Kaip sukurti sėkmingą knygų apžvalgos tinklaraštį?

pradžios knyga-apžvalgų dienoraštis


Ar jums labiau patinka garbanoti su gera knyga nei einant į vakarėlį šeštadienio vakarą? Ar jums patinka idėja pragyventi iš knygų skaitymo ir rašymo apie savo patirtį? Na, knygų tinklaraščio ar knygų apžvalgos svetainės tvarkymas gali būti tiesiog jūsų dalykas.

Galite pasirinkti paleisti knygų peržiūros svetainę kaip visą darbo dieną arba galite tai padaryti siekdami įvairių kitų rezultatų. Galite reklamuoti savo knygų verslą, jei tokį turite, ir padidinti auditoriją. Galite sukurti savo mėgstamo pomėgio bendruomenę ir reklamuoti savo mėgstamą autorių.

Bet net jei viskas, ką norite padaryti, yra knygų peržiūra ir dalijimasis savo nuomone su žmonėmis, galite kuo geriau išnaudoti naudodami filialų rinkodarą. Reklamuoti knygas, kurias jums patiko skaityti, yra puikus būdas užsidirbti pinigų iš to, kas jums patinka. Jei tai skamba kaip kažkas, ką norite padaryti, čia yra vadovas, kuris padės jums tai padaryti. Taip pat pasidalinsime keliais dalykais, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pradėdami.

1 žingsnis: sukurkite planą

„Jei nepavyksta planuoti, planuoji nesėkmę“

Vienas pagrindinių dalykų, išskiriančių sėkmingus tinklaraščius nuo nesėkmingų, yra jų planas. Daugelis pradedančiųjų tinklaraštininkų net negalvoja apie plano kūrimą, nes juos sunaikina techniniai dienoraščio kūrimo aspektai. Tačiau jie pamiršta savo tinklaraščio tikslą ir tai, kaip jis turėtų būti vykdomas.

Knygos skaitymas

Prieš pradėdami kurti tinklaraštį, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti šiuos dalykus:

 • Knygų žanras, į kurį sutelksite dėmesį.
 • Jūsų tikslinė auditorija (į kokius demografinius rodiklius sutelksite dėmesį). Kam patinka skaityti tos pačios rūšies knygas?
 • Ar yra kokių nors knygų apžvalgos svetainių, kurios jums patinka? Jei ne, atlikite greitą paiešką ir pažiūrėkite, kaip tai daro sėkmingieji.
 • Kaip susistemintos sėkmingų knygų apžvalgų svetainės ir kaip reguliariai jos skelbiamos apžvalgos.
 • Kaip dažnai jūs planuojate publikuoti naują turinį ir kiek knygų galite perskaityti?
 • Kaip užsidirbsi pinigų iš savo svetainės ir uždirbsi iš jos pinigų?

Kuo daugiau laiko praleisite atsakydami į šiuos klausimus ir sudarydami savo tinklaraščio planą, tuo daugiau klausimų iškils. Neturint reikiamo planavimo ir nustatant visus svarbiausius aspektus, pavojinga pereiti prie tinklaraščio kūrimo.

2 žingsnis: Pasirinkite domeno vardą

Jums reikės vardo, kuris tiksliai apibūdintų tai, ką darote ir ko jūsų skaitytojai gali tikėtis rasti jūsų tinklaraštyje. Jei rašote apie tam tikrą žanrą ar judėjimą, geriausias būdas tai perduoti naudojant domeno vardą / prekės ženklą.

Kai turėsite puikią idėją, atlikite keletą tyrimų ir sugalvokite keletą gerų vardų. Vardas, kurį ką tik sugalvojai, jau gali būti paimtas, bet nepasiduok. Tiesiog eikite į „GoDaddy“ ar „NameCheap“ ir ieškokite esamų domenų vardų bei sužinokite, kas yra. Domeną galite įsigyti ir per savo prieglobos įmonę. Paprastai tokį gausite nemokamai, jei įsigysite prieglobos planą (perskaitykite 3 veiksmą, jei norite daugiau sužinoti apie tai).

