Kaip sukurti „Receptų“ svetainę naudojant „WordPress“?

kaip sukurti receptus svetainėje su


Norėdami sukurti gerą ir išskirtinį receptų tinklalapį naudodami „WordPress“, jums reikia daug darbo ir kūrybiškumo. Taip pat šiuo atveju turite gerai žinoti skonį. Norint sukurti tobulą nišinę svetainę, pavyzdžiui, svetainę su receptais, naudojant „WordPress“, reikia žinių įvairiose kompetencijos srityse, tokiose kaip:

 • Tam tikros IT žinios
 • Žurnalistika, rašymo įgūdžiai
 • Fotografija
 • Gastronomija

1. Minimalių IT žinių poreikis

Norėdami sukurti bet kurią svetainę, jums reikia tam tikrų IT žinių. Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip sukurti „WordPress“ receptų svetainę, neturinčią IT žinių arba turinčių minimalias žinias.

Visų pirma, jūs turite rasti patikimą hostingo bendrovę ir užregistruoti gerą domeno vardą. Šiam projektui naudosime populiariausią turinio valdymo sistemą: „WordPress“. Tai labai lengva įdiegti ir pradėti naudoti. Tačiau jei jums nėra sunku nustatyti savo svetainę, galite pasamdyti internetinį kūrėją, kuris tai padarys už jus.

Kaip gauti interneto prieglobos ir domeno vardus

Pradžioje jums nereikės brangaus prieglobos plano. Galite apsilankyti naudodamiesi biudžetiniu žiniatinklio priegloba, kuri siūlo 99,9% darbo laiką, puikų svetainės greitį ir klientų palaikymą. Galėsite užregistruoti savo domeną ir savo internetiniame kompiuteryje. Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai siūlo nemokamą domeną, jei perkate iš jų prieglobą. Renkantis domeno vardą reikia šiek tiek kūrybiškumo. Galite pasirinkti raktinio žodžio domeną, bet taip pat galite pasirinkti prekės ženklą. Jei tavo vardas yra Danny, galėtum apsilankyti pas Danny’s Kitchen. Taigi jūs užregistruosite domeną dannys-kitchen.com.

Čia yra 3 patikimi ir nebrangūs prieglobos paslaugų teikėjai, kurie jums pasiūlys nemokamą domeną:

Įmonė
Akcijos kaina

1geriausias kelių domenų priegloba1,99 USD / mėn
2geriausias priegloba keliems domenams3,95 USD / mėn
3geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms3,49 USD / mėn

„WordPress“ diegimas ir nustatymas

Pasirinkę tinkamą prieglobos ir domeno vardą, turite įdiegti „WordPress“. Aukščiau paminėti žiniatinklio prieglobos įrankiai siūlo vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimo įrankį, tai reiškia, kad jums nereikia rankiniu būdu įkelti failų ir kurti duomenų bazės į savo serverį. Kiekvienas žingsnis yra automatizuotas, jūs pateikiate tik savo prisijungimo informaciją ir el. Pašto adresą, o sistema įdiegs jums „WordPress“.

Taip pat skaitykite: mūsų išsamų vadovą, kaip sukurti svetainę naudojant „WordPress“ ir paskelbti pirmąjį savo straipsnį.

Įdiegę „WordPress“ į savo svetainę, turėsite atlikti keletą pakeitimų. Pirmiau minėtame straipsnyje galite rasti daugiau informacijos apie kiekvieną jūsų atliekamą koregavimą. Iš esmės turėsite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės informacijos suvestinės ir sukonfigūruoti URL struktūrą, įdiegti poros papildinius, pakeisti temą, sukonfigūruoti diskusijų ir skaitymo parametrus ir kt..

Temos ir būtinų papildinių diegimas

Norint visiškai pritaikyti savo receptų svetainę, jums reikia gražios temos ir keleto naudingų papildinių.

