6 geriausios „Joomla“ alternatyvos profesionalių svetainių kūrimui

geriausios joomla alternatyvos


„Joomla“ vis dar yra viena geriausių svetainių kūrimo galimybių, tačiau jei dėl kokių nors priežasčių nenorite naudoti „Joomla“, turėtumėte žinoti, kad yra nemažai gerų alternatyvų. Visų pirma, „Joomla“ yra gerai žinoma CMS, gyvuojanti nuo 2005 m.

Tai visiškai nemokamas ir atvirojo kodo turinys, reiškiantis, kad jo šaltinio kodą galima bet kada pakeisti. Laikui bėgant jo populiarumas išaugo ir iš didžiulės interneto dizainerių, programuotojų ir kitų profesionalų bendruomenės, daugiau ar mažiau prisidedančių prie „Joomla“ programinės įrangos kūrimo..

Ši CMS rekomenduojama ir pradedantiesiems, ir labiau pažengusiems. Nors yra ir kitų CMS variantų, nuo kurių gali būti lengviau pradėti, „Joomla“ vis dar naudoja tūkstančiai profesionalų visame pasaulyje kurdami daugybę patikimų svetainių..

Tačiau lengviau ne visada yra geriau, todėl prieš rinkdamiesi turite palyginti juos pagal savo poreikius. Vienas pagrindinių „Joomla“ naudojimo pranašumų yra tas, kad galite rasti beveik viską, ko reikia jūsų svetainės išplėtimui ir patobulinimui.

Yra tiek daug plėtinių, pataisų ir temų, kad visada galite sukurti savo įsivaizduojamą svetainę. Žinoma, reikia nemažai laiko priprasti prie visos sistemos ir sužinoti daugiau apie tai, kaip ji veikia.

Priklausomai nuo norimo paleisti svetainės tipo, turite pridėti ir dirbti su tam tikromis papildomomis funkcijomis. Jei norite rimtos asmeninės ar verslo svetainės, pagrindinės „Joomla CMS“ vien jums to gali nepakakti, tačiau tikrai verta pasistengti išmokti naudotis plėtiniais.

Dabar pakalbėkime apie kai kurias kitas mūsų rekomenduojamas naudingas TVS ir „SaaS“ paslaugas.

Geriausios 3 CMS kaip „Joomla“ alternatyvos

„WordPress“

Apsilankykite svetainėje »

geriausia Joomla alternatyvaTai yra dar vienas didžiulis TVS, kuris šiais laikais yra labai populiarus ir kuris taip pat laikomas paprasčiausiu nemokamu pasirinkimu, kurį siūlo daugelis. Galite naudoti jų prieglobos paslaugas arba tiesiog pridėti „WordPress“ prie savo prieglobos ir sukurti savo svetainę.

2016 m. Savarankiškos prieglobos svetainės, kurias maitina „WordPress“, pagal tuometinius duomenis jau sudarė 20% visų žiniatinklio svetainių. Tai iš tiesų geras pasirinkimas, nes jūs galite daug labiau valdyti savo svetainę, ypač jei ją kurdami turite kokių nors verslo tikslų.

Pasirinkę „WordPress“ kaip prieglobos parinktį, galite sukurti paprastą svetainę, pavyzdžiui, asmeninį tinklaraštį, ir negalite rodyti skelbimų ar jokio komercinio turinio. Kita vertus, tai nemokama ir kartu su ja galite gauti padomenį.

„WordPress“ iš pradžių buvo paprastas tinklaraščių rašymas CMS, tačiau tada buvo pridėta tiek daug funkcijų, įskiepių ir atnaujinimų, kad ji tapo milžiniška sistema, kuria naudojasi daugelis verslo įmonių visame pasaulyje. Ji taip pat turi savo bendruomenę, kurioje yra daugybė žmonių, norinčių ištaisyti klaidas, patobulinti platformą ir kasdien pateikti atsiliepimus..