Kalbant apie domeno vardo plėtinius, galite pasirinkti vieną iš trijų geriausių plėtinių: .com, net. ir .org. Bet jei manote, kad unikalūs domeno plėtiniai, tokie kaip .reviews ar .club, gerai derėtų su jūsų domenu, tai gali padėti sugalvoti daug patrauklesnį vardą. Asmeniškai aš rekomenduoju ieškoti aukščiausio lygio domenų plėtinių (com, net, org), tačiau tai tik mano nuomonė.

3 žingsnis: Gaukite gerą interneto prieglobos planą

„bluehost“ knyga-apžvalga-tinklaraštis

„BlueHost“ yra vienas geriausių jūsų lažybų, kai norite pradėti nuo tinklaraščio. Tai siūlo prieglobos planus nuo 3,95 USD, tai sumažins jūsų išankstines investicijas. „BlueHost“ siūlo nemokamą domeno vardą su kiekvienu nauju prieglobos planu. Taigi, jei dar neturite domeno, galbūt norėsite jį nemokamai užregistruoti „BlueHost“.

Jų paslaugos taip pat yra optimizuotos „WordPress“ – platformai, kurią turėtumėte naudoti kurdami savo tinklaraštį. „BlueHost“ yra viena iš labiausiai rekomenduojamų svetainių oficialiame „WordPress.org“. „BlueHost“ yra galingas prieglobos sprendimas, kai naudojate „WordPress“. Aš labai rekomenduoju „BlueHost“, nes jie yra patikimi, turi puikų klientų aptarnavimą ir puikų darbo laiką. Norėdami sužinoti daugiau apie šią įmonę, perskaitykite išsamią „BlueHost“ apžvalgą.

4 žingsnis: Įdiekite „WordPress“

„WordPress“ yra geriausia tinklaraščių kūrimo platforma. Bet kuriam nemandagiam vartotojui, vartotojui, kuris negali naudotis technologijomis, yra paprasta paleisti savo svetainę, nes ji yra nepaprastai patogi vartotojui. Užsiregistravę ir užsiregistravę „BlueHost“, viskas, ką jums reikia padaryti, tai surasti „WordPress“ savo valdymo skydelyje ir įdiegti. Turėsite atlikti tik keletą paspaudimų ir įvesti tam tikrą informaciją. Diegimas užtruks maždaug dešimt minučių (galbūt mažiau) ir jus pasveikins pagrindinė „WordPress“ svetainės tema. Dabar galite pradėti kurti savo tinklaraštį ir paversti jį tokiu, kokį įsivaizdavote.

Jei jums gali prireikti pagalbos diegiant „WordPress“ į savo „BlueHost“ paskyrą, visada galite kreiptis pagalbos, kurdami nuostabų „BlueHost“ palaikymą, arba galite sekti mūsų nuoseklųjį mokymą, kaip sukurti tinklaraštį per 15 minučių.

5 žingsnis: įdiekite būtinus papildinius

„WordPress“ turi labai patogią plėtinių sistemą, kuri leidžia vartotojams neįtikėtinai lengvai pridėti naujų funkcijų. Nepaisant to, kad platforma yra galinga, joje yra daugiau nei 42 000 plėtinių. Kad ir kokia jums reikalinga funkcija, galite ją įtraukti keliais paprastais paspaudimais per prietaisų skydelį arba apsilankę „CodeCanyon“. Kad viskas jums būtų paprasčiau, čia yra keletas svarbiausių papildinių, kuriuos turėtų turėti kiekvienas tinklaraštis.

Mielių SEO – Paieškos sistemos optimizavimas yra neatsiejama jūsų tinklaraščio sėkmės dalis. Turėsite optimizuoti kiekvieną turinį, kurį išleidžiate internete. Yoast SEO daro tai neįtikėtinai lengvai, nuskaitydami turinį ir padėdami jums valdyti svarbius dalykus, tokius kaip SEO pavadinimas, jūsų pagrindinis raktinis žodis, meta aprašymas ir daug daugiau..

Tai net patikrins jūsų teksto skaitomumą naudodamas „Flesch“ skaitomumo tikrintuvą ir suteiks jam balą. Be to, jis nuskaitys turinį, kad rastų visas optimizavimo problemas, kurias turėtumėte ištaisyti, kad galėtumėte paskelbti visiškai optimizuotas žinutes savo tinklaraštyje. Dėl šios priežasties Yoast SEO yra vienas iš geriausių SEO įskiepių. Be to, juo netgi galima nemokamai naudotis, turint galimybę jį atnaujinti, kad gautų aukščiausios kokybės funkcijas.

