Kaip sukurti portfelio svetainę naudojant „WordPress“?


Jūsų portfelio svetainės dizainas, išdėstymas ir funkcionalumas daro didžiulę įtaką jūsų lankytojams. Turite sudaryti pirmąjį teigiamą įspūdį ir priversti žmones pasilikti jūsų svetainėje, kad jie peržiūrėtų jūsų turinį. Kadangi dauguma laisvai samdomų specialistų neturi patirties kurdami interneto svetaines, jie dažnai pasirenka paprasčiausias būdas sukurti portfelio svetainę.

Todėl jie užbaigia svetainę, kuri vargu ar gali sužavėti savo lankytojus. Gali atrodyti, kad per sunku sukurti profesionaliai atrodančią svetainę kaip pradedančiajai. Tačiau galime parodyti jums, kad sukurti „WordPress“ aukščiausio lygio portfelio svetainę nėra visai sudėtinga! Ši CMS sukurta taip, kad būtų paprasta ir prieinama visiems. Jei esate laisvai samdomas vertėjas ir norite parodyti pasauliui tai, ką sugebate, šis vadovas jums tikrai padės sukurti tobulą svetainę..

Puikus dalykas „WordPress“ yra tai, kad internete galite rasti daugybę papildinių ir temų. Galite įsigyti bet kokio įrankio, paslaugos ar temos, reikalingos jūsų naujajai svetainei, ir jums nereikia jokių specialių įgūdžių jomis naudotis. Šio vadovo pabaigoje tiksliai žinosite, kaip sukurti elegantišką, visiškai veikiančią „WordPress“ svetainę! Pradėkime.

Kaip sukurti svetainę naudojant WordPress?

„WordPress“ svetainės sukūrimas nėra raketų mokslas. Jei esate susipažinęs su kokiu nors teksto redagavimo įrankiu, pavyzdžiui, „OpenOffice“ ar „Microsoft Word“, galėsite greitai išmokti ir naudoti „WordPress“. Toliau paaiškinsiu, kokius 5 paprastus veiksmus atlikti „WordPress“ svetainės nustatymui ir pavertimui į aplanką.

1. Trumpas ir intriguojantis domeno vardas

Turite sugalvoti domeno vardą, kuris tinka jūsų svetainei ir reprezentuoja jūsų prekės ženklą. Geras domeno vardas yra trumpas ir lengvai įsimenamas. Tai taip pat turėtų gerai atrodyti nukreipimo puslapyje, o dar geriau, jei jame yra atitinkamas raktinis žodis, kuris lankytojams palengvina jo paiešką per „Google“ paiešką..

Taip pat rekomenduojama pasirinkti plėtinį, prie kurio žmonės yra labiausiai įpratę. Galite pridėti „.com“ arba jūsų šalį apibūdinantį plėtinį. Tai ypač aktualu, jei norite pritraukti savo šalies žmones į savo portfelio svetainę kaip tikslinę auditoriją. Pavyzdžiui, „.ru“ Rusijai arba „.es“ Ispanijai puikiai tinka toms šalims.

Domenų vardus reikia užregistruoti, todėl radę geriausią, kitas žingsnis yra rasti registratorių. Yra daugybė populiarių, pavyzdžiui, „GoDaddy“ ir „Namecheap“. Kita galimybė yra pirkti žiniatinklio prieglobos paketą iš tiekėjo, kuris siūlo domeno vardą tarp jo funkcijų.

Galite gauti nemokamą domeno vardą pasirinkę „BlueHost“ prieglobos planą. „BlueHost“ yra vienas didžiausių vardų žiniatinklio prieglobos pramonėje ir siūlo galingus paketus pradedantiesiems ir didesnėms įmonėms. Užregistravę savo domeno vardą ir nusipirkdami patikimą interneto prieglobos paslaugą, galite tuo pačiu išspręsti dvi problemas.

2. Pasirinkite galingą interneto prieglobos planą

Patikimas žiniatinklio prieglobos planas yra būtinas, jei norite savo lankytojams garantuoti sklandų naršymą jūsų svetainėje. Peržiūrėję „BlueHost“ prieglobos paketus, galėsite lengvai išsiaiškinti, kuris iš jų labiausiai tinka jūsų portfelio svetainei. Kadangi jie teikia serverį, jūsų svetainės veikimas daugiausia priklausys nuo jų teikiamų paslaugų.

