Kaip rasti geriausią pigių „Magento“ prieglobos paslaugų teikėją?

geriausias-pigus-magento-priegloba


Kuriant internetinę parduotuvę yra daugybė sprendimų, iš kurių galima rinktis. Tai galite padaryti naudodamiesi „Shopify“, „WooCommerce“ („WordPress“ papildinys), „BigCommerce“, „Volusion“ ir pan. Nors visos šios yra puikios platformos, Magento taip pat yra labai geras sprendimas kuriant internetinę parduotuvę.

„Magento“ yra atvirojo kodo elektroninės prekybos platforma, teikianti prekybininkams viską, ko reikia internetinei parduotuvei valdyti. Jis skirtas žmonėms, kurie neturi jokių internetinių kūrimo įgūdžių, taip pat turi labai naudingą bendruomenę, kuri labai padeda, jei ieškote kažko sprendimo..

Parduotuvės savininkas savo parduotuvėje gali išvardyti tik kelis ar net dešimtis tūkstančių prekių. Daugybė temų ir papildinių leidžia vartotojams tinkinti parduotuvę pagal savo pageidavimus. „Magento“ siūlo labai tvirtą sistemą, kurią galite naudoti turėdami pagrindines žinias apie kompiuterį. Galite jį išplėsti ir pridėti pasirinktinių funkcijų, nors tai ir reikalinga kodavimo žinioms. Tam tektų samdyti kūrėją, suprantantį, kaip veikia Magento.

Bet jei norite nustatyti tik internetinę parduotuvę, galite tai padaryti. Nesunku atsisiųsti ir įdiegti maketus ir papildinius, kurie tinka jūsų parduotuvėje. Įdiegę jį savo serveryje, galėsite iškart naudotis patikimu funkcijų sąrašu. Jei esate visiškas pradedantysis, kartais tai painiojasi ir tam reikalinga reikšminga mokymosi kreivė.

„Magento“ yra labai galingas elektroninės komercijos sprendimas, kurio iš tikrųjų negalima palyginti su kitais, nes jis siūlo begalę funkcijų ir galimybių, jei žinote, kaip ja naudotis. Dėl šios priežasties „Magento“ svetainės tvarkymas gali būti labai brangus.

Nors ja galima naudotis nemokamai ir joje yra vartotojo sąsaja, kuria lengvai gali naudotis tarpiniai vartotojai, ją dažniausiai naudoja didelės, didelio biudžeto parduotuvės. Galite pasirinkti iš daugybės versijų. Galite nemokamai atsisiųsti bendruomenės leidimą, taip pat galite naudoti nemokamą įmonės plano demonstracinę versiją, jei ją pasirašysite.

Kai asmuo ar asmenų grupė ketina įkurti didelę parduotuvę, jie dažnai samdo kūrėją arba žiniatinklio guru, kad jiems būtų galima įdiegti sistemą. Taigi „Magento“ dažniausiai naudoja žmonės, turintys profesionalią interneto svetainių kūrimo patirtį. Jei neturite jokios žiniatinklio kūrimo patirties ir vis tiek norite patys susikurti svetainę, geriausia, jei rasite kitokį sprendimą.

Kurkite savo internetinę parduotuvę

Paleidę šią sistemą galite sukurti bet ką, kai reikia sukurti internetinę parduotuvę. Individualizuotos projektavimo priemonės leidžia vartotojams sukurti tikslų dizainą ir išdėstymą, kurį jie turi omenyje. Taip pat yra daugybė iš anksto sukurtų šablonų, kuriuos galite pasirinkti, pavyzdžiui, „ThemeForest“.

„Magento“ yra viskas viename e-komercijos paketas, todėl jums tikrai nereikia naudoti kitų įrankių rinkodarai tvarkyti. Kai jis bus paleistas, SEO bus automatiškai sukonfigūruotas; turėsite tai apgalvoti tik tada, jei norite.

Peržiūra & Atsisiųskite „Coccinelle Magento“ temą

Be abejo, mokėjimai atliekami visiškai lengvai. „Magento“ įgyvendina mokėjimus vienu paspaudimu, siuntimą į adresus, svečių kasas ir kitus dalykus pagal poreikį. Tai taip pat integruoja apie 50 internetinių mokėjimo sistemų.