Reaktyvinė skraidyklė – „Jetpack“ įkraus jūsų tinklaraštį, pridėdami visas būtinas funkcijas, kurių „WordPress“ branduolys negali. Jis turi daugybę funkcijų, tokių kaip rašybos tikrintuvas, kontaktinės formos, valdikliai ir daug daugiau. Šis papildinys yra supakuotas; neabejokite ir jis puikiai patenkins didžiąją dalį jūsų poreikių. Be to, juo taip pat galima nemokamai naudotis, taigi, ko nemylėti?

„Google Analytics“, skirta „WordPress“ – Turėsite praleisti daug laiko analizuodami savo auditoriją ir svetainės srautą. Tai viena iš svarbiausių jūsų, kaip žiniatinklio valdytojo, užduočių. „Google Analytics“ yra vieta, kur reikia analizuoti, iš kur atvyksta dauguma jūsų auditorijos, ir išsiaiškinti jų demografinius rodiklius. Tačiau nuolat keistis skirtukai ar prisijungti prie „Google Analytics“ paskyros gali būti gana varginanti. Tai padaryti yra lengviau, įdiegus „Google Analytics“ papildinį.

Akismet – Kad ir kokį tinklaraštį tvarkytumėte, jame visada bus šlamšto komentarų. Visus tuos komentarus ištrinti gali prireikti valandų valandas, ir niekas nenori su tuo susitaikyti. Štai kodėl „Akismet“ automatiškai pašalins daugumą šlamšto komentarų juos filtruodamas.

„BackWPup“ – Pradėjus uždirbti pinigų iš savo tinklaraščio, prarasti bet ką jame bus daug pavojingiau. Jei nenorite rizikuoti, naudokite „BackWPup“, norėdami pasidaryti suplanuotas visos savo svetainės atsargines kopijas. Galite reguliariai išsaugoti viską, todėl nesate pažeidžiami įsilaužimo.

„Relevanssi“ – „WordPress“ yra gera, tačiau ji nėra tobula. Net trūksta tokios pagrindinės savybės kaip paieška, be kurios knygų peržiūros svetainė nebūtų tokia naudinga. „Relevanssi“ gali jums padėti tai padaryti ir pateikti skaitytojams atitinkamus paieškos rezultatus.

6 žingsnis: įdiekite savo temą

Kai „WordPress“ svetainė bus parengta ir paleista su visais papildiniais, laikas iš tikrųjų sukurti svetainę, kurią norės pamatyti jūsų skaitytojai. Atminkite, kad naujieji lankytojai užtruks tik kelias sekundes, kad nuspręstų, ar jūsų tinklaraštį verta skaityti, ar ne, ir pirmas dalykas, kurį jie mato, yra jūsų svetainės dizainas. Jis turi parodyti jūsų unikalų charakterį ir šiek tiek apibūdinti, apie ką jūsų tinklaraštis yra. Išsiaiškinkite, kokius jausmus ir idėjas norite perteikti, ir kurkite.

Lengviau pasakyti, nei padaryti, tiesa? Na, ne tiksliai, nes „WordPress“ turi daugybę profesionaliai atrodančių temų, kurias yra neįtikėtinai paprasta įdiegti ir pritaikyti. Gero dizaino procesas taip pat buvo daug paprastesnis, naudojant „Divi“ temą. Ši tema pateikiama su vizualiu „drag and drop“ puslapių kūrimo įrankiu, kuris gali padėti jums tinkinti knygų tinklaraštį, kaip norite. Jis turi beprotiškai išsamią sąsają, leidžiančią sujungti atskirus savo svetainės elementus, neliečiant net kodo eilutės. Tai yra paprasčiausias būdas, kurį sužinojau, kad ne technikos išmanantys vartotojai gali kurti ir tinkinti savo svetainę, kad atrodytų tiksliai taip, kaip jie nori.