Jei norite užtikrinti visą parą ir visą parą veikiančią darbo dieną su nuolat palaikoma klientų palaikymo komanda, paprasčiausiai negalite suklysti naudodamiesi „BlueHost“. Kadangi mes jums čia rekomenduojame „WordPress“ svetainę, turėtumėte pasirinkti vieną iš jų WP planų. Šie planai yra optimizuoti „WordPress“ ir netgi patvirtina platforma kaip patikimi ir našūs planai. Perskaitykite šią išsamią „BlueHost“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl iš tikrųjų rekomenduoju šią įmonę.

„bluehost“ - geriausias priegloba-portfelis - „WordPress“ svetainės

Turėdami šiuos „BlueHost“ planus savo profilyje turėsite iš anksto įdiegtą „WordPress“. Jums tiesiog reikia prisijungti ir jūs galite iškart pradėti dirbti savo svetainėje. Papildomos funkcijos apima padidintą puslapio įkėlimo greitį, įprastas atsargines kopijas ir aukščiausios klasės svetainių apsaugą. Didesnį našumą ir saugumą garantuoja VPS serveriai.

3. Išnaudokite visas „WordPress“ galimybes

„WordPress“ šiuo metu yra viena iš 3 populiariausių CMS (turinio valdymo sistema) internete. Yra daug funkcijų ir papildinių, kurie gali būti naudingi kuriant savo portfelio svetainę. Jis turi paprastą sąsają, prie kurios kiekvienas gali priprasti per kelias minutes. Esant daugybei lankstumo ir pritaikymo parinkčių, kurias siūlo „WordPress“, riba yra tik dangus.

Tai priklauso tik nuo to, kiek laiko ir pastangų ketinate investuoti kurdami savo svetainę. Paaiškinkime jums, kas daro „WordPress“ geriausią TVS:

 • Tai yra atvirojo kodo platforma, turinti didžiulę bendruomenę. Visada internete galite rasti diskusiją ar vadovą bet kokia su „WordPress“ susijusia problema, be to, prie jos kūrimo dirba daug žmonių, kurie gali jums padėti.
 • „WordPress“ yra nemokamas visiems. Galite greitai įdiegti ir pradėti naudoti. Arba tiesiog pasirinkite žiniatinklio prieglobos planą ten, kur jis jau yra įdiegtas, kaip minėta anksčiau.
 • Net jei joje įdėsite daugybę papildinių, „WordPress“ vis tiek bus lengva naudoti ir galėsite greitai priprasti prie to kaip pradedantysis.
 • Milijonai svetainių naudoja „WordPress“ kaip savo platformą, ir visos jos turi turėti galimybę gauti gerą reitingą „Google“ paieškoje. Platforma yra ne tik draugiška SEO, bet yra ir daugybė populiarių papildinių, kurie gali dar labiau patobulinti jūsų svetainės SEO.
 • Yra daugybė žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kurie supranta „WordPress“ populiarumą ir pateikia specialiai šios platformos planus

4. Pasirinkite aplanko temą ir pradėkite pritaikyti

Kai suplanavote savo svetainės dizainą ir išdėstymą, laikas pradėti dirbti su ja. Viskas prasideda nuo to, kad pasirinkote tobulą aplanko temą iš šimtų aukštos kokybės „WordPress“ temų, prieinamų internete. Paprastai jas galima lengvai pritaikyti, leidžiančias naudoti daugybę spalvų, maketų, animacijos, didelių ir mažų elementų bei funkcijų, kurias galima įjungti ir išjungti..

„Themeforest“ yra viena iš svetainių, kurias dažniausiai rekomenduojame kalbėdami apie aplanko temas. Galite pasirinkti iš daugybės skirtingų kategorijų, o temoms nereikia jokios programavimo patirties. Beveik visi gali juos nustatyti ir netgi gauti deramą pagalbos sumą iš plėtojamų kūrėjų.

