Kaip pradėti filialų rinkodaros tinklaraštį?

pradėti filialų rinkodaros tinklaraštį


Knyga pavadinimu „4 valandų darbo savaitė“ sukėlė daug įdomių idėjų žmonių sąmonėje nuo pat jos išleidimo. Daugiau žmonių nei bet kada nori susikurti pasyvų pajamų srautą ir kas juos gali kaltinti? Niekas negali atsispirti idėjai kiekvieną mėnesį turėti tūkstančius dolerių kaip pasyvias pajamas, tačiau tik nedaugelis jų ten gauna. Tiesa, kad galite užsidirbti visų pinigų, naudodamiesi keliomis darbo valandomis kiekvieną savaitę, tačiau pradiniame projekto etape reikia įdėti nepaprastai daug darbo..

Taigi galite pamiršti apie greitai praturtėjančius planus ir susitelkti ties darbu, kurio reikia norint sukurti pasyvų pajamų srautą sau. Geros žinios yra tai, kad jei nori įdėti darbo ir pastangų, reikalingų norint pradėti savo naują internetinę veiklą, tu tikrai gali uždirbti gerų pinigų. Kai suvokiate pirmąjį pardavimą, jausmas nebebus sustabdytas. Tai motyvuos jus uždirbti daugiau ir sukrauti visus tuos saldžius pinigus į kišenę.

Filialų rinkodaros verslas bėgant metams beveik nesikeičia, o sėkmės formulė yra beveik tokia pati, kokia buvo anksčiau, nepaisant jūsų nišos. Kai nustatysite, kokį produktą reklamuojate, ir sukūrę savo svetainę, jūsų vienintelis darbas bus reklamuoti jūsų tinklaraštį ir generuoti srautą. Rašyti gerus skelbimus ir gerus įrašus savo tinklaraščiui taip pat yra svarbus įgūdis, į kurį reikia įsitraukti, tačiau tam reikia daug praktikos, tačiau tuo greitai pasinaudosite..

Šiame straipsnyje mes aprašysime, kas yra geras partnerių rinkodaros tinklaraštis. Mes pasidalysime svarbiausiais proceso veiksmais ir suskirstysime juos į atskiras užduotis, kurias turite atlikti. Filialų rinkodaros tinklaraštį sudaro keli labai paprasti komponentai, taigi, jei čia atkreipsite dėmesį ir imsis veiksmų, jums bus gerai jūsų būdas sukurti tvirtą. Taigi, be jokio papildymo, pažvelkime į tai, kaip jau dabar galite sukurti filialų rinkodaros tinklaraštį!

Nišos pasirinkimas

Nurodykite nišą – pasirenkate savo verslą ir daugiausia atsižvelkite į asmenines nuostatas ir galbūt tai, kas jums gerai žinoma ar įdomu. Prieš išeidami į šalį ir nusitaikę į žmones, turite nuspręsti, kokią svetainę ketinate kurti..

Jei jau žinote, ką ketinate kurti turinyje ir kokius produktus reklamuojate, esate vienu žingsniu arčiau sėkmės. Bet jei vis dar nežinote, skirkite laiko ir atlikite tyrimus, nes tai yra vienas iš stulbinamiausių proceso žingsnių. Galite lengvai įsijausti į analizės paralyžių, todėl būtinai neskubėkite.

Pateikėme šiuos klausimus, kurie padės jums atlikti šią dalį. Šio skyriaus pabaigoje taip pat pateikiu 10 našiausių žiniatinklio nišų sąrašą, todėl jums tai padaryti buvo daug lengviau..

Ką jūs žinote ar domitės?

Jei aistringai žiūrite į tokius dalykus kaip interjero dizainas, santechnika, užsiėmimai lauke ar drabužiai, pasirinkti gana lengva. Daug lengviau dirbti su tuo, ką jau žinote ir kurio aistra esate. Jei galite rasti bent keletą iš jų, nei jūs nuspręsite tęsti savo tyrimus.

Ką manote, kad galėtumėte parašyti 50 tinklaraščio įrašų?