Čia yra trumpas vaizdo įrašas apie „Divi“ temą:

Jei turite biudžetą, galite įdiegti ir naudoti nemokamą „WordPress“ temą, kurią galite rasti tinklalapyje „WordPress.org“ saugykla. Yra daugybė nuostabių nemokamų temų, kurias galite naudoti savo tinklaraštyje, tačiau jose siūloma mažiau funkcijų ir tinkinimo parinkčių nei „premium“ temoje..

7 veiksmas: gaukite pajamų iš savo svetainės

Užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio nėra antraeilis uždavinys. Tiesą sakant, prieš pradėdami kurti, turėtumėte išsiaiškinti, kaip norite tai padaryti. Yra daugybė variantų, kuriuos galite pasirinkti, kai reikia užsidirbti pinigų, štai 5 iš jų.

užsidirbkite pinigų iš knygų dienoraščio

Reklama

Vienas iš seniausių būdų užsidirbti pinigų iš internetinio dienoraščio yra tradicinių reklaminių juostų reklama. Esant pastoviam srauto kiekiui, galite uždirbti nemažą pinigų sumą. Turite dvi pagrindines galimybes, kai reikia mokėti už produktus, paslaugas ir prekės ženklus.

 • Skelbimų tinklai – Yra daugybė reklamavimo tinklų, tokių kaip „Google AdSense“, kuriuose galite registruotis ir jų skelbimus rodyti savo svetainėje. Iš jų gausite pinigų už kiekvieną paspaudimą ir jie rodys bet kokius skelbimus, labiausiai tinkančius jūsų auditorijai. Jei einate šiuo keliu, jūs per daug negalite valdyti, kokie skelbimai rodomi jūsų svetainėje, o reklamos tinklas taip pat imsis reikiamų priemonių..
 • Tiesioginis skelbimų pardavimas – Kuo didesnė jūsų tinklaraščio auditorija, tuo vertingesnis jis tampa ir tuo daugiau pinigų galite užsidirbti su juo. Jei norite išsinuomoti vietą knygų peržiūros tinklaraštyje skelbimams, tai galite padaryti ir savo sąlygomis. Galite išsinuomoti erdvę konkrečioms įmonėms už kainą, kurią nusprendėte, ir jūs taip pat turėsite pasilikti visus pinigus. Tai tikrai teisingas būdas žaisti žaidimą.

Partnerių marketingas

Vykdydami filialų rinkodarą, galite reklamuoti kitos įmonės produktą ar paslaugą ir gauti komisinį atlyginimą, kai kas nors jį perka. Šis pajamų gavimo būdas yra vienas pelningiausių būdų užsidirbti pinigų internetu. Daugelis pagrindinių knygynų, tokių kaip „Amazon“, „IndieBound“ ir „The Book Depository“, turi partnerių programas. Galite užregistruoti, pasirinkti savo pasirinktas knygas, jas peržiūrėti ir pradėti reklamuoti jų filialų nuorodas savo tekste.

Be to, jei reikia, galite reklamuoti kursus. Gal galėtum ką nors parduoti raštu

Parduoda savo produktus

Taip pat galite išleisti savo produktą ar paslaugą, o tai yra pats pelningiausias būdas užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Jei esate pakankamai meistriškas, galite sukurti savo knygas ar prekes, pavyzdžiui, marškinėlius, kavos puodelius ar bet kurį iš tūkstančių firminių produktų, kuriuos galėtumėte parduoti. Jums tiesiog reikia žinoti, kas jūsų auditorijai greičiausiai patiks ir kuriuos iš tų dalykų galite pateikti. Gal norėtumėte pradėti tokią paslaugą kaip TLC Book Tours, kurią pradėjo tinklaraštininkių pora.

Rėmėjai

Kai jūsų tinklaraštis turės tam tikrą autoritetą savo nišoje, tai, ką sakote, turės daug daugiau vertės, tapsite įtaka. Daugybė kompanijų nuolat ieško influencerių, kurie galėtų juos reklamuoti per pranešimus. Šios įmonės nori mokėti gerus pinigus už remiamus postus. Konkrečiu knygų tinklaraščio atveju galėtumėte sudaryti remiamus sandorius su leidybos įmonėmis.

