Kaip priglobti savo svetainę? Pradinis interneto svetainės vadovas

priglobkite savo svetainę


Jei galvojate apie svetainės prieglobą, ar tai būtų tik asmeninė, ar net nauja el. Prekybos parduotuvė, jums gali pasirodyti, kad šis straipsnis yra naudingas, nes supažindinsime jus su visais svarbiausiais jūsų svetainės priglobimo aspektais..

Jei norėjote priglobti savo svetainę dar tą pačią dieną, kai internetas tik pradėjo populiarėti, turėjote nusipirkti Tinklapio serveris (fizinė mašina), ir jei nenorėjote, kad jūsų svetainė taptų neprisijungusi, kai nutrūktų energijos tiekimas ar nutrūktų jūsų namų interneto ryšys, turite nustatyti savo serverį serverio kambaryje. Tuomet jums būtų kainavę nedidelę sumą, net ir labai paprastą, jūsų svetainės prieglobai. Tačiau šiandien svetainės talpinimas yra daug paprastesnis ir pigesnis. Pavyzdžiui, naudodamiesi „iPage.com“ galite priglobti savo svetainę tik už 1,99 USD / mėn., Nors sąranka yra greita ir lengva, tam nereikia jokios išankstinės patirties ar techninių įgūdžių..

Kas yra interneto priegloba?

Tarkime, kad turite svetainę ar bent jau savo idėją. Kaip jis turėtų atrodyti, kokias funkcijas jis turėtų turėti ir tt Jūs tikrai galite sukurti visiškai veikiančią svetainę asmeniniame kompiuteryje, tačiau, kad ji būtų prieinama visam pasauliui, jai reikės ekspozicijos, kaip, pavyzdžiui, paveikslas. Galite piešti ką nors namuose ir žiūrėti į jį visą dieną, bet jei norite tuo pasidalinti su plačiąja visuomene, paprastai turite jį eksponuoti muziejuje ar meno galerijoje, kur kiti žmonės taip pat gali tuo mėgautis. Taigi, interneto priegloba arba tiesiog priegloba yra tam tikrų kompanijų teikiama paslauga, kuri iš esmės daro jūsų svetainę prieinamą plačiajai visuomenei.

Šios prieglobos įmonės turi saugias serverių patalpas, kuriose saugo visus savo serverius, nereikalingus maitinimo šaltinius, nereikalingą interneto ryšį, 24/7 stebėjimą ir kt., Kad užtikrintų, jog jūsų svetainė prieinama be trikdžių ar prastovos.

Žiniatinklio prieglobos tipai

Prieglobos įmonė paprastai yra daug daugiau nei tik paprastas priegloba. Jie siūlo visų rūšių papildomas paslaugas ir dažniausiai siūlo įvairius prieglobos tipus, įskaitant specialųjį prieglobą, debesies paslaugas, VPS prieglobą, pasidalijamąjį prieglobą ir kartais specializuotą prieglobą tam tikrų tipų svetainėms, tokioms kaip „WordPress“, „Drupal“, el. Prekybos specifinis priegloba ir kt..

Dedikuotas priegloba

Dedikuotas priegloba paprastai reiškia prieglobos tipą, kai jūs nuomojatės visą fizinę mašiną. Tai yra pats brangiausias prieglobos tipas, tačiau taip pat vienas efektyviausių. Jūs gaunate visą serverio arklio galią: kelių branduolių procesorius, keli gigabaitai RAM ir daugiau nei pakankamai HDD ar SSD talpyklos. Tai nėra draugiškas priegloba pradedantiesiems, o greičiausiai tai yra pernelyg didelis įžeidimas tiems, kurie nori priglobti paprastą svetainę ar tinklaraštį.

VPS jungtis

VPS reiškia virtualų privatų serverį, kuris paprastai pasiekiamas padalijus didesnį dedikuotą serverį į kelis mažesnius. Neretai dedikuotas serveris padalijamas į 8-16 mažesnių VPS. Vienas iš šios konfigūracijos pranašumų yra tas, kad ji yra daug pigesnė nei skirtas serveris, tačiau jūs gaunate tam skirtus išteklius. Galite turėti VPS su vienu CPU branduoliu, 2 GB RAM ir, tarkime, 40 GB SSD atminties. Šie ištekliai yra garantuojami ta prasme, kad juos naudoti galite tik jūs.