Įdiegę temą, galite pradėti tinkinti kiekvieną tinklalapį priekinėje dalyje, stebėdami pokyčius realiuoju laiku. Populiarus vilkimo ir nuleidimo metodas yra tai, dėl ko pradedantiesiems taip lengva tinkinti savo svetainę. Taip veikia dauguma temų, tačiau prieš pirkdami įsitikinkite, kad jus dominanti tema turi teigiamų atsiliepimų ir pateikia visas būtinas funkcijas..

Jūs tikrai turėtumėte vengti nemokamų temų naudojimo. Tik aukščiausios kokybės standartiniai atnaujinimai, integruoti papildiniai, patikimas palaikymas, vadovai ir kiti priedai, kurie yra reikalingi profesionalios svetainės veikimui. Taip pat turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kad iš temos išgautumėte kuo daugiau vertės.

Norėdami sukurti tikrai unikalią svetainę, kurią jūsų lankytojai atsimins, naudokite įvairias tinkinimo parinktis ir atkreipkite dėmesį į išsamią informaciją.

Geriausios „WordPress“ aplanko temos

Avada – atsakinga daugiafunkcinė tema

„avada-best-portfolio-wordpress-theme“

Kadangi šis vadovas yra tinkamas pradedantiesiems, mes norėjome rekomenduoti Avada, kuri yra tema, suteikianti jums visas funkcijas, kurių jums reikia norint sukurti sklandų interneto svetainių kūrimo patirtį. Tiesą sakant, jums net nereikia nieko daryti, išskyrus temos pirkimą. „Avada“ yra 41 iš anksto sukurta svetainė ir daugiau nei 255 iš anksto paruošti tinklalapių dizainai, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra protingai pasirinkti.

Be to, jūs gaunate 6 aukščiausios kokybės papildinius, o tema suteikia daugiau nei tūkstantį tinkinimo parinkčių. Galima pakeisti net menkiausias detales, o galutinis rezultatas priklauso tik nuo jūsų kūrybos. Iki šiol Avada patenkinti daugiau nei 400 000 žmonių, o šio stebuklo kaina yra tik 60 USD. Žinoma, atnaujinimai yra nemokami, kai tik nusipirkote temą, o kiekviename iš jų yra daug naujų funkcijų ir patobulinimų.

Tinkindami savo portfelio svetainę, dirbate su nuvilkimo sąsaja ir daugiau nei 50 pritaikymo parinkčių, kurioms nereikia jokių kodavimo žinių, skydelių. Kai jūsų svetainė bus paruošta, ji puikiai atrodys bet kurio įrenginio ekrane. „Avada“ suderinama su visais populiariais „WordPress“ papildiniais.

X – tema

x-portfolio-WordPress tema

X tema yra dar viena labai populiari ir absoliučiai draugiška „WordPress“ tema „Themeforest“. Tai leidžia jums sukurti svetainę, kurioje yra nuostabus švarus ir modernus dizainas. Tai yra vienintelė tema, kurią sukūrė „ThemeCo“, kūrėjų komanda, palaikanti „X – tema“. Tai tik įrodymas, kad komanda visą savo laiką investuoja į temos tobulinimą ir patikimą palaikymą.

Beveik 200 000 žmonių įsigijo šią temą, o atsiliepimai yra nepaprastai teigiami. Dabar galite įsigyti temą tik už 29 USD, nes ji peržengė didžiulį etapą: iki šiol buvo nupirkta 10 000 000 USD. X tema tinka visiems, įskaitant verslą, tinklaraštininkus, internetines parduotuves ir kūrybingus asmenis. Platus pritaikymo galimybių spektras atveria duris begalinėms galimybėms.

Neabejotinai verta šiek tiek laiko praleisti su tema „X – tema“, nes ji tokia universali, kad dauguma žmonių net nesinaudoja puse funkcijų. Galų gale, „ThemeCo“ norėjo sukurti sudėtingą temą, tinkančią bet kokio tipo tinklalapiams kurti. Visas sudėtingumas yra integruotas į paprastą sąsają, leidžiančią po truputį kurti savo svetainę, tuo pačiu rodant realiojo laiko peržiūrą..

