Kiireim WordPressi majutamine – 5 parimat veebimajutusteenuse pakkujat

kiireim WordPress-hostimine


Oma veebisaidi jaoks on hea kasutada WordPressi, see on kiire, usaldusväärne ja avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS), mida kasutab enam kui 30% veebisaitidest. Alustamiseks pole vaja muud, kui ainult domeeninime ja veebi.

Kuid hea veebi olemasolu võib olla keerulisem leida, kuna Internetis on kümme tuhat hostiettevõtet ja paljud neist kasutavad teie püüdmiseks agressiivset turundust. Pole kindel, kas leiate kõige usaldusväärsema veebimajutuse, klõpsates Google’i või Facebooki reklaamidel.

Üks hostimise olulisemaid atribuute on serveri kiirus. Mida kiiremini server leiate, seda kiiremini teie veebisait laaditakse. Laadimisaeg sisu kvaliteedi kõrval on otsimootori optimeerimisel kõige kriitilisem tegur. Saidi kiirus on Google’i jaoks samuti oluline; see peab teie veebisaiti paremaks, kui see laaditakse kiiremini. Ja paremad paigutused Google’i otsingutulemite lehtedel tähendavad otsingumootorist rohkem tasuta külastajaid.

Samuti vajavad külastajad sisu kiiresti ja teie veebisaidil on nende leidmiseks vaid mõni sekund. Kui teie sait on aeglasem, lahkuvad teie külastajad ja te kaotate nad. Nii, mõne sõnaga: veebisaidi kiirus on enam kui oluline. See on ülioluline.

Selles artiklis käsitleme kõiki ohte, mis võivad teie veebisaiti aeglustada, ja vaatame üle mõned usaldusväärsed WordPressi veebimajutusteenuste pakkujad, kelle vahel valida.

5 parimat & Kiire WordPress Host vaadatud üle

Oleme analüüsinud ja testinud parimaid WordPressi hostingu pakkujaid ning siin on 5 parimat hostimisettevõtet, mis annavad teie WordPressi saidile parima kiiruse ja jõudluse:

Hosting ettevõte
Hind alates
Kiirus

1hostgatori kiireim WordPressi hostimine2,75 dollarit kuus481 ms
2bluehost kiireim WordPressi hostimine3,95 dollarit kuus449 ms
3inmotioni kiireim WordPressi hostimine3,99 dollarit kuus476 ms
4sigeround kiireim WordPressi hostimine3,95 dollarit kuus534 ms
5a2hosting kiireim WordPressi hostimine3,92 dollarit kuus603 ms

Võite kasutada parimaid WordPressi malle ja paluda kõige andekamatel programmeerijatel oma sait valmis teha, kuid ilma hea hostita see kiireks ei lähe. Usaldusväärse WordPressi veebi omamine on eluliselt tähtis ja parimate leidmine turult võib olla segane.

Nagu me juba mainisime, teevad halvimad ettevõtted enamasti uute klientide leidmiseks kõige agressiivsemat reklaami. Et mitte petta, peaksite enne paketi ostmist tegema ka lühikese uurimistöö ja lugema arvustusi. Koostasime parimate WordPressi veebimajutusettevõtete nimekirja, tuues välja need teenused, mis on hästitoimiva veebisaidi jaoks hädavajalikud.

1. HostGator

hostgator-kiireim-WordPress-hostimine

HostGator

HostGator asutati 2002. aastal ja sellel on praegu enam kui 400 000 kasutajat ning tal on üle 9 000 000 domeeninime.

Miks soovitame HostGatorit??

