Kaip sukurti profesionaliai reaguojančią svetainę?

kurti profesionaliai reaguojančią svetainę


Svetainė yra tik paprastas domenas, susidedantis iš tinklalapių, tačiau kiekvienam verslui labai svarbu įsitvirtinti. Buvimas internetu atveria naujas galimybes ir pranašumus, kurių kitu atveju nebūtų. Svetainė gali atlikti svarbų vaidmenį jūsų rinkodaros strategijose ir gali suteikti jūsų verslui daug daugiau traukos ir parodymų.

Kiekvienas gali prieiti prie svetainės ar socialinės žiniasklaidos paskyros visą parą (365/365). Žmonėms nereikia įeiti į parduotuvę ar net skambinti telefonu, todėl turėdami svetainę užtikrinsite, kad jie gali pasirinkti patogiausią kelią link jūsų.

Buvimas internete taip pat padidina jūsų patikimumą teikiama informacija. Potencialiems klientams bus daug lengviau pasitikėti jumis. Tai taip pat skatina jūsų pardavimus, nes jūs taip pat galite parduoti savo produktus ir paslaugas internetu. Kartais, kuo geriau, tuo patikimiau atrodysite savo vartotojams.

Web dizainas bėgant metams labai pasikeitė, kai į rinką pateko mobilieji įrenginiai. Tiesą sakant, apie 40% internetinės veiklos skatina mobilieji įrenginiai. Taigi svarbu, kad jūsų svetainė būtų jiems optimizuota, kad vartotojams būtų užtikrinta geriausia patirtis.

Svetainės, kurios yra optimizuotos tiek kompiuterio, tiek mobiliesiems įrenginiams, vadinamos reaguojančiomis svetainėmis. Jie gali pakeisti savo išdėstymą ir pertvarkyti visus svetainės elementus, jei pasikeičia ekrano dydis arba lango dydis jūsų kompiuteryje. Dėl reaktyvaus žiniatinklio dizaino galite turėti vieną svetainę, kuri atrodo nuostabiai, nesvarbu, kokį įrenginį žmonės naudoja jai pasiekti.

Šiandien mes papasakosime apie reaguojančio interneto dizaino privalumus ir trūkumus. Kodėl svarbu, kad jūsų svetainė reaguotų ir kokias technologijas galite naudoti kurdami ją.

Kas yra reaguojančios svetainės ir kodėl jos yra svarbios?

Reaguojantis žiniatinklio dizainas įgalina darbalaukio svetainę reaguoti į vartotojo elgesį, atsižvelgiant į įrenginį ir žiniatinklio naršyklę, kurią jie naudoja jūsų svetainei peržiūrėti. Tai praktika, kurioje įgyvendinami lankstūs išdėstymai, tinkleliai ir vaizdai kartu su išradingu CSS naudojimu.

Naudodami interaktyvų interneto dizainą nesame priversti kurti naujos svetainės kiekvienai vartotojų grupei. Jis įgyvendina sklandžius maketus, scenarijus ir žiniasklaidos užklausas, kurios lengvai keičia svetainės išvaizdą ir išdėstymą.

Sukūrę visiškai reaguojančią svetainę, vartotojai gali ją peržiūrėti savo asmeniniame kompiuteryje, nešiojamajame kompiuteryje, „iPad“ ir planšetiniame kompiuteryje ir daugelyje kitų prietaisų, pavyzdžiui, telefonų. Taigi iš esmės interaktyvi svetainė automatiškai reaguos į vartotojo technologines nuostatas. Tokia svetainė automatiškai persijungs į tinkamą skiriamąją gebą, šrifto dydį ir atitiktų įrenginio scenarijų galimybes. Taigi nesvarbu, iš kokio įrenginio žiūrima ši svetainė, jis atrodys nuostabiai ar bent jau taip, kaip to nori kūrėjas.

Pagrindinė idėja yra tai, kad viskas yra pritaikoma konkretiems poreikiams.

Reguliuojama ekrano skiriamoji geba yra vienas iš pagrindinių šios technologijos aspektų, nes jis užtikrina, kad svetainė keičiasi atsižvelgiant į įrenginį, kuriame ji yra žiūrima. Tai ypač svarbu, nes naujas įrenginys su nauju ekrano dydžiu pasirodo beveik kiekvieną dieną. Šie pažangūs įrenginiai ir išmanieji telefonai netgi turi kraštovaizdžio vaizdo parinktį, kuriai pačiam reikalingas visiškai kitoks puslapio išdėstymas. Būtent tokiose situacijose turime būti kiek įmanoma lankstesni savo dizainui, tačiau tai reikštų, kad turime optimizuoti šimtus skirtingų ekrano dydžių. Tai tiesiog per daug, bet mes turime atitinkamai spręsti situaciją.

Sprendimas padaro kiekvieną interneto puslapį lankstų. Kiekvienas vaizdas, tekstas, mygtukas ir kiekvienas svetainės elementas gali būti koreguojami automatiškai. Tai įgalina įrenginius akimirksniu pakeisti iš portreto į peizažą, o svetainė vis tiek atrodys taip, kaip turėjo.

