Geri prieglobos planai šiandien pradėti savo pirmąją svetainę

geros prieglobos planai


Turėdami idėjos bombą galite laimėti internete. Tačiau jei jis neturi reikiamo pagrindo, jis tikrai neišpūs. Netinkama prieglobos paslauga gali lengvai sugadinti tai, ką sukūrėte. Tai gali būti nepakankamai greita, o gal patiriate prastovų. Be to, tai dar didesnė problema, jei prieglobos paslauga veikia gerai, tačiau jūs esate susitikę su beprotiška klientų aptarnavimo tarnyba. Taigi jums yra naudingiausia nuvažiuoti dar vieną mylią ir ištirti potencialių prieglobos paslaugų teikėjų ir planus. Kadangi jūsų prieglobos planas yra pagrindas, ant kurio kuriate savo svetainę, tai yra natūralu, kad pasirenkate iš geriausių.

Be to, jei esate visiškas pradedantysis, greičiausiai nenorite per daug apsunkinti dalykų ir nenorėtumėte, kad tai būtų per brangu. Štai kodėl mes pasineriame į prieglobos planus, kurie yra geriausi tiems, kurie tik pradeda savo veiklą internetiniame pasaulyje.

Šiame straipsnyje rasite keletą tikrai gerų prieglobos planų, kaip pradėti savo pirmąją svetainę. Taigi, nesigilindami į tai, atsigręžkime į tai!

„BlueHost“

Aplankykite pagrindinį kompiuterį »

„bluehost-good-hostingo“ planai

„BlueHost“ yra lengvai vienas iš populiariausių prieglobos paslaugų teikėjų tarp pradedančiųjų ir dėl rimtos priežasties. Jų planai yra labai tvirti, suteikia gerą pakrovimo greitį ir turi tinkamą klientų aptarnavimą. „BlueHost“ yra viskas, ko daugumai vartotojų prireiks norint vykdyti savo internetinę įmonę tokiu būdu, kuris padėtų jiems sėkmingai. Šiuo metu jos serveriuose yra daugiau nei 2 milijonai svetainių. Be to, „BlueHost“ yra viena svarbiausių „WordPress“ rekomendacijų. Nenuostabu, kad tūkstančiai tinklaraštininkų, mažų įmonių savininkų ir kūrybingų žmonių lankosi „BlueHost“.

Perskaitykite išsamią „BlueHost“ apžvalgą

„BlueHost“ veikia nuo 1996 m. Ir jie teikia galingas interneto prieglobos paslaugas visiems, norintiems pradėti internetinę įmonę. Kompanija pradėjo dirbti tik su 2 darbuotojais, tačiau dabar išaugo iki 750, kuriais galite pasikliauti, jei norite atlikti darbą. Jie taip pat padidino savo serverio greitį ir stabilumą per pastaruosius 6 mėnesius, suteikdami „BlueHost“ galimybę konkuruoti su geriausiais rinkoje.

„BlueHost“ serverių įkrovimo laikas buvo 1300 milisekundžių, tačiau dabar tai yra 500 milisekundžių. Tai yra dvigubai greičiau nei pramonės vidurkis – 1200 milisekundžių, o tai yra gana nuostabu. Be to, jų veikimo laikas yra stabilesnis nei bet kada, nes jų patikimas veikimo laikas yra 99,99%. Tai yra du svarbiausi interneto prieglobos veiksniai ir „BlueHost“ juos tikrina.

„BlueHost“ taip pat gerai padeda palaikyti klientus, tačiau ji nėra pati geriausia. Remiantis daugybe vartotojų, jie paprastai užtrunka nuo 15 iki 20 minučių, ir mes taip pat turėjome tokios pačios patirties. Klientų palaikymo atstovas užtruko tiksliai 22 minutes, kad susisieks su mumis, ir ji tiksliai atsakė į visus mūsų klausimus, kad galėtume lengvai judėti toliau. Taigi, jie yra veiksmingi, tačiau tikriausiai yra neįtikėtinai užimti tiek daug vartotojų, kuriais reikia pasirūpinti.

Nors „BlueHost“ paslaugos yra daugiau nei padorios, jos siūlo jas už ypač patrauklią įvadinę kainą. Galite užsisakyti „BlueHost“ paslaugas tik už 3,95 USD per mėnesį. Beveik niekas kitas prieglobos paslaugų teikėjas nesiūlo tokios aukštos kokybės paslaugų už tokią mažą kainą. Juos tikrai verta išbandyti, net jei tai taikoma tik 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpiui.

