17 geriausių atvirojo kodo programinės įrangos, apie kurią turėtumėte žinoti

geriausia atvirojo kodo elektroninės prekybos programinė įranga


Vystantis technologijoms, prasminga, kad mes taip pat matome, kaip greitai auga elektroninė prekyba. Naujos platformos nuolat keičiasi, kad atitiktų mažmeninės prekybos įmonių poreikius, ir tikimasi, kad šiemet pardavimai viršys 5 trilijonus dolerių. Numatomas elektroninės prekybos platformų augimas iki 2019 m. Yra 44%.

Nesvarbu, ar jie maži, ar dideli; visos elektroninės prekybos parduotuvės kreipiasi į atvirojo kodo platformas. Pagrindinės to priežastys yra taupyti pinigus ir labiau kontroliuoti. Jei turite įgūdžių, susijusių su CSS, HTML ir „Ruby on Rails“, tai jums. Bet net ir neturėdami to, jūs galite sumokėti kam nors už tai, kad manipuliuotumėte ir valdytumėte savo el. Prekybos svetainės aspektus, todėl naudodamiesi atvirojo kodo el. Prekybos platformomis visi laimi.

Taip pat skaitykite: Kodėl dauguma elektroninės prekybos įmonių žlunga?

Yra daug privalumų, susijusių su el. Prekybos platformų naudojimu, ir paminėsime keletą. Jie automatizuoja gabenimą ir mokesčius, tvarko produktus, gerina bendrą vartotojo patirtį ir kt.

Šį sąrašą sudarėme norėdami parodyti jums kai kurias atvirojo kodo elektroninės prekybos platformas, kurios padės rasti geriausią jūsų poreikius tenkinančią platformą.

Ar atvirojo kodo programinė įranga yra tikrai nemokama?

Naudodami atvirojo kodo el. Prekybos sprendimus, gausite daugybę funkcijų ir sudėtingumo. Turite nuspręsti, kuri platforma geriausiai tinka jūsų poreikiams, atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir programavimo žinias.

Neturėdamas didelių techninių galimybių, būsi prarastas, jei iškils kodo problema, o tu nenorėjai mokėti už priemokos palaikymą. Turėdami tai omenyje, tikimės, kad išbandysite kai kurias iš šių platformų ir protingai išsirinksite jums tinkamiausią..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią sprendimą savo el. Prekybos svetainėje.

„Drupal“ komercija

Apsilankykite svetainėje »

drupal komercija„Drupal Commerce“ kuria „Commerce Guys“, dažniausiai ja naudojasi didžiosios įmonės. Tai labai paprasta naudoti, ji yra lengvai pritaikoma ir ją gali naudoti žmonės, neturintys techninės patirties. „Drupal“ yra šiuo metu lanksčiausia elektroninės prekybos sistema.

Vienas iš šios platformos pliusų yra tas, kad ji yra sukurta CMS (turinio valdymo sistema). Tai puikus sprendimas, nes padidėja pardavimai internetu ir neprisijungus. „Drupal Commerce“ yra plečiama ir integruota su trečiųjų šalių sistemomis, kad būtų pakeistos svetainės savybės. Tai yra atvirojo kodo programa, nors siūloma programos parama jums kainuos. Pavadinsime keletą iš daugelio „Drupal“ funkcijų, tokių kaip lanksti kasa, pirkinių krepšeliui skirta API, išplėstinė architektūra, daugiakanalė mažmeninė prekyba.

„Ubercart“

Apsilankykite svetainėje »

„ubercart“Šis pirkinių krepšelio papildinys yra sukurtas „Drupal“ svetainėms, nes jis integruotas su parduotuvėmis tik naudojant „Drupal“ turinio valdymo sistemą. „Ubercart“ yra gana paprastas elementas, todėl jame nėra integruotų prieglobos ar el. Pašto galimybių.

