Kada neturėtumėte Nenaudoti „WordPress“ savo svetainėje?

kada nenaudoti „WordPress“ savo svetainei


Net jei „WordPress“ yra populiariausia turinio valdymo sistema iš interneto ir turi daug pranašumų, ji taip pat turi keletą trūkumų, kurie gali priversti jus pagalvoti dvigubai, jei norite naudoti ją savo svetainėje ar ne.

Kiekvienoje CMS yra keletas patobulinimų, atnaujinimų ir patobulinimų, išleistų laiku, kurie pašalina senesnes klaidas ir turi daugybę naujų ir įvairių funkcijų, tačiau kai kurios klaidos išlieka neišspręstos tikrai ilgą laiką arba niekada neištaisomos..

Yra keli „WordPress“ klaidos ir trūkumai, į kuriuos reikia atsižvelgti norint sukurti svetainę su šia platforma: vertimas, sauga, blogas programavimas, palaikymas, bloga numatytoji konfigūracija, šaltinio kodas, tinkinimas, atnaujinimai ir šaltiniai.

Vertimas

Viena didžiausių „WordPress“ problemų yra savanoriai, jų yra daug ir dauguma jų neturi tinkamų įgūdžių tam tikroms kompetencijos sritims, tokioms kaip vertimas. Kiekvienas gali būti savanoriu, jums reikia tik „WordPress“ paskyros ir galite pradėti vertimą iš anglų kalbos į įvairias kalbas be jokių apribojimų.

Mačiau vartotojus, kurie nekokybiškai išvertė iš anglų į užsienio kalbas ir lengvai naudojamą prietaisų skydelį pavertė nesąmoninga administravimo sritimi.

Kai kurių „WordPress“ versijų, ypač naujausios, vertimai yra neišsamūs. Atnaujindami sistemą, jūsų internetinė svetainė gali būti tiek anglų, tiek kita kalba, kuria naudojote anksčiau.

Taigi, jei jums reikia sukurti svetainę klientui, nesuprantančiam anglų kalbos, verčiau darykite vertimą ir padėkite bendruomenei atlikti savo darbą arba pasirenkate kitą interneto svetainės kūrimo būdą..

Saugumo problemos

Saugumas yra pagrindinė „WordPress“ svetainių problema. Ypač žiaurios jėgos išpuolis yra vienas iš pagrindinių rūpesčių. Mes kalbame apie BFA, kai kas nors bando pasiekti jūsų „WordPress“ svetainės arba jūsų FTP paskyros informacijos suvestinę bandydamas skirtingus vartotojo vardus su skirtingais slaptažodžio deriniais. Jei pasirinksite tvirtą slaptažodį ir pakeitėte numatytąjį administratoriaus vartotojo vardą, galite sumažinti tikimybę įsilaužti, tačiau nėra garantijos, kad visada laimėsite.

Dar vieną didelę saugumo spragą reprezentuoja trečiųjų šalių temos ir papildiniai, kuriuos kuria tiek profesinio tobulėjimo kompanijos, tiek privatūs asmenys ar net įsilaužėliai. Šie failai yra tikrinami, tačiau kartais kūrėjai gali paslėpti abejotiną kodą, kuris nepatrauks vertintojo dėmesio.

Šios saugos problemos negali būti išspręstos tik atnaujinimais. Jie turi skirti daugiau dėmesio atnaujinamoms temoms ir papildiniams ir patikrinti vartotojus, kurie tai daro. Dar vienas sprendimas galėtų būti įdarbinimas aukštos kvalifikacijos programuotojų ir „WordPress“ ekspertų, kad peržiūrėtų kodą, tačiau, kaip sakiau, visada kažkur bus skylė.

Blogas programavimas

Nors pagrindinę „WordPress“ kuria profesionali internetinių svetainių kūrimo įmonė „Automatic Inc“, kuri labai daug dėmesio skiria detalėms, daugumą trečiųjų šalių įskiepių ir temų kuria nekvalifikuoti asmenys..

Neoptimizuotas kodas gali ne tik sulėtinti jūsų svetainę ar sukelti klaidų, bet ir gali būti įsilaužėlių įsilaužimo į jūsų svetainę pagrindas.

Paramos stoka

Nors bendruomenė yra labai aktyvi ir rasite atsakymus į daugumą savo klausimų, yra atvejų, kai viską turite išsiaiškinti patys. oficialus „WordPress“ palaikymas atstovauja savanoriai, įskiepių ir temų kūrėjai, WP padėjėjai ar žmonės iš viso pasaulio.

Pirkdami komercinę temą ar papildinį, gausite palaikymo lygį iš tos įmonės, kuri jums ją pardavė, tačiau dienos pabaigoje vis tiek gali kilti neatsakytų klausimų. Taip pat galite įsigyti „WordPress“ palaikymą iš įvairių kompanijų arba nusipirkti vadovus, kad išmoktumėte šią sistemą, tačiau jie nėra pigūs.

