Bendro hostingo planų pranašumai ir trūkumai

bendras priegloba-privalumai-trūkumai


Jei esate verslininkas ir norite sukurti internetinę savo produkto parduotuvę arba esate tiesiog siekiantis rašytojas, norintis įkurti tinklaraštį ar svetainę, vienas iš svarbiausių sprendimų, kurį turėsite padaryti, yra pasirinkti savo interneto prieglobą. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie bendro hostingo planų pranašumus ir trūkumus, tačiau taip pat aptarsime keletą geriausių žiniatinklio prieglobos, kurias galite rasti rinkoje, ir jų savybes..

Kas yra bendras hostingas?

Norėdami sukurti, įkelti ir palaikyti savo svetainę, turėsite rasti žiniatinklio prieglobą, kurioje bus vietos saugoti visus failus ir dokumentus. Žiniatinklio prieglobos teikia daug papildomų paslaugų, tačiau apie tai kalbėsime vėliau šiame straipsnyje.

Kalbant apie interneto prieglobos parinktis, yra trys alternatyvos – bendrasis priegloba, VPS priegloba ir skirtas priegloba. Tai, kurį pasirinksite, priklauso nuo jūsų poreikių, svetainės tipo ir dydžio bei, žinoma, biudžeto. Šiame straipsnyje aptarsime tik bendro naudojimo prieglobos planus ir jų pranašumus bei trūkumus.

Bendrinamasis prieglobos planas yra prieglobos paslauga, kai viename serveryje saugomos kelios svetainės. Tai reiškia, kad reikia dalytis viskuo: nuo pralaidumo, FTP ir el. Pašto abonementų iki duomenų bazės ir vietos, taip pat kompiuterio procesoriumi, atmintimi ir serverio mokesčių išlaikymu. Tinklalapių, kurias galima laikyti viename serveryje, skaičius nėra ribojamas. Skaičius gali svyruoti nuo dešimčių iki tūkstančių. Dėl bendro išteklių naudojimo dalijimasis hostingo planais yra daug pigesnis nei VPS ir specialūs hostingo planai.

Bendro hostingo planų pranašumai

Kaina

Vienas didžiausių bendrojo prieglobos planų pranašumų ir akivaizdžiausias, be abejo, yra labai mažos išlaidos. Paprastai jie yra prieinami už ypač pagrįstą kainą, o tai gali būti didelis pranašumas žmonėms, turintiems ribotą biudžetą.

Kadangi dalijatės serverio erdve ir daugybe kitų funkcijų su kitų svetainių savininkais, žiniatinklio priegloba gali pasiūlyti labai pigesnę paslaugą. Tiesą sakant, dėl nepaprastai konkurencingos interneto prieglobos rinkos kainos daugelyje serverių dienos kaina gali būti tik 0,08 USD. Nors ir dalinsitės erdve su kitais vartotojais, daugeliu atvejų jūsų gautos vietos bus daugiau nei pakankamai, nes interneto prieglobos priemonių yra tiek daug, kad šiuose pasidalijamojo prieglobos planuose paprastai nėra per daug svetainių, kad galėtumėte jaustis jums trūksta vietos.

Paprastumas

Bendri prieglobos planai nubrėžia pagrindinę sąvoką iš valdomo prieglobos, tai reiškia, kad pagrindinis kompiuteris prižiūri serverius ir susijusią aparatinę įrangą savo duomenų centre. Tai reiškia, kad jums nereikės spręsti sudėtingo serverių administravimo, o tai yra idealus sprendimas tiems, kurie neturi pakankamai technologinių žinių ir patirties ar turi pakankamai jėgų paleisti serverį, taip pat tiems, kurie tiesiog neturi nori išspręsti visus tuos klausimus ir nori sutelkti dėmesį į kitus savo verslo aspektus.

Pritaikymas ir patogumas

Yra daug visapusiškų įrankių, tokių kaip valdymo pultas ir svetainių kūrimo programinė įranga, leidžianti vartotojams pritaikyti savo bendrojo prieglobos patirtį ir padaryti visą technologinį aspektą lengvai suprantamą net pradedantiesiems..