Kitas puikus „WordPress“ dalykas yra jo universalumas, dėl kurio jis tampa įvairių interneto svetainių, tokių kaip internetinės parduotuvės, forumai, portfeliai, restoranai, tinklaraščiai ir pan., Pagrindu. Tai visiškai patikima ir jei pasirinksite tinkamus papildinius, su kuriais galėsite dirbti, naudodamiesi šia TVS tikrai galėsite padaryti stebuklų.

Drupalis

Apsilankykite svetainėje »

„drupal“ geriausia joomla alternatyvaKaip ir ankstesnės dvi CMS platformos, „Drupal“ šaltinio kodą taip pat galima laisvai modifikuoti. Jis labai priklauso nuo savo brangios dizainerių ir specialistų bendruomenės, palaikančios jį įvairiais būdais..

Be to, yra daugybė ekspertų, kurie gali suteikti jums reikiamų žinių per „Drupal“ forumus. Be to, labai lengva rasti žmogų, kuris galėtų padėti, jei įstrigote..

„Drupal“ papildinius ir temas galima atsisiųsti tiesiai iš „Drupal“ bendruomenės, tai reiškia, kad jie yra visiškai patikimi ir jūs visada žinote, ko gaunate. Ši CMS suteikia jums aukščiausio lygio vartotojų ir meniu valdymą, tuo tarpu ji yra optimaliausia kuriant reaguojančias svetaines, tinkančias bet kokiam mobiliajam įrenginiui..

Jei norite sukurti svetainę, kuri yra gana bendruomeniška, pavyzdžiui, socialinis tinklas, tada „Drupal“ yra puikus pasirinkimas jums. Labai lengva nustatyti ir valdyti savo vartotojus kaip administratorius. Galite kontroliuoti savo vartotojų prieigą ir, jei norite, sukurti unikalius, pasirinktinius vaidmenis.

„Drupal“ paprastai rekomenduoja naudoti naujausią jų versiją, nes naudojant senesnę dažnai kyla suderinamumo problemų. Tai yra vienas iš pažangiausių, kai kalbama apie CMS, taigi jūs, aišku, geriau susitvarkysite su tam tikromis kodavimo ir interneto dizaino žiniomis.

Pradėti paprastesnes svetaines kaip pradedantiesiems nėra problema, galite prie to gana greitai priprasti, o bendruomenė labai padeda. Jei planuojate pradėti kurti sudėtingą ir reiklų tinklalapį kaip pradedantysis, turėtumėte būti pasirengę pasamdyti „Drupal“ profesionalą, kuris pasirūpins, kad jis veiktų visu pajėgumu.

Betonas5

Apsilankykite svetainėje »

konkreti5 geriausia joomla alternatyva„Concrete5“ gali būti ne toks populiarus kaip anksčiau minėtos alternatyvos, tačiau remiantis naujausiomis apžvalgomis ir atsiliepimais žmonės, kurie tai išbando, paprastai yra patenkinti ir net nesusimąsto apie kitą variantą. Taip yra daugiausia todėl, kad ši CMS nuolat tobulėja ir yra sukurta taip, kad būtų patogi vartotojui ir logiška visais aspektais.

Galite sukurti sudėtingas, gražias svetaines, turinčias mažai patirties arba neturinčią jokios patirties kuriant internetinius puslapius. Jei jums reikia vadovo, yra daugybė naudingų dokumentų, kuriuos sukuria bendruomenė. Derindami forumus, vadovus ir šiek tiek eksperimentuodami, galite greitai susipažinti su sąsaja.

„Concrete5“ nėra tiek daug priedų ir temų, kiek yra populiaresnėms platformoms, tačiau jis vis dar populiarėja ir pritraukia daugybę naujų dizainerių, norinčių išplėsti rinką. Priedai visada atnaujinami automatiškai ir juos galite įdiegti iškart iš prietaisų skydelio.

