Ar „Joomla CMS“ yra geras pasirinkimas kuriant svetainę?

Kodėl verta pasirinkti „Joomla“ interneto svetainių kūrimui


„Joomla“ yra atvirojo kodo platforma, užprogramuota 2005 m. Programavimo kalba PHP, dažniausiai naudojanti „MySQL“ ar „PostgreSQL“, panašią į „WordPress“, ir yra antra populiariausia turinio valdymo sistema iš interneto po WP, galinti valdyti svetainės, tiek tinklaraščio, tiek turinį. vieno ar kito tipo pristatymas.

Yra bent 7 priežastys, dėl kurių galite pasirinkti „Joomla“ savo svetainei, ir šios yra šios: mažos kainos, taupantis laiką, nereikia jokių programavimo žinių arba jų trūksta, didelis suderinamumas, paprastas naudoti, „backend superior“ organizacija ir galingas meniu kūrimo įrankis.

Sukurkite svetainę nemokamai arba su žema kaina

Iš pradžių visi nori žinoti, kiek kainuoja svetainės sukūrimas. Be to, „Joomla“ yra visiškai nemokama, nes dauguma šablonų ir plėtinių taip pat nemokama, ir jūs galite pasirinkti, kurį įdiegti, atsižvelgiant į jūsų norus ir poreikius, tačiau yra ir tam tikrų priemokų. šablonai ir plėtiniai, kurių kainos prasideda nuo 50 USD, palyginti su nuo pat pradžių sukurtu dizainu, kainuojančiu nuo 1000 USD iki 2500 USD.

„Joomla“ suteikia galimybę kurti, modifikuoti ir ištrinti savo turinį, nesamdydami to daryti kam nors kitam. Be to, jums nereikia samdyti žiniatinklio dizainerio ir interneto programuotojo, kad įdiegtumėte „Joomla“ į jūsų serverį ar sukurtumėte svetainę..

Pradėkite greitai ir taupykite laiką

Naudodamiesi šia turinio valdymo sistema galite savo svetainę susikurti tiksliai taip, kaip norite, neprarasdami laiko telefonu, kalbėdami su darbuotoju, kuris turi suprasti, ko norite, ir tada padaryti tai, ko norite, ir neįsigilindami į programavimą. kalbomis ar kitomis techninėmis IT priemonėmis.

Keliais paspaudimais ir ne daugiau kaip 10 minučių galite įdiegti „Joomla“ kartu su savo duomenų baze, o su kitais keliais paspaudimais galite pasirinkti savo mėgstamą šabloną ir plėtinius, kurie užtruks daugiau ar mažiau nei kitas 10 minučių, atsižvelgiant į tai, kaip nusprendėte dėl funkcijų ir dizaino. svetainės.

Trūksta reikalingų programavimo žinių

Su „Joomla“ jums visai nereikia programavimo žinių, nes galite tiesiog apsilankyti oficialioje svetainėje https://www.joomla.org/, atsisiųskite „Joomla“ ar jo naujausią versiją „Joomla 3“, išpakuokite atsisiųstą archyvą ir įkelkite naują aplanką per FTP naudodami failų perdavimo protokolą, pvz., „Winscp“, „FireFTP“ ar „Filezilla“, ir galų gale jūs tiesiog sukuriate duomenų bazę iš savo kompiuterio „Cpanel“ ir išsaugokite vardą. , vartotojo vardą ir slaptažodį į Joomla konfigūracijos failą.

Yra dar lengvesnis būdas, kai galite įdiegti „Joomla“, neatsisiunčiant, nesukuriant duomenų bazės rankiniu būdu arba nekeliant „Joomla“ į FTP, pasitelkiant „Cpanel“ ir „Fantastico“ automatinio montuotojo scenarijų, kuris per 2 minutes ir 5 paspaudimus gali įdiegti bet kurią populiarią platformą ir scenarijus, kurį daro jūsų kompiuteris, taip pat prieinamas ir „Joomla“.

„Joomla“ yra labai suderinamas

„Joomla“ yra suderinama su „Apache 2“+, Nginx 1.1 ir „Microsoft IIS 7“ serveriai bei bet kokia PHP versija, naujesnė nei 5.3.10, palaikanti šias duomenų bazes: „MySQL“ su „InnoDB“ palaikymu 5.1+, „SQL Server 10.50.1600.1+“, „Oracle“ ir „PostgreSQL 8.3.18“+.

„Joomla“ gali būti naudojama kuriant įmonių interneto svetaines, portalus, įmonių vidaus tinklus ir papildomus tinklus, elektroninę prekybą, internetines rezervacijas, internetinius žurnalus, leidinius ar laikraščius, vyriausybės programas, bendruomeninius portalus, ne pelno ir organizacinius tinklalapius, smulkaus verslo interneto svetainėse, mokyklų ar bažnyčių tinklalapiuose ir asmeniniuose ar šeimos puslapiuose.

Lankytojai gali pasiekti „Joomla“ svetainę iš bet kur, bet kada ir naudodamiesi bet kuria operacine sistema, pavyzdžiui, „Linux“, „Windows“, „Mac“, ir iš bet kurios interneto naršyklės, tokios kaip „Firefox“, „Internet Explorer“, „Chrome“, „Opera“, jei nėra apribojimų iš serverio pusės, taigi lankytojas galite lengvai naršyti po jūsų svetainę be jokių problemų.

