Kaip išsirinkti geriausią CMS jūsų verslo svetainei?

Geriausios-verslo-verslo svetainė


Yra keletas naujų ar senų verslų, kurie neturi interneto. Daugeliu atvejų verslo kūrimas ir svetainė yra du sinchroniniai procesai.

Šių dienų interneto svetainės sukūrimas reiškia CMS naudojimą vienu metu. Kodėl klausi? Tai labai palengvina kūrimo ir administravimo procesą.

Nebent jūs esate interneto svetainių kūrėjas, turintis didelę galią ir galintis suderinti laiką ir erdvę, jei norite padaryti teisingų pasirinkimų pradiniame verslo svetainės kūrimo etape, daug greičiau padarysite nuveikę daug greičiau..

Tačiau kokius kitus privalumus CMS naudojimas suteikia jūsų įmonės svetainei valdyti? Dar svarbiau, kaip išsirinkti sau tinkamiausią verslą? Kuris jums bus tinkamiausias tolimoje kelionėje?

Į visus šiuos klausimus bus atsakyta šiame straipsnyje, kartu su kitais, kurių dar patys neuždavėte.

Taigi šiandien mes jums pateiksime šią gražią mokomąją medžiagą, kuri padės jums išsirinkti geriausią CMS jūsų verslo svetainei! Taip pat suteikite savo verslui ilgalaikio, galingo buvimo internete, kurio jis vertas.

Nesiimkime prie to!

Kodėl naudinga naudoti CMS??

Turinio valdymo sistema yra platforma, leidžianti jos vartotojui paprasčiau kurti ir valdyti svetainę. Naudojant daugybę iš anksto paruoštų įrankių ir iš anksto pagamintų elementų, jūsų laukia didelis darbų krūvis.

Žiniatinklio valdytojas ar kūrėjas gali sutaupyti daug pinigų ir laiko, tiesiog naudodamiesi tinkama turinio valdymo sistema. Tai panašu į namo statybą, kai pamatai yra jums prieš pradedant net dirbti. Kai kurios CMS gali turėti net keletą iš anksto pastatytų sienų jūsų namams.

Daugelis turinio valdymo sistemų taip pat yra nemokamos, tačiau galiausiai turėsite išleisti šiek tiek grynųjų. Tačiau kalbant apie pinigus, CMS naudojimas yra labai ekonomiškas sprendimas.

CMS siūlo būtinus įrankius, leidžiančius pateikti jūsų verslui atitinkamą internetinį buvimą, kurio ieškote. Čia atlikta dauguma kodavimo darbų ir daugybė integruotų rinkodaros įrankių, kurie padės skleisti jūsų verslo žinią. Turinio valdymo sistemos yra viskas viename paketai, skirti kurti žudikų verslo svetaines ir tinklalapius.

Taigi CMS naudojimas yra puikus ir labai efektyvus sprendimas jūsų verslui!

Pagrindiniai pranašumai yra tai, kad sukurti bet kokio tipo vartotojui yra lengva verslo logiką, dizainą ir funkcionalumą. Žinoma, kažkas, turintis interneto svetainių kūrimo patirtį, gali daug daugiau nuveikti ir padaryti tai daug tiksliau ir efektyviau, tačiau daugumą turinio valdymo sistemų gali lengvai išmokti bet kas.

Kai tik jūs arba kūrėjas nustatysite svetainę, beveik visi gali paslėpti administracines užduotis, kurių reikia norint paleisti svetainę. Galite patobulinti savo turinio gamybą ir lengvai publikuoti straipsnius ar įrašus, kai tik jums atrodo tinkama.

Visada galite per kelias minutes pakeisti savo svetainės dizainą, turinį ir vaizdus, ​​atlikdami paprastus ir tiesioginius procesus, neliesdami net šiek tiek kodo.

Ko turėtumėte ieškoti CMS?

