Kaip nustatyti gerą interneto prieglobos paslaugų teikėją?

nustatyti gerą interneto prieglobos paslaugų teikėją


Šiandien mes surasime gero interneto prieglobos paslaugų teikėjo savybes. Išbandyti visas šiuo metu visiems prieinamas žiniatinklio prieglobos paslaugas yra daug laiko reikalaujantis procesas. Nesunku supainioti su visais skirtingais kintamaisiais ir reklama, ir jie nepalengvina jūsų pasirinkimo. Daugeliui žmonių atrodo, kad skelbimai ir pasiūlymai yra beveik vienodi kiekvienam prieglobos paslaugų teikėjui.

Žinoma, išorė atrodo labai panaši. Kiekvienas paslaugų teikėjas siūlo patikimumą, greitą greitį, aukštą darbo laiką ir puikų, net apdovanojimą laimėjusį klientų aptarnavimą. Tai yra keletas pagrindinių dalykų, kurie sudaro gerą prieglobos paslaugą. Pažvelgę ​​po gaubtu, jūs suprantate, kad viskas labai skiriasi nuo to, ką matėte paviršiuje.

Prieglobos paslaugas siūlo įvairios įmonės, kurias prižiūri skirtingi žmonės, turintys skirtingą politiką. Jie turi skirtingus serverius, skirtingas pavaras ir turi savo elgesio su klientais būdą.

Natūralu, kad norite, kad jūsų pinigai, jūsų dėmesys ir svetainė būtų pačioms pajėgiausioms ir rūpestingiausioms, todėl parašėme šį straipsnį. Norėdami padėti suprasti pagrindinius prieglobos paslaugų mazgus ir trūkumus. Tai padės jums priimti išsilavinusį ir pagrįstą sprendimą, kai žiūrėsite į perspektyvias prieglobos paslaugas.

Taigi, jei norite nustatyti prieglobos teikėją, kuris bus geriausias jums ir jūsų svetainei, laikykitės manęs ir pasakysiu, kaip tai padaryti!

Jūsų žiniatinklio prieglobos poreikių nustatymas

Neįsigysite kelnių, nebent jos jums tiktų, tiesa? Tai tas pats dalykas, susijęs su žiniatinklio priegloba, ir beveik viskas, ką perkate. Taigi jums labai svarbu suprasti savo prieglobos poreikius prieš paspaudžiant mygtuką pirkti. Čia yra keletas pagrindinių klausimų, kuriuos reikia užduoti sau.

Kokią svetainę kuriate?

Kokį tikslą įgyvendins jūsų svetainė? Ar tai bus paprasta portfelio svetainė, skirta parodyti savo įgūdžius ir pasiekimus? Ar sukursite el. Prekybos svetainę, kurioje galėsite parodyti savo produktus ir juos parduoti? Ar tai bus bendruomenės svetainė ar forumas?

Priklausomai nuo to, kokį sudėtingą tikslą įgyvendins jūsų svetainė, galite žinoti, kiek per dideli bus jūsų prieglobos poreikiai. Jei kuriate tik svetainių aplanką, jums puikiai seksis su keliais paprasčiausiais prieglobos paketais. Jei kuriate didelę el. Prekybos svetainę, jums reikės geresnės, nes galiausiai bus daugiau srauto ir daugiau serverio užklausų.

Daugybė dalykų iš tikrųjų reiškia tik tai, kiek srauto gaus jūsų svetainė. Kuo daugiau srauto jis gaus, tuo daugiau pralaidumo ir serverio išteklių reikės, kad jis veiktų taip gerai, kaip ir turi.

Atminkite, kad šiuolaikinėje internetinėje aplinkoje greitis yra nepaprastai svarbus. Svetainę bet kuri užduotis atliks daug geriau, jei ji veiks dideliu greičiu, o daugiau nei 30 proc. Vartotojų atitolins, jei lėta. Taigi, visada eikite į greičiausią prieglobos paslaugą.

Ar jūsų svetainė turi kokių nors per didelių reikalavimų??

Jei norėsite sukurti savo žiniatinklio programą ar pasiūlyti internetinę paslaugą milijonams žmonių, greičiausiai turėsite turėti dedikuotą serverį arba VPS. Jei naudojate tam skirtą serverį, jums nereikia bendrinti vietos su kitomis svetainėmis ir visą serverį turėti sau. Nors tai kainuoja brangiau, o serverio išteklių valdymas reikalauja techninių žinių. Bet jei jūs norite sukurti ką nors sudėtingesnio, aš manau, kad jūs jį turite.

Bet jei jūs esate visiškas naujokas ir tiesiog norite sukurti svetainę, užteks paprasto bendro bendro naudojimo prieglobos plano.

