5 klaidos, kurias žmonės daro kurdami savo svetainę

klaidos nustatant svetainę


Kai sukuriate savo įmonės, internetinės parduotuvės ar kaip savarankiškai dirbančio asmens svetainę, tai yra puiki proga įsitvirtinti internetinėje svetainėje ir reklamuoti savo prekės ženklą. Viskas jūsų svetainėje turėtų būti išdėstyta taip, kad perteiktų pagrindines jūsų prekės ženklo idėjas ir problemas, kurias galite išspręsti pateikdami savo produktus ir paslaugas.

Tačiau yra dar vienas dalykas. Visada turėtumėte nepamiršti, kad jūsų svetainė yra vieta, kur žmonės atvyksta atradę jūsų verslą per „Google“, socialinę žiniasklaidą, skelbimus ir kitas svetaines. Iš esmės tai yra jūsų parduotuvė, pagrindinis jūsų verslo taškas. Todėl pirmasis įspūdis, kurį jūsų svetainė palieka lankytojams, bus vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių, ar jie pasilieka, ar ne.

Prieš pradėdami reklamuoti, patobulinkite savo svetainės dizainą, išdėstymą, įkėlimo greitį ir SEO. Vis dar lengviau į tai investuoti daugiau laiko ir pastangų, nei susigrąžinti srautą, kurį praradote dėl klaidingos svetainės. Nelengva užmegzti ryškius ryšius internete, ypač jei turite mažai rinkodaros strategijų ir interneto dizaino patirties arba jos visai neturite.

Galime parodyti jums dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias daro įmonės kurdami savo svetainę, kad galėtumėte lengviau sužinoti, ar jūsų svetainei viskas gerai, ar ne. Kai tik pateiksite šiuos 5 dalykus, turėsite galingą svetainę, kuria tikrai gali pasikliauti jūsų verslas.

1. Rinkodaros strategijos ir verslo plano trūkumas

Atidarę parduotuvę, tai nebūtinai reiškia, kad žmonės pirmą dieną jos laukia ilgomis eilėmis. Daugelis žmonių sukuria savo svetainę ir tikisi to paties – daugybės lankytojų, kurie kažkodėl patenka į jų svetainę. Deja, patrauklus domeno vardas dar nereiškia, kad jis pritraukia daug srauto.

Internete yra milijonai populiarių svetainių, taigi, jei neįdėsite tam pastangų, žmonės niekada neras jūsų svetainės. Jei jūsų svetainė yra vienintelis jūsų pajamų šaltinis, tuomet tai gali būti sunku nuryti, tačiau darbas su rinkodaros strategija visada atsiperka. Turite sukelti žmonių susidomėjimą ir priversti juos tikslingai rasti jūsų svetainę. Tai padaryti yra daugybė būdų.

Turėti griežtą verslo planą ir įgyvendinti rinkodaros strategijas yra būtina, jei norite vykdyti sėkmingą verslą. Svarbu, kad visa tai būtų suplanuota prieš pradedant investuoti į tai laiką ir pinigus. Skubame tam, kad svetainė būtų kuo greičiau sukurta ir paleista, paprastai niekur neveda.

Sugalvokite verslo planą

Išsamus verslo planas nėra toks sudėtingas, kaip jūs galite pamanyti. Tai tikrai nėra esė, apimanti kiekvieną mažą žingsnį, kurį turite atlikti savo versle. Tačiau tai yra puikus vadovas, kuris iš tikrųjų gali padėti jums priimti teisingą sprendimą, kai to reikalauja aplinkybės.

Verslo plane siekiama kuo geriau atsakyti į šiuos klausimus:

 • Kokia yra jūsų tikslinė auditorija ir kokiomis tendencijomis norite sekti?
 • Kokius produktus ir paslaugas norite parduoti?
 • Kokios yra pagrindinės jūsų tikslinės auditorijos problemos, kurias norite išspręsti gaminiais?
 • Ar yra kitų panašių verslų? Jei taip, kokie jų trūkumai??
 • Į ką norite atkreipti dėmesį kurdamas savo buvimą internete?