 • rohkem kui 16 aastat hostimisäris
 • kõik hostipaketid on piiramatu ribalaiusega
 • saate lisada piiramatuid alamdomeene, FTP-kontosid ja e-posti kontosid
 • 45-päevane raha tagasi garantii
 • 7/24 tugi

HostGator pakub 3 tüüpi odavaid WordPressi hostimispakette:

 1. Hatchling Plan on ettevõtte väikseim pakett ja sobib ideaalselt ühe veebisaidi jaoks. See on saadaval alates 2,75 dollarist kuus.
 2. Baby Plan on säästmispakett, kuhu saate lisada piiramatu arvu veebisaite 3,95 dollari eest kuus alghinnaga.
 3. Äriplaan annab teile rohkem kui Hatchling ja Baby plaanid. See võib teenindada piiramatul arvul veebisaite ja pakub tasuta privaatset SSL-i & IP ja tasuta pühendatud IP-aadress. See on saadaval alates 5,95 dollarist kuus.

Ülaltoodud loendis olevad plaanid sobivad väikestele WordPressi saitidele. Kui vajate aga suuremat kiirust ja paremat jõudlust, peaksite valima ühe HostGatori pakutavatest WordPressi pilvemajutuskavadest:

 • Stardiplaan on hea valik WordPressi saidi majutamiseks, kus päevas on kuni 3300 külastajat (100 000 kuus). See plaan sisaldab 1 GB varukoopiat ja tasuta SSL-sertifikaati.
 • Standardplaan võimaldab majutada kahte WordPress-saiti, kokku päevaste külastuste koguarv on umbes 6500 (200 tuhat kuus). Kaasas 2 GB varukoopia ja tasuta SSL, nagu ka eelmises plaanis.
 • Äriplaan sarnaneb kahe teisega – erinevus on kuni 17 000 päevas (500 000 kuus) külastaja majutamises 3 hostitud veebisaidile.

WordPressi pilveplaanid pakuvad 2,5 korda kiiremat kiirust kui jagatud plaanid. Kui kavatsete oma veebisaidi teisest hostist HostGatorisse teisaldada, aitavad nad teid migreerimisel, pakkudes tasuta rändeteenust.

2. BlueHost

bluehost-kiireim WordPress-hostimine

BlueHost

BlueHost asutati 2003. aastal ja neil on üle 2 miljoni veebisaidi. Ettevõtte omanikud on suured WordPressi fännid ja leiate oma küsimustele tõelise professionaalse tugimeeskonna.

Miks soovitame BlueHosti??

 • enam kui 15-aastane hostimise kogemus
 • ülikiired SSD-hoidlad klassikaliste kõvaketaste asemel
 • kõik WordPressi paketid sisaldavad tasuta domeeninime ja IP-aadressi
 • ribalaiuse kasutamisel pole piiranguid
 • 24-tunnine tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii

BlueHost pakub järgmisi hallatud WordPressi pakette:

 1. WP Standard sobib ideaalselt kuni 100 miljoni külastuse korraldamiseks kuus. See annab teile 30 GB mälu, 2 GB mälu ja 30 GB mälu varundamiseks. Pakett on saadaval alates 19,99 dollarist kuus.
 2. WP Enhanced võib olla kasulik veebisaitidele, mida külastatakse kuus kuni 300 miljonit. Kaasas 60 GB veebiruumi, 60 GB varukoopia ja 4 GB mälu. Selle alghind on 29,99 dollarit kuus.
 3. WP Premium suudab teenida kuni 600 miljonit külastust kuus ja pakub 120 GB salvestusruumi, 120 GB varukoopiaid ja 6 GB mälu. See on saadaval alates 39,99 dollarist kuus.
 4. WP Ultimate sobib teile, kui soovite oma veebisaitidel piiramatuid vaateid esitada. Suurim pakett annab teile 240 veebimahtu, 240 GB varumahtu ja 8 GB mälu. Paketi hind algab 49,99 dollarist kuus.