Jei ateityje norėtumėte išplėsti savo svetainę, tikrai turėtumėte pasirinkti hostingo teikėją, siūlantį keičiamo dydžio paslaugas.

Dar kartą patikrinkite „Neribotus“ pasiūlymus

Daugybė prieglobos paslaugų sako, kad už pinigus, kuriuos mokėsite, gausite neribotą saugojimo vietą ir pralaidumą. Jūs iš tikrųjų gaunate neribotą vietos saugykloje vietą, tačiau teikėjas nustatys keletą griežtų apribojimų išteklių kiekiui, kurį galite naudoti. Jie gali net uždaryti jūsų svetainę, jei joje naudojama per daug. Taigi prieš pradėdami sudaryti tokį nuostabų susitarimą, būtinai patikrinkite paslaugų teikimo sąlygas.

Ar jums reikalingi svetainių kūrimo įrankiai?

Jei norite sukurti svetainę, jūs neturite būti žiniatinklio kūrėjas. Yra daugybė vilkimo ir nuleidimo įrankių, leidžiančių gana lengvai, be jokių techninių žinių, sukurti svetainę nuo nulio.

Be to, dauguma prieglobos paslaugų teikėjų turi populiariausias turinio valdymo sistemas, kurias galite naudoti vienu paspaudimu.

Kiek srauto jūs ketinate turėti?

Kaip jau minėjau anksčiau, vienas iš svarbiausių kintamųjų yra maždaug tai, kiek žinosiu, kiek srauto bus jūsų svetainėje ar kiek norite, kad ji turėtų..

Žinoma, jūs negalite per daug žinoti apie tai, kiek srauto ketinate sulaukti iš anksto, tai tik spėlionių žaidimas. Tačiau norėdami įsitikinti, rinkitės lengvai pritaikomą prieglobos paslaugą ir įsitikinkite, kad žinote, kiek papildomai sumokėtumėte, jei peržengtumėte pralaidumo apribojimus..

Suprasti serverių tipus

Pigiausias prieglobos tipas yra bendrasis priegloba, kai dalijatės erdve su šimtais ar tūkstančiais kitų svetainių. Tai taip pat plačiausiai naudojamas prieglobos plano tipas dėl suprantamų priežasčių. Tai gerai veikia, yra stabilus ir patikimas visus metus, neimdamas per daug pinigų iš savo rankų. Tačiau bendras hostingas riboja jūsų prieigą prie serverių išteklių. Tai riboja jūsų turimų svetainių ir duomenų bazių skaičių.

Tiems, kurie nori turėti daugiau galios ir nori mokėti šiek tiek papildomai, yra VPS (Virtual Private Server) parinktis. Viename kompiuteryje veikia keli virtualūs serveriai. Galite naudoti virtualų serverį taip, tarsi tai būtų tikrasis skirtas serveris. Tokiu būdu turėsite daugiau serverio išteklių ir daug daugiau paslaugų, kuriomis galėsite naudotis. Tai puikiai tinka sudėtingesnėms programoms ir svetainėms. Bet jūs taip pat turėsite patys valdyti tą serverį arba turėti ekspertą, kuris jį tvarkytų už jus.

Tikri dedikuoti serveriai yra vienas brangiausių planų, tačiau jie teikia daugiausiai galios, nes jūs patys nuomojatės visą serverį. Jei norite naudotis šia paslauga, jums reikės sistemos valdymo įgūdžių rinkinio.

„Cloud Servers“ ir „Cloud Hosting“ yra viena iš naujausių hostingo rūšių. Duomenys saugomi didžiuliuose viešuose debesyse, todėl jie tampa greitesni ir saugesni. Vienam vartotojui taikomas serverio išteklių kiekis skiriasi. Juos galima sklandžiai pakeisti, todėl tai yra labai lanksti.

Tai taip pat puikiai tinka tvarkyti didžiulius, netikėtus srautus, jums nereikia nieko daryti, kad padidintumėte savo paslaugą. Viskas vyks tikrai sklandžiai ir lanksčiai, jei pasirinksite prieglobą debesyje.

Žvilgsnis į žiniatinklio prieglobos ypatybes

Dabar čia yra svarbūs dalykai. Pažvelgę ​​į šiuos prieglobos paslaugų teikėjo ir jo teikiamų paslaugų aspektus, galite lengvai nuspręsti, ar verta pirkti, ar ne. Peržiūrėkime juos be jokio papildymo!

Žiniatinklio prieglobos įmonės reputacija

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos atsižvelgiame apžvelgdami prieglobos paslaugų teikėją, yra kokia reputacija jie įgijo per daugelį metų, jei juos surinko. Paprastai, kaip ir bet kurios kitos įmonės atveju, ankstesnė patirtis, kurią žmonės turėjo su jais, yra geras būdas pasakyti, ar jie patikimi, ar ne.

