Ženklai, patvirtinantys, kad turėtumėte pakeisti prieglobos paslaugų teikėją

kada pakeisti interneto prieglobos paslaugų teikėją


Žiniatinklio priegloba yra kiekvienos svetainės pagrindas. Kaip ir statybos atveju, jei pamatai nėra geri, anksčiau ar vėliau pastatas sugrius. Tai gali būti teisinga ir interneto svetainėse. Jei žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, su kuriuo gyvenate, negali užtikrinti patikimų paslaugų ir palaikymo, jūsų svetainė nukentės daug.

Šiame straipsnyje aš jums atskleisiu dažniausiai pasitaikančius ženklus, kurie jums praneš, kad laikas pereiti prie kito, geresnio prieglobos paslaugų teikėjo. Atminkite, kad pakeitus įmonę nereikės atsikratyti šiuo metu su svetaine susijusių problemų, vis tiek turėsite rasti patikimą prieglobos paslaugų teikėją, kuris sumažins neigiamą galimą poveikį..

Siaubingas klientas ir techninė pagalba

baisus interneto prieglobos palaikymas

Dažniausiai pasitaikanti hostingo kompanijų problema yra palaikymas. Dėl didelės pagalbos užklausų apimties ir neišmokytos ar sumažėjusios pagalbos asmeniui gali žymiai sulėtinti atsakymo į klientus ir problemų sprendimo greitį.

Manau, kad normalu, jei jie neatsako iškart į kiekvieną telefono skambutį. Bet kiek ilgai turėtum laukti? Ar galėtumėte palaukti valandą, kad susisiektumėte su kuo nors? O kaip gauti atsakymą į savo el. Laišką? Mano manymu, bet kokio tipo atsakymui į el. Laišką neturėtų prireikti daugiau nei 30 minučių, net jei jie yra labai užimti. Jei turite laukti valandas ar dienas, tai yra baisu.

Nepatikimas aptarnavimas su labai ilgomis prastovomis

Tikriausiai tik debesų priegloba gali pasiūlyti 100% veikimo garantijas, tačiau visada yra tikimybė iškilti kažkokių problemų. Jei naudojate pasidalijamąjį prieglobą, prastovų galimybė yra didesnė. Tačiau kaip dažnai jūsų svetainė turėtų būti neprieinama ir kiek laiko ji vis dar atitiktų įprastus standartus?

Be to, kad jūsų klientai patiria nusivylimą, nes negali patekti į jūsų svetainę ir naudotis jūsų paslauga ar nusipirkti jūsų produktų, nepatikimos paslaugos taip pat gali nubausti paieškos variklius. Jei „Google“ apsilanko jūsų svetainėje neveikiant laikui, ji matys jį kaip tuščią puslapį ir nebeteiks tiek svarbos, kiek paslėps paieškos rezultatuose..

Nesaugi serverio aplinka ir svetainių įsilaužimas

interneto prieglobos saugumas

O ne! Jūsų svetainė vėl įsilaužta, administratoriaus slaptažodis nustatytas iš naujo, o svetainėje rodomas nepageidaujamas ir nesusijęs turinys. Ar tai įvyko pirmą kartą? Jei taip, tikriausiai jūsų svetainėje yra pažeidžiamumo, kuris leidžia įsilaužėliams patekti į jūsų duomenų bazę arba modifikuoti failus. Suradus ir išsprendus problemą, ji turėtų būti saugi. Ką daryti, jei serveris įsilaužė ir negalite nieko padaryti? Ką daryti, jei ši problema išlieka, o prieglobos įmonė negali jos išspręsti? Raskite prieglobos įmonę, kuri gali apsaugoti savo tinklą ir gali išspręsti problemas.

Lėtos svetainės ir prisijungimo klaidos, kurių laikas baigėsi

Neseniai atlikta apklausa rodo, kad interneto vartotojai yra labai nekantrūs ir, ieškodami informacijos, nori atsakymų iškart. Daugiau nei 65% interneto vartotojų paliks svetaines, kurios kraunasi lėtai. Lėtas serveris gali sukelti didžiulį interneto srauto sumažėjimą ir tikrai pakenkti jūsų verslui. Dažnai atsitinka, kad lėti ryšiai sukels ryšio klaidas ir jūsų svetainė nebus visiškai įkeliama. Jei taip nutinka kiekvieną dieną, tikriausiai turite persijungti.

