7 geriausios pigios nemokamo interneto prieglobos alternatyvos

geriausios alternatyvos - nemokamas internetinis priegloba


Tinklalapio valdymas reikalauja daug išlaidų, o administratoriai nuolatos ieško būdų, kaip sumažinti išlaidas. Nemokamas internetinis priegloba yra patraukli ir pastaruoju metu populiarėja. Nemokamo interneto prieglobos paslaugų teikėjai nėra tokie, kokie save reklamuoja, nes turi griežtus apribojimus, susijusius su jų veikimo trukme, saugojimo talpa, įkėlimo greičiu ir pralaidumu. Dėl šių apribojimų jūsų svetainė gali veikti netinkamai. Dar daugiau – kai kurios iš šių svetainių nėra tinkamai apsaugotos, o tai kelia pavojų jūsų informacijai. Čia pateikiamos geriausios nemokamo interneto prieglobos alternatyvos:

1. „iPage“

„ipage-free-hosting“ -alternatyva

„iPage“

„iPage“ pradėjo veikti 1998 m., o 2010 m. ją įsigijo „Endurance International“. Ji aptarnauja daugiau nei milijoną svetainių iš dviejų savo duomenų centrų JAV. Tai yra vienas pigiausių hostingo vadybininkų pramonėje, kainuojantis 1,99 USD per mėnesį. „iPage“ yra vienas bendro bendro naudojimo prieglobos paketas, kuriame yra neribotas domenų skaičius, neribotos duomenų bazės ir neribota vieta diske.

Firma priėmė strategiją „vienas dydis tinka visiems“, apimančią visus išteklius, kurių prireiks smulkiajam verslui. „iPage“ naudoja „vDeck“ valdymo pultą, skirtingai nei dauguma įmonių, kurios teikia pirmenybę „cPanel“. Taip pat gausite įdiegimą vienu spustelėjimu tokiose platformose kaip „WordPress“, „PixelPost“, „Drupal“ ir „Joomla“..

„iPage“ taip pat įsisavino vertės nustatymo meną. Galite įregistruoti įvadinį įkainį – 1,99 USD per mėnesį iki trejų metų. Nedaugelis kompanijų gali varžytis dėl interneto prieglobos nuolaidų, siekiančių 80 USD trejiems metams.

„iPage“ taip pat šviečia, kai reikia palaikyti klientus. Jų 24/7 komandą galima pasiekti el. Paštu, telefonu, bilietu ir bendrauti. Šiuos kanalus lengva rasti ir naudoti, todėl „iPage“ išsiskiria. 99,8% įmonės darbo laikas taip pat yra įspūdingas, atsižvelgiant į tai, kaip pigu yra surengti „iPage“.

„IPage“ trūkumas yra lėtas krovimo laikas. Apkrovos greitis tiesiogiai veikia SEO reitingą, todėl jie yra esminiai. Jų atgimimo kainos taip pat atgraso. Kai jūsų plano laikotarpis pasibaigs, galite sumokėti iki 350% padidinimą, kad atnaujintumėte savo planą. „iPage“ taip pat atsisakė naudoti „cPanel“, kuri yra patogesnė vartotojui nei „vDeck“.

2. „HostGator“

hostgator nemokama priegloba-alternatyva

„HostGator“

„HostGator“ priegloba patenkina mažų įmonių svetaines su prieinamais prieglobos planais, greitu greičiu, „WordPress“ debesies planais ir patikima pagalba. Paprastai siūlomos pigesnės pakuotės nei panašaus masto konkurentams, o jų ištekliai yra pakankami daugumai klientų. Jų galinga infrastruktūra taip pat pelnė gerą prieglobos reputaciją.

Trejiems metams galite užsiregistruoti už 2,75 USD per mėnesį. Jei vartotojas bus nepatenkintas savo paslaugomis, įmonė žada 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. „HostGator“ perkels svetainę į jūsų naują domeną nemokamai per 30 dienų nuo prisiregistravimo prie bendro naudojimo.

Firma pritaikė naujausią „cPanel“ versiją, kad ji būtų ypač patogi vartotojui. „HostGator“ turi 99,9% neveiklumo garantiją, kurią galite stebėti savo prietaisų skydelyje. Galite reikalauti vieno mėnesio hostingo kredito, jei pažadėtas darbo laikas pritrūks. „HostGator“ turi daugybę vadovėlių ir DUK puslapių, kad jų vartotojai būtų informuoti.

„HostGator“ naudoja įprastus kainų nustatymo triukus. Pavyzdžiui, norėdami pasirašyti dideles nuolaidas, turėsite pasirinkti 3 metų planą. Jei pasirinksite mėnesio variantą, mėnesio tarifas padidės nuo 50 iki 150%, o tai yra brangu. Jų įkėlimo laikas taip pat yra vidutinis, o mažesnėse svetainėse galite pasiekti didesnį greitį.