Kaip sukurti reaguojančią svetainę

Dėl vis didėjančio išmaniųjų telefonų skaičiaus, reaktyvus interneto dizainas tapo pagrindine daugelio tinklalapių būtinybe. Bėgant metams, dauguma interneto svetainių kūrimo technologijų įgyvendino reaktyvųjį interneto dizainą, ir dabar mes turime keletą sudėtingesnių variantų, kaip sukurti tokią svetainę sau..

Mes galime patys koduoti reaguojančią svetainę naudodami HTML ir CSS arba sukurti ją naudodami CMS platformą arba svetainių kūrimo programą. Nepriklausomai nuo jūsų įgūdžių lygio; turite būdą sukurti profesionaliai atrodančią ir reaguojančią svetainę.

HTML ir CSS naudojimas reaguojančiai svetainei sukurti

Tai yra labai paprastas paaiškinimas, kaip interaktyvus interneto dizainas veikia naudojant HTML ir CSS kodus. CSS3 siūlo naudoti daugialypės terpės užklausas, kurios taip pat yra tiesioginis būdas sukurti reaguojančius žiniatinklio dizainus, tačiau jis nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį. Čia pamatysite tik pagrindinę HTML ir CSS naudojimo sąvoką kuriant reaguojančią svetainę.

Tarkime, kad tai bus klasikinis svetainės išdėstymas su antrašte, korpusu, šonine juosta ir poraštėmis. Mes sukursime šias skiltis su skyriais ir suteiksime jiems tokį pavadinimą. Pridėkite paveikslėlius ir šiek tiek teksto savo svetainėje. Tai galite nurodyti savo CSS failuose. Jūsų svetainė turi sukurti įvairius CSS failus, optimizuotus skirtingiems ekrano dydžiams. Taigi, naudojant tokius failus kaip desktop.css, tablet.css, mobile.css yra arba failų sukūrimas pagal ekrano dydį yra vienas iš būdų tai padaryti..

Turėsite naudoti kodo eilutę, kad nustatytumėte, koks įrenginys šiuo metu lankosi jūsų tinklalapyje, ir žinotumėte jo ekrano dydį..

Nustatykite savo CSS failų plotį, aukštį, paraštes ir kt. Atsižvelgdami į ekrano dydį, su kuriuo dirbate. Šiuos atributus taip pat galite nustatyti paveikslėliams. Geriausia, jei jų plotį ir aukštį apibrėžsite procentais.

Sužinoję, koks didelis turėtų būti paveikslas ar elementas, galite apskaičiuoti, kiek procentų turite priskirti jo pločiui ar aukščiui. Pvz., Jei jūsų puslapio dydis yra 840 pikselių ir norite, kad jūsų pasirinktas vaizdas būtų 250 pikselių, tada padalykite 250 iš 840 ir padauginkite rezultatą iš 100. Gausite 29,76, tai reiškia, kad turėsite pritaikyti 29,76 proc. prie tavo įvaizdžio.

Faktinis rezultatas čia yra 29.76190476190476, aš suapvalinau vertę, kad būtų lengviau perskaityti, tačiau to neturėtumėte daryti koduodami savo svetainę. Kompiuteriai atvaizduoja dalykus taip tiksliai, kaip jums liepia.

Taip pat galite naudoti reaguojantį tinklelio vaizdą, kurį lengva suprasti ir valdyti. Žr. Vadovėlį w3mokyklos siūlo suprasti, kaip tai veikia.

CMS naudojimas reaguojančiai svetainei sukurti

CMS (turinio valdymo platforma) leidžia atnaujinti ir valdyti savo svetainės turinį. Nesvarbu, kokią svetainę naudojate, geriau naudoti CMS, kad atnaujintumėte jos turinį. Ji veiks svetainės užpakalinėje dalyje ir galėsite valdyti savo svetainės turinį ir vizualinį išdėstymą.

Daugelis CMS platformų (bent jau pačios populiariausios) vartotojams suteikia galimybę kurti unikalias ir profesionaliai atrodančias svetaines su įvairiomis temomis ir papildiniais. Žvelgiant į juos iš dizaino perspektyvos, jie siūlo puikias galimybes reaguoti į žiniatinklio dizainą. Daugelis jų naudojamų temų visiškai reaguoja tiesiai į dėžutę.

Žemiau pateiksime tris populiariausias CMS platformas, kurias galima naudoti kuriant reaguojančias svetaines:

„WordPress“

WordPress„WordPress“ pradėjo kurti kaip paprastą internetinių dienoraščių platinimo platformą, tačiau buvo išplėsta, suteikdama vartotojams galimybę sukurti beveik bet kokią svetainę, į kurią jie kreipiasi. Ji valdo apie 20% interneto svetainių ir turi tūkstančius visiškai reaguojančių temų. Kad ir kokią svetainę galėtumėte sukurti, rasite profesionaliai atrodančią temą ar šabloną, kuriuos galėsite naudoti, kad ji atgytų..