Kaip jau girdėjote, turinio valdymo sistemų yra daugybė. Daugelis jų yra gerai žinoma programinė įranga, naudojama šimtų tūkstančių ar net milijonų vartotojų. Nesunku pasiklysti tarp visų puikių pažadų ir prabangių funkcijų, tačiau tai tikrai tereikia paprastų reikalavimų..

Daugkartinis turinys

Šviežio, aukštos kokybės turinio generavimas gali užtrukti daug laiko ir labai efektyviai panaudoti tai, ką jau turite. Svetainių turinio kūrimas ir tvarkymas turėtų būti efektyvus procesas ir turėtų būti išvengta pavojaus, kad susikursite pasikartojančio turinio, nes tai atneša „Google“ į jūsų duris su bauda.

Projektavimas ir pritaikymas

Viena sudėtingiausių svetainių su CMS kūrimo dalių yra jos projektavimas ir pritaikymas, kad ji atrodytų tiksliai taip, kaip norite.. Tai neturėtų apriboti jūsų turinio rodymo galimybių.

Yra keletas rimtai nelanksčių CMS ir yra kūrėjų, kurie dažnai nepriima geriausios konkrečios CMS projektavimo praktikos ir projektavimo procese sukuria siaubingą kodą..

Turėsite dirbti su pakankamai lanksčia turinio valdymo sistema, leidžiančia tiksliai nustatyti, kaip norite pateikti ir gauti turinį. Turėtumėte sugebėti nuskaityti turinį chronologine tvarka arba bet kokia kita tvarka, kurią galite turėti omenyje.

Paprasčiau tariant, CMS lankstumas tvarkant svetainės dizainą ir pateikiant turinį yra svarbiausias bet kuriame iš jų..

Redaktorius

Daugelyje CMS yra puiki vaizdinė sąsaja, leidžianti redaguoti svetainės turinį ir galbūt net jos dizainą. Turinys pridedamas ir įdedamas į tinklalapius per jį. Tai leidžia pagrindinį formatavimo tekstą, spalvas, tipografiją ir beveik kiekvieną jūsų skelbiamą turinio elementą..

Redaktorius yra labiausiai naudojama sistemos funkcija, todėl įsitikinkite, kad jums patogu ja naudotis. Tačiau būkite atsargūs, jei per daug kontroliuojate per WYSIWYG redaktorių, turite savo pavojų rinkinį, jei jie suteikia per daug kontrolės. Turbūt kai kurie turinio redaktoriai ir turinio tiekėjai dirbs jūsų svetainėje, ir viskas gerai, bet jei jiems bus leista per daug pakeisti puslapio dizainą, jie gali suklaidinti visą jūsų svetainės dizainą. Turinio teikėjai gali naudoti nuorodas, antraštes, sąrašus ir kitus elementus norėdami valdyti, kaip turinys turėtų būti rodomas tinklalapyje.

Įsitikinkite, kad pasirinkote redaktorių, kuris nesuteikia turinio redaktoriams jokios galimybės valdyti jūsų svetainės išvaizdą. Redaktorius taip pat turėtų mokėti tvarkyti visus išorinius šaltinius, tokius kaip saitai, įvairūs atsisiunčiami failai ir dar daugiau.

Paieška

Viena iš patogiausių funkcijų, kuria galima naudotis svetainėje, yra paieškos juosta. Būtina suteikti vartotojams galimybę ieškoti jūsų svetainės turinio ir pateikti tą patį jūsų įgulai. Kas antras vartotojas pradeda sąveiką įvesdamas tai, ko ieško, į paieškos juostą. Paieškos funkcija atrodo paprasta ir paprasta, tačiau jos dažnai gali būti nepakankamos. Tai gali būti ne tokia funkcionali, kaip jūs galite tikėtis, ir yra kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti ieškant funkcijos, išskyrus tai, ar ji veikia, ar ne.