3. „GreenGeeks“

„greengeeks“ nemokama prieglobos alternatyva

„GreenGeeks“

„GreenGeeks“ savo veiklą pradėjo 2008 m., Kai ją įkūrė Trey Gardneris, dirbęs su daugybe hostingo kompanijų, tokių kaip „iPage“, „Globat“ ir „Hostpapa“. Kaip rodo jos pavadinimas, įmonė teikia ekologiškas interneto prieglobos paslaugas. Jis didžiuojasi tuo, kad yra „300% varomas atsinaujinančios energijos“, tai reiškia, kad jis tris kartus grąžina vėjo energijos kreditus, kuriuos naudoja. Pagrindinė jo misija yra teikti kuo greitesnį interneto prieglobos pasiūlymą nepadarant neigiamos įtakos aplinkai.

Šis mažo anglies dvideginio pėdsakas dar nereiškia, kad jis mažiau gali veikti gerai, palyginti su savo kolegomis. Nors ji gali būti mažesnė už varžybas, tačiau laimi dėl asmeninio dėmesio. Platformos vartotojai patvirtina tvirtą ir greitą palaikymą, prie kurio lengvai prieinama.

„GreenGeeks“ turi tris bendrojo prieglobos planus, kurie žada neribotą domeną, pralaidumą, el. Pašto paskyras ir saugyklą. Taip pat siūlomas nemokamas domenas metams. Tačiau domeno pratęsimo kainodara po laisvų metų yra brangi. „GreenGeeks“ nenori būti domenų registratoriumi, todėl geriau būtų ieškoti domeno kitur. Pigiausias paketas yra „Ecosite Starter“ už 2,95 USD / mėn., Jei pasirinksite ilgą sutartį.

„GreenGeeks“ toliau teikia perpardavinėtojų ir „WordPress“ prieglobą. Už papildomą kainą „GreenGeeksboats“ siūlo greitą infrastruktūrą, duomenų centro galimybes ir patikimas bei saugias technologijas. Bendrovė pelnė A balą su Geresnio verslo biuru, kuris pabrėžia puikią reputaciją internete.

JAV vyriausybės įsteigta Aplinkos apsaugos agentūra „GreenGeeks“ įtraukė į „Green Power Partner“ sąrašą. Jei tvarumas yra jūsų rūpesčių sąrašo viršuje, tada „GreenGeeks“ gali būti jūsų platforma.

4. „BlueHost“

„bluehost“ nemokamo prieglobos alternatyva

„BlueHost“

„BlueHost“ buvo paleista 1996 m. Ir šiuo metu valdo daugiau nei du milijonus svetainių. Jis užmezgė ilgalaikius ryšius su „WordPress“ bendruomene ir nuo 2006 m. Rekomendavo platformą. „BlueHost“ turi gerą reputaciją pradedantiesiems ir biudžetą suprantantiems administratoriams..

Firmos įvadinė kaina yra 2,75 USD / mėn. Į pagrindinį paketą įeina 50 GB vietos diske, penki el. Pašto abonementai, viena svetainė, nemokamas svetainių kūrėjas ir neribotas pralaidumas. Šių išteklių pakanka vienai svetainei. Jei naujovinsite „Plus“ paketą, gausite neribotą saugyklą, dešimt svetainių ir kovos su šlamštu įrankį už 6,95 USD..

„WordPress“ vartotojai gali pasirinkti bet kurį iš trijų planų, kurie taip pat yra prieinami. Į šiuos planus įtraukta šimtai „WordPress“ temų, jie pateikiami su jau įdiegta platforma, taip pat yra parengimo aplinka, kurioje vartotojai gali atlikti pakeitimus ir išbandyti juos prieš jiems einant į svetainę. Taip pat gausite papildomų pasiūlymų, įskaitant „WordPress Core“ atnaujinimus.

„BlueHost“ rimtai vertina saugumą, todėl šioje svetainėje galėsite naudotis įvairiomis saugos galimybėmis. Galite apriboti šlamštą naudodami tokias priemones kaip „Spam Hammer“ ir „Spam Assassin“. Tai taip pat palaiko „CloudFare“, kad būtų išvengta DDoS atakų, kurios gali suaktyvinti svetainę nukreipiant padirbtų srautų srautą iš daugelio šaltinių. Be to, „BlueHost“ yra vienas geriausių prieglobos veiksnių, kurių 99,99% yra didesnis nei pramonės standartas – 99,94%..