Joomla

Joomla„Joomla“ buvo sukurta vartotojams, turintiems tam tikrų žiniatinklio kūrėjų patirties. Tai yra atvirojo kodo CMS, kuri geriausiai veikia el. Prekybos svetainėse. Jame yra daug jautrių temų ir šablonų, kuriuos galite atsisiųsti ir integruoti. Su ja labai lengva sukurti unikalią ir profesionaliai atrodančią svetainę.

Durpalas

drupal„Durpal“ yra turinio valdymo sistema, kuri geriausiai veikia kūrėjo rankose. Jis yra lengvai pritaikomas ir gali būti naudojamas valdyti tūkstančius puslapių. Didelės įmonės jį naudoja dėl savo patikimumo ir saugumo. Net Baltieji rūmai turi savo svetainę, sukurtą kartu su „Durpal“.

Galite pasirinkti iš daugiau nei 25 000 priedų ir daugybės temų, kad nustatytumėte savo svetainę taip, kaip norite. „Durpal“ yra labai lanksti ir gali sukurti paprastą tinklaraštį ar interaktyvias svetaines įmonėms.

Tinklalapių kūrėjų naudojimas reaguojančioms svetainėms kurti

Dėka daugybės naujojo amžiaus interneto svetainių kūrimo įrankių, kurie yra išleidžiami, tinklalapių kūrimas labai pasikeitė. Šių projektavimo įrankių dėka interneto dizaineriams nebereikia žinoti kodavimo, norint sukurti gražias svetaines. Kiekviena svetainė yra sukurta pagal naujausius standartus ir yra suderinama su keliomis platformomis.

Šiuolaikiniai svetainių kūrėjai leidžia dizaineriams sukurti švarius, W3C reikalavimus atitinkančius kodus, naudojant vilkimo funkcijas. Nesunkiai galėsite sukurti reaguojančią svetainę į bet kokio dydžio ekraną ir platformą. Parodysiu jums tris labiausiai turimus ir pažangiausius interneto dizaino įrankius, kuriuos galite naudoti kurdami sudėtingus ir nuostabiai atrodančius reaguojančius žiniatinklio dizainus..

Wix

„Wix.com“ yra pagrindinė debesijos pagrindu sukurta svetainių kūrimo platforma, leidžianti visiems lengvai sukurti nuostabias, profesionalias ir tinkamas naudoti svetaines. Vartotojai gali pasirinkti iš didelio šablonų rinkinio ir pritaikyti juos savo poreikiams.

„Wix“ yra viena populiariausių ir nusistovėjusių svetainių kūrimo platformų, turinti daugiau nei 90 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

„Wix“ yra draugiškas pradedantiesiems, leidžiantis ne technikos vartotojams kurti savo svetaines, nereikia mokytis jokių programavimo kalbų ar interneto dizaino. Su savo „drag and drop“ svetainių kūrėju kiekvienas gali susikurti skirtingo tipo svetaines: paprastą verslo svetainę, tinklaraštį, internetinę parduotuvę, fotografijos aplanką, internetinį CV, renginį ar kitą.

Weebly

„Weebly“ yra lengva naudoti „drag and drop“ svetainių kūrimo priemonė, kuri yra nuolat tobulinama ir palaiko ir CSS / HTML redagavimą. Privatiems asmenims ir mažoms įmonėms yra idealu kurti savo svetainę nenaudojant kodo ar turint žiniatinklio kūrimo įgūdžių. Kitoje šios „Weebly“ apžvalgos dalyje aš jums parodysiu šios svetainės kūrimo priemonės privalumus ir trūkumus. Pateiks keletą patarimų, kaip greitai pradėti savo svetainę ir kuriuos planuojate pasirinkti.

„DudaMobile“

DudaMobile.com yra pagrindinis „pasidaryk pats“ svetainių kūrėjas, kurio pagrindinis tikslas yra padėti asmenims ir profesionalams kurti reaguojančias svetaines ir tik mobiliesiems skirtas svetaines. Šis svetainių kūrimo įrankis taip pat leidžia sukurti labai suasmenintą svetainę, kuri keičiasi atsižvelgiant į aktyviklius, tokius kaip dienos laikas, įrenginio tipas ir vieta.

Išvada

Daug mąstymo ir darbo buvo imtasi kuriant reaktyvų interneto dizainą ir jis pasiekė tašką, kuriame beveik kiekviena nauja svetainė tam tikru mastu ją integruoja. Tai yra pagrindinis bet kurio interneto dizaino komponentas, nes naudojama vis daugiau mobiliųjų įrenginių.

CMS platformų ir įvairių žiniatinklio kūrimo įrankių dėka jas gali naudoti net tie vartotojai, kurie neturi kodavimo žinių.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums sukti galvą apie reaguojantį internetinį dizainą ir kaip galite juo naudotis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map