Sistema turi gana didelę apsaugą, kad apsaugotų jūsų vartotojus ir jūsų įmonę. „Magento“ taip pat siūlo gana brangią (1 000 USD) paslaugą, kad išspręstų visas jūsų svetainės problemas.

Jūs taip pat palaikote stiprų palaikymą. Jų tinklalapyje yra daugybė šaltinių, kurie gali daug padėti.

Magento naudojimo pliusai ir minusai

Kaip ir bet kuri kita sistema, niekas nėra nepriekaištinga. „Magento“ yra labai galinga įmonės lygio programinė įranga, kuri yra puiki, be jokios abejonės. Tačiau yra daugybė kitų veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, kurie gali nepadaryti to, kad patrauktų antrą mintį. Bendra „Magento“ problema yra ta, kad naudojant jį visu pajėgumu, greičiausiai, prireiks daug laiko ir pinigų. Prieš pradėdami naudotis sistema, svarbu išsiaiškinti pranašumus ir trūkumus, net jei ji yra daug žadanti. Bet aš neturiu jums pasakyti, kodėl jūs esate čia.

Argumentai už

 • Lankstumas – Būdami atvirojo kodo platforma, galite lengvai rasti ir pridėti šablonų ir papildinių, kurie padės jums sukurti norimą svetainę. Taip pat galite tinkinti šiuos šablonus ir net „Magento“ šaltinio kodus. Būti tokiu lanksčiu yra viena didžiausių „Magento“ stiprybių.
 • Pilna funkcijų – „Magento“ gali pasigirti daugybe funkcijų, kurių kitoms platformoms paprasčiausiai trūksta. Gali būti sudėtinga įdiegti kelių valiutų, daugelio vietų ir daugiakalbes sistemas, nors „Magento“ tai gali padaryti lengvai.
 • Bendruomenės versija yra nemokama – Mažos ir vidutinės įmonės iš to gali gauti didelę naudą, nes jos gali sumažinti daug savo išlaidų.
 • Labai atsakingas – Šiandien svetainės optimizavimas mobiliesiems įrenginiams yra pagrindinis sėkmės komponentas. Mobiliųjų telefonų vartotojų skaičius auga kiekvienais metais, kurie praeina, ir jie daug perka iš savo nešiojamų prietaisų. „Magento“ jus įtraukė, nes tai leidžia jums lengvai sukurti svetaines mobiliesiems, siūlančias patikimą patirtį jūsų vartotojams.
 • Stipri ir paslaugi bendruomenė – Būdamas tarp labiausiai naudojamų elektroninės komercijos platformų pasaulyje, „Magento“ turi stiprią ir palaikančią bendruomenę, į kurią galite kreiptis. Dėl šios priežasties turime greitą palaikymą ir tokia didelė bendruomenė visada dirba kurdama papildomus plėtinius. Jie taip pat įkvėpė daugybę jau egzistuojančių temų ir papildinių. Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų, visada galite rasti ką nors kitą, kas tikriausiai su tuo susidūrė ir išsprendė anksčiau.

Minusai

 • Brangus – Kaip jau sakiau, „Magento“ yra programinė įranga įmonėje. Žinoma, galite nemokamai atsisiųsti bendruomenės versiją, kuri yra puiku, tačiau „Enterprise“ versija per metus kainuoja daugiau nei 15 000 USD. Jis skirtas didelėms įmonėms, kurios gali sau tai leisti. Tai turbūt didžiausias šios labai populiarios el. Prekybos platformos neigiamas ženklas.
 • Didelis būsto poreikis – „Magento“ reikalingas tam skirtas serveris. Dauguma įprastų būsto platformų negali būti naudojamos jo prieglobai. Jūs taip pat turėtumėte turėti programuotoją, sukonfigūruoti jį serveryje, o tai taip pat kainuoja pinigus. Būstas „Magento“ turi savo apribojimus, nes jis yra didelis ir reikalauja daug optimizavimo. Galite lengvai priversti svetaines sudužti, jei tai nebus padaryta tinkamai.
 • Sunku rasti kūrėjus – „Magento“ kūrėjų rinkoje yra gana mažai ir net jei jūs juos rasite, jie daug imasi. Yra keletas autentiškų kūrėjų, kurie iš tikrųjų supranta, kaip veikia „Magento“. Sistema taip pat gali pasigirti neįtikėtinai didele duomenų baze, todėl jai reikia ką nors galinčio valdyti.
 • Sunaudojamas laikas – Nesvarbu, koks esate kvalifikuotas, tinkinti reikia daug laiko. Magento kraunasi lėtai, o tai daugeliui gali būti puikus išjungimas. Tai tik problema, jei naudojate Bendrijos versiją; „Enterprise Premium“ versija turi gana greitą pakrovimo greitį.