Norėdami sukurti autoritetingą svetainę, kurdami turinį turėsite būti tikri. Jūsų pasirinkta tema turėtų būti pakankamai išsami, kad galėtumėte parašyti daug turinio. Tai svarbu ir SEO požiūriu, ir vartotojui. Rašymas aukštos kokybės ir naudingo turinio yra tai, kas žmones pritraukia į jūsų svetainę ir sukelia pakankamai susidomėjimo, kad jie galėtų spustelėti jūsų partnerių saitus. Kuo daugiau aukštos kokybės turinio turite tam tikra tema, tuo labiau tikėtina, kad skaitytojai į jus žiūrės pakankamai rimtai, kad perkate produktus jūsų svetainėje.

Ar yra pakankamai pinigų ir susidomėjimo jūsų pasirinkta niša??

Aistra kažkam yra vienas dalykas, bet jūs nepadarysite to toli dukterinėje rinkodaroje, jei joje nėra pakankamai pinigų. Deja, pinigai visada žadina aistrą, jei siekiate pelningų pastangų. Jei dėl šios priežasties staiga likote be nišos, tada apsižvalgykite dar kartą. Jei nežinote pakankamai apie ką nors kitą, visada galite sužinoti apie tai, jei tai uždirba pinigus.

Aš neturėčiau pabrėžti besidominčių skaitytojų, kurie ketina skaityti ir įgyti žinių iš jūsų svetainės, svarbos. Jei jie norės nusipirkti kai kuriuos produktus, tai ir baigs darbą, todėl nukreipkite į nišą, kurioje yra žmonės, turintys tvirtų ketinimų pirkti, jei galite.

Kokias partnerių programas galite naudoti savo pasirinktoje nišoje?

Ne kiekvienas produktas gali būti parduodamas per dukterinę „Amazon“ programą, taigi, įkūrus savo nišą, reikia daugybės paieškų. Jei yra daug partnerių programų, kuriose galite dalyvauti ir reklamuoti jų produktus, tai nuostabu. Jei jų nėra, turite ieškoti kitokios nišos, nes be tinkamos filialo programos jūs neuždirbsite pinigų.

10 geriausių spektaklio nišų

Kaip jau minėjau, yra keletas puikių nišų, kuriose yra nemažai pinigų. Pažvelkite į juos ir galbūt pakeliui rasite savo. Tiesiog atminkite, kad šie dalyviai jau turi gana solidžią konkurenciją, todėl norėdami konkuruoti turėsite parodyti savo A žaidimą.

 • Sveikata
 • Sportas
 • Svorio metimas ir treniruotės
 • Augintiniai
 • Pasimatymai ir santykiai
 • Uždirbti pinigus internetu
 • Pomėgiai (golfas, veikla lauke, žygiai)
 • Internetiniai dienoraščiai, SEO, internetiniai kursai
 • Programėlės ir technologijos

Pažvelkite į savo nišą iš SEO perspektyvos

Aš labai siūlau pasidomėti, kaip atlikti raktinių žodžių tyrimus, prieš galutinai nusprendžiant sukurti savo tinklaraštį tam tikroje nišoje. Verta žinoti, ar žmonės ieško jūsų temų „Google“, ar ne. Jei jie yra, tai tik pateiks įrodymą, kad jūsų pasirinkta niša yra labai paklausi, ir bus lengviau pritraukti srautą į jūsų svetainę. Jei ne, tuomet yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti, tačiau vis tiek gali būti naudinga naudoti nišą.

Partnerių programų paieška ir tyrimas

Kai žinote, kokią nišą dirbsite, laikas pradėti ieškoti partnerių programų. Jei sekėte ankstesnius straipsnio punktus, tikriausiai jau peržiūrėjote keletą partnerių programų. Laikas patikrinti daugiau ir gilintis giliau. Kiekvienam dukterinių įmonių tinklui keliami skirtingi reikalavimai atitikti ir veikti skirtingoje sistemoje, todėl prieš renkantis tinklą reikia daug perskaityti..