Neprilygstama rinkodaros strategija

Galingą rinkodaros strategiją sudaro keli žingsniai, kuriuos turite atlikti, ir keli naudingi įrankiai, kuriuos turite naudoti savo darbe. Pagrindinis tikslas yra pritraukti daugiau potencialių klientų į jūsų svetainę. Parodykime šiuos patikrintus metodus, kurie gali padėti pasiekti tikslą:

 • Naudokite populiarų el. Prekybos analizės įrankį. Vienas iš geriausių įrankių, kurį galite naudoti, yra „Google Analytics“
 • Atlikite nedidelį tyrimą, kad suprastumėte pagrindinius PPC (mokėti už paspaudimą) ir SEO skirtumus
 • Kuo daugiau socialinės žiniasklaidos profilių turite savo verslui, tuo geriau. Tai yra platformos, kuriose galite pasiekti daugiausiai žmonių
 • Apsvarstykite galimybę prisijungti prie dukterinės įmonės rinkodaros programos ir pradėkite pardavimą per tinkamiausią trečiųjų šalių kompaniją

Nors dirbti su jūsų rinkodaros strategija ir verslo planu gali prireikti daug tyrimų ir sunkaus darbo, jie galų gale nuves jus į galingą svetainę. Mes raginame ieškoti internetinių forumų, vadovų ir vaizdo įrašų apie rinkodaros strategijas, nes žmonėms patinka dalintis savo idėjomis šia tema.

Išbandę keletą populiariausių strategijų, pamatysite, kaip jos veikia, ir tai padės jums pasirinkti geriausią jūsų verslui. Be to, jei nesate patyręs PPC ir SEO, nedvejodami susiraskite profesionalą, pasiruošusį jums padėti, nes tam reikia išsamesnių žinių.

2. Tai sunkiau, nei jūs manėte

Kai nepatyrę verslininkai mato populiarias svetaines, kurios generuoja milžiniškas pajamas, tai pirmas dalykas, kuris jiems kyla į galvą: Lengvi pinigai! Tada jie galvoja apie greitą savo interneto svetainės sukūrimą ir apie tai, kaip ji užpildys savo kišenes. Deja, ne taip jis veikia.

Svetainėje nėra viskas, kas susijusi su klientų užsakymų gavimu ir produktų pristatymu jiems. Yra daug mažų dalykų, kuriuos reikia patobulinti. Turėsite praleisti daug laiko eksperimentuodami, kol rasite metodų, kurie iš tikrųjų pritraukia potencialius klientus į jūsų svetainę ir priverčia juos nusipirkti jūsų produktą. Žinoma, procese taip pat bus nepatenkintų klientų, kol neištaisysite savo svetainės trūkumų.

Kaip ir vietiniame versle, verslo svetainėje taip pat reikalaujama, kad jūs kiekvieną dieną laikytumėtės tvarkingi. Verslas yra kaip mašina, jai reikia, kad visos dalys būtų vietoje ir tinkamai prižiūrimos, kitaip tai sukels tik problemas. Svetainė gali atrodyti tokia, kuri lieka tokia, kokia yra ją sukūrus, tačiau turėsite reguliariai ją keisti ir tobulinti, kad užtikrintumėte jos sėkmę..

Galite surinkti visų dalykų, kuriuos reikia dirbti kiekvieną dieną, sąrašą ir tada eiti po vieną, kol baigsite. Tai padės išlaikyti nuoseklią ir tvarkingą interneto svetainių priežiūrą.

3. Nemokami prieglobos paslaugų teikėjai ir blogos el. Prekybos platformos

Internete daugėja nemokamų prieglobos paslaugų teikėjų arba nemokamų prieglobos paslaugų teikėjų, teikiančių nemokamas paslaugas. Jei yra tiek daug nemokamų žiniatinklio prieglobos paketų, kodėl net turėtumėte mokėti už serverį? Šios nemokamos paslaugos taip pat yra spartesnės nei bet kada ir jas galite nustatyti per kelias minutes.

Nemokami prieglobos paslaugų teikėjai gali atrodyti kaip gera idėja, tačiau iš tikrųjų yra daug problemų, su kuriomis galite susidurti jas pasirinkdami. Pvz., Šios nemokamos parinktys neleis turėti visiškai savo domeno vardo. Todėl žmonės, apsilankę jūsų svetainėje, nežiūrės į jūsų verslą rimtai ir ieškos kitos svetainės.

Nors aukščiausios kokybės interneto prieglobos paslaugų teikėjai suteikia jums daugybę papildomų funkcijų, nemokamos prieglobos paslaugos paprastai įvairiais būdais riboja jūsų svetainę. Negalėsite pridėti socialinės žiniasklaidos profilių prie savo svetainės, kuri jau pašalina jus iš daugybės potencialių lankytojų. Blogiausia, kad jums nepriklauso jokia jūsų svetainės dalis.

Jūsų įkeliamas turinys taip pat priklauso įmonei, kuriai priklauso serveris. Taigi, atsižvelgiant į visus šiuos trūkumus, ar tikrai reikia išleisti maždaug 10 USD per mėnesį „premium“ prieglobos paketui be jokių apribojimų, tik priedams? Tikrai ne todėl, kad yra didžiuliai skirtumai.

