuolatiniai iššokantys langai, kuriuose prašoma pažiūrėti produktą, nusipirkti ar atsisiųsti. Žmonės serga ir pavargo būti parduoti ir nori daugiau žmonių sąveikos. Jie mokės už tai, kas jiems yra naudinga, tačiau greitai praras susidomėjimą, jei įstumsite jiems po nosimi.

Verčiau padėkite jiems padėti ir apgalvotai vedkite pokalbį. Žiūrėkite, kad duotumėte jiems kiek įmanoma daugiau ir tik tada paprašykite jų ko nors. Siekite, kad vadovautumėte mintimis, vadovaudamiesi kiekvienu jūsų skelbiamu turiniu, paverskite save influenceriu.

Padėkite skaitytojams nedelsiant imtis veiksmų

Jei žinote, kokius klausimus auditorijai dažniausiai kyla ir ką jie nori patys atlikti kuo greičiau ir lengviau, tuomet jūs turite padėti jiems. Galite parašyti vadovus, vadovėlius ir daug mokomosios medžiagos, kuria galėtų naudotis jūsų skaitytojai.

Jei tai padarysite gerai, skaitytojui iškart suprasite, kaip jis gali pritaikyti informaciją ir dirbti įgyvendindamas savo tikslus, kai tik baigs skaityti..

Būkite nuoseklūs savo darbe

Tvarkyti geros įmonės tinklaraštį nereikia rašyti kelių įrašų, kad būtų kažkas. Taip, tinklaraštis nebus tuščias ir galbūt vienas įrašas per savaitę padarys jį dar geresnį. Tačiau atminkite, kad kuo dažniau skelbiate turinį, tuo daugiau naudotojų ketinate pritraukti ir tuo daugiau potencialių klientų turėsite jūsų įmonei..

Norėdami sudominti auditoriją, naudokite kelis kanalus

Rašyti įrašus savo tinklaraštyje nėra vienintelis būdas parduoti savo turinį. Tiesą sakant, tai yra pirmasis žingsnis. Sėkmingiausi įmonės tinklaraščiai naudoja įvairias auditorijas įsigijimo kanalai, nes žino, kad tik keli žmonės reguliariai lankysis jų tinklaraštyje.

Du pagrindiniai kanalai, kuriuos dažniausiai naudoja įmonės, yra el. Pašto rinkodara ir socialinė žiniasklaida. El. Pašto prenumeratoriai yra daug labiau linkę reguliariai lankytis jūsų tinklaraštyje ir dalytis savo įrašais su kitais.

Jei paliksite vartotojams raginimą veikti arba iškylantįjį langą, kuris padės jiems užsiprenumeruoti jūsų informacinį biuletenį, jie greičiausiai tai padarys, jei ras jūsų turinį vertingą.

Pridėti interaktyvų turinį

Sužinoję pagrindinius skaitytojų pomėgius, tekstas, vaizdo įrašas ir vaizdai nėra vieninteliai turinio tipai, kuriuos galite naudoti. Galite sukurti įvairių tipų interaktyvų turinį, pavyzdžiui, viktorinas, žaidimus, apklausas ir visa kita, kas verčia vartotoją imtis veiksmų jūsų svetainėje. Kuo linksmesnę turinio patirtį galite sukurti, tuo geriau ji sudomins jūsų skaitytojus.

Turi skirtingų autorių

Galite pakviesti kitus tinklaraštininkus rašyti svečių tinklaraščius arba turėti kelis autorius iš savo įmonės.

Jei tinklaraštį rašo tik vienas asmuo, jis gali greitai pasidaryti nuobodus ir nuobodus, jei šiek tiek nepakeisi savo stiliaus. Norėdami šiek tiek pakeisti jūsų balso toną ir įsitikinti, kad jūsų tinklaraštis yra naujo stiliaus, paprašykite, kad įvairūs autoriai rašytų jūsų tinklaraštyje.

Išvada

Ten tu tai turi! Geriausi būdai, kaip padaryti jūsų turinį patrauklesnį auditorijai ir suteikti savo tinklaraščiui gaivios vėjelio vėjo, kurio jis taip turtingai nusipelno. Naudodamiesi vertinga informacija ir asmeniniu rašymo stiliumi, padidinkite savo įmonės populiarumą.

Vairuotojų įtraukimas nėra lengvas kelias, tačiau tol, kol žinote, kam kuriate turinį, galite vaikščioti juo tiesia linija..

Tikiuosi, kad jums patiko perskaityti šiuos patarimus ir kad netrukus vėl pasimatysime!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map