Tikrai verta investuoti daug laiko ieškant tinkamos partnerių programos, nes būtent čia gausite savo pajamas, todėl norėsite padaryti geriausią įmanomą pasirinkimą. Čia yra pagrindiniai dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi partnerių tinklą, su kuriuo norite dirbti.

Kokie rinkodaros specialistai naudoja programą?

Svarbu, kad pamatytumėte savo pasirinkto tinklo populiarumą ir perskaitytumėte apie kitų, kurie juo naudojasi, pritarimą. Svarbu, kad įsitikintumėte, jog kiti rinkodaros specialistai dirbo ir sėkmingai veikė kartu su jūsų pasirinkta partnerių programa, kad žinotumėte tikėtiną sėkmę, naudodami savo programą..

Kiek Komisija siūlo produktams?

Kiekviena programa turi konkrečią sumą, kurią uždirbs parduodama vieną iš savo produktų. Kuo didesnį komisinį atlyginimą gausite, tuo daugiau pinigų uždirbsite. Paimkite šiuos pavyzdžius:

 • „Amazon“ siūlo skirtingus komisinius mokesčius už kiekvieną skirtingą produktą, taigi tai tikrai priklauso. Šie komisiniai svyruoja nuo 1% iki 10%, o tai nėra per daug, tačiau dar reikia užsidirbti pinigų.
 • „ClickBank“ siūlo tik skaitmeninius produktus, tačiau jų komisiniai yra daug didesni. Galite gauti 10% –75% komisinius už daugumą jų produktų, o tai uždirbs tikrai didelius pinigus, kai tik gausite srautą.
 • Už kitus skaitmeninius ir fizinius produktus mokate bent jau nuo 30 USD iki 50 USD. Pavyzdžiui, imkitės žiniatinklio prieglobos. Daugybė komercinių prieglobos paslaugų teikėjų suteikia jums daugiau nei 50 USD, kad gautumėte jiems naują klientą.

Ar jums rūpi produktai?

Norėdami sėkmingai įsitraukti į dukterinę rinkodarą, turite žinoti apie parduodamus produktus. Jie taip pat turi būti svarbūs jūsų nišoje ir aukštos kokybės.

Turite tikėti produktu, kad jį parduotumėte, nes jums bus sunku jį perduoti savo tinklaraščio skaitytojams. Žinojimas taip pat padidins pasitikėjimą savo skaitytojais, o tai nepaprastai svarbu, jei norite parduoti jiems reikalingą medžiagą.

Protingai rinkitės savo filialų produktus

Idealiu atveju pasirinkote nišą, kurioje yra daug parduodamų produktų, ir naudodamiesi daugybe partnerių programų. Tokiu atveju turite daug produktų, kuriuos galite pasiūlyti savo bendruomenei, tačiau neveikite su per daug produktų vienu metu. Pradėkite su dviem ar trim. Pirmiausia turite įsitvirtinti kaip patikimas asmuo, prieš pateikdami savo produktus ir paprašydami jų pirkti.

Pirmasis jūsų produkto reklamavimo žingsnis yra produkto įsigijimas pats. Jūs tikrai neprivalote pirkti kiekvieno jūsų reklamuojamo produkto, tačiau turėdami ir naudodami produktą galite jį reklamuoti patikimiau, ir tai svarbu, kai reikia sukurti pasitikėjimą savo auditorija..

Sukurkite savo svetainę

Kai jau nuspręsite dėl savo nišos, susirasite partnerių programą ir produktus, kuriuos norite reklamuoti, bus atlikta teorinė ir tiriamoji proceso dalis. Laikas susitvarkyti rankas ir pradėti kurti savo naują tinklaraštį nuo nulio. Laimei, tai gana lengva ir tam nereikia jokių išsamių techninių žinių. Bet kodavimo įgūdžiai neabejotinai pravers, jei turite ar žinote ką nors, kas turi.

Kuo daugiau laiko ir dėmesio skirsite kiekvienam veiksmui čia, tuo geresnį tinklaraštį ketinate kurti. Tačiau jūs taip pat galite skristi per juos ir sukurti savo tinklaraštį per 24 valandas. Kaip jūs nuspręsite tai padaryti, jums priklauso nuo jūsų veiksmų, kuriuos turėsite atlikti paprasčiausiomis formomis.