BlueHostil on ka haldamata WordPressi hostimisplaanid järgmiste spetsifikatsioonidega:

 • Basic sobib suurepäraselt oma esimeste WordPress-saitide käivitamiseks. See plaan võimaldab majutada ühte veebisaiti, kaasas tasuta SSL-sertifikaat, 50 GB SSD-salvestusruum ja pakub WordPressi veebisaitidele tõeliselt head kiirust. Põhiplaan maksab 3-aastase tellimisega 3,95 dollarit kuus.
 • Plus sarnaneb põhiplaaniga, ehkki see võimaldab majutada mitut domeeni ja sellel on piiramatu SSD-salvestusruum. Kiiruse ja jõudluse osas saate samu tulemusi nagu eelmise kava puhul. Baisci plaan algab 5,95 dollarist koos 3-aastase hostimisplaaniga.
 • Choice Plus sarnaneb kiiruse, töökindluse ja jõudluse poolest Plusi plaaniga. Selle kavaga on kaasas CodeGuard põhivarundus, mis on väga mugav oma veebisaidi regulaarselt varundamiseks autopiloodil. Choice Plus -pakett pole soodushinnaga saadaval, vaid 3-aastase lepinguga ainult 5,95 dollarit kuus (täpselt nagu Plus-kava).

Suure liiklusega WordPress-saidi jaoks peate võib-olla valima hallatud hostimisteenuse, kuid väiksemate WordPres-saitide korral pakuvad jagatud plaanid teile piisavalt kiirust ja jõudlust, et külastajad oleksid rahul.

3. InMotioni majutamine

inmotion-kiireim WordPress-hostimine

InMotioni hostimine

InMotion on tegutsenud alates 2001. aastast, alustades jagatud hostimisteenustest. See sai kiiresti aru, et WordPressi pakettide järele on suur vajadus, nii et nad tutvustasid ka kohandatud WordPressi hostimispakkumisi.

Miks me soovitame InMotioni??

 • rohkem kui 17 aastat ettevõtluses
 • kõik WordPressi paketid on tasuta domeeninimega
 • piiramatu ribalaiuse kasutamine
 • piiramatu arv määratud e-posti kontosid
 • ülikiire SSD-salvestusruum
 • 90-päevane raha tagasi garantii
 • 7/24 tugi

InMotion pakub 6 WordPressi hostipaketti:

 1. WP-1000S on väikseim pakett, seega ideaalne ühele veebisaidile, kus külastajaid on kuni 20 000 kuus. See annab teile 40 GB salvestusruumi alghinnaga 4,99 USD / kuus.
 2. WP-2000S võib olla kahe veebisaidi kodu, kuni 50 000 igakuist külastajat. Pakett sisaldab 80 GB ja Jetpack Personal litsentsi väärtusega 39 $ aastas. Saate seda osta alates 8,99 dollarist kuus.
 3. WP-3000S sobib ideaalselt kuni 3 veebisaidile, maksimaalselt 125 000 külastajaga kuus. Saate 120 GB veebiruumi ja Jetpack Personal litsentsi alghinnaga 11,99 dollarit kuus.
 4. WP-4000S on veelgi suurem; saate sellesse paketti lisada 6 veebisaiti ja teenindada kuni 600 000 igakuist külastajat. Salvestusruum on 160 GB suur ja lisad sisaldavad ka tasuta pühendatud IP-d. Jetpack Personal asemel saate Jetpack Professionali litsentsi väärtusega 299 dollarit aastas. Paketi hind algab 29,99 dollarist kuus.
 5. WP-5000S saab teenindada 10 veebisaiti 600 000 külastajaga kuus ja annab teile 200 GB mälumahtu. See pakett sisaldab ka tasuta IP ja Jetpack Professional litsentsi. See on saadaval alates 59,99 dollarist kuus.
 6. WP-6000S on suurim WordPressi pakett ja see võib olla 20 veebisaidi kodu, teenindades kuni 1 200 000 igakuist külastajat. Samuti saate tasuta IP ja Jetpack Professional litsentsi; pakett on saadaval alates 114,99 dollarist kuus.