Kitas nuostabus dalykas jų atžvilgiu yra tai, kad iki šiol nėra priedų, kurie bet kokiu atveju prieštarautų vienas kitam, o tai tikrai nėra kitose CMS platformose. Tiesą sakant, jie dažnai yra patikimesni nei įskiepiai, kuriuos galite rasti, pavyzdžiui, „WordPress“, todėl paprasčiau naudoti kelis priedus tuo pačiu metu.

Apskritai galime pasakyti, kad „Concrete5“ yra kur kas geresnis pagal savo funkcijas, nei galima būtų tikėtis remiantis CMS reitingais, todėl tikrai verta išbandyti.

3 populiariausios „SaaS“, kurias reikia laikyti „Joomla“ alternatyvomis

Wix

Apsilankykite svetainėje »

„Wix“ geriausia joomla alternatyva„Wix“ yra gana populiarus prekės ženklas, kalbant apie „SaaS“ svetainių kūrėjus apskritai. Viskas prasidėjo maždaug 2006 m., Kai jie sugalvojo „Flash“ pagrindu sukurtą „drag and drop“ programinę įrangą, siūlančią paprastą sprendimą kurti svetaines. Jų platforma nuo to laiko labai patobulėjo, ir dabar jie turi daugybę rinkodaros įrankių ir kitų naujų funkcijų, su kuriomis gali dirbti, todėl tapo visiškai tinkama įmonėms..

Žinoma, verslininkas, neturintis kodavimo patirties, paprastai nori paprasčiausio ir veiksmingiausio sprendimo – būtent to jūs ir gaunate su „Wix“. Po „Flash“ eros jie vis tiek norėjo išlaikyti tai kuo paprasčiau. Vienas dalykas, kuris gali patraukti jūsų dėmesį, yra tai, kad jų sąsaja nėra išties patraukli, tačiau kai pradėsite dirbti su įrankiais ir elementais, suprasite, kad net nesvarbu.

Redaktoriuje viskas veikia sklandžiai, net jų nuvilkimo funkcija yra stebėtinai tiksli ir patikima. Sukurti išsamią svetainę gali būti ilgas projektas ir ne visada aišku, kaip toliau elgtis, tačiau „Wix“ visada gali jums paskolinti savo instrukcijų ir įrankių rinkinį, kuris gali padėti jums darbe. Jie taip pat turi nemažą kiekį šiuolaikiškų dizainų, kuriuos gali pasirinkti iš savo teminių rinkinių.

Kaip ir kiekvienoje „SaaS“, jūsų „Wix“ svetainė bus priglobta jų serveriuose, o tai visiškai nėra neigiamas dalykas. Jų specialistai garantuoja, kad jūsų tinklalapiai bus įkelti per 2 sekundes, net jei turinio yra daug. „Wix“ tikrai išsiskiria patogia interneto svetainių kūrėja.

Weebly

Apsilankykite svetainėje »

weebly geriausia joomla alternatyva„Weebly“ yra dar vienas populiariausių svetainių kūrėjų, todėl įmonėms daug lengviau kurti savo svetainę. Vilkdami ir nuleisdami įvairius svetainės elementus, pirmiausia pastebėsite, kad proceso metu visada aišku, kaip atrodys jūsų svetainė. Tai taip pat labai naudinga kalbant apie padėties nustatymą. Kiekvieną elementą galite modifikuoti naudodami papildomą CSS modulį.

Jų sąsaja veikia taip, kad neabejotinai užtikrintų greitesnį mokymosi procesą, pateikdama pasirodo informacinius burbulus, pateikdama naudingų patarimų. „Weebly“ suteikia jums daugybę naujausių funkcijų, reikalingų naujausioms asmeninėms ir verslo svetainėms. Visi jie lengvai integruoti į platformą.

Tačiau visada yra keletas kitų specifinių funkcijų, kurių gali prireikti jūsų svetainei, ir jų galite ieškoti „Weebly“ programų parduotuvėje. Jei tai nepadeda, platforma vis tiek leidžia pridėti kodo fragmentus kaip dar vieną būdą naujoms funkcijoms nustatyti. Tinkamai užkodavę galite pridėti daug ką, kas jums gali padėti.