Įsigykite domeno vardą

Laikas kūrybingai ir „proto gaudyti“ daugybę savo naujos svetainės domenų vardų. Idealiame scenarijuje tai turėtų būti kažkas, kas gali būti susieta su jūsų niša, tačiau tai nebūtinai turi būti. Svarbiausia, kad jis būtų kuo patrauklesnis ir kad būtų .com plėtinys.

Žiniatinklyje yra daugybė domenų vardų paslaugų, per kurias galite pamatyti, ar jūsų pasirinktas domeno vardas yra, ir nusipirkti, jei yra. Populiariausi iš jų yra „GoDaddy“ ir „NameCheap“. Bet jūs taip pat galite naudoti domeno vardo paslaugą, kurią teikia jūsų prieglobos teikėjas.

Tai padaryti yra labai paprasta. Jūs tiesiog ieškote savo domeno vardo, surandate, nusipirkote, padaryta. Paprastai domeno vardas kainuoja apie 10 USD, tačiau jis gali kainuoti brangiau, nuo 500 USD iki 1000 USD ar kai kuriais atvejais net daugiau.

Gaukite žiniatinklio prieglobos paslaugą

Hostingas yra erdvė, kurioje bus saugoma jūsų svetainė. Čia išsinuomota erdvė bus jūsų maža sala internete. Šiomis dienomis prieglobos paslaugos yra gana nebrangios, o nepaprastos prieglobos paslaugos teikiamos nuo maždaug 3 USD iki 5 USD per mėnesį.

„HostGator Cloud“ paslauga veikia tikrai gerai ir tikrai tiktų jūsų tinklaraščiui. Tai greitaeigis paketas už 5 USD per mėnesį. Bendrovė taip pat siūlo nemokamą klientų palaikymo tarnybą, kuria galite pasitikėti.

Įdiekite „WordPress“

Kai tik turėsite savo domeno vardą ir mažai savo vietos internete, laikas turėti ir savo svetainę.

„WordPress“ yra garsiausia turinio valdymo sistema pasaulyje, kuri puikiai tinka tinklaraščiui ir bet kuriai kitai svetainei tuo klausimu valdyti. Tai nemokama naudoti ir yra labai patogi vartotojui. Taigi net jei neturite daug techninių žinių, galėsite lengvai tvarkyti savo tinklaraštį.

„WordPress“ įdiegimas nereikalauja daug pastangų. Dauguma prieglobos paslaugų teikėjų siūlo jį įdiegti vienu paspaudimu, todėl jums tereikia rasti jo piktogramą ir spustelėti. Taip pat galite įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu, tačiau tai yra ilgesnis procesas ir reikalauja tam tikrų IT įgūdžių. Kai tik lauksi, kol ji bus įdiegta jūsų serveryje, jūsų svetainė bus parengta ir veiks.

Pasirinkite ir įdiekite temą

Šaunus dalykas „WordPress“ yra tai, kad juo juokingai lengva naudotis. Paprastesnės temų sistemos dėka, jei norite, jūsų svetainė kiekvieną minutę gali atrodyti visiškai kitaip. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti nemokamą ar mokamą temą ir suaktyvinti ją per temų meniu.

„WordPress“ turi šimtus tūkstančių temų, iš kurių galite rinktis, todėl numuškite save. Yra daug nemokamų, tačiau jei tikrai norite sukurti aukštos kokybės svetainę, turėtumėte nusipirkti temą. Jie paprastai kainuoja apie 60 USD ir tikrai jums bus kur kas geresni nei nemokama tema.

Kai turėsite savo temą, turėsite daugybę tinkinimo parinkčių, kurias galite naudoti norėdami sutvarkyti savo svetainę tokią, kokia norite. Kai viskas įsitvirtins vietoje, turėsite gerai suplanuotą svetainę, kurią žmonės galės aplankyti, norėdami skaityti jūsų įrašus ir pamatyti jūsų padarytą turinį..