Saate WordPressi veebisaidi seadistada InMotioni ettevõtte hostimiskavades. Need plaanid tagavad teile ka väga hea jõudluse, ehkki neid ei hallata WordPressi hostimisplaanidena:

 • Käivitamine on InMotion Hostingi pakutav standardne veebimajutusplaan, mis sisaldab tasuta domeeninime, piiramatut kettaruumi ja ribalaiust, piiramatu arvu e-kirju, tasuta SSL-i ja palju muud. See plaan võimaldab majutada kahte veebisaiti. 2-aastase lepinguga maksab see 3,99 dollarit kuus.
 • Võimsus on nende järgmise taseme virtuaalserver. See erineb oluliselt käivituskavast, kuna see võimaldab majutada 6 veebisaiti ja pakub jõudlust kaks korda rohkem. Samuti on hind kõrgem, alates 2,99-eurose tellimusega 5,99 dollarist kuus.
 • PRO-d reklaamitakse kui “parima hinna” plaani. See sarnaneb energiarežiimi plaaniga, erinevusega on 4-kordne jõudlus ja juurdepääs Pro-taseme toele. See plaan on saadaval kõrgema hinnaga, alates 13,99 dollarist kuus ühe aasta tellimisperioodi kohta.

InMotioni äriplaanid sobivad suurepäraselt väiksemate WordPress-saitide majutamiseks, hoides head tasakaalu kulude ja veebisaidi toimivuse vahel.

4. SiteGround

saidiplatsil kiireim WordPress-hostimine

SiteGround

SiteGround loodi 2004. aastal ja tänapäeval majutab see enam kui 1 600 000 domeeninime. Selle lugu sai alguse ühiselamust ja temast sai üks suurimaid tööstuse liikmeid.

Miks soovitame saiti SiteGround??

 • rohkem kui 14 aastat hostimisäris
 • piiramatu ribalaiuse kasutamine
 • piiramatu alamdomeene ja e-posti kontosid
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • ülikiire SSD hoidlad
 • üle tööstustaseme 99,99% serveri tööaeg
 • 7/24 tugi

SiteGround pakub 3 WordPressi veebimajutuspaketti:

 1. StartUp on väikseim pakett ja sobib ühele veebisaidile kuni 10 000 külastusega kuus. Kaasas 10 GB ruumi ja WordPressi hoolduspakett alghinnaga 3,95 dollarit kuus.
 2. GrowBig on ideaalne, kui soovite oma hostimispaketti lisada rohkem kui 1 veebisait. See pakub 20 GB veebisalvestusruumi ja võib teenindada kuni 25 000 igakuist külastajat. WordPressi hoolduspaketti laiendati esmaklassiliste funktsioonidega, pakett on saadaval alates 5,95 dollarist kuus.
 3. GoGeek on suurim WordPressi pakett, mis on mõeldud tõelistele geenidele. See võib olla ka mitme veebisaidi kodu, maksimaalselt 100 000 külastust kuus. 30 GB mälumaht annab teile rohkem ruumi ja geekad WordPressi funktsioonid tähendavad muid eelmisi 2 WordPressi hoolduspakettide lisandmooduleid. See on saadaval alates 11,95 dollarist kuus.

5. A2Hostimine

a2hosting-kiireim WordPress-hostimine

A2Hostimine

A2Hosting asutati 2003. aastal ja on suur keskkonnakaitselahenduste fänn. See keskendub tugevatele teenustele ja pakub kõige ajakohasemat serverikeskkonda, isegi arendajatele.

Miks soovitame A2Hostingut??