5. „InMotion“ talpinimas

nemokama priegloba-alternatyva

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ valdo du duomenų centrus Virdžinijos paplūdimyje ir Los Andžele. Jis gyvuoja nuo 2001 m. Ir dėl to turi geriausias pramonės garantijas. Jos veikimo laikas 99,95% yra gana teisingas, atsižvelgiant į tai, kad jis priklauso biudžeto kategorijai. Pigiausias planas yra „Launch“, kainuojanti 5,99 USD per mėnesį su dviem svetainėmis ir neribota saugykla, vieta diske ir el. Pašto paskyromis.

Geriausias dalykas „InMotion“ yra tai, kad galite lengvai atnaujinti, kai keičiate savo svetainės dydį. Be bendrojo prieglobos, įmonė suteikia pašalpas VPS, dedikuotų serverių prieglobai ir verslo klasės prieglobai.

„InMotion“ turi greitesnį serverio greitį, maždaug 808 ms. Kita sritis, kurioje išsiskiria įmonė, yra tiesioginių pokalbių palaikymas. Ji turi „A +“ su „BBB Business Review“ ir, kadangi ji dažnai peržiūrima, ji turėjo skirti didžiulius išteklius klientų aptarnavimui. Pirmasis jų atsakymo laikas paprastai yra mažesnis nei minutė, o klientas turi pakankamai žinių.

„InMotion“ naujiems vartotojams siūlo nemokamą svetainių migraciją, nors ji negarantuoja, kad perkėlimo metu nebus prastovų. Jei pasirinksite „WordPress“ prieglobą, jūsų svetainė bus aprūpinta „Sucuri“ įskiepiu, kuris dažnai tikrina svetaines saugumo rizika ir įgalina nuotolines atsargines kopijas.

„InMotion“ nuolat sukurs jūsų svetainės atsarginę kopiją iki 10 GB ir pasiūlys paprastą įrankį rankiniu būdu pasidaryti atsarginę paskyros kopiją. „InMotion“ taip pat siekė aktyvios partnerystės su pagrindinėmis elektroninės komercijos platformomis, tokiomis kaip „Prestashop“.

Kaip ir dauguma kitų žiniatinklio prieglobos įmonių, „InMotion“ reklaminė kainodara galioja tik tada, kai prisiregistruojate ilgam laikotarpiui, paprastai dvejiems metams. Nauji klientai tikrinami telefonu ir gali būti reikalaujama pateikti asmens tapatybės nuotrauką, kuri gali atgrasyti tarptautinius klientus.

6. „FastComet“

greita, nemokama hostingo alternatyva

„FastComet“

Iš savo būstinės San Franciske „FastComet“ aptarnauja tūkstančius klientų iš 83 šalių. Jų serverių vietose yra Tokijas, Čikaga ir Amsterdamas. „FastComet“ sugebėjo išlikti privati ​​nuo pat jo įkūrimo ir turi unikalų vaidmenį pramonėje, kurioje dominuoja tokie konglomeratai kaip „Endurance International“..

Firmos svetainėje yra nuotraukos ir komandos pavadinimai, patvirtinantys jos mažą dydį. „FastComet“ gali teikti greitą ir draugišką palaikymą dėl savo mažos grupės. Nepaisant šio dydžio, „FastComet“ siūlo konkurencingas paslaugas. Pavyzdžiui, vidutinis jos veikimo laikas yra 99,97%, o tai interneto svetainių administratoriams yra neįtikėtinai patrauklu.

Bendro prieglobos planų apačioje yra „StartSmart“ – 2,95 USD / mėn. Tai palaiko vieną svetainę, nemokamą domeną gyvenimui, neišmatuotą srautą ir 15 GB vietos SSD. „ScaleRight“ planas prasideda nuo 5,95 USD, tai leidžia kelioms svetainėms ir 25 GB SSD vietos. „SpeedUp“ paketas yra 9,95 USD vertės pakopos gale už 35 GB SSD vietos.

„FastComet“ garantuoja tam tikrą išteklių kiekį, kad jūsų svetainė nenukentės, jei jų serveriai bus perpildyti, kaip įprasta pasidalijamajam prieglobai. „FastComet“ nepadidina atnaujinimo kainos. Pavyzdžiui, jei prisiregistruosite prie „StartSmart“ plano, už pratęsimą mokėsite 2,95 USD / mėn.

Taip pat pasirinksite, iš kurio duomenų centro norite valdyti savo svetainę. „FastComet“ pinigų grąžinimo garantija yra 45 dienos, tai reiškia, kad įmonė gana pasitiki savo kokybiškomis paslaugomis. Tačiau įmonės įkrovos greitis nėra toks greitas, kaip norėtumėte.