Panašu, kad laikas pamažu bėga per šią platformą ir kad ji patenka į populiariausių el. Prekybos platformų sąrašą. Vienas iš retų šios platformos gerų dalykų yra tas, kad ją gana lengva išmokti, tačiau be to, nėra daugybės funkcijų, kurias siūlo „Ubecart“. Dėl šios ir kai kurių kitų priežasčių jis rekomenduojamas tik labai mažoms parduotuvėms, turinčioms nedaug gaminių.

„CubeCart“

Apsilankykite svetainėje »

kubasŠviesus ir daug žadanti ateitis yra priešais šį populiarų britų atvirojo kodo komercijos sprendimą. Ši platforma siūlo klientų aptarnavimą, socialinės žiniasklaidos papildinius, neribotus produktų administratorius ir yra labai patogi vartotojui.

Ši platforma užima aukštą vietą geriausių el. Prekybos sprendimų sąraše, tačiau joje nėra palaikymo telefonu ir ji nėra labai tinkama didelėms įmonėms. Taip pat naudojama 100% šablono valdoma reaguojanti oda, todėl ji puikiai atrodo visuose įrenginiuose. Jis integruojamas su „MailChimp“, tačiau jis neturi galimybės daugelio trečiųjų šalių integracijų.

„Zen Cart“

Apsilankykite svetainėje »

zencart„Zen Cart“ platforma pradėjo veikti 2003 m., Kai atsiskyrė su „osCommerce“. Ši elektroninės prekybos platforma turi stiprią bendruomenę, turinčią daugiau nei 150 000 vartotojų, be to, joje yra išsami dokumentacija ir daugybė papildinių.

Jis remiasi PHP programavimo kalba, taip pat naudoja „MySQL“ duomenų bazes ir HTML. Tai yra atvirojo kodo programa, palaikanti daugybę kalbų ir valiutų.

„WooCommerce“

Apsilankykite svetainėje »

Woocommerce WordPressBe abejo, tai yra prieinamas atvirojo kodo elektroninės prekybos sprendimas numeris vienas. Atsisiuntimų skaičius viršija 20 000 000 ir didėja, o ši platforma tvarko beveik 40% internetinės rinkos.

Jis sukurtas naudoti su „WordPress“, o 2015 m. Jį įsigijo „WordPress“ operatorius, pavadinimu „Automattic“. Jis pasižymi dideliu lankstumu ir gali būti naudojamas bet kokio dydžio parduotuvėje, tačiau dažniausiai jį naudoja didžiosios įmonės. Atsisiųskite ir įdiekite nemokamai, tačiau turėsite mokėti už sudėtingesnes funkcijas ir techninę pagalbą. Kai kurios iš jūsų gaunamų funkcijų apima ne mažiau kaip 100 GB vietos svetainėje, 100 el. Pašto abonementų, specialią palaikymo liniją ir skirtą IP ir kt..

„VirtueMart“

Apsilankykite svetainėje »

virtuemartŠi atvirojo kodo platforma yra skirta naudoti kartu su „Joomla“ arba „Mambo“ turinio valdymo sistema. Jį maitina PHP kodas ir saugoti reikia „MySQL“ duomenų bazių.

Ši platforma pradėta kurti 2004 m. Vokietijoje, joje yra stipri ir labai įkvepianti bendruomenė, kurią sudaro daugiau nei 400 000 vartotojų. Šioje platformoje dirba nedidelė keleto kūrėjų komanda. Jis turi platų funkcijų spektrą, tačiau jis nelabai tinka žmonėms, kurie nėra susipažinę su Joomla CMS. Dažniausiai ja naudojasi mažos ir vidutinės įmonės, o dauguma vartotojų yra iš JAV ir Rusijos. Tai palaiko „iPhone“, tačiau būkite atsargūs išleisdami per daug pinigų įvairiems papildiniams ir papildiniams. Naujos kartos ši platforma „VirtueMart 3“ neveikia ir joje yra keletas malonių funkcijų, įskaitant tobulintus pasirinktinius laukus, API pakeitimus ir plėtinius bei „jQuery“ patvirtinimą. Apskritai mes jums rekomenduotume šią platformą.

