Kaip sukurti sėkmingą „Amazon“ partnerių svetainę?

kaip sukurti sėkmingą „Amazon“ partnerių svetainę


Yra daugybė būdų užsidirbti iš savo svetainės ir užsidirbti pinigų internetu. Vienas iš labiausiai paplitusių pajamų gavimo būdų yra dukterinių įmonių pardavimas. Šis metodas tapo labai populiarus, nes pradinės investicijos į filialų svetaines yra minimalios, o grąža gali būti didžiulė, be to, tai labai lengva valdyti, norint paleisti tokią svetainę beveik nereikia jokių techninių įgūdžių..

„Amazon“ yra viena didžiausių internetinių parduotuvių, kurioje galite rasti beveik bet kokio tipo produktą. Dėl didelio turimų produktų kiekio ir gerų išmokų daugelis rinkodaros atstovų pasirenka prisijungimą prie „Amazon“ filialų sistemos. Kiekvienas gali bendradarbiauti su „Amazon“; ji gali nemokamai prisijungti ir moka iki 10% nurodytos pardavimo vertės. Partnerių sistema suteiks jums visą reikiamą informaciją ir stebėjimo URL, kad galėtumėte lengvai įterpti juos į savo svetainę ir pradėti uždirbti pinigus.

Pasirinkite tinkamą svetainių kūrimo platformą

Kuriant internetinę svetainę, visada reikia pasirinkti platformą. Greičiausiai norėsite, kad jis vyktų kuo greičiau, ir nenorėsite samdyti kūrėjo. Jums reikės svetainių kūrimo įrankio, kurį lengva naudoti, kuriam nereikia programavimo įgūdžių ir kuris yra pakankamai lankstus, kad jį būtų galima paversti pinigų uždirbimo svetaine. Geriausi variantai jums būtų „WordPress“. Tai nemokama programinė įranga, kurią galima įdiegti į beveik bet kurią žiniatinklio prieglobos sąskaitą. Ją lengva naudoti ir atnaujinti, ją galima lengvai pritaikyti integruoti su „Amazon“ filialų sistema. Greitą paiešką internete rasite daug temų ir papildinių, kurie buvo specialiai sukurti tokio tipo svetainėms.

„WordPress amazon“ filialo svetainė

Jei niekada anksčiau nenaudojote „WordPress“ ar niekada nesukūrėte tinklalapio, nesijaudinkite, per kelias valandas galite sužinoti viską apie programinę įrangą ir galite sukurti savo svetainę naudodamiesi internetiniais vadovais ir vadovėliais..

Pasirinkite savo nišą ir sukurkite gerą svetainės struktūrą

Tikriausiai viską padarysite patys – pradedant svetainės statymu ir baigiant turinio kūrimu, todėl labai svarbu pasirinkti jūsų svetainei tinkančią produktų kategoriją. Pvz., Jūsų svetainė skirta kosmetikai, o jūs reklamuojate su technologijomis susijusius produktus per „amazon“ filialų sistemą, tikimybė, kad lankytojai pirks tokius produktus, yra labai maža..

Svetainės struktūra taip pat yra labai svarbi: įsitikinkite, kad jūsų svetainėje lengva naršyti, ir ne per daug reklamuokite produktus, kuriuos norite parduoti. Sukurkite naudingo turinio, rekomenduokite produktus, jei įmanoma, išbandykite keletą produktų patys ir sukurkite apžvalgas bei padarykite savo svetainę autentišką. Svetainių lankytojai turėtų pamatyti jūsų svetainę kaip vertingą ir informatyvią svetainę, kuri nebando parduoti, o bando padėti jiems pasirinkti tinkamus produktus.

Pasirinkite gerą savo svetainės prieglobos adresą

Svetainių talpinimas vaidina labai svarbų vaidmenį siekiant svetainės sėkmės. Žemos kokybės prieglobos paslauga gali sunaikinti visą jūsų sunkų darbą, kurį įdėjote į savo svetainę. Nebūtina pirkti brangiausių prieglobos paslaugų, tačiau svarbu pasirinkti gerą prieglobos paslaugų teikėją, kuris patenkins jūsų svetainės poreikius. Jei nuspręsite kurti savo „Amazon“ filialų svetainę su „WordPress“, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti gerą „WordPress“ prieglobos planą. Labai rekomenduoju pasidomėti „BlueHost“ pasiūlymu.

„BlueHost“ – geriausia „WordPress“ priegloba

„BlueHost“ yra vienas iš geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų, siūlantis aukštos kokybės „WordPress“ prieglobos paslaugas už prieinamą kainą. Norėdami sužinoti daugiau apie įmonę, apsilankykite oficialioje svetainėje arba mūsų apžvalgos puslapyje.

Pradėk dabar! »

Sukurkite gerą turinį, dirbkite su SEO ir nukreipkite tikslinį srautą

Geriausią nemokamą srautą, kuris iš tikrųjų duos pelno, gaus „Google“. Turėsite sukurti aukštos kokybės ir informatyvius straipsnius, kurie žmonėms patiks. Taip pat turėsite panaudoti visus savo rinkodaros įgūdžius, kad įtikintumėte svetainių lankytojus nusipirkti tam tikrą produktą. Nors gero turinio kūrimas yra gera pradžia siekiant tikslinio srauto, negalima ignoruoti paieškos variklių optimizavimo. Tai gali pasirodyti sudėtinga, tačiau iš tikrųjų SEO nėra toks sunkus, kaip jums atrodo.

turinio kūrimas, seo, svetainių kūrimas

Puslapio optimizavimą turėtumėte pradėti. Svarbu turėti tinkamas H1 ir H2 antraštes; taip pat įsitikinkite, kad jūsų straipsnyje yra raktiniai žodžiai, kuriuos norite įvertinti. Taip pat labai svarbus veiksnys yra jūsų turinio susiejimas. Tinkamai optimizavę savo svetainę, galite pradėti kurti keletą nuorodų. Negalima elgtis labai agresyviai kurdama saitus, nes tai gali būti laikoma šlamštu, o „Google“ nemėgsta tokios praktikos.

Bendruomenės kūrimas aplink jūsų svetainę taip pat gali būti geras būdas parduoti produktus. Sukurkite „Facebook“ gerbėjų puslapį arba naudokite kitas socialinių tinklų svetaines, kad sukurtumėte stiprią savo nišą kuriančią bendruomenę.

Stebėkite, kaip auga jūsų pelnas

Kelias į sėkmingą „Amazon“ filialų svetainę nebus lengvas ir kurdami svetainę susidursite su problemomis, tačiau jei pasirinksite tinkamus įrankius ir žiniatinklio prieglobą, galite sutaupyti daug laiko nerimaudami dėl svetainės našumo ir daugiau dėmesio skirti kurti aukštos kokybės turinį ir generuoti pardavimus. Linkiu sėkmės kelionėje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map