Sukurkite nuostabų savo naujojo tinklaraščio turinį

Dabar, kai turite sukurtą ir veikiančią svetainę, pats laikas iš jos ką nors padaryti. Čia ateina sunkaus darbo dalis, kurią jau minėjau pačioje pradžioje. Turinio kūrimas yra daugiausiai laiko užimanti filialų rinkodaros verslo dalis. Parašykite tai, kas kokybiška ir naudinga skaitytojui. Čia į žaidimą ateina per daug vartojama frazė „turinys yra karalius“.

Šiame skyriuje kalbėsiu apie įvairius internetinius dienoraščių įrašus, kuriuos galite rašyti ir naudoti reklamuodami savo dukterinius produktus..

Atlikite produktų apžvalgas

Produktų apžvalgų rašymas yra vienas tiesiausių būdų parodyti dukterinius produktus ir pateikti auditorijai ką nors naudingo. Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių filialų rinkodaros modelių ir jis sukūrė milijardus žmonių visame internete.

Koncepcija paprasta. Pasirinkite produktą savo nišoje, išbandykite jį, išanalizuokite jį ir parašykite savo apžvalgą. Būkite nuoširdus ir sąžiningas dėl to, kas jums patiko ir nepatiko dėl produkto, ir pasidalykite kuo daugiau asmeninių nuomonių.

Daugelis žmonių šiandien perskaito bent vieną apžvalgą prieš išeidami nusipirkti naują telefoną ar bet kokį kitą produktą. Jūs tikrai galite tuo pasinaudoti, pateikdami puikių atsiliepimų.

Parašykite populiariausius sąrašus

Žinote geriausius produktus tam tikrai problemai išspręsti ar turite geriausių 2018 metų knygų sąrašą? Padarykite dienoraščio įrašą apie juos. Populiariausi sąrašai yra puikus būdas atkreipti auditorijos dėmesį ir tuo pačiu metu parodyti daugybę produktų.

Čia yra geras pavyzdys: 25 priežastys, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“

Atsakykite į įprastus klausimus ir spręskite bendras problemas

Iš tikrųjų galite ištirti, ko žmonės dažniausiai klausia ir kokias problemas jiems reikia išspręsti. Puikus įrankis tam yra MOZ raktinių žodžių tyrinėtojas. Jums tereikia parašyti konkretų klausimą ar raktinį žodį, į kurį norite nukreipti, ir jis jus sudomins rezultatais. Pamatysite mėnesio paieškos apimtį, kokie pranešimai buvo parašyti šia tema ir dar daugiau.

Daugybė duomenų, kuriuos galite gauti iš tyrinėdami raktinius žodžius, padės jums parašyti pranešimus, kurie pritraukia daug skaitytojų dėmesio.

Pamokos ir vadovai

Bet kuri auditorija visada labai vertina praktinę informaciją, padedančią žmonėms išmokti naujų įgūdžių ar padaryti ką nors geriau. Daugelis filialų rinkodaros specialistų teikia nemokamą produktą, pavyzdžiui, el. Knygą, kad sujaudintų auditoriją ir sudomintų ją prenumeruoti savo adresų sąrašą. Jei jūsų pateiktas produktas yra tikrai aukštos kokybės, tai į jūsų svetainę taip pat atneš daug srauto. Žmonės visada nori išmokti naujų dalykų ir perskaityti tai, kas iš tikrųjų yra naudinga, todėl pasinaudokite tuo!

Amžinai žaliuojantis turinys

Trumpalaikis, sezoninis turinys yra geras norint pasiekti trumpalaikius tikslus. Jei norite, kad jūsų niša to reikalautų, būtinai turėtumėte pasidaryti kalėdinių pasiūlymų ir kurti turinį pagal tai, koks metų laikas. Tačiau labai svarbu, kad jūsų dienoraštyje būtų visada žaliuojantis turinys. Tai kažkas, prie ko žmonės grįš, ir turinys, kurį visada galite parduoti ir tikėtis sulaukti srauto. Evergreen žinučių galiojimo laikas yra ilgiausias.