7. „Hostinger“

„hostinger-free“ -alternatyva

„Hostinger“

„Hostinger“ buvo atidengtas 2004 m., Kurio misija buvo suteikti vertingą interneto prieglobą, neapsiribojant tuo, ką vartotojai gali padaryti savo svetainėse. Šiuo metu ji aptarnauja 29 milijonus klientų iš įvairių tautų. „Hostinger“ taip pat naudojasi įprasta pramonės kainų nustatymo taktika. Pavyzdžiui, jei įsipareigosite sudaryti ketverių metų sutartį, sumokėsite tik 1,45 USD.

Atnaujinimo kaina po šių ketverių metų šoktels iki 7,99 USD / mėn. Turėsite prieigą prie 10 GB vietos diske ir 100 GB pralaidumo vienai svetainei ir padomeniui. „Hostinger“ serveriai yra platinami Azijoje, JK ir JAV, o spartai jie naudoja 1000 Mb / s ryšį..

„Hostinger“ vartotojai gali naudotis nemokama svetainių kūrimo programa, kurią teikia platforma, kurioje yra įvairių šablonų. Valdymo skydelį taip pat lengva naudoti, nes jame yra didelės piktogramos, kad būtų lengviau naršyti. Šis skydelis gali sukelti painiavą žmonėms, įpratusiems prie standartinio „cPanel“..

„Hostinger“ naudojasi daugiakalbe klientų palaikymo tarnyba, o „Intercom“ yra pagrindinė jų palaikymo sistema. Tačiau vartotojai gali nusivilti pirkdami papildomus domenus.

Kodėl geriau naudoti mokamą prieglobą?

Nemokamas kompiuteris gali suteikti visus reikalingus išteklius, tačiau kai kurioms svetainėms reikės papildomų funkcijų, prieinamų tik su mokamais paketais. Pradedantieji paprastai gerai dirba su nemokamais ar pigiais planais, tačiau augant jų svetainėms, neišvengiamas poreikis atnaujinti planus. Mokamas priegloba yra geresnė nei nemokamas priegloba dėl:

Reklamos perkrova

Dauguma nemokamų rengėjų priklauso nuo reklamos, kad padengtų operacijų kainą. Tai paprasčiausiai reiškia, kad yra daug nepageidaujamų skelbimų. Jūsų platformos lankytojai bus traktuojami ne tik su iššokančiaisiais reklaminiais skydeliais su kiekvienu paspaudimu, bet ir su reklamjuostėmis visuose jūsų puslapiuose. Šie skelbimai užtemdys jūsų turinį ir kompromisą dėl jūsų svetainės profesionalumo.

Patikimumas

Naudodamiesi mokamu priegloba, jūs mokate už būtinus išteklius, kad jūsų svetainė veiktų ir veiktų. Daugelis bendrovių turi neveiklumo garantiją ir, jei jos nepakaktų, galite reikalauti mėnesinių kreditų. Naudodamos nemokamą prieglobą, įmonės yra mažiau patikimos, o ištekliai dislokuojami savo nuožiūra. El. Prekybos verslas gali prarasti pardavimus dėl ilgų prastovų, o lankytojai taip pat nusivilia. Jūsų svetainei taip pat reikia tokios kokybės saugos infrastruktūros, kokią galima įsigyti naudojant mokamą prieglobą.

Erdvė ir pralaidumas

Nemokamas interneto priegloba gali būti ribojanti, ypač didelėms svetainėms. Jei jūsų svetainėje bus vaizdo įrašų, nuotraukų, žemėlapių ir MP3 atsisiuntimų, mokamos pakuotės paprastai turės tokią saugyklą, kokios jums reikia. Šiems failams taip pat reikia didesnio pralaidumo, tai yra duomenų perdavimo kiekis, reikalingas norint parodyti jūsų svetainę, kai lankytojai prieiga prie jūsų serverio naudojasi savo įrenginiais. Jei lankytojai dažnai skelbia komentarus, apsiperka jūsų puslapyje ir atsisiunčia nuorodas, jums reikės pagrindinio kompiuterio, kuris palaikytų aukštą pralaidumo poreikį..

Palaikymas

Jei jūsų svetainei kyla kliūčių, būtina turėti prieigą prie palaikymo komandos. Mokamas priegloba paprastai garantuoja palaikymą visą parą, naudojant tiesioginius pokalbius, el. Paštą ir telefoną. Nemokamos žiniatinklio prieglobos gali būti lėtos, nes atsižvelgia į jūsų rūpesčius.

Išvada

Net garsiausi interneto prieglobos centrai siūlo paslaugas, mažesnes už pramonės standartus. Nemokamą interneto prieglobą galima laikyti rinkodaros įrankiu, nes sąlygos ir nuostatos nuolat tobulinamos, nes nėra finansinės paskatos. Šių firmų nustatyti apribojimai neleidžia jūsų svetainei veikti kuo geriau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map