Numatytoji konfigūracija

Numatytąją „WordPress“ konfigūraciją vartotojas turi šiek tiek pakoreguoti. Iš esmės diegdami „WordPress“ į savo svetainę, turėsite atlikti keletą pakeitimų.

Pavyzdžiui, turėsite suaktyvinti SEF URL, kad galėtumėte patobulinti SEO, kad tokios paieškos sistemos, kaip „Google“, galėtų lengviau rasti jūsų puslapius ir turinį. Vaizdo rengyklė taip pat gali sukelti problemų pradedantiesiems vartotojams, nes pagal nutylėjimą kai kurios svarbios funkcijos yra paslėptos, kurias vartotojas turi išsiaiškinti.

Pirminis kodas

Nors „WordPress“ dažnai atnaujinama, vis dar yra branduolio dalių, kuriose naudojami senieji PHP metodai globaliems kintamiesiems, funkcijoms ir klasėms. Kai kurių funkcijų įvardijimas kelia painiavą ir kartais tampa nelinksma.

„WordPress“ sukuria išsipūtusį kodą su savo WYSIWYG vaizdo redagavimo priemone. Tai galite lengvai pamatyti rašydami straipsnį redaktoriuje ir perjungdami į HTML rengyklę, kur galite pamatyti šaltinio kodą.

Kai kurios nemokamos temos ir papildiniai turi paslėptus kodus ir nuorodas į įtartinas svetaines. Pašalinus šiuos kodus, tema ir visa svetainė nustos veikti. Kai kuriais atvejais taip pat gali būti paveikta informacijos suvestinė, neleidžiant jums pakeisti temos ar modifikuoti svetainės kaip jūs.

Pritaikymas

Norint pritaikyti „WordPress“ temą ar papildinį, reikia gerai žinoti PHP, HTML, CSS ir „JavaScript“. Taip pat turite suprasti pačią „WordPress“ sistemą, kad galėtumėte modifikuoti failus ir funkcijas norimiems rezultatams archyvuoti.

SQL užklausas taip pat sunku pritaikyti, nes jums reikia žinių apie „MySQL“ ir „PHP“ arba reikia pasamdyti žiniatinklio programuotoją, kad jūsų svetainė taptų „WordPress“, todėl geriau padaryti ją nuo nulio nenaudojant jokios CMS.

Atnaujinimai

Nors branduolys paprastai atnaujinamas kartą per mėnesį, kai kurie papildiniai gali būti atnaujinami kasdien. Kasdien atnaujindami papildinius ar temą gali nusivilti. Jūs neprivalote to daryti, tačiau tai yra rekomenduojama.

Tačiau jei jau pakeitėte naudojamą temą ar papildinius, stebėkite, nes atnaujinimas perrašys visus modifikuotus failus. Nesukurs jūsų redaguotų failų atsarginių kopijų ar kopijų, todėl prarasite pakeitimus. Šioje situacijoje turėsite gyventi su nuolatiniu pranešimu apie atnaujinimą.

Serverio ištekliai

Kadangi pagrindiniai „WordPress“ ir trečiųjų šalių plėtiniai apima daug PHP funkcijų ir SQL užklausų, svetainėms, sukurtoms naudojant šį CSM, reikės daugiau serverio išteklių.

Kyla problemų dėl procesoriaus naudojimo ir, atrodo, niekas nežino sprendimo ar net nenustato problemos šaltinio. Jei perkate valdomą „WordPress“ prieglobą, kai kurie įskiepiai, turintys daug išteklių vartotojams, yra uždrausti. Taigi negalėsite įdiegti reikalingų papildinių savo svetainėje, nes jūsų prieglobos paslaugų teikėjas to neleis.

Išvada

Dabar, kai išvardijau tiek daug „WordPress“ trūkumų, galite pamanyti, kad tai yra blogas TVS. Tiesa ta, kad ji yra pati geriausia CMS ir veikia visame pasaulyje daugiau nei 75 mln. Svetainių. Visada rekomenduoju „WordPress“ kurti svetainę, net jei ji turi tam tikrų problemų, nes ja naudotis yra labai paprasta ir nemokama.

Tačiau vis dar yra keletas atvejų, kai neturėtumėte naudoti „WordPress“ savo projektui: jei norite sukurti paprastą svetainę, kurios nereikia atnaujinti. Tokiu atveju galite sukurti svetainę paprastu HTML ir CSS. Neturėtumėte naudoti „WordPress“ jautriems projektams, kuriems reikalingas aukštas saugumas. Turėtumėte vengti naudoti „WordPress“, jei negalite sau leisti patikimos žiniatinklio prieglobos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map