WP el. Komercija

Apsilankykite svetainėje »

wp elektroninė prekybaTai labai paprasta ir lengvai naudojama platforma, be to, tai yra „WordPress“ papildinys, kuris buvo atsisiųstas daugiau nei milijoną kartų ir veikia per 36 000 parduotuvių. Didžioji dalis mažų įmonių yra sukurtos pagal šį ar panašų „WordPress“ papildinį.

Kaip mes sakėme, ši platforma yra paprasta ir patikima, ir jūs galite ją naudoti turėdami keletą pagrindinių žinių apie CSS ir HTML. Dėl sudėtingesnių dalykų galite kreiptis patarimo iš internetinės bendruomenės arba pasamdyti žmogų, turintį daugiau patirties. Kai kurios gerosios funkcijos, įtrauktos į šią platformą, yra puikus klientų aptarnavimas, pramonėje pirmaujantys mokėjimų šliuzai, pardavimų stebėjimas ir ataskaitos. Šio sprendimo neigiama pusė yra ta, kad jame yra daug klaidų, ir nors nemokamos papildomos funkcijos ir palaikymas jums kainuos.

„Magento“ bendruomenės leidimas

Apsilankykite svetainėje »

magento„Magento Community Edition“ yra atvirojo kodo platforma, parašyta PHP programavimo kalba, ją sukūrė privati ​​kompanija iš JAV. Ji prasidėjo 2007 m., O paskutinė stabili versija buvo išleista 2016 m. Pabaigoje. Šia platforma naudojasi kelios didžiausios bendrovės rinkoje, tokios kaip „Nestle“ ir „Coca-Cola“..

„Magento“ dirba su „MySQL / MariaDB“ duomenų bazių sistema ir apima kai kuriuos „Zend Framework“ elementus. Su naujausia versija išleido keletą puikių funkcijų, tokių kaip sklandus naršymas, CSS paruošimas naudojant mažesnį ir CSS URL, nauja failo struktūra su pritaikymu ir kita. Jie turėjo tam tikrų saugumo problemų, tačiau sugebėjo jas įveikti. Mes rekomenduojame išbandyti šią platformą.

„TomatoCart“

Apsilankykite svetainėje »

pomidorų vežimėlisPanašiai kaip „Zen Cart“, ši platforma taip pat buvo sukurta iš „osCommerce“. Savo populiarumą jis lemia keletu nuostabių funkcijų, įskaitant tinkinimą ir įmontuotą CMS. Turėtume paminėti, kad ši platforma yra gana lengva, todėl ją galima gana greitai įkelti.

Jis neturi daug problemų, susijusių su SEO, ir dėl jo universalumo, jis taip pat tinka turinio rinkodarai ir netgi veikia keliais mokėjimo šliuzais. Tačiau yra ir šio sprendimo trūkumų, kuriuos norime pabrėžti. Pavyzdžiui, plėtinių yra nedaug, pristatymo galimybių yra nedaug, o dizainas gali būti šiek tiek nemalonus. Bet vis tiek mes rekomenduotume tai išbandyti; gal tave užaugs.

X krepšelis

Apsilankykite svetainėje »

xcartYra vienas dalykas, kuris išskiria šį el. Prekybos sprendimą ir padaro jį unikaliu, ir tai yra gyvenimo licencija. Šią platformą sukūrė Rusijos įmonė, kuri taip pat dirbo „Ecwid“. Tai buvo pirmoji pasaulyje programinė įranga, sukurta naudojant PHP.