Gal mažiau žinomas autorius išleidžia naują knygą ir jam reikia šiek tiek reklamos; jis ar ji su malonumu sumokės jums už laiką, kurio reikia knygai peržiūrėti. Kai tapsite autoritetu, turėsite daugybę galimybių rašyti remiamus pranešimus.

Laisvai samdomų straipsnių rašymas

Kadangi savo tinklaraštį grindžiate vien rašymu, tikriausiai gerai rašysite patys. Įgiję tam tikrą autoritetą, tai suteiks puikią galimybę reklamuoti savo rašymo paslaugas. Jūsų tinklaraštis puikiai tiks pademonstruoti jūsų sąmojį ir rašymo įgūdžius. Naudodamiesi juo galite lengvai susisiekti su įmonėmis ir pasiūlyti joms rašymo paslaugas arba paprašyti, kad jos susisiektų su jumis. Bet kokiu atveju jūs galėsite paprašyti nesąžiningos kainos už jūsų rašymą.

8 žingsnis: pritraukite srautą į savo tinklaraštį

Sukurti gerai suplanuotą tinklaraštį ir užpildyti jį aukštos kokybės apžvalgomis yra tik pirmas žingsnis. Turėsite skirti tiek pat laiko, jei ne daugiau, kiekvieno savo pranešimo rinkodarai. Priklausomai nuo to, koks yra jūsų biudžetas, turėsite įvairių parinkčių, tačiau tikrai norite pasirinkti keletą, jei norite, kad jūsų knygų peržiūros svetainė būtų sėkminga. Tai yra šie:

 • SEO – Tai, kad visada turėsite dirbti su savo SEO, yra duotas faktas. Turite visus įrankius, informaciją ir išteklius, kad tai įvyktų, tačiau tam reikia įdėti daug darbo kaip tinklaraštininkui. Paieškos sistemos optimizavimas yra tai, kas suteikia organinį srautą į jūsų svetainę nemokamai, jei tai darote gerai. Vis dėlto, nors tai puikus ilgalaikio sprendimo būdas pasiekti pastovų srautą, akivaizdžiai matysite tam tikrus svyravimus. Be to, tai nėra vienintelis geras būdas pritraukti srauto į savo svetainę.
 • Socialinės medijos rinkodara – Taip pat turėsite investuoti laiko ir energijos rodydami savo įrašus tokiose socialinės žiniasklaidos svetainėse kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Pinterest“. Tai yra puikūs organinio srauto šaltiniai, ir jūs taip pat galite juos naudoti skelbdami savo pranešimus, jei turite ir rinkodaros biudžetą, kuris pritraukia mane prie mano antrosios minties.
 • PPC ir mokamos akcijos – Vienas iš greičiausių būdų gauti didelį srautą į jūsų svetainę yra mokamos reklamos. Galite rasti daugybę specifinių nišų skelbimų tinklų, kurie nukreipia tam tikrą kiekį aukštos kokybės srauto į jūsų tinklaraštį. Tačiau naudodamiesi PPC turite būti atsargūs, nes jis turi mokymosi kreivę. Norint išnaudoti visas galimybes, reikia šiek tiek patirties, tačiau tai gali būti labai vertingas jūsų tinklaraščio srauto šaltinis. Pvz., „Facebook“ mokami skelbimai yra labai tikslūs ir leidžia pasiekti konkrečią demografinę grupę, kurią norite pasiekti. Nors PPC yra greičiausias būdas nukreipti srautą, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, nes tam reikia milžiniško biudžeto ir jo naudoti neverta..

Išvada

Čia jį turite, stebuklingą receptą atidaryti savo knygų apžvalgos svetainę. Tai puikus pasirinkimas visiems, mėgstantiems skaityti ir rašyti ir norintiems šį pomėgį paversti pelningu darbu. Jūs netgi galite užsidirbti iš to pragyvendami, taigi, jei norite tai padaryti, aš labai rekomenduoju atlikti daugiau tyrimų ar iškart pradėti naudotis savo tinklaraščiu. Gyvenimas nieko nelaukia, todėl geriau užsiimkite!

Jei esate pasirengęs, tada spustelėkite čia ir nustatykite savo tinklaraštį šiandien!

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, naudokitės žemiau pateiktu komentarų skyriumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map