Kaip naudoti didelius duomenis, kad būtų naudinga jūsų mažam verslui?

dideli duomenys naudingi smulkiajam verslui


Naudojant tokias šiuolaikines technologijas kaip debesų kompiuterija ir išmanioji programinė įranga, kuri per kelias sekundes gali apdoroti didžiulį duomenų kiekį, didelių duomenų tikrai nereikia per daug reikalauti kaip verslo. Tai visiškai prieinama kaina ir jūs galite tai naudoti savo naudai, net jei ką tik įkūrėte savo įmonę.

Daugelis iš mūsų vis dar mano, kad dideli duomenys yra tai, ką gali įsigyti tik didžiulės įmonės. Tai iš tikrųjų gali sukelti didelę sėkmę, jei pasitelksite vertingus duomenis, tačiau viskas, ką jums reikia padaryti, yra tik perskaityti daugiau apie tai ir pradėti skirti dėmesį teisingoms jūsų verslo užduotims..

Kai sakome didelius duomenis, tai apima jūsų el. Pašto kampanijos statistiką, klientų veiksmus socialiniuose tinkluose, jų pirkimo duomenis ir daug daugiau. Labai svarbu juos surinkti ir pradėti rengti naudingas ataskaitas, kurios gali būti naudingos jūsų verslui.

„Big Data“ – vertingas šaltinis

Kaip įmonė, veikianti internetu, kiekvieną dieną kažkas vyksta, todėl jums reikia pakankamai duomenų, kuriuos reikia naudoti kiekvieną dieną. Tačiau sudėję juos visus, jūs patirsite tokį didžiulį kiekį, kad neišvengiamai naudojant kai kuriuos įrankius neapdorotiems duomenims apdoroti bus neišvengiama..

Yra daugybė programinės įrangos, kuri gali analizuoti ir rūšiuoti surinktus duomenis. Kai juos išaiškinsite, tobulinti produktus ir paslaugas jūsų įmonėje bus daug paprasčiau.

Pvz., Kada įkeltumėte visiškai naują produktą į savo internetinę parduotuvę? Ar ne pats optimaliausias, kai daug žmonių prisijungę ir daug perkama? Naudodamiesi „Big Data“, jūs visada žinosite tikslią dieną, kai dauguma žmonių atostogauja jūsų svetainėje.

Taip pat gali būti daugybė detalių, kurios gali pakeisti jūsų verslą teigiamai. Leiskite mums dabar parodyti jums keletą esminių verslo paslapčių, kurios gerai tinka tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, pradedant nuo kito punkto.

Pažink savo konkurentus

didelių duomenų, žinok, savo, konkurencijaBe to, kad analizuojate savo verslą, įsigilinę į konkurentų parduotuves ar tiesiog ieškodami jų tinklalapio, galite gauti naudingos informacijos. Tačiau problema yra ta, kad jis iš tikrųjų nėra efektyvus, galite žengti kur kas toliau.

Pasirodymas kaip klientas vienoje iš parduotuvių patikrinti jų pasiūlymų ir kainų yra gana senos mokyklos metodas. Geriau kreipkitės į internetą ir pradėkite rinkti duomenis, kuriuose yra jų kainos, klientai, pasiūlymai, populiariausi produktai ir daug daugiau.

Pavyzdžiui, galite pradėti nuo „Google“ tendencijos ir patikrinkite naujausias bet kokio tipo produkto ar prekės ženklo tendencijas rinkoje. Be to, kadangi daugumą verslo galima rasti socialiniuose tinkluose, remiantis klientų apžvalgomis ir komentarais, galite gauti naujausias prekės ženklo populiarumo ataskaitas ir tai, ar prekės ženklo balai yra geri, ar blogi..

Tai gali būti lengvai pastebima, kai įmonė turi daugiau teigiamų įvertinimų, daugiau bendrintų įrašų ir geresnių apžvalgų. Tai reiškia, kad tikriausiai yra keletas dalykų, kuriuos turite patobulinti, kad gautumėte panašius rezultatus. Laimei, tai galima lengvai išanalizuoti ir greitai sužinoti, kas negerai jūsų požiūryje, ir iškart išspręsti.

Mokymasis iš klientų elgesio

didelių duomenų klientų elgesysVerslui nėra nieko svarbiau, kaip pritraukti kuo daugiau klientų, nuolat jaudinti savo prekės ženklą ir bet kada rinkti informaciją apie jų poreikius. Tai dar viena dalis, kurioje galite panaudoti didelius duomenis, kurie padės atlikti su klientais susijusias užduotis.

Visų pirma, turite užduoti klausimą: kas verčia klientus domėtis jūsų prekės ženklu? Kaip jie tave rado? Turi būti kažkas, kas juos įtikino, ypač jei aplink yra daug konkurentų. „Big Data“ gali atsakyti į šiuos klausimus jums tiesiai priešais.