Įsigiję „X-The“ temą, turėsite 6 mėnesių patikimą palaikymą visą parą. Jie pateiks jums išsamią dokumentaciją, paaiškinančią kiekvieną ypatybę. Ši dokumentacija taip pat yra vadovas, kuris parodo, kaip susikurti savo svetainę.

„The7“ – daugiafunkcinė „WordPress“ tema

7-portfolio-wordpress-tema

„The7“ netgi reklamuoja save kaip labiausiai pritaikomą temą „Themeforest“. Tai yra daugiafunkcinė tema, kurią galima naudoti kuriant bet kokio tipo svetaines, kurias norite, įskaitant švarias ir stilingas portfelio svetaines. „The7“ yra iki šiol populiariausia ir universaliausia tema, kurią kūrėjų komanda vadina „Dream-Team“. Jie pardavė jį jau daugiau nei 100 000 kartų, o patenkintų vartotojų skaičius auga kiekvieną dieną.

„The7“ leidžia naudoti 3 skirtingus dizaino stilius. Kiekvienas iš jų yra unikalus ir iš esmės keičia jūsų svetainės išvaizdą. Tai tarsi darbas su trimis skirtingomis temomis, paverčiantis „The7“ tema „trys viename“. Galite eksperimentuoti su visais trim stiliais ir tada tęsti darbą su tuo, kuris labiausiai tinka jūsų svetainės idėjai.

Yra daugybė kiekvieno stiliaus pritaikymo parinkčių, leidžiančių viską pakeisti iki smulkiausių detalių. Tai leidžia jums pridėti visas norimas spalvas, šriftus, mygtukus, galerijas ir kitus elementus tiksliai taip, kaip jūs įsivaizdavote. Gaunate „Visual Composer“ papildinį, kuriame yra nuvilkimo įrankis, padedantis sukurti norimą aplanko svetainės išdėstymą.

Pirkdami „The7“ už 39 USD, gausite 5 aukščiausios klasės papildinius, kurių bendra vertė yra 99 USD, o tai yra absoliutus sandėris. Jų ekspertų komanda yra pasirengusi 6 mėnesius teikti paramą visą parą. Tema pateikiama kartu su dokumentais, kur viskas yra išsamiai paaiškinta.

5. Sukurkite gerai struktūruotą svetainę

Jei esate patenkintas savo aplanko svetainės dizainu, laikas pridėti visus reikiamus puslapius ir įtraukti juos į meniu, taip pat į konkrečias kategorijas. Taip pat turite rasti geriausias vietas savo skelbimams, kur žmonės galėtų jas pamatyti netrukdydami.

Yra svarbiausi puslapiai, kurių reikia daugumai svetainių, tokie kaip Pagrindinis puslapis, Kontaktas, Apie mane, Dienoraštis, Galerija ir pan. Norėdami sukurti juos nuo nulio, galite naudoti tinkinimo parinktis arba naudoti šablonus, kur jums tiesiog reikia redaguoti tekstą ir atlikti keletą nedidelių pakeitimų. Jei perkate aukščiausios kokybės papildinį, tikrai gausite daugybę savo tinklalapių šablonų.

Išvada

Svarbiausia pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę yra sukurti geriausią „WordPress“ portfelio svetainę, kokią tik galite. Jei rimtai žiūrėsite į savo darbą, turėtumėte sukurti svetainę, kurioje tai atsispindėtų ir būtų profesionalu. Naudodamiesi geros premium temos ištekliais galėsite padaryti įspūdį savo lankytojams ir išsiskirti iš varžybų.

Be abejo, nuo visų pradžios pradžios iki pabaigos reikia nemažai laiko, kai reikia išbandyti įvairius papildinius ir eksperimentuoti su įvairiais šablonais. Esmė ta, kad sukurti gerą portfelio svetainę „WordPress“ šiandien yra laiko ir kūrybiškumo klausimas. Tai galima padaryti neturint jokios patirties kuriant interneto svetaines.

Aplanko svetainės kūrimas yra beveik tas pats procesas, kaip ir bet kurios kitos svetainės kūrimas „WordPress“. Suradę visus reikalingus įrankius, užtruks tik šiek tiek laiko ir jūsų sėkmė bus garantuota.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map