 • Tai turi grąžinti rezultatus pakankamai greitai, net jei jūsų svetainėje yra daug duomenų.
 • Tai turi reitinguokite paieškos rezultatus pagal tam tikrus kriterijus.
 • Tai turi padaryti kruopštus indeksavimas, peržiūri kiekvieną tinklalapio skyrių ir netgi failus, tokius kaip „Ms Office“ ir PDF dokumentus.
 • Turi daryti tinkinta paieška. Jūs ir vartotojas turėtumėte mokėti nustatyti tam tikrus parametrus, kurie leistų atlikti tikslesnę ir konkretesnę paiešką.
 • Tai turi atnaujinkite pakankamai dažnai, kad būtų atsižvelgiama į visus svarbius pakeitimus, įvykstančius jūsų svetainėje.

Stebėti vartotojus

Norite sužinoti, kaip efektyviai svetainė įgyvendina savo tikslus ir kaip tai patinka jūsų vartotojams. Tam reikia tam tikrų analizės priemonių ir būdo rinkti vartotojų atsiliepimus. Vartotojams turėtų būti suteikta galimybė komentuoti, vertinti ir net naudotis pokalbiais. Bet jūs bent jau turėtumėte sugebėti išsiųsti formas ir surinkti informaciją bei savo vartotojų nuomonę tokiu būdu.

Turėtumėte naudoti veiksmingą būdą bendrauti su savo vartotojais, nesvarbu, kokią svetainę kuriate.

CMS neprivalo to siūlyti tiesiogiai, bet iš tikrųjų turėtų būti įmanoma šias funkcijas naudoti naudojant papildinius..

Atminkite, kad net ir turėdami reikalingus įrankius duomenims rinkti, šios funkcijos naudingumas yra lankstus. Turėtumėte mokėti išgauti ir naudoti keliais būdais, pvz., Lengvai nukopijuoti, įklijuoti, nusiųsti el. Paštu ar išskleisti į įvairius failų formatus, tokius kaip „Word“, „Excel“ ar „.pdf“ dokumentai..

Vartotojo valdymas

Jei tai užimta svetainė, ja naudojasi daugybė žmonių, įskaitant lankytojus ir jūsų darbuotojus. Norėsite šią užduotį padaryti kuo lengvesnę ir tiesesnę.

Štai kodėl turėtumėte apsvarstyti, kaip norite valdyti savo vartotojus. Ar norite tik pridėti ir ištrinti vartotojo abonementus, ar norite juos pakeisti, jei reikia?

Kitas svarbus vartotojo valdymo aspektas yra leidimų nustatymas. Kiekvienam personalo nariui priskirsite konkrečius vaidmenis ir nenorėsite, kad turinio tiekėjas paliestų bet kurią svetainės funkciją. Norėsite priskirti tokius vaidmenis kaip redaktorius, turinio kūrėjas, redaktorius ar korektorius ir pan.

Jums svarbiausia valdyti, kuris vartotojas gali redaguoti tai, kas jūsų svetainėje. Gera TVS turi palaikyti kelis vaidmenis ir dinamiškai pridėti arba atimti jų leidimus.

Integruota geriausia praktika

CMS pagerėja tik turint papildomų funkcijų. Naudodamiesi integruota geriausia SEO praktika, dauguma darbo, kurį priešingu atveju atliktumėte su puslapio SEO, jau yra padaryta už jus. Jūs tiesiog turite apibrėžti savo raktinius žodžius ir esate pasirengę reitinguoti jūsų SEO tinkančiame tinklalapyje.

Taip pat yra daugybė naudingų funkcijų, tokių kaip „Geo Location Support“, GZIP glaudinimas, XML sitemap generavimas, SEO draugiški URL ir URL struktūra bei dar daugiau.

Naujausias turinio valdymo sistemas turės visos šios, tačiau ne kiekviena TVS užtikrins, kad jūsų svetainė būtų visiškai optimizuota SEO ir kad ji taip pat būtų įkeliama pakankamai greitai..

Patogumas mobiliesiems ir daugybė reaguojančių žiniatinklio dizainų taip pat labai svarbūs.

Versijos palaikymas

Jei norite sužinoti, kad negalite jų sugrąžinti, kai norite, tai gali sukelti didžiulį skausmą, jei norite pakeisti savo svetainę. Tai taip pat pasakytina apie tai, kai ką nors paskelbiate atsitiktinai arba pažeisite savo svetainės funkciją.