Galite išanalizuoti, kodėl jūsų klientai pasirinko tam tikrą produktą, ir pateikti sąrašą priežasčių, dėl kurių jie arba jį pirko, arba staiga vietoj jų pasirinko kitą produktą. Be to, bus klientų, kurie rekomenduos jūsų parduotuvę savo draugams ir, jei ateityje norite pradėti geresnes kampanijas, būtinai turėtumėte išsiaiškinti, kodėl.

Palikdami vietą savo svetainėje, kurioje lankytojai gali palikti savo atsiliepimus, vargu ar yra patikimas šaltinis. Jūsų versle vyksta daugybė kitų veiksmų, kurie gali būti laikomi grįžtamaisiais ryšiais, tokie kaip pirkimo duomenys, socialiniai tinklai, klientų aptarnavimo ir naršyklės žurnalai, surašymo duomenys ir pan..

Tačiau socialiniai tinklai dažnai yra pagrindiniai šaltiniai, iš kurių gaunama vertinga informacija. Surinkdami duomenis tik iš šių platformų, galite gauti aiškią statistiką apie klientų elgesį ir atsiliepimus.

Tiesiog išsirinkite vieną iš populiariausių socialinių tinklų, pradėkite savo tyrimus ir tikrai galėsite gana tiksliai ir pagal naujausias tendencijas išsirinkti savo verslo tikslus..

Darbas su profesionalų komanda

didelis duomenų darbas su profesionalia komandaVadovauti sėkmingam verslui taip pat turėtų reikšti, kad visa jūsų komanda nori bendradarbiauti ir tobulėti kartu. Tai apima darbą kartu atliekant sudėtingas užduotis, kol visi išnaudoja visas savo galimybes. Jei samdote darbą, visada galite naudoti „Big Data“, kad surastumėte kandidatų, turinčių įgūdžių rinkinių, kurie labiausiai tinka jūsų verslui.

Yra daugybė skirtingų kompanijų, kurios specializuojasi žmonių įdarbinime, ir jūs galite greitai rasti geriausią iš jų naudodamiesi „Big Data“. Jūs abu samdote naujus darbuotojus arba padedate esamiems, parodydami jiems, kaip greičiau ir mažiau pastangų dirbti su savo projektais.

Kol esate joje, taip pat galite rinkti duomenis, susijusius su jūsų įmonėje vykdomomis užduotimis, ir įvertinti bendrą kiekvieno darbuotojo ir visos komandos produktyvumą ir progreso lygį. Galų gale gausite išsamią ataskaitą apie savo darbuotojų teises ir neteisybes.

Stebėdami šiuos procesus savo versle, galite sau garantuoti darbo vietą, kurioje visi sklandžiai bendradarbiauja tarpusavyje ir efektyviai dirba vykdydami svarbiausias užduotis..

Naujausių tendencijų radimas

didelių duomenų naujausios tendencijosKaip minėjome anksčiau, galite surinkti nemažą kiekį informacijos apie naujausias tendencijas vien tik rinkdami duomenis iš socialinių tinklų. Tai yra pirmas dalykas, kurį turėtumėte atsiminti, bet eikime toliau.

Numatyti savo verslo ateitį taip pat labai svarbu, ir jūs galite tai padaryti analizuodami tam tikrus elgesio modelius. Galų gale, jūsų produktai turi pritraukti naujų klientų ne tik dabar, bet ir kuo ilgiau.

Todėl jūs turite naudoti „Big Data“ norėdami išsiaiškinti ateities tendencijas ir tai, kaip turėtumėte pakeisti savo prekės ženklą, kad būtumėte visiškai pasirengę kitoms bangoms. Rinka nuolat keičiasi ir yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei nenorite pasiklysti.

Laikas pamiršti senosios mokyklos metodus

Anksčiau buvo daug verslų, kurie intuityviai rinkosi tendencijas ir ilgainiui sulaukė didžiulės sėkmės, tačiau dabar šis metodas tikrai yra pasenęs. Naudodamiesi šiandienos technologijomis, naudodamiesi „Big Data“ galite būti daug tikslesni ir labai mažai pastangų.

Kol kas tiesiogiai neminėjome „Facebook“, bet akivaizdu, kad tai viena iš geriausių platformų, kurioje galima kaupti juokingus duomenų kiekius. Kadangi taip gera sekti žmonių pomėgius, visada galite gauti naujausią informaciją apie naujausias naujienas ir tendencijas.

Kitos griežtai rekomenduojamos svetainės yra „Twitter“ ir Tendencijų medžiotojas, abu jie turi didžiulę ir labai naudingą bendruomenę. Jie kaupia duomenis, kuriuos gali naudoti beveik bet koks verslas, o tai yra dar viena priežastis pamiršti senus metodus, pavyzdžiui, komentavimą forumo gijose, norėdami sužinoti, kas žmonėms patinka.