Bendras priegloba

Bendrasis priegloba, kaip rodo jos pavadinimas, yra priegloba, kuria naudojasi visi serveryje. Tai yra labiausiai paplitęs prieglobos tipas ir vienas pigiausių. Visi serverio ištekliai yra bendri visoms svetainėms. Šis modelis dažniausiai veikia, nes gana retai kam nors reikia viso serverio, taigi, kol visi nežais gražiai, tai yra puikus simbiozė, o galų gale visi naudos: jis yra pigus, už trumpas sumas. laiko, jūs galite naudoti visą serverio apdorojimo galią, o tada kažkas kitas ją naudoja.

Tai yra idealus sprendimas naujokams, nes jis yra palyginti nebrangus, o pradedantiesiems skirtas daugybe pavyzdžių ir paruoštų sprendimų, tokių kaip automatinis programinės įrangos diegimas, automatinės atsarginės kopijos, o aptarnaujantis personalas yra įpratęs prie klausimų, kuriuos turi naujokai..

Naudodamiesi bendrai naudojama priegloba, jūs dažnai susidursite su tokiomis sąvokomis kaip neribota saugykla, neribotas srautas ir tt Tai klaidina, nes visų serverių ištekliai yra riboti. Tai, kas neribota iš tikrųjų reiškia, yra tai, kad prieglobos įmonė neapibrėžia saugyklos ir srauto išteklių viršutinės ribos iš „get-go“ ir neapmokestina jūsų pagal tai, kiek šių išteklių sunaudojate per mėnesį. Vietoj to, jie turi tam tikrą slenkstį, kuris gali keistis kiekvieną mėnesį, kurį peržengus, bus viršijami tam tikri apribojimai, jei nuolat naudojate per daug išteklių.

Kas yra domeno vardas?

Grįžtant prie ankstesnio paveikslo pavyzdžio, jei eksponuojate savo paveikslą (svetainę) meno galerijoje ar muziejuje (talpinate), tai yra vienas dalykas, tačiau tam, kad žmonės galėtų jį pamatyti, jiems teks apsilankyti galerijoje..

Fiziniame pasaulyje galite nurodyti vietą pagal jos adresą arba platumos ir ilgumos koordinates. Jei norite, kad žmonės pamatytų jūsų paveikslą, galite nusiųsti jiems galerijos koordinates (panašiai kaip interneto svetainės IP adresą), tačiau mums, žmonėms, yra daug paprasčiau įsiminti žodžius ir eilutes nei skaičius. Taigi daugiau nei tikėtina, kad žmonėms nurodysite kreiptis į konkrečią gatvės adresą (panašiai kaip domeno vardas veikia žiniatinklio priegloboje)..

Taigi, jums reikės domeno vardo, pagal kurį bus rasta jūsų svetainė. Beveik visos hostingo kompanijos teikia domenų vardų registravimo paslaugas. Patogiau užsiregistruoti pas juos, nes jie tvarkys vardų serverių nustatymus ir DNS įrašus, tokius kaip „MX“ el. Laiškui, „A“ pačiam prieglobai ir kt. Dauguma prieglobos įmonių netgi siūlo nemokamą domeno vardą, jei jūs pasirašykite su jais bent metams.

Dėl to, kokį domeno vardą turėtumėte gauti, yra daug diskusijų. Apskritai, geras domeno vardas turėtų būti trumpas, lengvai įsimenamas ir pažįstamas (.com, .net, .org, .info). Neseniai „gTLD“ (bendrinis aukščiausio lygio domenas) vardai sprogo ir dėl to atsirado įvairių domenų vardų plėtinių (pvz., .Rocks, .life, .guru ir kt.). Jei pastebėsite, kad jūsų norimas domeno vardas jau paimtas (pvz., Pinapple.com), tada galite jo ieškoti naudodamiesi šiais naujais domeno plėtiniais (pvz., Pineapple.guru).