Jis siūlo daug funkcijų, tačiau jie jums grąžins už maždaug 495 USD ar daugiau. Jis parašytas PHP kodu ir yra lengvai pritaikomas. Tai bus puiku tiems, kurie išmano HTML ir sugeba rankiniu būdu pakeisti kodą, kad išnaudotų visas šios platformos galimybes. Tai taip pat siūlo priglobtas ir savarankiško įdiegimo parinktis. Jis siūlo integraciją su tokiais vežėjais kaip „Australia Post“, „Canada Post“, „FedEx“, UPS ir USPS. Jie taip pat apima funkciją, užkertančią kelią sukčiavimui. Jei jūsų parduotuvėje sekasi gerai, o jūs norite tvirtos platformos, turinčios visą gyvenimą galiojančią licenciją, sakome, kad eikite į ją!

„PrestaShop“

Apsilankykite svetainėje »

prestashopTai labai tvirta elektroninės prekybos platforma, prieinama daugiau nei 200 šalių 65 kalbomis, o tai nėra mažas dalykas. Tai buvo pradėtas kaip studentų projektas 2005 m. Paryžiaus IT mokykloje ir iš pradžių buvo prieinamas tik prancūzų ir anglų kalbomis.

Jame taip pat yra daugiau nei milijonas vartotojų, daugiau nei 250 000 parduotuvių veikia „PrestaShop“. Tai stipri, palaikanti bendruomenė, į kurią galite kreiptis patarimo ir diskusijos. Ši platforma turi keletą nuostabių funkcijų, tokių kaip reaktyvusis interneto dizainas, daugybė šablonų, ir ji suteikia jums visišką kūrybinį valdymą. Jų partneriai yra tokios didelės įmonės kaip „PayPal“ ir „Google“. Mes rekomenduotume šį sprendimą, taip pat galite patikrinti jų svetainę, kur rasite dokumentus, ir jų tinklaraštį, kuriame rasite naujienų ir atnaujinimų.

Šprė komercija

Apsilankykite svetainėje »

Šprė komercijaŠis atvirojo kodo elektroninės prekybos sprendimas buvo sukurtas 2007 m. Ir yra pagrįstas „Ruby on Rails“. Jis atsisiųstas daugiau nei 420 000 kartų, juo naudojasi daugiau nei 45 000 parduotuvių. Ji turi didelę bendruomenę ir „First Data“ ją įsigijo 2015 m.

Ši platforma puikiai tinka žmonėms, kurie yra kūrėjai, tačiau žmonėms, kurie nėra technologijos, tai gali būti sunku suprasti. Šis sprendimas turi daug investuotojų, kurie investuoja dideles pinigų sumas, pavyzdžiui, „Thrive Capital“, „Vegas Tech Fund“, „Red Swan“ ir taip pat „AOL“ įmonės, todėl galime tikėtis, kad ši platforma ateityje vystysis vis daugiau ir daugiau. Ši platforma yra labai populiari tarp vartotojų, ji buvo išversta į 30 kalbų, ji labiau tinka didesnėms įmonėms. Jų tinklalapyje taip pat yra gana geros ir išsamios dokumentacijos, kurią rekomenduojame patikrinti.

„JigoShop“

Apsilankykite svetainėje »

jigoshopTai dar viena populiari „WordPress“ el. Prekybos platforma, leidžianti „WordPress“ vartotojams ja nesunkiai naudotis. Jis siūlo platų funkcijų spektrą ir buvo atsisiųstas daugiau nei pusę milijono kartų.

„JigoShop“ svetainėje yra pranešimas apie naują versiją, kuri vartotojams padės daug patobulinti. Pavyzdžiui, naujoji versija bus du kartus spartesnė, su pertvarkytais plėtiniais, kai kuriais sąsajos pakeitimais ir jokių stabilumo problemų. Mes rekomenduojame apsilankyti jų svetainėje, kad gautumėte daugiau informacijos apie naują versiją.

paprastas kartas js

Apsilankykite svetainėje »

paprastas vežimėlis jsPirmiausia turime atskirti tai nuo platformos, vadinamos „ModMore“ „SimpleCart“, nes jie nėra tas pats dalykas. „SimpleCarts js“ yra sukurtas naudojant „JavaScript“, ir jis reiškia greitą, paprastą, lengvą elektroninės prekybos platformą.