Dėl šios priežasties svarbu turėti galimybę grąžinti savo svetainę į vakarykštę ar praėjusios savaitės versiją. Jei ne, CMS bent jau turėtų suteikti jums galimybę grįžti į paskutinę išsaugotą versiją.

Geros versijos palaikymas nėra kažkas, ką turi kiekviena CMS, tačiau paprastai ją galima pridėti su papildiniu. Taip pat galite tvarkyti naudodamiesi savo interneto prieglobos paslaugų teikėju.

Kaip pasirinkti CMS, kuri tinka jūsų verslui?

Tinkamai veikianti CMS gali neveikti taip gerai jums ir jūsų verslui.

Svarbiausias pasiruošimas, kurį turite atlikti, yra nustatyti tikslius jūsų verslo reikalavimus. Turėsite atsižvelgti į savo išteklius, komandą, sugebėjimus ir verslo reikalavimus.

Kokie yra jūsų verslo tikslai?

Galbūt kartosite save, jei jau tai išsiaiškinote, tačiau šiek tiek pakartojimas tik sustiprins jūsų tikslus.

Kas yra pagrindinis dalykas, kurį norite pasiekti kurdami svetainę? Ar norite sukurti stiprią internetinę veiklą, kad jūsų prekės ženklą pastebėtų daugiau žmonių? Ar norite sukurti internetinę parduotuvę, kurioje parduodami jūsų produktai? Gal norite padaryti visa tai, kas išdėstyta aukščiau?

Jūsų tikslai yra pagrindiniai veiksniai, kurie jums tinka. Pvz., Ketinate naudoti vieno tipo TVS, jei norite sukurti prekės ženklą ir atlikti daug internetinės rinkodaros bei turinio rinkodaros, arba visiškai kitokio tipo CMS, jei norite sukurti didžiulę internetinę parduotuvę.

Sukurkite projekto planą ir apibrėžkite, kokių funkcijų ir funkcijų jums prireiks pakeliui, kad pasiektumėte savo tikslus.

Koks jūsų biudžetas??

Kaip ir daugelio kitų dalykų gyvenime, kuo daugiau pinigų gali išleisti, tuo paprastesni tampa.

Prieš rinkdamiesi CMS, turėtumėte žinoti, kiek pinigų norite išleisti savo svetainėje, ir tinkamai paskirstyti tuos pinigus.

Nustatę savo biudžetą, galite ieškoti turinio valdymo sistemų, kurios suteiktų įrankius jūsų svetainei sukurti neviršijant biudžeto. Daugelis CMS yra atvirojo kodo ir nemokamos naudoti, todėl nebūtinai turėsite nusipirkti CMS kurdami savo svetainę. Tai gali padėti jums sumokėti šiek tiek jūsų svetainės kūrimo proceso.

Už daug profesionaliai atrodančius, aukščiausios kokybės svetainių dizainus ir papildinius, kurie siūlo funkcionalumą, yra mokama. Taip pat gali tekti sumokėti už interneto svetainių kūrėją, kuris padės suprojektuoti savo svetainę ir ištaisyti klaidas, su kuriomis galite susidurti.

Patentuota arba atvirojo kodo TVS

Skirtumai tarp patentuotosios ir atvirojo kodo CMS yra daugybė ir jie verti atskiro straipsnio, kurį ir mes paskelbėme. Tačiau tiek, kiek mums rūpi dabartinis rūpestis, pasirinkimas priklauso tik nuo to, kiek norite valdyti.

Žinoma, jūs norite turėti kuo daugiau kontrolės, tačiau tai pareikalaus daugiau dėmesio ir daugiau darbo. Pagrindinis skirtumas tarp atviro kodo ir patentuotos CMS yra jų teikiamos kontrolės lygis.

Atvirojo kodo CMS yra nemokama naudoti ir jūs galite laisvai modifikuoti bet kurį kodą ir jo funkcijas, tokiu būdu visiškai kontroliuodami sistemą.