 • rohkem kui 15 aastat ettevõtluses
 • piiramatu veebiruum
 • piiramatu ribalaiuse kasutamine
 • ülikiire SSD hoidlad
 • igal ajal raha tagasi garantii
 • 7/24 tugi
 • kuni 20x kiirem töökeskkond suuremate pakettide jaoks

A2Hostingul on 4 WordPressi veebimajutuspaketti:

 1. Lite on väikseim pakett ja ideaalne ühe veebisaidi jaoks. Saate lisada kuni 5 andmebaasi ja jõuda oma saidile tasuta SSL-teenuse kaudu. See on saadaval alates 3,92 dollarist kuus.
 2. Swifti pakett oli mõeldud piiramatu arvu veebisaitide teenindamiseks ning kasutatud andmebaaside arv pole piiratud. Kaks korda rohkem serveriressursse annavad rohkem jõudu, ainult alghinnaga 4,90 dollarit.
 3. Turbo on suurim haldamata WordPressi pakett ja sellega kaasnevad piiramatud serveriressursid. A2 saidi kiirendi abil saab teie saiti kuni 20 korda kiirendada, kasutades saidi, mälu ja muud tüüpi vahemälu. See on saadaval alates 9,31 dollarist kuus.
 4. Hallatud pakett tähendab hallatud WordPressi hostimist ja see on saadaval erinevate teenuseparameetritega. Salvestusruumi suurus varieerub 10 GB-st piiramatule ja lisateenuste hulka kuulub ka tasuta Jetpack Personal-i litsents. Selle paketi põhielement on WordPressi täielik haldus. Alghind on 12,97 dollarit kuus.

Kuidas WordPressi veebisaite kiirendada

Kui olete oma WordPressi hostiteenuse pakkuja edukalt valinud, saame liikuda edasi kiire veebisaidi muude oluliste elementide juurde.

Kiirendage WordPressi sisuedastusvõrgu abil

Sisu edastamise võrk (CDN) on tehniline lahendus teie veebisaidi külastajatele kuvamise kiirendamiseks. See kasutab ühte füüsilist fakti; lühemaid vahemaid saab kiiremini läbida.

Teie veebisaidi kasvades on külastajaid kogu maailmas. Mõned neist elavad kaugel teie veebisaidi serveri füüsilisest asukohast ja serveri andmed vajavad nende külastajate arvutisse jõudmiseks mõnda aega. On tõsi, et elektroonilised andmed liiguvad Internetis kiiresti, kuid siiski on vaja sihtarvutisse jõudmiseks natuke aega.

See probleem lahendati sisu edastamise võrkude abil, kus erinevad serverid paigutati maailma eri paikadesse. CDN-i kasutamisel kopeeritakse teie serveri sisu üle kogu maailmas asuvatesse serveritesse ja teie sait või selle staatilised osad on paljudel juhtudel elus. Järgmisel korral, kui kaugelt pärit külaline külastab teie veebisaiti, ei teeninda andmeid teie originaalserver, vaid külastaja asukohale lähim CDN-server. Näiteks kui teie server asub Euroopas, teenindab see teie veebisaiti Euroopa külastajatele. Kui teie CDN-l on server Aasias, teenindab CDN-server teie veebisaiti Aasia külastajatele. Ja nii edasi.

CDN on saadaval väikese tasu eest, seega tasub seda kasutada. Enamik WordPressi veebimajutusteenuste pakkujaid pakub teile ka CDN-lahendusi, pakkudes partneriks turu suurimaid võrke. CDN-teenuse ostmisega ei kaasne teil lisaülesandeid, kuna kõik on automatiseeritud. Sisu edastamisvõrgu liikmeserverid sünkroonivad andmeid omavahel teie algse serveri vahel, nii et teie külastajatele pakutakse teie veebisaidi ajakohastatud versiooni.

Kasutage ainult väheseid, kuid usaldusväärseid WordPressi pistikprogramme

WordPress on pistikprogrammideta relvastatud hiiglane, need koodi lisandmoodulid annavad neile lisad algsele sisuhaldustarkvarale, mis meile kõige rohkem meeldib. Turul on kümme tuhat pistikprogrammi, nii et parimate valimine võib olla segane.