Daugybė gerų žiniatinklio prieglobos įmonių dirba maždaug 20 metų. Kai kurios įmonės dirbo tik keletą metų, o tai nebūtinai reiškia, kad jos nėra patikimos jokiais aspektais. Tačiau daugelio metų vertinami klientų atsiliepimai yra gana tvirti įmonės atžvilgiu.

Taigi geriausias būdas tai išspręsti yra žiūrėti, kiek metų įmonė veikia, skaityti klientų atsiliepimus ir vartotojo pateiktus komentarus. Su jais galite susidaryti tvirtą idėją apie tai, ką perspektyvi įmonė paliko savo pėdomis.

Hostingo planų kaina & Paslaugos

Prieglobos paslaugų kaina kiekvienoje įmonėje skiriasi. Paprastai bendro hostingo planas kainuoja apie 2–3 USD. Kai kurie siekia net 4 USD arba net 1 USD. Visada verta paimti į rankas skaičiuoklę ir perskaityti skaičius, kad žinotumėte, kiek sumokėsite per vienerių metų laikotarpį.

Atminkite, kad skelbimuose matoma kaina taikoma tik tuo atveju, jei su įmone pasirašote dvejų metų sutartį. Priešingu atveju kaina gali pakilti nuo 2 USD iki 4 USD arba nuo 3 iki 6 USD. Daugybė kompanijų naudoja šias kainų nustatymo gudrybes, net ir tas, kurios teikia geras paslaugas. Tai yra rinkodaros taktika, kurios turėtumėte žinoti.

Atnaujinimo kaina taip pat yra kažkas, ką reikia gerai apžiūrėti. Kai pasibaigsite užsiregistravusio laikotarpio pabaigoje, jums teks sumokėti pratęsimo išlaidas, todėl turėtumėte tai įskaičiuoti į savo kainą. Atnaujinimo mokestis turėtų būti nurodytas sąraše, nes prieš tai apie tai pranešdami, jūs galite priversti sumokėti grynųjų pinigų kiekį.

Pliuso pusėje galite lengvai gauti nuolaidų, jei užsiregistruosite kitose jas siūlančiose svetainėse. Tokiu būdu galėtumėte lengvai nuskaičiuoti dolerį ar du nuo savo mėnesinių prieglobos išlaidų.

Dabar, ar kainos yra geros, ar ne, priklauso nuo paslaugos, kurią siūlo perspektyvi įmonė. Jei ieškote bendrojo prieglobos plano, kuris kainuoja 4 USD, bet nesiūlo per daug, nepagailėsite per daug. Bet jei gausite prieglobos paslaugą už 2–3 USD, siūlančią nemokamą domenų registraciją kartu su neišmatuota disko vieta ir pralaidumu, galite padaryti gana gerą pasiūlymą.

Kad viskas jaustųsi saugiau, beveik kiekvieną kartą turite 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpį. Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai yra pakankamai pasitikintys, kad gali pasiūlyti 40–70 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpį.

Kad ir kokią paslaugą teikiate, įsitikinkite, kad kaina už jūsų gaunamą paslaugą yra pagrįsta. Gerą prieglobos planą galite rasti mažiau nei 5 USD per mėnesį, taigi jums neturėtų kilti problemų.

Geros žiniatinklio prieglobos efektyvumas

Žinoma, jūs turite tam tikros vietos internete, kur galėsite saugoti savo svetainę, tačiau tai dar ne viskas, ko reikia norint, kad svetainė veiktų sklandžiai. Jūsų svetainė turėtų būti greita ir patikima visus metus.

Uptime: A serverio veikimo laikas reiškia, kiek laiko jis prisijungęs prie interneto ištisus metus. Jis matuojamas procentais ir kuo arčiau serverio veikimo laikas tampa 100%, tuo patikimesnis jis yra.

Kad viskas būtų konkretesnė, jūs tikrai neturėtumėte pasirinkti prieglobos, kurios veikimo laikas yra mažesnis nei 95%. Tiesą sakant, turėtumėte kreiptis į tuos, kurių veikimo laikas 98% arba 99,99%. Retai pavyksta rasti prieglobos planą, kurio veikimas būtų 100% veiksmingas, tačiau dauguma geriausių prieglobos paslaugų teikėjų yra prie jo arti, todėl turėtumėte daryti savo verslą su jais.