„BlueHost“ planai yra geresni naudojant įvairias saugos funkcijas ir papildinius. Žiniatinklyje slypi daugybė pavojų ir jums reikės kažko, pavyzdžiui, „CloudFlare“, kad būtų užblokuotos DDoS atakos. Be to, beveik visi bando atsisiųsti vaizdus ir panaudoti juos savo tikslams. Jūs galite juos sustabdyti keliais paspaudimais. Be to, „HotLink“ užblokuos visus įtartinus ir probleminius IP adresus ir nuolat atnaujins juodąjį sąrašą, kad užtikrintų, jog jūsų svetainė yra apsaugota nuo žinomų grėsmių..

Dienos pabaigoje „BlueHost“ turi paslaugą, su kuria negali konkuruoti daugelis kompanijų. Jie yra mūsų sąrašo viršuje, nes yra nuostabiai nebrangūs ir siūlo aukštos kokybės prieglobos paslaugas. Jei manote, kad ši įmonė gali būti naudinga jūsų poreikiams, peržiūrėkite „BlueHost“ dabar! Tai nerizikinga, suteikiant 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„InMotion“ talpinimas

Aplankykite pagrindinį kompiuterį »

inmotion-hosting-good-hosting-planai

„InMotion“ yra tarsi gerai drausmingas kareivis, pasirengęs aptarnauti savo klientus su viskuo, ką turi. Labai nedaugelis prieglobos paslaugų teikėjų nueina papildomą mylią, kad įsitikintų, jog jūsų svetainė veikia gerai ir yra visiškai patenkinta. Kaip jau galėjote išsiaiškinti, kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai nori parduoti jums savo planą ir išlaikyti jus, sumokėdami kuo ilgiau. Laimei, „InMotion“ yra viena iš nedaugelio kompanijų, kurios viską daro kitaip.

Peržiūrėkite mūsų „InMotion Hosting“ atnaujinimo puslapį

„InMotion“ geriausiai dirba palaikydama klientus, kurie yra pelnę daugybę apdovanojimų. Jie reklamuoja save kaip pačius draugiškiausius žmones planetoje ir jiems neabejotinai pavyko tai įrodyti mums. Nepraėjo daugiau nei minutė, kol pasiekėme juos ir gavome teisingą atsakymą į mūsų klausimą. Be to, jie netrukdė pateikti naudingesnės informacijos, kuri padėtų mums efektyviai nustatyti mūsų svetainę. Taigi mes teikiame „InMotion“ klientų palaikymui didžiulius nykščius, nes jie yra žmonės, su kuriais norėtumėte pasikalbėti, kai pradedate svetainę..

„InMotion“ netrūko, kai pasižiūrėjome, kaip veikia jų serverių architektūra. Jis stabilus su 99,99% veikimo laiku ir vidutiniškai siūlo 660 milisekundžių krovimo kartų. Visa tai sukuria svetainę, kuri visus metus veiks patikimai ir sparčiai.

Visa tai puiku, tačiau ši įmonė daro situaciją dar geresnį, pasaldindama sandorį su tikromis aukščiausios kokybės paslaugomis. Pradedantiesiems gausite nemokamas automatizuotas atsargines kopijas, už kurias beveik kiekviena prieglobos įmonė reikalauja papildomo mokesčio. Antra, turėsite „Sucuri WordPress“ papildinį, kuris bus vienas vertingiausių jūsų svetainės tvarkymo priedų. Tai patikrins jūsų svetainę, ar nėra jokios saugumo rizikos, ir tuoj pat jos atsikratys. Tai gali atrodyti kaip kasdieniai kiekvieno kito prieglobos paslaugų teikėjo pasiūlymai, tačiau tai iš tikrųjų yra 150 USD vertės papildinys, todėl tikrai verta dirbti su.

„InMotion Hosting“ visa tai siūlo už 3,99 USD per mėnesį. Tai yra daugiau nei prašo dauguma prieglobos paslaugų teikėjų. Tai netgi gali būti laikoma brangia, jei esate tik pradedantysis, tačiau jis bus to vertas. Nematėme, kad kiti prieglobos paslaugų teikėjai laikytųsi aukštos kokybės klientų patirties, kaip tai darė „InMotion“.