Tikrai nėra jokių apribojimų, nes galima išanalizuoti net ir mažiausius dalykus. Klientai eina tam tikru keliu nuo įėjimo į parduotuvę iki išėjimo, o tokį elgesį galima stebėti ir interneto svetainėse. Įrankiai, tokie kaip „Google Analytics“, gali parodyti puslapius, į kuriuos patenka lankytojai, ir tuos, kuriuose jie nusprendžia išeiti.

Galite pasinerti į skirtingų regionų finansinę būklę ir išanalizuoti savo verslo galimybes, atsižvelgdami į dabartinę politinę situaciją, amžiaus grupes, orus ir kitus išorinius asmenis. Iš esmės viskas, kas gali užtikrinti jūsų klientų pasitenkinimą.

Numatykite savo pardavimus, optimizuokite savo užduotis

dideli duomenys numato pardavimų optimizavimo užduotįAnksčiau mes kalbėjome apie „Big Data“ kalbant apie jūsų darbuotojus ir veiklą, tačiau yra didesnis vaizdas, kurį turėtumėte žinoti. Be to, kad patobulinsite savo, kaip komandos, verslą, taip pat galėsite pradėti dirbti su juo kaip visuma, įskaitant visas jo funkcijas, naudodami duomenis savo rankose..

Išanalizuokite savo verslo pranašumus, kampanijų ir produktų pažangą, klientų užsakymų dažnumą ir pan. Kartais galite jaustis taip, kad nereikia daug iš anksto galvoti, kaip atnaujinti savo gaminius, ar skirti konkrečiai klientų grupei, tačiau šios užduotys neturėtų būti nuspręstos iškart po šikšnosparnio..

Pavyzdžiui, baigiasi daugybe neparduotų daiktų vien todėl, kad greitai pateikėte neteisingus prognozes, gali privesti tik prie nereikalingų išlaidų, kurių buvo galima lengvai išvengti. Naudodamiesi „Big Data“, galite priimti teisingus sprendimus, remdamiesi daugybe skirtingų veiksnių, kuriuos visus galima analizuoti ir derinti kartu.

Šios idėjos jums gali atrodyti labai akivaizdžios, tačiau laikui bėgant valdyti verslą tampa sunkiau, nes jame kaupiama vis daugiau duomenų ir jums galiausiai prireiks pagalbos rankos.

Tada galite pradėti įgyvendinti „Big Data“ ir užduoti vieną iš svarbiausių klausimų: Kaip aš galiu toliau tobulinti savo verslą? Ir tada jūs pradedate pastebėti skirtingus modelius ir užuominas, kurie veda jus į keletą puikių idėjų.

Galima lengvai gauti didelių duomenų

Intuityviai planuodami savo verslo tikslus ir eidami pro savo žarnyną, naudodami savo išteklius, ilgalaikėje perspektyvoje gali atsirasti nenuspėjamų pajamų ir jūsų pajamų populiarumo skirtumų. Pirkdami esminius duomenis ar net gaudami juos nemokamai, tai gali padaryti didžiulį skirtumą.

Tai gali padaryti aiškesnes jūsų verslo varomąsias jėgas ir taip pat suteikti tam tikro tikrumo, nustatant teisingu keliu. „Facebook“ yra vienas geriausių pavyzdžių, nes jų įmonė investavo dideles pinigų sumas, kad slapta nusipirktų reikalingus duomenis, kad geriau suprastų savo vartotojus.

Žinojimas, ko nori jūsų vartotojai, yra nepaprastai svarbus įmonei, norinčiai suteikti jiems geriausią turinį ir visada užtikrinti universalią, patikimą platformą..

Nors neturite tiek išteklių, kiek maža įmonė, vis daugiau yra nemokamos programinės įrangos ir paslaugų, kurios gali padėti jums nemokamai naudotis „Big Data“. Jau neminint to, kad aplink jus tikriausiai yra kitų verslų, kuriems gali prireikti pagalbos rankos mainais į vertingus duomenis.

Tiek didelių, tiek mažų kompanijų vadovai visame pasaulyje stebi naujausius analizės metodus, kurie tobulėja net tada, kai mes kalbame. Aplink mus yra informacijos vandenynas, todėl ją galima apdoroti įvairiais būdais, kad būtų galima sukurti atitinkamas ataskaitas.

Apskritai, „Big Data“ gali jums padėti įvairiais būdais. Galite lengvai stebėti jūsų versle vykstančius veiksmus ir procesus, analizuoti savo klientų bazę, sugalvoti naujų būdų pritraukti naujus klientus ir dar daugiau.

Svarbiausia, kad jei yra kažkas, ko darai neteisingai, naudodamasis „Big Data“ tai greitai supranti ir sugalvok geresnį būdą, prieš tai padarydamas realią žalą. Kol turite sveiką verslą, einate teisingu keliu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map