Paprastai tai yra naudingų patarimų, kurie padeda vartotojui pasiekti konkrečius tikslus, sąrašai. Kaip vadovas, skirtas jūsų automobilio prožektoriui koreguoti. Tai būtų nuostabus kūrinys, jei dirbate automobilių detalių nišoje. Automobiliuose visada bus prožektoriai ir kažkas visada norės sureguliuoti savo. Pažiūrėkite, ką aš čia darau?

Visada siekite kokybės, viršijančio kiekį

Tai nėra įrašo rūšis, bet svarbu paminėti viską. Aukščiausią vertę turi gerai parašytas įrašas, kurį labai vertina jūsų auditorija ir kuris dažnai dalijamas. Tai yra daug vertingiau nei 10 kitų blogai parašytų įrašų, kurie iš tikrųjų neturi tikslo ir yra ten, kad tik būtų. Taigi, norėdami gauti optimalią kiekvieno įrašo kokybę, laikykitės šių patarimų:

 • Būk pašnekovas ir susikurk savo unikalų rašymo stilių. Išsiaiškinkite, ką norite pasakyti ir kaip norite pasakyti. Kokį įspūdį norite sudaryti?
 • Prie kiekvieno savo įrašo pridėkite tinkamų ir aukštos kokybės vaizdų ir infografikos.
 • Pridėkite vaizdo įrašą prie savo įrašo, jei yra kokių nors susijusių su tema, apie kurią kalbate. Plius taškų, jei jūs darote savo. Atminkite, kad vaizdo įrašas yra vienas galingiausių turinio kūrinių, kurį galite sukurti, ir dauguma žmonių mieliau renkasi jį, nei skaito išsamius įrašus.
 • Kiekviename savo įraše naudokite skaitomumo tikrintuvą. Nors „Yoast SEO“ turi savo skaitomumo tikrintuvą, yra ir kitų, kuriais taip pat galite naudotis. Patikrinkite „Flesch Reading Ease“ testerį arba Skaitoma .
 • Rašykite apie jums žinomus dalykus ir stenkitės paprastus dalykus paversti nepaprastais. Tai veikia daug geriau, nei bandant pasakyti ką nors, kas visą laiką pučia.
 • Skirkite laiko kokybei gaminti, nereikia jo skubinti. Įrašą, kuriame dirbote savaitę, galite nuveikti daug daugiau nei rašyti kiekvieną dieną. Na, priklauso nuo to, ar gerai rašote, ir nuo daugybės kitų dalykų. Bet tai paprastai yra gera nykščio taisyklė.

Savo tinklaraščio rinkodara ir auditorijos kūrimas

Jie sako, kad jūs turite skirti tiek pat ar dvigubai daugiau laiko savo turinio reklamai nei jūs sukūrėte. Taigi, jei paskyrai sukurti skyrėte savaitę, turėtumėte skirti bent vieną savaitę, o gal net dvi savaites jos reklamai. Vis dėlto yra daugybė būdų, kaip reklamuoti savo tinklaraštį, ir apie tai aš kalbėsiu šioje dalyje.

Jei norite reklamuoti savo pranešimus, naudokite socialinę žiniasklaidą

Vienas iš labiausiai paplitusių auditorijos formavimo būdų yra socialinė žiniasklaida. Beveik visi naudoja savo mėgstamą socialinės žiniasklaidos platformą turiniui aptikti, todėl ji yra puiki priemonė norint surinkti naujus skaitytojus ir užmegzti ryšius. Priklausomai nuo jūsų nišos, pramonės ir auditorijos, galite naudoti „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „LinkedIn“, „Instagram“ ar „Pinterest“.

Sukurkite savo tinklaraščio socialinės žiniasklaidos profilį, reklamuokite savo įrašus jame ir pradėkite rinkti auditoriją.

Naudokite keletą iš šių nuostabių įrankių

Tiberras – Tai puikus įrankis, padėsiantis rasti tinklaraščių, dirbančių su tais pačiais raktiniais žodžiais, komentarų skiltis. Tada galite rašyti į jų komentarų skyrius, pridėdami nuorodą į vieną iš savo įrašų. Tai puikus būdas pateikti savo turinį prieš akis, kuriam jau įdomu jį pamatyti.