Tačiau patentuotą CMS kuria ir valdo įmonė. Iš esmės jūs mokate mokestį kiekvieną mėnesį arba kiekvienais metais už tai, kad jie sukurtų ir tvarkytų jūsų svetainę, o jūs turite tik įkelti turinį ir atlikti svarbiausias užduotis. Likusiomis techninėmis detalėmis, tokiomis kaip svetainės dizainas ir atnaujinimai, rūpinasi jų palaikymo komanda. Visada galite paskambinti jiems, kad padėtų jums, ir jie atliks didžiąją dalį darbo už jus.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad svetainė greičiausiai nebus jūsų nuosavybė ir ji yra glaudžiai susijusi su konkrečia įmone, kurios CMS naudojate. Ne kiekviena įmonė tai daro, tačiau jums svarbu žinoti, ar verta turėti tokią svetainę, ar ne. Jums gali tekti mokėti mėnesinį mokestį ir mažiau valdyti, tačiau jums nereikia jokių žiniatinklio kūrėjų žinių ir darbas, kurį turite atlikti, yra minimalus.

Pažvelkite į jo pagrindinį funkcionalumą

Be abejo, dauguma turinio valdymo sistemų suteikia vartotojui galimybę kurti, redaguoti tinklalapius ir įtraukti į jį turinį. Mes linkę manyti, kad galime sutvarkyti savo puslapius ir tai, kaip yra išdėstytas mūsų turinys, ir klausytis beveik bet kokio CMS, tačiau taip nėra.

Nors kai kurios iš populiariausių CMS leis jums organizuoti tinklalapius tiesiai iš dėžutės, daugelis jų nesiūlo šių funkcijų. Be to, tikriausiai norėsite, kad tam tikras turinys ir elementai būtų išdėstyti tam tikru būdu.

Taigi tada svarbiausia įsitikinti, kad CMS suteikia visas funkcijas ir valdymą, kurį norite turėti savo svetainėje..

Ar jūs, ar jūsų komanda, galite naudoti sistemą?

Tai yra pirmas ir svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, nes be jo nebus nė vieno, kuris tvarkytų jūsų svetainę. Daugeliui CMS reikalingi kūrėjo įgūdžiai ir HTML, CSS ir net PHP supratimas, kai kalbama apie svetainės funkcijas..

Tai, kaip gerai jūs ar jūsų įgula suprantate šias programavimo kalbas, vaidina svarbų vaidmenį, kai turite nuspręsti, kurią CMS turėtumėte naudoti. Natūralu, kad pasirinksite tą, kurį lengviausiai ir efektyviausiai priims jūs ir jūsų komanda.

Tačiau atminkite, kad CMS, kuri yra per daug paprasta, neišnaudos jokių techninių įgūdžių turinčių asmenų sugebėjimų, nes ji užkerta kelią daugybei patarimų, kuriuos kitu atveju galėtumėte naudoti.

Kaip toli tu nori??

Sukurti paprastą portfelio svetainę arba svetainę rinkodaros tikslais galima gana efektyviai naudojant daugumą turinio valdymo sistemų. Bet jei jūs ketinate sukurti internetinę parduotuvę, el. Prekybos svetainę ar bet kurią kitą svetainę su sudėtinga funkcija, turėsite nustatyti kitą sąranką. Be to, jei norite, kad jūsų internetinis verslas augtų, jūsų CMS taip pat turi sugebėti su tuo susitvarkyti ir nesugadinti.

Daugeliui verslininkų staigus augimas lėmė jų nuosmukį vien dėl to, kad jie pasirinko netinkamą CMS. Turite atlikti keletą tyrimų, kad įsitikintumėte, jog svetainė netrukdo jums, kai staiga padidėja srautas, kai vis daugiau vartotojų pradeda pilti.