Greitis: serverio greitis yra labai svarbus, nes jis nuspręs, kaip greitai įkels jūsų svetainę. Svetainės įkėlimo greitis matuojamas milisekundėmis. Jei norite įsitikinti, kad jūsų svetainė veikia greitai pagal šių dienų internetinius standartus, serveris, kuriame ją saugote, turėtų būti įkraunamas maždaug 500 ms greičiu. Yra gerų, dar greitesnių prieglobos planų, siūlančių 200 ms įkėlimo greitį, o kai kurie veikia 600–800 ms. Jūsų svetainė veiks gana gerai su abiem, tačiau turėtumėte neviršyti 800 ms įkėlimo greičio.

Ne kiekvienoje apžvalgoje pateikiami šie matavimai, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į tuos, kurie tai daro. Savo atsiliepimuose visada pateikiame vidutinį prieglobos plano įkėlimo greitį, todėl nedvejodami juos patikrinkite.

Taip pat galite įdiegti programinę įrangą, kad tai padarytumėte patys, tačiau daug lengviau žiūrėti į apžvalgininko rezultatus ir juos palyginti..

Pagalba klientams: Nusipirkti vietos serveryje yra nesunku, tačiau tvarkymas gali būti sudėtingas. Gali susidurti su problemomis ir daugybe dalykų, kuriems tiesiog negalite sukti galvos. Tokiais atvejais prireikė profesionalios pagalbos. Čia reikia žaisti klientų aptarnavimą.

Geras klientų aptarnavimas yra vienas iš svarbiausių geros interneto prieglobos paslaugų aspektų. Norite, kad kitame pokalbio lango ir telefono linijos gale būtų naudingų žmonių, kurie greitai reaguoja į jūsų klausimus.

Paprastai geras klientų aptarnavimo agentas jums atsakys per 20–30 minučių, po to, kai jūs juos parašėte pokalbyje ar jums paskambinę. Jie turi būti paslaugūs ir iškart pereiti prie užduoties, kai jau nustatysite problemą. Norėsite užsiimti verslu su žmonėmis, kuriais galite pasitikėti ir kurie turi nugarą be jokių papildomų mokesčių.

Tačiau tol, kol patys neišbandysite ar neatliksite tyrimų, nežinote, koks geras yra klientų aptarnavimas. Žmonės mėgsta kalbėti apie savo patirtį ir jie daug kalba apie tai, ką patyrė su konkrečiu prieglobos paslaugų teikėju.

Jei klientų palaikymo komanda yra bloga, daugybė žmonių jau yra paskelbę savo skundus forumuose, socialinėje žiniasklaidoje ir kitose svetainėse, todėl labai lengva į tai žiūrėti. Aš siūlau jums pažvelgti į daugybę jų ir sužinoti, kokius atsiliepimus jau pateikė jų aktyvus vartotojas.

Be to, geriausia, jei palaikote 24/7/365 palaikymo tarnybą, kurią galite pasiekti net švenčių dienomis. Jei jau sumokėjote už prieglobos planą ir vis dar bandote, tinkamas laikas išbandyti klientų palaikymo komandą keliais skambučiais.

Nemokami daiktai, kuriuos siūlo prieglobos paslaugų teikėjas

Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai žavi savo klientus keletu gana gerų pasiūlymų. Kai kurie iš jų teikia nemokamą svetainių perkėlimą, kuris kainuoja daugiau nei 100 USD kitiems teikėjams. Jei jau turite svetainę, kurią norite perkelti, tai tikrai pravers.

Jie suteikia nemokamas domenų registracijas, nemokamus įrankius ir svetainių kūrėjus bei kitus dalykus, kurių sąrašas būtų per ilgas. Trumpai tariant, jei norite protingai pasirinkti prieglobos paslaugų teikėją, galite pasidalyti gana geromis premijomis. Man asmeniškai naudingiausias yra nemokamas domeno vardas ir įvairios nemokamos priemonės. Laimei, tai ir siūlo dauguma prieglobos paslaugų teikėjų.

Išvada

Pirmiau apibrėžti dalykai yra svarbiausi aspektai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis prieglobos paslaugų teikėją. Žinoma, visada bus keletas priedų, tačiau tai yra pagrindiniai dalykai, kurie sukuria gerą prieglobos paslaugų teikėją.

Dabar ne! Atėjo laikas tinkamai panaudoti savo atrastas žinias ir rasti geriausią prieglobos paketą! Čia yra pagrindinės mūsų geros žiniatinklio prieglobos rekomendacijos:

Įmonė
Akcijos kaina

1pigus geras interneto priegloba1,99 USD / mėn
2universalus geras interneto priegloba3,95 USD / mėn
3profesionalus geras interneto priegloba3,95 USD / mėn

Tikiuosi, kad jums patiko perskaityti šį straipsnį ir peržiūrėsite mūsų apžvalgas apie kai kuriuos iš plačiausiai naudojamų prieglobos planų!

Teminis vaizdas Sukūrė Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map