Samuti installivad mõned WordPressi saidiomanikud oma saitidele kümneid pistikprogramme, kuid peaksite sellist käitumist vältima. Paljude pistikprogrammide ilma juhtimiseta kasutamisel võib olla palju puudusi:

Pistikprogrammid võivad kasutada liiga palju ressursse

Kuna pistikprogrammid on kooditükid, on nende töötlemiseks ja käivitamiseks vaja serveriressursse. PHP funktsioone tuleks tõlgendada ja saidil tuleks kasutada nende HTML-väljundit. Te ei näe neid protsesse, kuid teie serveripaketi protsessori ja mälu taustal toimub tuhandeid toiminguid.

Kui kasutate liiga palju pistikprogramme, kasutavad nad rohkem protsessorit või mälu, kui teil WordPressi hostipaketis on, ja server viskab vea. Võib juhtuda, et teie sait ei tööta ja külastajad näevad lihtsalt tühja tühja ruumi või mõnda tõrketeadet.

Pistikprogrammid võivad üksteisega vastuollu minna

Pistikprogrammid kasutavad samu mälu ja ketta alasid ning protsessid loevad pidevalt neid osi ja kirjutavad mõned andmed tagasi. Kui kasutate liiga palju pistikprogramme, siis varem või hiljem tahavad mõned neist kasutada sama mälupulka või kettaosa ja need on üksteisega vastuolus.

Sellistel juhtudel võivad need põhjustada serverivigu ja veebisaidi peatamise. Samuti on võimalik, et te ei saa oma saiti ilma teenusepakkuja tehnilise toeta taastada ja selleks on vaja natuke aega.

Oluliste WordPressi pistikprogrammide loend

Saidi krahhi vältimiseks kasutage ainult neid pistikprogramme, mis on üliolulised. Siin on loetelu olulistest WordPressi pistikprogrammidest, vastavalt meie kogemustele kasutage neid, kui need sobivad teie eesmärkidele:

 • W3 kogu vahemälu: see on ülim WordPressi vahemälu plugin, mida miljonid kasutavad
 • Jetpack: statistika, haldusvahendid ja muud varad
 • Akismet: oma saidi kaitsmiseks rämpsposti eest
 • Kontaktvorm 7: saate lisada toredaid vorme vaid mõne klõpsuga
 • WP Smushit: see pistikprogramm optimeerib automaatselt teie piltide suuruse ja kvaliteedi
 • Pärmi SEO: teie SEO töö kontrollimiseks

Saate lisada ka galeriid, külalisteraamatuid või muid spetsiaalseid pistikprogramme, kuid ülalnimetatud 6 pistikprogrammi on need, mis igal WordPressi saidil olema peaksid.

Kasutage head kerget WordPressi teemat

Hea teema omamine on sama oluline kui pistikprogrammide hea toimimine. Teema eesmärk on näidata külastajatele kena välimust, seega on ülioluline valida hea. Kuid disain pole ainus, mida täheldatakse, see peaks olema ka kiire ja hästi kodeeritud.

Kui valite aeglase teema, ei oota paljud külastajad, kuni teie veebisait laaditakse. Samuti ei saa me öelda, et piisavalt palju kordi annab Google aeglastele saitidele trahvi, nii et riskite Google’i tasuta külastajatega, kellel on halb teema.

Vaatasime läbi paljud WordPressi teemad seni ja üks meie lemmikuid on Divi Elegantsetest Teemadest. See on esmaklassiline teema, mis on täielikult pakitud lisafunktsioonide ja varadega, lisaks on see tundlik ja ülikiire. Valides ei saa te valesti minna.

Miks soovitame Divi?

Soovitame Divi, kuna see töötab usaldusväärselt ja on hea – väga hea. See säästab palju raha, vaeva ja aega, kuna te ei pea pidevalt saabuvate probleemidega hakkama saama. Võite selle asemel keskenduda oma tööle.

