Išsamus „Softaculous“ vadovas – lengvai įdiegkite savo mėgstamus scenarijus

pilnas vadovas softaculous auto montuotojui


Softakuliarus yra komercinis scenarijus, naudojamas per „cPanel“ ir kuris įdiegia automatinius scenarijus, turinio valdymą ir kitus naudingus jūsų svetainės įrankius naudojant duomenų bazę ir internetinę erdvę. „Softaculous“ galite pamatyti „Softaculous Apps Installer“ arba „Software“ skirtuke, taip pat ją galima pasiekti per „Plesk“, „H-Sphere“, „DirectAdmin“ ir „InterWorx“, tuo tarpu ji gali įdiegti įvairius gerai žinomus CMS, tokius kaip „WordPress“, „Joomla“, „PrestaShop“, „phpBB“, „ SMF, WHMCS, Magento ir dar daugiau.

Kitos panašios programinės įrangos, tokios kaip „Softaculous“, yra „Installatron“ ir „Fantastico“, kurios automatiškai diegia beveik tuos pačius scenarijus ir CMS, tačiau „Softaculous“ yra populiariausia, turinti daugiau nei 380 įrankių ir milijonus vartotojų. Taip pat „Softaculous“ turi nemokamą versiją, kurioje yra 55 scenarijai, tokie kaip „Open Blog“, „Serendipity“, „Dotclear“, „Zikula“, „Geeklog“, SMF, „PrestaShop“, „Moodle 2.6“ ir kiti įrankiai..

„Softaculous“, „Fantastico“ ir „Installatron“ palyginimas

„Softaculous“ turi 387 scenarijus, kuriuose pateikiami galimi įvertinimai, vartotojų apžvalgos ir demonstracinės versijos, taip pat yra PHP scenarijai, „Java“ scenarijai, „Perl“ scenarijai ir daugiakalbės programos, o „Fantastico“ turi tik 50 scenarijų be įvertinimų, apžvalgų, demonstracinių versijų, Java scenarijų, Perlo scenarijų ir Installatron turi 83 scenarijus, prieinamus tik su demonstracinėmis versijomis, iš kurių dauguma yra PHP ar Perl scenarijai, ir tik Installatron turi daugiakalbes programas.

Naudodamiesi „Softaculous“, galite įdiegti programas naudodami https ar IP, o „Fantastico“ neturi šios funkcijos, o „Installatron“ nenaudoja IP diegimo, bet turi https. „Softaculous“ yra lengvas ir greitas programų importavimas iš kitų automatinių montuotojų arba rankiniu būdu įdiegtų programų, o „Fantastico“ neleidžia šių procesų, tuo tarpu „Installatron“ leidžia importuoti programas. Įdiegti programą į tarptautinius domenus gali „Softaculous“ ir „Installatron“, o „Fantastico“ neleidžia to daryti kartu su užduočių sąrašu, klaidų registravimu ir komandų eilutės sąsaja bei kurti ir įdiegti pasirinktines programas – funkcijas, kurias savo „Softaculous“ ir „Installatron“ siūlo savo vartotojams. vartotojų.

Kabliukus taip pat galite rasti „Softaculous“, o „Fantastico“ ir „Installatron“ jie nėra ir kartu su galimybe kurti vartotojams planus. Tačiau jūs galite pašalinti programas iš visų trijų programinės įrangos, tuo pat metu galite atnaujinti programas vienu paspaudimu ir kurti atsarginę kopiją / atkurti programas tik „Softaculous“ ir „Installatron“..

„Softaculous“ ir „Installatron“ gali naudoti naujo prekės ženklo parinkimo galimybę, įdiegti vieną žingsnį ir integruoti WHMCS atsiskaitymus kartu su scenarijais, tuo tarpu el. Pašto šablonų modifikavimas yra funkcija, prieinama tik „Softaculous“..

Perpardavinėtojo valdymo pultas, automatinės API ir daugiakalbė sąsaja yra prieinami „Softaculous“, o „Fantastico“ nėra ir „Installatron“ yra tik perpardavėjų valdymo pultas ir daugiakalbė sąsaja..

„Softaculous“ kaina per metus yra 24 USD, o VPS per metus yra 12 USD, „Fantastico“ yra šios kainos 90 USD ir 24 USD, o „Installatron“ kainuoja 50 USD ir 25 USD..

Softakulinga apžvalga

„Softaculous“ yra prieinamas ne anglakalbiams, yra prieinamas visam pasauliui, jie vienu mygtuko paspaudimu gali atlikti sudėtingas funkcijas, per kelias minutes įdiegdami visas žiniatinklio programas, ir, pavyzdžiui, „WordPress“ įdiegiama per 2 minutes, naudojant jūsų pasirinktinę duomenų bazę, lentelę, katalogas, vartotojo vardas, slaptažodis ir administratoriaus el. paštas.

Į „Softaculous“ įtraukta paieška, kurioje galite rasti norimus įrankius, ir ji reguliariai atnaujinama bent kartą per mėnesį, siūlant išsamią dokumentaciją ne tik naujiems, bet ir seniems vartotojams..

„Softaculous“ ne tik atnaujina naudodamas naujus įrankius, bet ir atnaujina senesnius, padaro juos greitesnius, saugesnius ir draugiškesnius vartotojus, taip pat siūlo galimybę importuoti scenarijus ir greitai, saugiai, saugiai ir intelektualiai įdiegti bet kuria kalba ir prieš juos įdiegdami galite pamatyti kitų „Softaculous“ vartotojų įvertinimus, demonstracines versijas ar skaityti atsiliepimus.