Buferis – Tai yra vienas nuostabiausių socialinės žiniasklaidos rinkodaros įrankių, nes jis leidžia planuoti savo įrašus ir juos sekti. Jis gali valdyti daugybę socialinės žiniasklaidos platformų, todėl jums bus lengva atnaujinti auditoriją iš vienos vietos.

Tinklaraščio įrašo antraštės analizatorius – Jūsų tinklaraščio įrašo antraštė yra pirmas dalykas, kurį visi jūsų skaitytojai pamatys socialinėje žiniasklaidoje ir bet kurioje kitoje vietoje, kur jie eina ieškoti informacijos. Tai yra jūsų pirmasis įspūdis, todėl svarbu jį analizuoti ir įsitikinti, kad jis yra kuo galingesnis.

Emocinės rinkodaros vertės analizatorius – Marketingo vertės analizatorius taip pat yra įrankis jūsų antraštėms ištirti ir įvertinti. Tai suteiks jums skaidrią antraštės diagramą ir patarimų, kaip ją patobulinti.

Gramatika – Gramatika nėra tiksliai rinkodaros įrankis, tačiau jei jūsų tekstas užpildytas klaidingai parašytais žodžiais ir kitomis rašybos klaidomis, tai tikrai nebus naudinga jūsų rinkodarai. Gramatika yra nuostabi, nes padeda aptikti ir ištaisyti visus trūkumus, kuriuos galėjote padaryti savo tekste. Tai taip pat nemokama naudoti!

Visada aiškiai nurodykite savo žinutes tikslą ir auditoriją

Šie du dalykai skatina jūsų rašymo turinį ir kontekstą. Aiškus auditorijos ir subjekto supratimas. Turėsite žinoti, kas yra jūsų auditorija, kokius klausimus jie turi, su kokiais iššūkiais jie susiduria ir ko nori pasiekti.

Geriausias būdas tai išsiaiškinti atliekant raktinių žodžių tyrimus ir peržiūrint kiekvieno mėnesio individualių klausimų paieškos apimtį. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, ko žmonės ieško, galite naudoti MOZ naršyklę, „Google AdWords“ ar „Google Trends“.

Tikrinkite gerą SEO kiekvienam jūsų įrašui

Geroji SEO praktika yra viena iš pagrindinių rinkodaros priemonių, kai kalbama apie filialų tinklaraštį. Pamiršote daug matomumo, jei nelaikote SEO perspektyvos. Vykdykite šiuos pagrindinius SEO principus, kad įsitikintumėte, jog jūsų skelbimo pagrindinis SEO yra visada tikrinamas.

Tačiau pirmasis ir svarbiausias dalykas yra tai, kad atsisiuntėte Yoast SEO papildinys, nes tai tiesiog nuostabu. Tai suteiks jums SEO įvertinimą ir primins apie visus dalykus, kuriuos čia paminėjau.

 • Pridėkite savo raktinius žodžius prie kiekvieno įkelto vaizdo įrašo aukščiausio teksto ir pavadinimo.
 • Pridėkite savo raktinius žodžius į įrašo pavadinimą.
 • Pridėkite raktinius žodžius įrašo meta aprašyme
 • Pridėkite raktinius žodžius pirmoje savo pranešimo pastraipoje.
 • Apie 80% jūsų įrašo turi būti parašyta aktyviu balsu, nes pasyvus balsas yra daug mažiau galingas.
 • Daugelyje jūsų sakinių turėtų būti mažiau nei 20 žodžių, todėl juos visada lengva perskaityti.

Išvada

Vieno pranešimo nepakanka, kad būtų galima kalbėti apie kiekvieną dukterinės rinkodaros verslo valdymo mazgą ir sukrėtimą, tačiau tai yra pradžia. Jei dar nepradėjote savo tinklaraščio, viskas gerai, atlikite visus jums reikalingus tyrimus ir pradėkite, kai jaučiatės pasiruošę.
Tikiuosi, kad padėjome jums išmokti ko nors naujo per šį straipsnį ir kad jums patiko jį skaityti. Tikiuosi jus pamatyti kitame!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map