Nors bendrinate išteklius su kitais vartotojais, vis tiek yra žiniatinklio valdytojas, kuris kontroliuoja svetainę valdymo skydelio įrankiais. Šis įrankis yra labai paprastas naudoti ir labai universalus, o tai reiškia, kad galėsite jį tam tikru mastu pritaikyti. Valdymo skydo įrankis leidžia vartotojams valdyti įvairias funkcijas, tokias kaip vaizdų ir kitų failų įkėlimas, taip pat stebėti svetainės statistiką.

Derindami šias pritaikymo galimybes su ypač prieinama kaina, gausite dar vieną pranašumą; patogumas. Naudodamiesi bendrojo prieglobos planais, tinklalapio valdymą yra labai lengva, nes jį valdo patyrę specialistai ir ekspertai, todėl galėsite skirti didžiąją laiko dalį svarbesniems verslo reikalams. Be to, jūs taip pat galite turėti daugiau nei vieną el. Pašto abonementą savo domene ir daugiau nei vieną duomenų bazę.

Bendrosios prieglobos planų trūkumai

Efektyvumas ir avarijos

Vienas didžiausių bendro hostingo planų trūkumų yra efektyvumas. Tai atliekama dėl riboto disko vietos ir pralaidumo, kurį reikia atlikti, kai serveris keičiamasi su kitais vartotojais. Nors tai neduos daug problemų, jei jūsų svetainė nėra tokia didelė, tačiau pralaidumas yra svarbus, jei turite didelę svetainę, kurioje yra daug duomenų.

Tai dažna problema, panaši į našumo problemas, kylančias, kai kitas jūsų bendro naudojimo hostingo plano narys patiria srautą, ypač jei tai įvyksta staiga. Tai gali lemti lėtesnį jūsų svetainės veikimą, o lėtas jūsų puslapių įkėlimas gali tikrai erzinti jūsų svečius ir klientus.

Kitas svarbus klausimas, kuris yra vienas didžiausių pranašumų, yra dažni susidūrimai. Tai suprantama, ypač kai, pavyzdžiui, žiniatinklio priegloboje yra tūkstančiai svetainių viename serveryje. Šiose situacijose gedimai bus įprastas dalykas ir dėl to svetainių savininkams, kurie yra tų bendro hostingo planų dalis, daug laiko gali būti prarasta..

Saugumas

Sauga yra labai rimta problema, kai kalbama apie bendro naudojimo prieglobos planus. Tiesą sakant, didžiausia saugumo problema tikriausiai kyla iš interneto prieglobos, leidžiančios klientams turėti per daug laisvės ir galios, kai reikia valdyti savo svetainę ir naudotis serveriu. Dažnai pakanka tik vienos klaidos, kad serveriui kiltų daug problemų. Štai kodėl įsilaužimai nėra tokie reti atvejai, o daugelis bendrų serverių iš tikrųjų yra labai jautrūs įsilaužimų išpuoliams. Kita priežastis, dėl kurios bendrojo prieglobos plano klientas yra ypač pažeidžiamas įsilaužimo, yra ta, kad bet koks įsilaužimo išpuolis, kuris vykdomas bet kurioje plano dalyje esančioje svetainėje, turės įtakos ir turės įtakos visoms kitoms šio bendro prieglobos plano svetainėms..

Geriausi bendro prieglobos paslaugų teikėjai

Kaip jau minėjome, yra daugybė žiniatinklio prieglobų, ir jums gali būti nelengva rasti jums tinkamiausią pasirinkimą. Dėl šios priežasties mes kalbėsime apie keletą geriausių žiniatinklio prieglobos, teikiančios bendro naudojimo prieglobos planus.