Vienas iš pagrindinių „Weebly“ pranašumų yra tas, kad jūs visada galite tikėtis jų klientų palaikymo. Jie turi didelę žinių bazę ir jūs galite juos pasiekti naudodamiesi pokalbiais, el. Paštu ir telefonu. Jums net nereikia rasti vaikino, kuris išsprendžia problemą. Pakanka paprasčiausiai pranešti palaikymo komandai, kad jie galėtų pradėti trikčių šalinimą.

Kalbant apie funkcijas ir patikimą palaikymą, „Weebly“ tikrai viską išsiaiškino.

SvetainėBuilder.com

Apsilankykite svetainėje »

websitebuilder com geriausia joomla alternatyva„WebsiteBuilder.com“ yra su tvarkinga sąsaja, prie kurios gana lengva priprasti, ir vis tiek yra puiki galimybė labiau patyrusiems dizaineriams, norintiems kurti sudėtingas svetaines. Tai viena iš naujausių platformų nuo tada, kai jos pradėjo veikti 2014 m. Jų meniu ir visa „WebsiteBuilder“ išvaizda yra gražiai suprojektuoti, be to, jie turi aukščiausią temų kolekciją..

Galite pasirinkti kategoriją pagal savo poreikius, arba tiesiog pasirinkti tuščią šabloną ir pradėti nuo pagrindų. Tai nėra visiškai tuščia; visi jie turi naudingą sistemą, nustatančią pagrindinį jūsų svetainės išdėstymą. Daugelis vartotojų pasirenka šią parinktį norėdami sukurti savo stiliaus svetainę.

Yra daugybė elementų, tačiau be jų vilkimo ir kritimo, galite pritaikyti daugybę skirtingų elgesio būdų ir pritaikyti juos labai detaliai. Be to, kiekviena tema yra padalinta į skyrius, pradedant antraštėmis ir baigiant poraštėmis. Tokiu būdu galite surinkti savo svetainę pridėdami daug skirtingų detalių ir pritaikydami jas atskirai.

Kita vertus, jų šeimininkų siūlomas krovimo greitis yra puikus. „WebsiteBuilder“ suteikia beveik tokią pat patirtį kaip ir bet kuri programinė įranga, kuri tiesiog veikia jūsų kompiuteryje, kartais ji yra dar greitesnė. Platforma tinklaraštininkams taip pat siūlo daugybę galimybių, suteikdama jiems daug specifinių dizainų.

Pasirinkę „WebsiteBuilder“, tai, ką gausite, yra išsami platforma, kuriai visiškai nėra jokių apribojimų, o kūrybingumui gali prireikti sukurti puikią svetainę..

Išvada

Nei viena iš šių platformų nėra blogas pasirinkimas; jie visi turi savo privalumus ir trūkumus. Turite atskirai apsvarstyti šių svetainių kūrėjų bendras savybes, pritaikymo parinktis ir patikimumą, atsižvelgdami į savo tikslus.

Norėdami pasirinkti geriausią, visada rekomenduojama pirmiausia apsilankyti jų tinklalapyje, peržvelgti kelis jų puslapius ir surinkti tam tikrą informaciją apie platformą jų požiūriu. Tada, norėdami palyginti juos realistiškiau, turėtumėte perskaityti internetinių forumų apžvalgas ir komentarus, parašytus vartotojų, kurie iš tikrųjų sukūrė savo svetaines šiose CMS ar „SaaS“ platformose..

Tarp šių svetainių yra labai daug konkurencijos, todėl jos visada tobulinamos, teikiant naujus atnaujinimus ir pataisymus, kad pritrauktų vis daugiau vartotojų ir pridėtų naujausių populiarių funkcijų. Kadangi jie visi turi neatsilikti nuo tempo, tikrai negalima suklysti dėl mūsų populiariausių platformų sąrašo.

Surinkę pakankamai informacijos, tiesiog išsirinkite jums labiausiai patinkantį ir pradėkite dirbti naujoje svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map