Ši platforma gali būti naudojama su bet kuria kalba, tačiau joje nėra daug užpakalinių funkcijų. Geras dalykas šioje platformoje yra tai, kad ji yra gana tiesi į priekį, ir jūs galite naudoti ją su pagrindinėmis HTML žiniomis.

Jų tinklalapyje galite rasti viską, ko jums reikia, įskaitant dokumentus, vadovus ir kitas funkcijas. Didžiausias šios platformos trūkumas yra tai, kad ji nebuvo atnaujinta nuo 2010 m.

Dzeuso kartas

Apsilankykite svetainėje »

zeuscartMes rekomenduotume šią platformą žmonėms, pradedantiems programavimo pasaulyje. Tai turi puikią bendruomenę. Dažniausiai jis yra skirtas mažoms ir vidutinėms parduotuvėms, ir siūlo daugybę galimybių, pavyzdžiui, atributų pagrįstus produktų katalogus, kategorijų valdymą, SEO draugiškus URL, el. Pašto šablonus ir daugelį kitų..

Ši platforma pateikia tvirtą elektroninės komercijos sprendimą su dideliu palaikymu ir sutelkia dėmesį į UX. Ši platforma sukurta naudojant „Bootstrap“, ir ji turi daug funkcijų, kurias gali pasiūlyti vartotojams. Jie taip pat teikia elektroninės komercijos konsultavimo paslaugas ir pirkinių krepšelio pritaikymą. „Zeuscart“ dirba pagal GPI licenciją ir mes rekomenduojame patikrinti daugiau dokumentų jų svetainėje. Mes tikimės, kad ši platforma ateityje kils, taip pat blogai, kad jie apleido svetainę ir savo socialinės žiniasklaidos produkciją.

„RokQuickCart“

Apsilankykite svetainėje »

rokquickcart„RokQuickCart“ yra labai paprastas sprendimas „Joomla“, kuris padės jūsų apsipirkimo patirtį padaryti malonesnę. Jis veikia su „Google Checkout“, „PayPal“ ir „Amazon“ ir pateikia produktus kaip bloko elementus tinklelio struktūroje. Į savo krepšelį galite įtraukti daiktų, o visa kita, pavyzdžiui, pasirūpins pristatymo ir pardavimo mokesčiai.

Ši programinė įranga yra lengva, todėl ji nelėtės. Jūs turite aukštą šio sprendimo valdymo ir pritaikymo lygį. Jis taip pat veikia su 23 valiutomis. Jame yra graži bendruomenė, o jų svetainėje galite sužinoti dokumentus ir kitą informaciją.

Kai kurie šios platformos naudojimo trūkumai apima kai kurias suderinamumo su „Google Chrome“ problemas ir tai, kad ji nesuteikia galimybės apskaičiuoti ar apdoroti gabenimo pagal svorį..

„OpenCart“

Apsilankykite svetainėje »

„opencart“Tai palyginti nedidelė platforma, tačiau ja naudojasi beveik 600 000 svetainių, o tai yra stulbinantis pasiekimas. Jūsų parduotuvės išvaizda „OpenCart“ tikrai svarbi ir tai yra puikus dalykas iš kliento perspektyvos.

Pagaminta Kinijoje, tačiau dauguma vartotojų iš JAV turi gyvybingą ir svetingą bendruomenę. Vartotojams šis sprendimas patinka, nes juo naudotis yra labai paprasta, nereikia paisyti kodo. Jis taip pat siūlo daugiau nei 20 mokėjimo šliuzų ir veikia keliomis kalbomis ir valiutomis. Apskritai mes rekomenduotume tai visiems vartotojams ir prognozuojame šį el. Prekybos sprendimą šviesią ateitį, jei jie neatsiliks nuo šio greičio.

Teminis vaizdas: Sukūrė Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map