„BlueHost“

Apsilankykite svetainėje »

mėlyna dvasia„BlueHost“ siūlo bendro naudojimo prieglobos planus, tačiau jūs taip pat galite jais naudotis, jei norite eiti su VPS ar tam skirtais serveriais. Tai taip pat yra vienas iš geriausių žiniatinklio prieglobos, siūlančios „WordPress“ prieglobą už priimtiną kainą. Kalbant apie bendrinamą prieglobą, yra daugybė skirtingų variantų, tačiau „BlueHost“ nepateikia mėnesio parinkčių, skirtų bendrai naudotis priegloba. Vietoj to turėsite pasirašyti dėl metinio plano. Taip pat gausite nuolaidų, jei užsiregistruosite į kelių metų planus. Pvz., Jei jūs užsiregistruosite 3 metų planui, mokėsite tik 3,95 USD per mėnesį. Tai iš tikrųjų yra vienas didžiausių pranašumų, nes „BlueHost“ turi puikų kainos ir funkcijų balansą.

Bendri prieglobos paketai

Turėdami pagrindinį bendrojo prieglobos planą, kurio kaina trejiems metams yra 3,95 USD per mėnesį, gausite nemokamą domeno vardą, kurį turėsite visą laiką, kurį praleisite „BlueHost“. Taip pat gausite nemokamą domeno vardo perkėlimą, 100 GB vietos svetainės failų ir aplankų saugojimui, neribotą duomenų perkėlimą per mėnesį ir galėsite priglobti vieną svetainę.

„Plus“ paketas kainuoja 5,95 USD per mėnesį už vienerių metų sutartį; be neribotos saugyklos vietos, pašto dėžučių ir svetainių taip pat gausite kovos su šlamštu įrankį.

„Prime“ planas paprastai kainuoja 14,99 USD per mėnesį už vienerių metų sutartį ir apima numatytą IP adresą, svetainės atsarginę kopiją, dvi anti-spam programas ir SSL sertifikatą. Ribotą laiką galite įsigyti šį paketą tik už 5,95 USD per mėnesį su trejų metų įsipareigojimu. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia!

funkcijos

 • Jei naudosite „BlueHost“, galėsite naudoti daugybę statybinių įrankių, taip pat įrankių, leidžiančių filtruoti šlamštą ir tvarkyti el. Taip pat yra įrankių, leidžiančių rinkti svetainės statistiką ir valdyti domenus.
 • „BlueHost“ galite sukurti iki 100 el. Pašto adresų, net ir naudodamiesi pagrindiniu planu. Atnaujinti planai leidžia sukurti neribotą skaičių el. Laiškų. Taip pat neturėsite problemų nustatydami el. Pašto abonementą „BlueHost“.
 • Kalbant apie saugos funkcijas, „BlueHost“ yra labai maloni staigmena. Yra trys kovos su šlamštu priemonės, tačiau yra ir karštųjų linijų saugumas. Taip pat galėsite kurti filtrus el. Pašto abonementams, slaptažodžiu galite apsaugoti failus ir aplankus bei katalogus arba sudaryti įvairių IP adresų juodus sąrašus..

Daugiau informacijos apie „BlueHost“ rasite mūsų išsamioje apžvalgoje.

„InMotion“ talpinimas

Apsilankykite svetainėje »

inmusacija„InMotion Hosting“ taip pat siūlo platų hostingo planų spektrą. Bendrovė reklamuoja savo bendrus planus kaip bendrą verslo prieglobą. Šiuo metu jie siūlo 50% nuolaidą savo paleidimo planui, todėl jūsų mėnesinis mokestis sudaro tik 3,99 USD per mėnesį, jei mokate iš anksto dvejus metus. Šis nedidelis paketas apima nemokamą domeno vardą ir leidžia talpinti 2 svetaines.

funkcijos

„InMotion“ verslo bendrojo prieglobos planų pranašumai yra daug, tačiau mes įvardinsime keletą, kurie išsiskiria:

 • „cPanel“ interneto priegloba – ši funkcija leidžia visiškai valdyti savo sąskaitą. Tai leidžia be jokių problemų įdiegti pasirinktinius scenarijus, įtraukti naujus domenus ir naujus el. Pašto adresus.
 • „BoldGrid“ – tai nuostabus „WordPress“ plėtinys, leidžiantis susikurti savo svetainę taip, kaip norite, neliesdami kodo. Tai puikiai tinka pradedantiesiems, tačiau patyrę vartotojai taip pat gali pasinaudoti tokiu galingu įrankiu. Norėdami gauti daugiau funkcijų, peržiūrėkite mūsų „BoldGrid“ apžvalgą.
 • Pinigų grąžinimo garantija – gausite pinigų grąžinimo garantiją, trunkančią 90 dienų, tai reiškia, kad galite išbandyti šį interneto prieglobos pagrindą be jokios rizikos.
 • Nemokami reklamos kreditai – kiekvienas naujas „eHost“ prieglobos planas gauna 100 USD reklamos kreditų „Google“, „Yahoo“ ar „Bing“. Šiuos pinigus galite naudoti norėdami sugeneruoti daugiau srauto į savo svetainę.
 • Puikus greitis ir našumas
 • Labai stabili žiniatinklio priegloba, kuri retai kada sugenda – patikrinkite veikimo laiką ir našumo testą čia.

„iPage“

Apsilankykite svetainėje »

ipagePaskutinis, bet ne mažiau svarbus mūsų geriausių žiniatinklio prieglobų sąraše yra „iPage“ – žiniatinklio prieglobos paslauga, kuri greitai tampa vis populiaresnė. Jis turi daug potencialo ir nuostabių funkcijų, taip pat siūlo daugybę žiniatinklio prieglobos planų, įskaitant pasidalijamąjį prieglobą, VPS, dedikuotus serverius ir „WordPress“ prieglobos planą. Tačiau „iPage“ nesiūlo mėnesio bendrojo prieglobos planų, o minimalus sutarties laikas, kurį galite pasirinkti, yra vieneri metai. Taip pat yra sudaromos sutartys dvejiems ir trejiems metams nuo bendro naudojimo. Vienerių metų paketo kaina yra 11,95 USD per mėnesį, ir, deja, nėra jokių nuolaidų, jei nuspręsite pasirinkti ilgesnio laikotarpio pasirinkimą.

funkcijos

 • Nukreipkite ir vilkite svetainių kūrėją – yra daugybė kitų variantų, kaip sukurti svetainę naudojant „iPage“, tačiau ši parinktis yra saugiausias pasirinkimas žmonėms, kurie neturi daug techninių žinių.
 • El. Komercija – „iPage“ teikia internetinę parduotuvę kaip integruotą funkciją, taigi, jei planuojate sukurti svetainę, kurioje parduosite savo produktus, „iPage“ yra jums tinkamas pasirinkimas.
 • Apsaugos priemonės – „iPage“ užtikrina jūsų el. Laiškų apsaugą nuo kenkėjiškų programų. Taip pat yra SSL sertifikatų, kuriuos galima įsigyti pagal metinį planą už 31,99 USD per metus.
 • Klientų aptarnavimas – Ši žiniatinklio priegloba teikia vienas iš geriausių prieinamų klientų paslaugų, ir jūs galite susisiekti su jais bet kuriuo dienos ar nakties metu, telefonu ar pokalbiais..
 • Pinigų grąžinimo garantija – „iPage“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją jų žiniatinklio prieglobos paketui.

Išsamioje „iPage“ apžvalgoje apžvelgėme daugiau funkcijų ir aptarėme šios įmonės privalumus ir trūkumus.

Išvada

Mes jau baigėme savo straipsnį ir tikimės, kad jūs dabar geriau suprasite, kaip veikia žiniatinklio priegloba ir kokie yra didžiausi pasidalijamojo prieglobos planų pranašumai ir trūkumai. Mes taip pat tikimės, kad kai kurių geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų aprėptis padės jums lengviau ir greičiau priimti jūsų sprendimą, jums nereikės analizuoti per daug žiniatinklio prieglobų ir jų funkcijų, ypač kai atsižvelgsite į didžiulį žiniatinklio dydį. prieglobos rinka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map