Taigi kodėl neišbandžius jų paslaugų? Galite grąžinti pinigus per 90 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpį!

„SiteGround“

Aplankykite pagrindinį kompiuterį »

svetainės planavimas - geras priegloba

„SiteGround“ per pastaruosius metus išpopuliarėjo, ypač dėl to, kiek energijos ji investavo į rinkodarą. Bet jie turi patikimą prieglobos paslaugą, kad galėtų tai paremti, juo labiau, kad tik nedaugelis kompanijų gali su ja konkuruoti. Tai iš tikrųjų rekomenduoja trijų pagrindinių turinio valdymo sistemų kūrėjai. „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla!“ Visi skatina savo vartotojus užsiprenumeruoti „SiteGround“. Tai taip pat yra vienas iš geriausių variantų žmonėms, kurie tik pradeda savo veiklą internete.

Gaukite išsamią „SiteGround“ apžvalgą

„SiteGround“ veikė nuo 2004 m., Sukurdama namus daugiau nei 800 000 domenų vardų ir dar labiau patenkintiems klientams. Jie uždirbo savo pozicijas siūlydami tikrai nemokamas interneto prieglobos paslaugas. Pradedantiesiems, jų serverių architektūra yra nepriekaištinga ir pasirengusi rimtam krūviui. Naudodamiesi 99,97%, jūs neturėsite jokių pauzių dėl savo svetainės pasiekiamumo. Be to, jūsų svetainės įkėlimo greitis bus 700 milisekundžių, todėl galite būti tikri, kad ji visiems vartotojams užtikrins geriausią įmanomą klientų patirtį. Esame tikri, kad „SiteGround“ yra pakankamai greitas, kad galėtų eiti į galvą su geriausiais iš jų.

Jų klientų aptarnavimas taip pat yra aukščiausias pasirinkimas. Esame patenkinti, kai patys tai išbandėme, ir neradome jokių skundų įvairiuose forumuose. Į pirmą skambutį jie atsiliepė per 2 minutes, o mes iškart gavome aiškų atsakymą. Agentas, su kuriuo kalbėjomės, buvo pagarbus ir išmanantis. Ji gerbė mūsų laiką ir užtikrino, kad per protingą laiką bus išspręsta ir mūsų problema.

Kainų nustatymo srityje „SiteGround“ pasiūlymas yra tvirtas. Jie siūlo 3,95 USD mėnesinę kainą. Naudodamiesi šiuo planu, gausite 10 GB saugyklos vietos ir pakankamą spartų pralaidumą 10 000 mėnesinių apsilankymų. Jų serverius galite pasiekti naudodami „cPanel“ ir įvairius vertingus serverius. Tai taip pat apima naudingus el. Prekybos diegimus tuo atveju, jei norėsite atidaryti internetinę parduotuvę. Taigi turėsite visą jai reikalingą programinę įrangą.

„SiteGround“ yra vertas savo šlovės ir mes nuoširdžiai galime rekomenduoti. Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite jų oficialioje svetainėje!

A2Namas

Aplankykite pagrindinį kompiuterį »

„a2hosting-good-hosting“ planai

„A2Hosting“ nėra pernelyg populiarus vardas, tačiau jis siūlo tokį greitį, kokio beveik niekas kitas prieglobos paslaugų teikėjas nesiūlo pagal bendro naudojimo prieglobos planą. Tai ideali vieta pradedantiesiems, norintiems įveikti varžybas nepaprastu pakrovimo greičiu ir išskirtine vartotojo patirtimi. „A2Hosting“ teigia, kad ji yra 20 kartų greitesnė už varžybas. Gali atrodyti, kad jie tiesiog giriasi, tačiau tikrai turi ką parodyti.

Perskaitykite mūsų „A2Hosting“ apžvalgą čia

„A2Hosting“ sukuria 370 milisekundžių greitį, kuris yra žaibiškas. Tiesą sakant, 4 kartus greičiau nei pramonės vidurkis. Taigi, jei norite įveikti varžybas bėgdami greičiau nei jie, „A2Hosting“ yra tinkamas pasirinkimas. Galite paleisti svetainę taip greitai, kaip kas nors kitas, turintis specialią prieglobos paslaugą. Tai naudodami galite sukurti tikrai nuostabų vartotojo potyrį. Jų veikimo laikas yra toks pat solidus – 99,98% per visus metus.