Kurkite savo parduotuvę naudodami „Magento“

Tinkamos „Magento“ svetainės sukūrimas įmonei gali užtrukti nuo 50 iki 500 valandų. Yra keli svarbūs klausimai, į kuriuos turėtumėte atsakyti prieš pradėdami veikti. Priklausomai nuo jūsų atsakymo, šio proceso trukmė gali būti perpus sumažinta arba dvigubai didesnė.

 1. Kokią temą / maketą norėtumėte turėti? Ar norite įdiegti iš anksto sukurtą ar turite savo pasirinktinę temą?
 2. Ar norite naudoti numatytąją funkciją, kurią siūlo „Magento“, ar norėtumėte, kad būtų sukurtos keletas jums pritaikytų funkcijų?
 3. Ar turite aiškią ir suprantamą idėją, kaip turėtų atrodyti ir veikti jūsų svetainė?

Atsakę į šiuos tris klausimus pasirinksite teisingą kelią ir dar geriau suprasite biudžetą, kurio reikės norint sukurti jūsų svetainę.

Kitas pagrindinis „Magento“ internetinės svetainės kūrimo komponentas yra priegloba. Turėsite žinoti, kokio tipo priegloba reikalinga jūsų turimai svetainei. Yra keletas svarbiausių žiniatinklio prieglobos žaidėjų, siūlančių jums reikalingas paslaugas, ir apie juos kalbėsime kitame skyriuje.

Kaip pasirinkti tinkamą „Magento“ prieglobos paslaugų teikėją

Dabar Magento yra alkanas žvėris, todėl jam reikia šiek tiek jėgų, kad galėtumėte veikti, ir tam jums reikės pasirinkti tinkamą šeimininką.

Kaip ir kurdami svetainę, tuo geriau įsivaizduokite, ko norite ir kaip ji turėtų veikti, tuo lengviau pasirinkti tinkamą paslaugą. Parašėme šį vadovą, kuris padės jums pasirinkti tinkamą pagrindinį kompiuterį, ir mes taip pat rekomenduosime geriausią „Magento“ interneto prieglobos pasirinkimą.

Kai ieškote kompiuterio, atsiminkite šiuos veiksnius:

 • Bendras jūsų svetainės našumas
 • Kiek produktų turėsite
 • Vidutinis mėnesinis srautas
 • Ar tai bus maža parduotuvė, ar didelė parduotuvė?

Aparatūros specifikacijos taip pat yra svarbios. Savo serverio pasirinkimas yra panašus į kompiuterio pasirinkimą pačiam. Pradedantiesiems turėtumėte pasirinkti aparatą su VPS serveriu, keturių branduolių procesorius (4 branduolius), 8 GB RAM (ar daugiau). SSD kietieji diskai taip pat žymiai padidins pakrovimo greitį, todėl teikite pirmenybę mašinoms, kurios jas turi.

Priėmimo tipai

Galite pasirinkti naudoti valdomus serverius arba savitarnos serverius.

Jei pasirinksite savitarnos talpinimą, viską turėsite padaryti patys. Turėsite paleisti serverį, įdiegti programinę įrangą ir pataisyti, atlikdami sudėtingą administravimą. Bet jūs taip pat galite pasamdyti profesionalą, kad jis tai padarytų už jus. Jei norite turėti daugiau laisvės ir patys išspręsti klausimus, tada jūs tai gavote.

Jei pasirinksite valdomas priegloba, jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas prisiims atsakomybę už daugelį dalykų. Jie perkels jūsų svetainę į savo serverį, jei jums to reikės, išspręs visas iškilusias su priegloba susijusias problemas. Iš esmės jūsų profesionalų komanda prižiūrės jūsų svetainę. Pavyzdžiui, „HostGator“ tuo daro puikų darbą, o jų serveriai visiškai palaiko „Magento“.