Ką apie el. Prekybos programinę įrangą?

Kalbėdami apie el. Prekybos platformas, turėtumėte sutelkti dėmesį tik į vieno iš populiariausių variantų pasirinkimą. El. Komercijoje yra daugybė didelių vardų, taip pat galite perskaityti nesuskaičiuojamą daugybę atsiliepimų apie juos apžvalginių svetainių, tinklaraščių ir vartotojų.

Jei tūkstančiai žmonių naudoja tam tikrą el. Prekybos programinę įrangą, galite būti tikri, kad ji nuolat atnaujinama ir efektyvi. Yra du skirtingi el. Prekybos platformų tipai:

 • Yra priglobtos el. Prekybos platformos, tokios kaip „Big Commerce“, „3dcart“ ir „Shopify“
 • Kiti, pritaikyti sprendimai, tokie kaip įskiepiai ir kita programinė įranga, kurią turite įdiegti ir pritaikyti savo svetainėje. Du populiariausi yra „WooCommerce“ ir „Magento“

4. Jūsų svetainės pavertimas tinklaraščiu

„WordPress“ dažniausiai yra žinomas kaip geriausias tinklaraštininkų CMS, tačiau jis nerekomenduojamas visiems, norintiems įkurti verslo svetainę. Paprastai „WordPress“ yra vienintelė galimybė, kurią verslo savininkai gali pagalvoti prieš kurdami savo svetainę. Tai blogai yra ta, kad platformai gali prireikti daug papildomų pastangų, jei norite sukurti kitokio tipo svetainę.

Nesupraskite manęs neteisingai, „WordPress“ iš tikrųjų yra viena geriausių ir universaliausių CMS. Kai kurias svetaines reikia tik suskirstyti į kategorijas ir struktūruoti tam tikru būdu, o ši platforma ne visada gali suteikti reikiamus išteklius. Tačiau kiekvienoje verslo svetainėje reikia turėti tinklaraščio skyrių, kuriame pateikiamas šviežias turinys. Tai puikiai tinka svetainės SEO ir gali generuoti daug natūralaus srauto.

Bet visos svetainės sukūrimas tinklaraštininkams sukurtoje platformoje yra tikrai abejotina idėja. Be to, tinklaraštis gali būti galingas šaltinis, tačiau turėtumėte ne tik sutelkti dėmesį į turinio pateikimą jame. Tai tikrai gali pritraukti daug lankytojų, tačiau, norėdami padidinti konversiją, turite dirbti ir su kitomis savo svetainės dalimis.

5. Puikus dizainas su prasta rinkodaros žinia

Jei jūsų svetainės dizainas yra šviežias ir švarus su puikiu spalvų, šriftų pasirinkimu ir tinkamu išdėstymu, jūs jau esate įpusėjęs į sėkmę. Jūsų lankytojai tikrai bus patenkinti išvaizda, tačiau turite pridėti ką nors, kas juos sudomins ir sužadins. Patrauklus dizainas kurį laiką gali juos išlaikyti, tačiau jei nepasinaudosite proga, jie ilgainiui išeis ir niekada negrįš..

Jūsų nukreipimo puslapis yra puiki vieta pasveikinti lankytojus pranešimu, kuriame apibendrinamas pagrindinis jūsų verslo tikslas ir suteikiama idėja apie problemas, kurias norite išspręsti su savo produktais. Tai taip pat gali būti patrauklus tekstas, didinantis pasitikėjimą savo potencialiais klientais ir verčiantis juos slinkti jūsų pagrindiniame puslapyje.

Kitas būdas, kurį turėtumėte išbandyti, yra pridėti raginimo veikti nuorodas ir mygtukus prie tam tikrų turinio dalių, kad lankytojai visada patikrintų ką nors naujo. Tokiu būdu galite nustatyti visą maršrutą, kuris veda lankytojus per daugybę jūsų svetainės puslapių.

Raskite pusiausvyrą tarp dizaino ir pranešimų, kuriuos norite perduoti. Juk žmonės lankėsi jūsų svetainėje, nes jūsų rinkodaros pranešimas juos sudomino. Sveikindamas juos su dizainu, kuris yra įdomesnis nei jūsų pranešimas, veda tik į atmetimą.

Žinoma, kurdami ir prižiūrėdami savo svetainę, galite padaryti daug daugiau klaidų. Tai buvo tik 5 populiariausi, kuriuos norėjome jums parodyti. Prieš pradėdami naudoti svetainę, būtinai dirbkite su jomis, nes kiekviena iš jų gali sumažinti jūsų srautą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map