Kai atsižvelgiame į klientų palaikymą, „A2Hosting“ viskas yra gerai. Puikus ir klientų aptarnavimas. Jų agentai atrodo gana patikimi ir pakankamai sunkiai dirba, kad įbrėžtų jūsų pastangas internete. Savo klientų aptarnavimo agentui suteikėme paprastą užduotį ir ji buvo atlikta per valandą, nors jie tikriausiai yra nepaprastai užimti. Po pirmosios žinutės taip pat gavome greitą 4 minučių atsakymą, taigi tai buvo penkių žvaigždučių patirtis per ir per. Juos galima pasiekti 24/7/365, tai puikiai tinka visiems, kurie tik pradeda savo pirmąją svetainę.

Vienintelis dalykas, kuris mus nuvylė, buvo „A2Hosting“ kainodara, bet nereikia sakyti, kad ji yra nepagrįsta. Nes galite gauti patikimą ir greitą prieglobos paslaugą už 3,92 USD per mėnesį. Tačiau jei norite, kad ginklai būtų deginami visu „A2Hosting“ serverių greičiu už 9,31 USD per mėnesį.

Jei ieškote didelio greičio ir patikimumo, apie „A2Hosting“ galima tikėtis daug. Tai puiki pradžios vieta visiems, kurie tik nori atidaryti savo pirmąją svetainę. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite oficialiame „A2Hosting“ puslapyje.

„HostGator“

Aplankykite pagrindinį kompiuterį »

hostgator - geras priegloba - planai

Viena didžiausių hostingo verslo bendrovių yra Teksaso „HostGator“. Jie jau 15 metų sunkiai eina į rinką ir neatrodo, kad kada nors grįš atgal. Negalite iš tikrųjų susidurti su „YouTube“ vaizdo įrašu, nematę „HostGator“ skelbimo, o reklamavimo juosta vyksta pastaruosius 10 metų..

Perskaitykite išsamią „HostGator“ apžvalgą

„HostGator“ šiuo metu yra daugiau nei 9 milijonų domenų vardų namai, taip pat bendradarbiauja su „Linux“ ir „Cisco“. Tikriausiai apie juos girdėjai. Jie tikrai yra milžinai, o milžinai yra stiprūs ir negailestingi. Jų paslaugos taip pat yra stiprios, turinčios galingą veikimo laiką ir nuostabų pakrovimo greitį. Jūsų svetainė bus prisijungusi 99,99% metų ir atneš jums įkrovimo laiką nuo 800 iki 500 milisekundžių. Bet mes nerekomenduotume naudoti bendro hostingo „HostGator“, nes yra geresnių variantų.

Geriau turėtumėte pasirinkti debesų prieglobos paslaugą, kuri yra greitesnė ir patikimesnė nei visa kita. „Cloud Hosting“ architektūra remiasi visu serverių kompiuterių tinklu, suteikiančiu pastovesnį greitį ir veikimo laiką. „HostGator“ debesų prieglobos paslaugos turi 100% veikimo ir 500 milisekundžių įkėlimo greitį. Šiuo metu tai yra vienas iš aukščiausių pradinio lygio hostingo planų rinkoje, nes tai kainuoja tik 2,75 USD per mėnesį.

Tačiau „HostGator“ nėra puikus prieglobos paslaugų teikėjas pradedantiesiems, nes teikia galingą paslaugą, bet ir todėl, kad yra patogus naudoti. „HostGator“ „cPanel“ yra neįtikėtinai lengvai pasiekiama ir leidžia nustatyti visą „cPanel“ turinio valdymo sistemą. Tai taip pat leidžia jums atlikti užduotis greitai ir be didelių pastangų.

Jei ieškote tikrai galingos paslaugos, kuri leistų jums sutvarkyti visus svetainės veikimo aspektus, tai yra prieglobos sprendimas jums. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „HostGator“ „Cloud Cloud“ prieglobą, apsilankykite jų oficialioje svetainėje.

Išvada

Pradėjus savo pirmąją svetainę gali būti daug lengviau, jei sukursite tinkamą pagrindą. Tai taip pat lengviau padaryti, jei serverio funkcijos yra lengvai prieinamos. Taigi ko tu lauki? Kodėl gi nepasirinkus iš pačių geriausių variantų.

Tikiuosi, kad jums patiko skaityti šį straipsnį, ir tikiuosi, kad mes padėjome jums išmokti ko nors naujo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map