Nei vienas iš mūsų neturi krištolo rutulio, kuris galėtų numatyti ateitį, ir beveik kiekviena CMS žada valdyti didžiulį srautą. Tikrąją informaciją galite rasti forumuose ir kitose apžvalgose, kur žmonės išbandė ir išbandė jūsų perspektyvinę CMS ir gali patvirtinti, kad ji prisidėjo prie jų verslo augimo ir tebevykdo ją net ir dabar..

Taigi dar kartą įsitikinkite, kad rasite CMS, kuris atitinka jūsų verslo tikslus.

Populiariausia turinio valdymo sistema

Čia mes išdėstėme turinio valdymo sistemas, kuriomis dauguma kompanijų naudoja savo svetaines.

„WordPress“

Apsilankykite oficialioje svetainėje »

Negalima net kalbėti ir galvoti apie turinio valdymo sistemas, jei „WordPress“ nekreipia dėmesio. Maždaug kas ketvirta svetainė yra sukurta kartu su ja ir daugiau nei 60 milijonų žmonių naudojasi ja verslo tikslais. Net per tą valandą, kai radote šį straipsnį, naudojant „WordPress“ buvo sukurta daugybė svetainių.

„WordPress“ kaip internetinių dienoraščių platforma atsirado daugiau nei prieš 16 metų, tačiau nuo tada išaugo į visavertę turinio valdymo sistemą, galinčią valdyti bet kokio tipo svetaines.

Tai viena iš patogiausių CMS ir joje yra paprasti, vilkimo ir nuleidimo įrankiai, skirti kurti svetainę. Galite tiesiog pridėti naują dizainą ir keliais paspaudimais jį pakeisti. Šiai CMS yra neprilygstamas temų ir papildinių skaičius, todėl ji yra neįtikėtinai lanksti ir pritaikoma.

Tai yra populiariausias CMS dėl priežasties, todėl su ja galite kurti beveik bet kurią svetainę, kad ir ką įsivaizdavote. Jūs netgi galite pridėti įvairių funkcijų naudodamiesi trumpaisiais kodais ir daugybe papildinių.

Nepaisant to, svarbu paminėti, kad yra keletas geresnių variantų, jei ketinate sukurti didelės įmonės lygio internetinę parduotuvę. Bet tai taikoma tik mažam procentui žmonių.

Kitu atveju „WordPress“ yra lengvai naudojamas, tiesioginis sprendimas, skirtas kurti ir valdyti jūsų verslo svetainę.

Jei norite sukurti internetinę parduotuvę ar el. Prekybos svetainę, jums reikės kelių papildomų papildinių, kad „WordPress“ taptų visaverte el. Prekybos platforma..

Tai puikiai tinka kuriant:

 • Portfelio svetainė
 • Dienoraštis
 • Naujienų svetainė
 • Informacinė svetainė
 • Narystės svetainė
 • Vaizdo įrašų rinkimo svetainė

Jei norite paskelbti pastovų turinio srautą, „WordPress“ yra puikus būdas tai padaryti.

Drupalis

Apsilankykite oficialioje svetainėje »

„Drupal“ yra atvirojo kodo svetainė ir programų kūrimo platforma. Tai yra sudėtingesnis lytėjimas nei „WordPress“ ir dėl šios priežasties jis yra geriausias žmonėms, turintiems interneto svetainių kūrimo pagrindą. Ji vis dar yra viena iš patogiausių turinio valdymo sistemų, tačiau šiek tiek reikia priprasti. Suprasdami „Drupal“ scenarijų ir sistemą, galite sukurti unikaliausias svetaines ir programas.

Garsiausias „Drupal“ bruožas yra tas, kad jis siūlo beveik begales galimybių. Galite bet ką pakeisti ir tinkinti savo svetainę, kad ji atitiktų jūsų poreikius. Tai turi staigią mokymosi kreivę ir greičiausias būdas su ja susikurti svetainę yra padedant žiniatinklio kūrėjui, turinčiam sistemos naudojimo patirties..