Norėdami pamatyti kai kurias gurmanų temas, galite apsilankyti oficialioje „WordPress“ svetainėje adresu https://wordpress.org/themes/search/food/ kur rasite temą Maisto receptai kad aš rekomenduoju. Ši tema turi tinkamą gurmanų svetainės dizainą, taip pat naudingų funkcijų: tinkintas fonas, tinkinta antraštė, tinkintas meniu, redaktoriaus stilius, rodomi vaizdai, skystas išdėstymas, viso pločio šablonas, kairioji šoninė juosta, viena stulpelė, pranešimų formatai, reaguojantis išdėstymas, dešinė šoninė juosta, lipnus įrašas, temos parinktys, parengtas vertimas, du stulpeliai.

Kai kurie papildiniai, reikalingi našumui ir vartotojų skaičiui padidinti, todėl jiems patinka patekti į svetainę: Akismet – užblokuoti šlamštą, Viskas viename „SEO Pack“ – SEO, „Google Xml“ svetainės schemos – „Google“, „Jetpack“ pateikė „WordPress.com“ – statistikai, panašiems straipsniams ir kitai, Naujausių pranešimų slankiklis – skaidrių demonstracijai su atvaizdais iš paskutinių įrašų, Susisiekite su 7 forma + Flamingo – kontaktinei formai ir kontaktinei knygai ir Bendrinkite mygtukus „AddToAny“ socialinės žiniasklaidos mygtukams.

Jei turite didesnį biudžetą savo svetainės kūrimui, rekomenduoju naudoti „WordPress“ temą. Tokiu būdu galite būti tikri, kad gausite tinkamai užkoduotą ir aukštos kokybės temą, apimančią daugybę funkcijų. Naudodamiesi komercine tema, jums nereikės naudoti daugybės trečiųjų šalių įskiepių, nes visos funkcijos, būtinos receptų tinklalapiui, jau yra šios temos dalis. Čia yra 3 „WordPress“ receptų ir maisto temos, kurios man patinka ir rekomenduoju:

maisto virėjas receptas WordPress tema

Demonstracija / atsisiuntimas

socialinio virėjo receptas maisto WordPress tema

Demonstracija / atsisiuntimas

virimo spauda maisto receptas WordPress tema

Demonstracija / atsisiuntimas

Kaip prižiūrėti savo svetainę?

Paskutinis šios kategorijos žingsnis yra receptų svetainės priežiūra. Turite periodiškai atnaujinti ne tik naujas funkcijas, bet ir naujus papildinius, temas ir „WordPress“, kuriuos jau turite. Įskiepis „Wp Updates Notifier“ el. Paštu praneša jums apie naujas „WordPress“ temų, įskiepių ir branduolio versijas. Techninę priežiūrą gali atlikti bet kas, bet jei jums reikia šiek tiek detalių pritaikymų, galite pasamdyti žiniatinklio programuotoją.

2. Žurnalistikos žinios ir rašymo įgūdžiai

• žurnalistikos turinio ir receptų rašymo įgūdžiaiNorint rašyti turinį, reikia daug vaizduotės, miklumo ir šiek tiek žinių apie žurnalistiką. Laikui bėgant patobulinsite savo rašymo įgūdžius, sukurdami vis daugiau ir daugiau turinio.

Rašydami straipsnį naudokite paprastus žodžius ir stenkitės, kad straipsnis būtų kuo originalesnis. Taip pat pabandykite naudoti raktinius žodžius, apibrėžiančius jūsų svetainę ir straipsnį. Jei rašote apie maistą, turintį tam tikrų ingredientų, tada dažniau rašykite apie tuos ingredientus, naudodami juos skirtinguose kontekstuose. Gera idėja yra parašyti ingredientus kartu su konkrečiais kiekiais, tada parašyti receptus, kuriuose paaiškinama, kaip maistas ruošiamas.