Trūksta jūsų svetainei reikalingų techninių savybių

„WordPress“ tinklaraščio ar „Joomla“ tinklalapio nustatymas bendrai naudojamame pagrindiniame kompiuteryje yra kelios labai standartinės funkcijos. Yra prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių daug standartinių funkcijų, tačiau, kai reikia sudėtingesnių dalykų, jie tiesiog negali to padaryti, o neturi techninių žinių arba jų serverio aplinka neleidžia jiems atlikti pakeitimų.

Labai paprastas pavyzdys galėtų būti failo leidimo pakeitimas. Tiesa, pakeitus failų leidimą į 777, gali kilti saugumo problemų; tačiau yra papildinių ir plėtinių, kuriems reikalinga kita nei standartinė failų konfigūracija. W3 talpykla neveiks jūsų „WordPress“ svetainėje, kol nenustatysite teisingų failo teisių. Jei tai yra apribojimas, kurio norite atsikratyti, ieškokite naujos įmonės.

Radikalūs kainų struktūros pokyčiai ir paslėpti mokesčiai

interneto prieglobos kainos pokytis

Tai bendroji interneto rinkodaros strategija, siūlanti įvadą, mažą kainą naujiems klientams ir didesnę sąskaitos atnaujinimo kainą. Nieko blogo, jei jie informuoja klientus apie šį faktą. Vis dėlto yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kurie jums nepasakys, kokia yra jų pratęsimo kaina, ir jie tiesiog imsis mokesčių iš anksto apie tai nepranešę. Visada atidžiai perskaitykite sąlygas ir jei nerandate nieko, kas nurodo į paskyros atnaujinimą, arba jei kyla kažkas įtartino, turėtumėte jų vengti..

Paslėpti mokesčiai taip pat gali būti didžiulė problema ir neigiamas ženklas. Yra buvę atvejų, kai svetainė buvo įsilaužta dėl saugumo trūkumo, tačiau ji turėjo atsarginę kopiją ir klientas paprašė atkurti. Bendrovė atkūrė svetainę ir ji veikė nepriekaištingai, tačiau jie užsakovui sumokėjo daugiau, nei kainavo tikrasis prieglobos planas. Jei tai nutiko vieną kartą, greičiausiai tai įvyks vėl ir vėl. Taigi žinokite apie paslėptas hostingo išlaidas.

Nėra galimybės atnaujinti kito lygio prieglobos

Jūsų svetainė pradeda augti, jūsų verslas taip pat auga, ir staiga iš prieglobos įmonės gausite skambutį ar el. Laišką, kad jūsų svetainė naudoja per daug išteklių ir jie turėjo ją išjungti, kad subalansuotų serverį. Ką?! Jei jūsų svetainė pradeda staiga gauti daug srauto dėl jūsų SEO ar rinkodaros darbo, pasidalijamojo prieglobos atveju tai gali sukelti problemų. „Share“ pagrindiniai kompiuteriai nėra skirti sutvarkyti didelį srautą per labai trumpą laiką, jie dažniausiai tiesiog uždarys jūsų svetainę. Tokiu atveju turėsite atnaujinti virtualų serverį, bet kas, jei dabartinė prieglobos įmonė nesiūlo atnaujinimo galimybės? Laikas pakeisti žiniatinklio prieglobą.

Ar jūsų žiniatinklio priegloba yra pakankamai gera?

Jei jaučiate vieną iš aukščiau išvardytų ženklų, galbūt turėtumėte apsižvalgyti ir pasižiūrėti, ką siūlo kiti prieglobos paslaugų teikėjai. Jei yra daugiau ženklų, kuriuos turite spręsti, turėtumėte skubiai sukurti atsarginę savo svetainių atsarginę kopiją ir persikelti. Būtina paminėti, kad nė vienas iš prieglobos paslaugų teikėjų nėra tobulas, visada yra kažkas, kas gali suklysti ir suklysti, tačiau svarbu, kaip įmonė elgiasi kiekvienu atveju. Jei pamatysite, kad jie tikrai jumis rūpinasi, ir stenkitės kuo geriau padėti jums, turbūt vis tiek turėtumėte suteikti jiems galimybę, tačiau pakartotinis tų pačių problemų sprendimas gali būti labai varginantis ir tai gali būti didžiulė žadintuvo priemonė norint gauti naują interneto prieglobos paslaugų teikėjas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map