„Drupal“ puikiai tinka statyti:

 • Informacinės interneto svetainės
 • Programos
 • Naujienų svetainės
 • Dienoraščiai
 • Socialinių tinklų svetaines
 • Internetinės parduotuvės
 • Portfelio svetainės
 • Forumai
 • el. prekybos svetainės

Galite sukurti viską, ko reikia jūsų verslui, iki menkiausių smulkmenų, tačiau tai nėra tokia patogi vartotojui kaip „WordPress“, todėl jums reikės profesionalios pagalbos, jei norite, kad kūrimo procesas būtų efektyvus..

Jei pasirinksite naudoti „Drupal“, tikrai galėsite sukurti puikią verslo logiką ir galingą svetainę nuo nulio.

Magento CMS

Apsilankykite oficialioje svetainėje »

„Magento“ yra visavertė interneto svetainių kūrimo platforma ir CMS, sukurta elektroninei prekybai. Jis gali aptarnauti mažiausias internetines įmones ir net masiškiausias įmonių lygio svetaines, kuriose yra dešimtys tūkstančių produktų.

„Magento“ teikia visus įrankius, reikalingus internetiniam verslui valdyti ir administruoti, padedantį rinkti ir analizuoti kiekvieną duomenų paketą. Jis turi labai intuityvią sąsają ir daugybę paieškos sistemų optimizavimo priemonių. Galite atsisiųsti temų, kad sukurtumėte jos dizainą taip, kaip norite, ir papildinius, kad pridėtumėte reikiamų papildomų funkcijų.

Tai yra geriausias pasirinkimas didelėje el. Prekybos svetainėje, tačiau tik tuo atveju, jei norite investuoti šiek tiek pinigų ir darbo jėgos arba turite žinių apie interneto svetainių kūrimą. Net „Magento“ diegimo procesas yra sunkus intelektualųjį intelektą neimančiam asmeniui, todėl nepatarčiau jo naudoti, jei nežinote daug apie kodavimą.

Bet jei jūs turite sau kūrėją, kuris sukurs jūsų svetainę, turėsite sau tikrai didelę e-komercijos svetainę, kai tik ji arba ji bus baigta..

Joomla!

Apsilankykite oficialioje svetainėje »

Joomla! yra patogi naudoti turinio valdymo sistema, kuri puikiai tinka kurti vidutines ir dideles svetaines. Jo kodas yra sudėtingesnis nei „WordPress“, kuris suteikia jam daugiau funkcionalumo ir galios, leisdamas išplėsti savo svetainę, nes jūsų verslas ir reikalavimai auga.

Joomla! siūlo sąsają su turinio redagavimu ir efektyviu turinio valdymu iš karto. Su ja sukurtos svetainės yra stabilios, o redaguoti ir atnaujinti jų turinį galima labai lanksčiai.

Žmonės, kurie neturi daug žinių apie interneto svetainių kūrimą, gali naudotis „Joomla!“ labai lengvai, niekada nepaliesdami kodo. Tie, kurie turi žiniatinklio kūrimo įgūdžių, galės patobulinti sistemą, kad galėtų atlikti reikiamus pakeitimus savo svetainėje.

Su ja sukurtos svetainės reaguoja visiškai gerai ir, be kitų gėrybių, turi geriausią SEO praktiką.

Joomla! yra puikus pastatas:

 • Informaciniai tinklalapiai
 • el. prekybos svetainėse
 • Smulkaus verslo svetainės
 • Korporacinės svetainės
 • Portfelio svetainės
 • Dienoraščiai
 • „News Letter“ svetainės

Apvyniokite

Paaiškinę savo tikslus ir reikalavimus, daug lengviau pasirinkti CMS, kuris padės juos įgyvendinti. Yra keletas kitų veiksnių, kurių mes nenustatėme, ir jūs tvirtintumėte, kad jie yra svarbūs. Mes nesakėme, kad tai puikus vadovas, tačiau jūs galite pasinaudoti patarimais.

Svarbiausia, kad jūs žinotumėte, kokie yra jūsų prioritetai ir kokią CMS naudosite efektyviausiai!

Tikiuosi, kad jums patiko perskaityti šį straipsnį ir kad netrukus vėl susitiksime!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map