Jūs turite būti savimi ir būti kūrybingi. Stenkitės galvoti iš užribio. Pavyzdžiui, naudokite kelių rūšių gaminius: vadovus, maisto, kurį valgėte įvairiuose restoranuose, apžvalgas, dietas, patarimus, patarimus ir gudrybes bei, žinoma, receptus. Idėja yra būti kuo kūrybingesniam, kad galėtumėte parašyti daugiau ir tada turėtumėte daug daugiau lankytojų.

Nepamirškite rašyti teisingai, būti draugiški ir pagarbūs. Galite pajuokauti ir naudoti įvairias kalbos išraiškas ir figūras. „WordPress“ redaktorius turi korektūrą ir jūs galite naudoti ją taisydami tiksliai taip, kaip „Word“.

3. Fotografijos žinios

Žodžio fotografija kilmė yra du graikų kalbos žodžiai. Pirmasis: „φῶς (phōs)“, verčiantis „šviesa“ ir „γραφις (graphis)“, kuris verčiamas veiksmažodžiu „rašyti“. Taigi visas vertimas galėtų būti „rašymas šviesoje“.

Naudodami „WordPress“ galite įdiegti įvairius nuotraukų efektų papildinius, pvz., „Responsive Lightbox Lite“. Taip pat galite naudoti galerijos parinktis, kad įdėtumėte kelias nuotraukas į skaidrę arba sugrupuotas į tinklelį. Prie kiekvieno įrašo galite įdėti nuotrauką kaip matomą vaizdą.

• skaitmeninė kamera maisto ir receptų fotografavimui

Jums nereikia brangios fotoaparato, bet jums reikės gero šviesos šaltinio, kad galėtumėte fotografuoti puikius vaizdus. Jums taip pat reikės nuotraukų redagavimo programinės įrangos, kad galėtumėte pakeisti vaizdų dydį ir juos pakoreguoti. Vaizdai, padaryti naudojant jūsų profesionalų arba pusiau profesionalų fotoaparatą, gali būti nuo 2 MB iki 15 MB. Jūs nenorite įkelti tokio dydžio vaizdų į savo svetainę. Ne tik todėl, kad šie vaizdai bus įkeliami amžinai, bet ir sunaudosite daug pralaidumo ir serverio išteklių. Jūs taip pat erzinsite savo skaitytojus, priversdami juos laukti, kol nuotraukos bus įkeltos.

Nuotrauka yra tarsi tūkstantis žodžių, ypač jei gaminate nepaprastai skanų maistą, kuris taip pat atrodo nuostabiai ir tada galite pamatyti garų kilimą.

4. Gastronomijos žinios

Gastronomija yra kultūros ir maisto santykio tyrimas. Dažnai klystama manydama, kad terminas „gastronomija“ reiškia tik maisto gaminimo meną.

Žodis „gastronomija“ kilęs iš graikų kalbos žodžių, „γαστήρ (gastér)“, reiškiančio „skrandis“, ir „νόμος (nómos)“ – „žinios“.

Jei nerašote atsiliepimų apie tai, kokį maistą gaminate, šis žingsnis jums tikrai nereikalingas. Be to, jūs turite žinoti, kada dėti druskos, kiek ingredientų naudoti ir pan. Jei turite žinių apie gastronomiją, galite parašyti išsamų straipsnį ir nusifotografuoti viskuo, ką darote savo virtuvėje, savo ir originaliu būdu. Nepamirškite, kad žmonės paprastai gamina maistą jūsų būdu, todėl kepkite atsargiai.

Mano „WordPress“ receptų tinklalapio kūrimo vadovėlio supažindinimas

Jei kūrybiškumas jus tikrai užklumpa, tuomet turėtumėte tinkamai ja naudotis. Taigi virimą galite derinti su dainavimu ar su kitais jūsų pomėgiais. Puiki idėja yra turėti kiekvieno parašyto straipsnio vaizdo įrašą kartu su maisto, apie kurį rašėte, nuotraukomis.

Pabaigoje galiu pasakyti tik „Bon Appetite“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map