Kaip sukurti internetinę parduotuvę naudojant „WordPress“?

kaip sukurti internetinę parduotuvę su


2016 m. E-komercijos pardavimai JAV pasiekė 396 milijardus JAV dolerių, o iki 2020 m. Tikimasi, kad el. Prekybos rinka išaugs iki 684 milijardų dolerių.. Akivaizdu, kad tai yra geresnis laikas nei bet kuris kitas, kad įgyvendintumėte tą internetinės parduotuvės idėją, kurią jūs visada pateikėte ant galinio degiklio..

Kadangi šiandien yra įvairus el. Prekybos sprendimų ir įrankių rinkinys, internetinės parduotuvės atidarymo procesas buvo labai supaprastintas iki to, kad net ir pirmą kartą dirbantys vartotojai gali juo naudotis be jokių pastangų..

Kurkite „WordPress“

Atsižvelgiant į jūsų požiūrį į internetinės parduotuvės kūrimą, gali tekti pasirinkti vieną iš dviejų galimybių: ieškoti integruotos e. Prekybos platformos sprendimo, kur dauguma techninių ir prieglobos aspektų jau nagrinėjami už periodinį mėnesinį mokestį (pvz., „Weebly“ ar „Volusion“), arba pasirinkdami savarankišką platformą, kad padidintumėte lankstumą ir galėtumėte visiškai kontroliuoti visus savo internetinės parduotuvės aspektus. Jei nesate mėgėjas mėnesinių įsipareigojimų ir trūksta visiško lankstumo, geriausia yra savarankiškos el. Prekybos sprendimas.

Kaip universalios turinio valdymo sistema, „WordPress“ gali valdyti bet kokio tipo svetaines, įskaitant ir elektroninės prekybos svetaines..

Jei anksčiau naudojote „WordPress“ – tinklaraščiams ar kitokio tipo tinklalapiams – tikriausiai žinote apie jo daugybę privalumų. „WordPress“ yra visur paplitęs žiniatinklyje, todėl yra daugelio svetainių pasirinkta CMS. Neatsižvelgiant į tai, ar jo pranašumai analizuojami SEO perspektyvos, naudojimo ar lankstumo požiūriu, „WordPress“ kainuoja gerai visose šiose kategorijose.

„WordPress“ yra sukurtas atsižvelgiant į turinio vartojimą (tekstas, vaizdai, vaizdo įrašai, paveikslėliai ir kt.). Bet kaip su e-komercija? Ar „WordPress“ turi tai, ko reikia konkrečiai el. Prekybos svetainių realybei tvarkyti??

Pagrindinis bet kurios internetinės parduotuvės bruožas yra mokėjimo taškas, esantis tarp siūlomų produktų / paslaugų ir vartotojų. Tačiau kitos funkcijos, tokios kaip mokėjimo šliuzai, užsakymų apdorojimas, atsargų valdymas, pristatymo normos apskaičiavimas, produktų katalogai, nuolaidų kuponai, produktų apžvalgos ir kt., Taip pat yra funkcijos, kurių jums gali prireikti norint valdyti internetinę parduotuvę..

Kokį pirkinių krepšelį pasirinkti?

„WordPress“ su šiomis funkcijomis neatsiranda, tačiau šias funkcijas galite įsigyti naudodami papildinius. Čia naudingi pirkinių krepšeliai, kurie padės pridėti el. Prekybos funkcijų į savo svetainę.

Kaip nemokamas „WordPress“ sukurtas atvirojo kodo papildinys, sukurtas specialiai „WordPress“, „WooCommerce“ padės jums užsidirbti pinigų iš esamos „WordPress“ svetainės arba sukurti specialiai pritaikytą internetinę parduotuvę..

Štai keletas didžiausių „WooCommerce“ pasirinkimo norint sukurti internetinę parduotuvę pranašumų:

 • Puikiai tinka bet kokio dydžio: „WooCommerce“ tinka bet kuriai mažai ar didelei internetinei parduotuvei, užtikrinančiai sklandų pirkimą nepaisant jūsų parduotuvės dydžio.
 • Patogus mobiliesiems: Didėjant mobiliųjų pirkėjų skaičiui, internetinės parduotuvės optimizavimas, siekiant pasiūlyti išskirtinę apsipirkimo patirtį mobiliesiems orientuotiems pirkėjams, yra dar viena „WooCommerce“ stiprybė ir aspektas, kuris, be abejo, neliks nepastebėtas paieškos sistemų.
 • Tinka bet kokiam profiliui: „WooCommerce“ palengvina bet kokio produkto – skaitmeninio ar fizinio – pardavimą. „WooCommerce“ geografinės padėties palaikymo dėka galite pridėti gabenimo ir mokesčių skaičiuoklę.
 • Sukurtas atsižvelgiant į SEO: „WooCommerce“, naudodama „WordPress“, gauna naudos iš savo geriausios SEO praktikos.
 • Neapmokėtų mokėjimų galimybės: Yra penki įmontuoti mokėjimo šliuzai (tiesioginis banko pervedimas, čekio apmokėjimas, grynųjų pinigų pristatymas, „PayPal“ ir „Supaprastink komerciją“ JAV) ir dar keli prieinami kaip plėtiniai („Amazon Payments“, „Stripe“, „Authorize.net“ ir kt.).
 • Daugybė pagrindinių funkcijų ir plėtinių: Galite gauti naudos iš ilgo pagrindinių funkcijų (atsargų tvarkymo, kelių mokėjimo parinkčių, siuntimo parinkčių, nuolaidų ir kuponų ir tt) ir plėtinių (produktų priedų, skirtų parduoti pasirinktinius produktus, „WooSubscription“, norint parduoti prenumeratos produktus ir paslaugas, „WooCommerce Bookings“, sąrašo). internetinių susitikimų planavimui ir kt.), o tai suteikia praktiškai begalines galimybes pritaikyti savo klientų apsipirkimo patirtį.
 • Dizaino gausa: „WooCommerce“ yra ne tik labai funkcionalus, bet ir puiki platforma stebinti savo klientus akinių saldainių dizainu. Nesvarbu, ar norite integruoti „WooCommerce“ su „WordPress“ tema, ar pasirenkate nemokamą ar aukščiausios kokybės „WooTheme“, praktiškai nėra jokių galimybių tam, ką galite pasiekti.