Yra daugybė žiniatinklio prieglobų, kurios siūlo valdomas priegloba už mažą kainą. Galite naudoti „HostGator“, „BlueHost“ ar „InMotion“, kad gautumėte sau patikimą prieglobos paslaugą, kuria galėtumėte pasikliauti. „HostGator“ turi planų, kurie palaiko „Magento“, pradedant tik nuo 2,95 USD / mėn. Žinoma, kainos skiriasi priklausomai nuo to, kurį teikėją ir kokius planus pasirinksite, tačiau lengvai rasite tai, kas jums tinka.

„Magento“ prieglobos tipai

Bendras priegloba – Tai yra pigiausias hostingo planas, kokį tik galite rasti. Nors tai puiki pradžia kuriant „Mangeto“ elektroninės prekybos parduotuvę, tačiau ilgainiui ji neveiks. „Magento“ reikia daug serverio išteklių, kurių trūksta bendrai naudojančiam prieglobai. Saugumas taip pat yra pagrindinis rūpestis dėl bendro naudojimo.

VPS talpinimas – Šie serveriai kainuoja daug pigiau nei skirti serveriai. Taip yra todėl, kad jūs bendrinate serverį su daugeliu kitų ten esančių svetainių. Galite įdiegti beveik bet kokią programinę įrangą ir nustatyti jos greitį. Vienintelė problema yra ta, kad pakrovimo greitis ir bendras įrenginio našumas taip pat gali priklausyti nuo kaimyninių svetainių.

Dedikuoti serveriai – Dedikuoti serveriai yra gana brangūs, tačiau jūs gausite maksimalų našumą iš savo serverio. Jums nereikia dalytis kambariu su niekuo ir visą mašiną turėkite sau. Jei norite, kad jūsų puslapiai būtų įkelti kuo greičiau, tada turėtumėte dirbti su tuo.

Rekomenduojami šeimininkai

 • „InMotion“ – Jie siūlo labai patikimas paslaugas bet kokio lygio vartotojams ir yra optimalus pasirinkimas mažoms įmonėms. „Power“ paslauga kainuoja 5,39 USD per mėnesį, o tai yra idealu, jei norite įkurti internetinę parduotuvę. Jis siūlo lengvą diegimą, SSD kietuosius diskus ir patikimą palaikymo komandą, į kurią galite paskambinti, kad padėtų.
 • „HostGator“ – Šis teikėjas siūlo automatinę „Magento“ diegimo programą, todėl vienu spustelėjimu galite ją paleisti savo skirtame serveryje. Taip pat galite įsigyti jų verslo planą, kuriame pateikiami papildomi pranašumai.
 • „BlueHost“ – „BlueHost“ taip pat turi automatinę „Magento“ diegimo programą, leidžiančią ją nustatyti vienu spustelėjimu. Jie palaiko jūsų palaikymą visą parą. Daugiau nei du milijonai žiniatinklio valdytojų pasitiki savo tarnyba dėl gerų priežasčių. Jų mėnesinė kaina prasideda nuo 2,95 USD, o tai nuostabi, atsižvelgiant į visas jų siūlomas gėrybes.

Nors „Magento“ veiks gerai pagal bendrą pigų prieglobos planą, kai tik jūsų svetainė pradės lankytis, turėsite atnaujinti į VPS planą. VPS priegloba suteikia daugiau lankstumo ir daugiau išteklių, nei pasidalijamasis priegloba.

Išvada

Magento yra tiesus į priekį to, ką pasiryžo padaryti. Bendrovė siekia pasiūlyti geriausią e-komercijos sprendimą. Jie jau turi didžiąją rinkos dalį ir dėl labai geros priežasties. „Magento“ yra patikimas ir patikimas, kai reikia valdyti savo internetinę parduotuvę.

Jau gana aišku, kad ši sistema yra skirta didelėms įmonėms, o ne paprastiems vartotojams. Jei dirbate solo, tikriausiai geriau naudoti kitas paslaugas, tokias kaip „Shopify“, „WooCommerce“ ar „Volusion“.

Nors „Magento“ reikalauja daug priežiūros, pastangų ir išteklių, mainais jis gerai pasitarnaus. Jei ši el. Prekybos platforma skamba tarsi tai, ko jums reikia ir ką suvaldysite, tuomet naudodamiesi ja keliais paspaudimais pasieksite.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums susidaryti išsamesnę mintį apie tai, kas yra Magento, ir kad jūs suradote tinkamą savo svetainės žiniatinklio prieglobą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map