Rinkdamiesi domeno vardą, galbūt norėsite atsižvelgti į kitus aspektus, tokius kaip domeno privatumas. Jei perkate domeno vardą, jūsų vardas ir kontaktinė informacija bus paskelbta visiems, norintiems jo ieškoti. Kai kurie „gTLD“ leidžia naudoti funkciją, vadinamą domeno privatumu arba kartais vadinamą Whois privatumu. .com, .net ir .org palaiko šią funkciją, o .uk, .us, .ca, .de, .eu ne. Jei norite naudoti domeno privatumą ar „WhoisGuard“, tuomet galbūt norėsite pasirinkti jį palaikantį domeno plėtinį. Domenų registratoriai ir prieglobos įmonės, siūlančios domenų registravimo paslaugas, paprastai teikia ir domenų privatumo apsaugos paslaugas.

Svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

Kai prisiregistruojate sudaryti hostingo planą ir praleidžiate šiek tiek laiko pasirinkdami tinkamą domeno vardą, esate pasiruošę nustatyti savo svetainę. Jei jau turite savo kompiuteryje visiškai veikiančią svetainę, tada paprastai ją tiesiog įkeliate į savo prieglobos sąskaitą. Prieglobos įmonė turėtų suteikti jums prieigą prie valdymo sąsajos, kurioje galėsite sureguliuoti prieglobos parametrus. Paprastai tai yra „cPanel“, „Plesk“ arba „DirectAdmin“ sąsaja.

Galite įkelti savo veikiančią svetainę naudodamiesi žiniatinklio failų tvarkytuve, kurią teikia jūsų priegloba, tačiau jei jūsų svetainę sudaro ne tik keli failai, tada norint įkelti failus į serverį rekomenduojama naudoti SFTP arba FTP. Labiau tikėtina, kad jūsų svetainė naudoja tam tikras duomenų bazes, tokias kaip „MySQL“, „PostgreSQL“, „MSSQL“ ir kt. Tokiu atveju turėsite importuoti ir tai..

Jei vis dar neturite sukurtos svetainės, galite naudoti įdiegimo vienu paspaudimu funkciją, kurią dauguma prieglobos įmonių palaiko ir įdiegia naują domeno CMS. „WordPress“ yra puiki CMS parinktis, juk būtent 27% interneto svetainių ją pasirenka CMS.

Yra daug „WordPress“ naudojimo argumentų, įskaitant draugišką pradedantiesiems pobūdį, saugumą, pritaikomumą, didelę palaikymo bendruomenę, didžiulę dokumentaciją ir suderinamumą su visomis prieglobos paskyromis..

Kai „WordPress“ įdiegimas vienu paspaudimu bus baigtas, jus pasveikins naujai įdiegta „WordPress“ ir galėsite ją paleisti bei pritaikyti savo poreikiams. Jums nereikia žinoti HTML ar CSS, galite nusipirkti iš anksto sukurtą „WordPress“ temą ir galite tai pritaikyti taip, kaip norite. Galite įdiegti papildinius, kurie „WordPress“ gali suteikti naujų funkcijų, pavyzdžiui, galite pridėti pirkinių krepšelio sistemą arba susitikimų rezervavimo sistemą. Naudojant papildinius, galimybės yra beveik neribotos, ką galite pasiekti.

Hostingo kompanijos, kurios siekia savo paslaugų pradedantiesiems, paprastai taip pat atlieka nemažai rankų. Tai reiškia, kad galėsite susisiekti su palaikymo tarnyba dėl problemų, su kuriomis dažniausiai susiduria pradedantieji ir kurios apima problemas, su kuriomis susiduriate kurdami savo svetainę. Jų svetainėse taip pat bus pateiktos nuoseklios pamokos ir vadovai, padėsiantys naujokams greičiau įsitvirtinti žinant apie svetainės prieglobos pagrindus..

Išvada

Kadangi buvimas internete tapo tokiu visur paplitusiu ir svarbiu bet kokiam garbingam verslui, bet kas gali išmokti kurti interneto svetainę. Jūsų svetainės prieglobai svarbu pasirinkti patikimą žiniatinklio prieglobą, nes priegloba gali turėti įtakos daugeliui jūsų buvimo internete aspektų, įskaitant jūsų svetainės pasiekiamumą ir greitį..

Geriausios įmonės priglobti jūsų svetainę

Įmonė
Akcijos kaina

1geriausia pigi interneto priegloba1,99 USD / mėn
2geriausia „WordPress“ interneto priegloba3,95 USD / mėn
3geriausia verslo interneto priegloba3,95 USD / mėn
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map