Kas yra PCI atitiktis? Ką turėtumėte žinoti apie PCI laikymąsi kaip internetinės parduotuvės savininkas?

Kokį pagrindinį kompiuterį pasirinkti „WooCommerce“?

„bluehost“ rekomenduojamas internetinės prekybos priegloba

Dažniausiai internetinės parduotuvės prieglobos poreikiai labai skiriasi nuo įprastos svetainės ar tinklaraščio. Jūsų pasirinktą prieglobos tipą lemia tokie veiksniai kaip internetinės parduotuvės dydis, jos gaunamas srautas ir jūsų tvarkomos klientų informacijos pobūdis..

Kalbant apie el. Prekybą, turite perkelti savo mintis nuo tradicinių bendrojo prieglobos planų prie e-komercijos optimizuotų sprendimų ir VPS planų. (Privaloma perskaityti: Kodėl internetinėje parduotuvėje neturėtumėte naudoti bendro hostingo?)

Jei dirbate didelėje parduotuvėje, kurioje yra tūkstančiai produktų, VPS prieglobos plane bus atsižvelgiama į specialius reikalavimus (didelis prieinamumas, papildomi ištekliai, didesnis saugumas, geresnis našumas, mastelio keitimas ir pan.), Kuriuos jūsų parduotuvėje gali reikėti pristatyti geriausia apsipirkimo patirtis jūsų klientams.

Kaip „WordPress“ patvirtintas prieglobos paslaugų teikėjas, „BlueHost“ savo klientams siūlo keturis VPS prieglobos planus – standartinį, patobulintą, „Premium“ ir „Ultimate“, kurie yra sukurti nuo pat debesų technologijos, kad galėtumėte mėgautis daugiau kontrolės, didesnio lankstumo ir daugiau energijos savo svetainė.

Priklausomai nuo pasirinkto plano, galite gauti iki 4 procesoriaus branduolių, 240 GB SAN atminties, 8 GB RAM, 4 TB pralaidumo, 1 nemokamą domeno vardą, 2 IP adresus ir palaikymą visą parą. Šie VPS planai taip pat pateikiami kartu su įtrauktu „cPanel“, dinamiškais šaltiniais (galimybė pridėti daugiau išteklių skrendant), SSH prieiga su šaknies leidimu, SSL ir daugybe kitų funkcijų, kad būtų galima išties transformuoti prieglobos patirtį.

VPS planų „BlueHost“ išlaidos svyruoja nuo 19,99 USD / mėn. Pradinio lygio VPS planu ir 59,99 USD / mėn. Už galutinį planą..

Mažesnėms internetinėms parduotuvėms, kurių srautas mažesnis, taip pat gali būti naudingi iš „BlueHost“ „WooCommerce“ optimizuotų planų, kurie pateikiami iš anksto įdiegus „WooCommerce“, skirtą palaikymo liniją, 1 nemokamą domeno vardą, neišmatuotą svetainės plotą ir pralaidumą, „SpamExperts“, domeno privatumą ir „SiteBackup Pro“ kai kuriuose planuose, SSL sertifikatas, specialūs IP ir rinkodaros pasiūlymai, įtraukti į visus planus. „WooCommerce“ optimizuoti prieglobos planai prasideda tik nuo 11,95 USD / mėn.

Sukurkite savo internetinę parduotuvę dabar!

Nustatykite savo „WooCommerce“ internetinę parduotuvę naudodami „BlueHost“ ir pradėkite pardavinėti jau šiandien!

Pradėk dabar! – 13,99 USD / mėn. »

„BlueHost“ nėra tas, ko jūs ieškote? Peržiūrėkite mūsų 5 populiariausių „WooCommerce“ prieglobos paslaugų teikėjų sąrašą, kad gautumėte daugiau alternatyvų.

Išvada

Jei galimybė pritaikyti ir visiškai valdyti visus savo internetinės parduotuvės aspektus atrodo kaip kažkas, kas tinka jūsų alėjoje, „WooCommerce“ yra jums tinkamiausia platforma. Naudodamiesi „WooCommerce“ naudodamiesi „WordPress“ SEO pranašumu ir funkcionalumu, galite lengvai pasinaudoti šiais pranašumais, kad prie jau esančios „WordPress“ svetainės pridėtumėte el. Prekybos komponentą ar net sukurtumėte internetinę parduotuvę nuo nulio..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map