„Joomla“ lengva naudoti

„Joomla“ yra labai intuityvi ir labai patogi sąsaja, jos prietaisų skydelyje meniu yra antraštėje su šiais mygtukais: Sistema, Vartotojai, Meniu, Turinys, Komponentai, Plėtiniai ir Pagalba, visi jie turi savo specifines subkategorijas. . Taigi labai lengva valdyti svetainių vartotojus, einančius į Naudotojus, kur galite juos pridėti, modifikuoti ar ištrinti, meniu iš meniu Meniu, puslapius iš turinio mygtuko, plėtinį iš parinkties Plėtiniai ir pan. Pagalbos mygtukas nukreips jus į puslapį, kuriame yra vadovai ir kiti naudingi „Joomla“ šaltiniai.

Naudodamiesi „Joomla“ galite rašyti tekstą taip, kaip rašote „Microsoft Word“, arba lenteles „Microsoft Excel“, galite pasirinkti savo mėgstamiausią dizainą, pavyzdžiui, pasirenkate savo namo baldus, ir galite pasirinkti tokius plėtinius, kaip jūs pasirenkate kur atostogauti. , net paauglys ar vyresnis asmuo gali naudoti „Joomla“ tinklalapiui kurti.

„Joomla“ yra daugiakalbė, lengvai atnaujinama, integruota pagalbos sistema, medijos tvarkyklė, reklamjuostės valdymas, kontaktų valdymas, patobulinta paieška, turinio valdymas, žymėjimo parinktys, suskirstymas į kategorijas įdėtais elementais, redagavimas frontiniu būdu, turinio versija, meniu tvarkyklė ir yra gerai palaikomas daugumos prieglobos įmonių, interneto programuotojai, lankytojai ir bendruomenė.

„Backend“ aukštesnioji organizacija

Nors „WordPress“ turi sudėtingą ir gerai išvystytą foną, kuriame galite kurti straipsnius ir puslapius, „Joomla“ turi dar geresnį užrašą, kuriame galite pasirinkti papildinį konkrečiam puslapiui, turinčiam pranašesnę foninę organizaciją. Naudodamiesi prietaisų skydeliu, „Joomla“ galite suskirstyti straipsnius į kategorijas, nesunkiai galite pasidaryti naują meniu. Galite lengvai pasirinkti tam tikrą puslapį, kuriame norite, kad jūsų turinys būtų rodomas be vargo ir nerašant šaltinio kodo..

Tokiu pat būdu galite lengvai pasirinkti šablonus ir plėtinius, kaip ir jūs pasirinkdami straipsnį, visi jie yra gerai organizuoti po skirtingais filtrais, įvairiais piešiniais ir funkcijomis. „Joomla“ prietaisų skydelis yra mažiau sudėtingas nei „Drupal“, sudėtingesnis nei „WordPress“ ir yra geriau organizuotas nei jie abu.

„Joomla“ siūlo galimybę sukurti bendruomenės platformą su stipriomis socialinių tinklų funkcijomis, o „WordPress“ siūlo galimybę sukurti tinklaraštį, o jei norite daugiau, turite įdiegti papildinius..

Galingas meniu kūrimo įrankis

„Joomla“ yra geriausiai žinoma, nes joje yra labai lengva naudotis meniu, nereikalaujant jokių programavimo įgūdžių, kuriuose skirtingais būdais galite sukurti daug geresnius nei „WordPress“ meniu, kur galite tiesiog rašyti mygtukus ir pasirinkti, kur išdėstyti meniu..

Naudodamas galingą ir lengvą meniu kūrimo įrankį, „Joomla“ gali sukurti hierarchinius meniu, sudarytus iš įvairių meniu punktų, nukreipiančių į skirtingas vietas viduje ir išorėje, taip pat pasirenkant meniu vietą ir kitas funkcijas.

„Joomla CMS“ yra labai geras pasirinkimas interneto rinkodarai ir tinklalapio kūrimui, ypač patyrusiems vartotojams, kurie žino, ko nori, taip pat žino visas šios interneto platformos galimybes..

Santrauka – Ar Joomla yra geras pasirinkimas?

Jo populiarumas įrodo, kad „Joomla“ yra geras pasirinkimas kuriant internetinę svetainę: 2014 m. Ji buvo atsisiųsta daugiau nei 50 milijonų kartų ir naudojama daugiau kaip 3% visų internetinių svetainių. Norėdami, kad „Joomla“ svetainė būtų sėkminga, jums taip pat reikės patikimos hostingo paslaugos. . Mes rekomenduojame „InMotion Hosting“ savo „Joomla“ projektams, nes jie teikia patikimą ir „Joomla“ optimizuotą prieglobos paslaugą, apmokytą palaikymą tvarkyti su „Joomla“ susijusius klausimus ir daugybę kitų funkcijų, kurioms suteikta 90 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Gaukite patikimą „Joomla“ svetainės prieglobą

Gaukite „InMotion Hosting“ patikimą ir našų savo „Joomla“ svetainės prieglobos paslaugą. Ši bendrovė siūlo „Joomla“ optimizuotą prieglobą už labai gerą kainą.

Pradėk dabar! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map