Galite pasitikėti „Softaculous“ ne tik todėl, kad visame pasaulyje yra milijonai vartotojų, bet ir todėl, kad yra tūkstančiai žiniatinklio prieglobos įmonių, nusipirkusių ir naudojančių „Softaculous“, siūlančių ją ir savo vartotojams..

Programa „Softaculous“ gali būti naudojama nemokamai norint ją išbandyti, o tada ją galima įsigyti, jei esate patenkinti, siūlantys pritaikytą integraciją su beveik visais skydeliais, jei nenaudojate įprastų, net turėdami lengvą WHMCS automatizavimą..

„Softaculous“ turi draugišką vartotojo sąsają ir puikius vaizdus bei paprastą ir intuityvų dizainą, padedantį vartotojams, leidžiant vartotojams susikurti savo logotipą ir nereikalaujant priežiūros, tačiau turint visišką valdymą ir galimybę turėti kelis vartotojus su skirtingais leidimais..

Kaip naudotis Softaculous

Įvedę savo „cPanel“ adresą paprastai yra kažkas panašaus į pavyzdį.com/aplankas, jums tereikia nuvykti į „Softaculous“ ir įvesti jį.

geriausiai vertinami scenarijai

Čia pamatysite scenarijus, surūšiuotus ne tik pagal PHP, „Javascripts“ ir „Classes“, bet ir pagal tipus, tokius kaip tinklaraščiai, mikro tinklaraščiai, portalai, CMS, forumai, vaizdų galerijos, wiki, socialiniai tinklai, skelbimų tvarkymas, kalendoriai, žaidimai, el. Laiškai, apklausos, apklausos, projektų valdymas, e-komercija, ERP, svečių knygos, klientų palaikymas, sistemos, mokomosios, DB priemonės, muzika ir vaizdo įrašai.

Galite pasirinkti kategoriją, scenarijaus tipą arba vieną iš pagrindinių scenarijų, kuriuos norite įdiegti, o poraštėje matysite paskutinius „Softaculous“ atnaujinimus. Paspaudę mygtuką „I“, prieisite įdiegimo scenarijus skraidydami, kur galėsite tai pamatyti tiesiogiai, kurdami svetaines greičiau ir geriau, taip pat pamatysite įvertinimus ir apžvalgas..

Pasirinkę diegti scenarijų, pvz., „WordPress“, galite jį tiesiogiai įdiegti arba pamatyti apžvalgą arba demonstracinį scenarijų su konkrečiu scenarijumi, kitas žingsnis yra pamatyti funkcijas, ekrano kopijas ir apžvalgas ar net importuoti iš nuotolinio serverio ar iš to paties, kurį diegiate „WordPress“ naudodami protokolą, domeną ir pasirenkamą katalogą.

Skirtuke „Apžvalga“ galite pamatyti informaciją apie pasirinktą scenarijų, pvz., Paskutinę versiją, paskutinės versijos išleidimo datą, scenarijaus aprašymą, reikalingą ir laisvą vietą, ekrano kopiją, programinės įrangos palaikymo svetainės nuorodą, dabartines instaliacijas ir susijusius scenarijus..

Šiuo metu diegdami galite ištrinti, redaguoti, kopijuoti ar perkelti programą, o diegimo skirtuke galite pasirinkti protokolą, pasirinkti domeną, galite parašyti diegimo katalogą ir svetainės pavadinimą kartu su svetainės aprašymu, taip pat galite įjungti daugialypę svetainę ( WPMU), galite pasirinkti administratoriaus abonementą: vartotojo vardą, slaptažodį ir el. Paštą, galite pasirinkti kalbą ir pasirinkti papildinius.

Taip pat yra papildomų įrenginių, tokių kaip duomenų bazės pavadinimas, lentelės priešdėlis, automatinės atsarginės kopijos, atsarginių kopijų sukimas, automatinis atnaujinimas, neleidžiama atnaujinti pranešimų, automatinio „WordPress“ papildinių atnaujinimo ir automatinio „WordPress“ temų atnaujinimo, parinkčių. Taip pat galite pasirinkti numatytąją temą ir išsamią el. Pašto diegimo informaciją. Taigi naudodamiesi „Softaculous“ neturite tik įprasto diegimo įrankio, turite net išplėstinę versiją, kurioje galite tiesiogiai tinkinti įdiegtą „WordPress“ versiją su jūsų numatytąja numatytąja tema ir vienu ar daugiau papildinių..

„Softaculous“ viršuje turite meniu, pavaizduotą įvairiomis piktogramomis, kiekviena iš jų yra būdas eiti į „cPanel“, pagrindinį puslapį, scenarijų demonstracinį puslapį, scenarijų vertinimus, visas instaliacijas, užduočių sąrašą, redaguoti nustatymus, atsargines kopijas ir atkūrimą, el. pašto nustatymus, sinchronizuokite su kitais „Auto“ diegimo įrankiais, pagalba ir palaikymu arba atsijungimo mygtuku.

Viską suvynioti!

Galų gale galite naudoti „Softaculous“ keliems tikslams, pavyzdžiui, išbandyti scenarijų ar CMS ar tiesiogiai kurti savo svetainę su nuostabia tema ir turinio valdymu nuo pat pradžių, naudodami automatizuotą priežiūrą, pavyzdžiui, suplanuotas atsargines kopijas. Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „InMotion Hosting“ ar „WebHostingHub“, naudoja „Softaculous“, kad klientams būtų galima lengvai įdiegti mėgstamus scenarijus į savo svetainę..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map