Kui teil on huvi, millised funktsioonid Divi juurde lisatakse, võime teile esile tuua kõige olulisemad:

Täiustatud visuaalne ehitaja

Saate oma saidile uusi elemente lisada, klõpsates soovitud piirkonnas ja näete tulemust reaalajas. Divi Builder sai just uue versiooni, seega on see nüüd veelgi arenenum. Kogu välimust saab hõlpsalt kohandada, sealhulgas kirjastiili, värve, elementide vahelist ruumi ja palju muud.

Impordi ja ekspordi elemendid

Kui olete oma ideaalse paigutuse koostanud, saate selle oma teistele saitidele eksportida. Saate hõlpsalt importida ka muid paigutusi ja isegi oma kena välimuse teistele inimestele müüa. Muidugi, on profidisainereid, kes on juba oma superpaigutused teinud ja saate neid osta ja importida vaid mõne klõpsuga. Arendajad olid juba teemasse pakkinud 20 täiendavat paigutust, nii et saate neid ka tasuta valida.

Sisu elemendid

Sellesse teemasse pakiti 46 sisuelementi, mida saate kasutada mitmel otstarbel. Seal on palju laialdaselt kasutatavaid, näiteks ajaveeb, nupp, kutse tegevusele, kontaktvorm, galerii või erinevad liugurid, kuid võite leida ka spetsiaalseid, näiteks baarileti või akordioni. Elementide tüüp näitab hästi Divi mitmeotstarbelist kasutamist, võite lisada ka hinnatabeli, portfelli või kaupluse elemendi.

Vastutulelikkus

On ütlematagi selge, et moodne WordPressi mall peaks olema täielikult reageeriv. Veel üks eripära, mida saab selle funktsiooni jaoks siduda; kui muudate oma teemat ja näete muutusi reaalajas; näete ka reageerivat eelvaadet. Plussina saate kohe oma redigeerimisprotsessi keskel oma kohandatud paigutusele lisada mobiilsed murdepunktid.

Ülaltoodud peamised omadused näitavad hästi, miks Divi on moodne teema. Kuna Divi on enimmüüdud toode, on programmeerijatel juba piisavalt ressursse, et leida uusimaid omadusi. Edasijõudnud ehitaja, reaalajas vaade redigeerimise ajal, tööriistade reageerimine on asi, mida paljud teised teemad teile anda ei saa. Enne Divi käivitamist suutsid ainult programmeerijad teie saidile sellist raha suure raha eest lisada.

Piltide suuruse muutmine ja optimeerimine veebi jaoks

Oleme juba arutanud, miks saidi kiirus on oluline, ja me ei korda seda. Kuna pildid on teie saidi üks suuremaid objekte, on oluline neid käsitseda ettevaatlikult, et mitte oma veebisaiti aeglustada. Kui lisate liiga palju pilte, mida ei ole korralikult optimeeritud, saate oma veebisaidi laadimisaja täielikult tappa.

Kui olete valinud hea veebimajutusteenuse pakkuja, kasutage CDN-võrku, installige ülikiire teema ja kasutage ainult vajalikke pistikprogramme, ärge laske suurtel piltidel teie veebisaiti aeglustada.

Kui mõtleme piltide hoolikale käsitlemisele, peame silmas mõnda peamist mõõtmist, mida saate ka hõlpsalt teha:

Valige piltidele sobiv mõõde

Kaasaegsed digitaalkaamerad teevad väga suuri pilte, sest erijuhtudel, näiteks plakatitel või stendidel, vajavad ostjad neid. Kuid see ei tähenda, et peaksite neid kasutama sellisena, nagu nad on. Kaasaegsed seadmed kasutavad Full HD eraldusvõime laiust 1920 pikslit, nii et kui te pole kunstnik, kes soovib meistriteoseid näidata 4K-vormingus, piisab teie piltide kuvamisest maksimaalselt 1920 piksliga.

Ja see tähendab juba kogu saidi laiust. Kui teate, et teie veebisaidi piltide kuvamise osa ei saa kunagi olla suurem kui pool laiust, saate Full HD laiuse lihtsalt pooleks lõigata. 1000 piksli laiune pilt tähendab palju vähem andmeid kui 1920 pikslit või suuremad.

Valige piltide jaoks sobiv tüüp

Internetis on saadaval palju pilditüüpe ja neil kõigil on erinevad eesmärgid. Kui räägime veebilehtedest, peaksite kasutama ainult .png, .jpg ja .gif faile. Mõnel juhul võite kasutada ka .ico-faile (näiteks faviconide jaoks), kuid põhimõtteliselt peaksite kasutama mainitud 3 tüüpi.

 • JPG (.jpg) failid on suuremad ja sobivad suurepäraste värvide ja toonidega toredate piltide kuvamiseks. Põhimõtteliselt peaksid kõik teie saidi tavalised pildid olema JPG-vormingus.
 • PNG-failid on suuremad, kui kasutate neid JPG asemel, kuid mõnel juhul on need ideaalne valik. See failitüüp võib sisaldada läbipaistvat tausta; JPG ei ole läbipaistev, nii et kui soovite kasutada läbipaistvat tausta, kasutage PNG-vormingut. Muul juhul kasutage JPG-d.
 • GIF-failid võivad sisaldada liikumiselemente, nii et kui soovite näidata animatsioone, valige need. Animatsioon tähendab suuremat faili mahtu; seetõttu võivad paljud GIF-id teie saiti aeglustada. GIF-failide tüüpiline hea kasutamine: animeeritud emotikone, lippe või sarnaseid väikeseid ikooni suurusega elemente saidil.

Kujutüüpide jaotises veidi seotud teema on CSS. Peaksime mainima, et paljudel juhtudel võite piltide asemel kasutada CSS-i määratlusi. Kui soovite oma saidil näidata suurt sinist tausta, võib see olla suur pilt või 2 rida CSS-koodi. Viimane oleks 1000 korda väiksem.

Piltide optimeerimine

Kui olete lõiganud oma pildid täiuslikuks ja valinud nende jaoks parima failitüübi, peaksite tegema ka piltide optimeerimise. Asi on inimese silmade ebatäiuslikkuses. Meie silmad ei näe väikeseid erinevusi täiusliku ja natuke halvema kvaliteediga pildi vahel. Optimeerimine tähendab protsessi, mille käigus muudame pildikvaliteedi madalamaks, kuni tulemus näeb lugejate jaoks endiselt sama. Need optimeeritud pildid on palju väiksemad failid kui originaalpildid.

Saate pilte ükshaaval optimeerida, kuid on tööriistu, mis suudavad seda teie asemel, suures koguses, teha. Näiteks, TinyJPG on veebitööriist JPG- või PNG-piltide optimeerimiseks ja saate sinna lisada mõne klõpsuga kuni 20 pilti.

Me juba mainisime WP Smushit Selle artikli kohustuslike pistikprogrammide all asuvas pistikprogrammis saab see teie WordPressi saidil olevaid pilte automaatselt optimeerida.

Kui olete ülalnimetatud 3 pildi töötlemise sammu edukalt kasutanud, võite olla kindel, et teie pildid ei aeglusta teie veebisaiti. Liigume vahemällu salvestamise juurde!

Kasutage vahemälu WordPressi pistikprogrammi

Teie veebisaidi arenedes saate üha rohkem liiklust ja peate kasutama rohkem serveriressursse. Kuna uuemate ja uuemate ressursside lisamine oma hostipaketti maksab raha, peaksite serveri koormuse vähendamiseks kasutama vahemällu salvestamist. Nii saate külastajaid paremini teenindada ja te ei peaks hostimise eest rohkem maksma.

Turul on palju vahemälupistikprogramme, kuid W3 kogu vahemälu on WordPressi jaoks üks paremaid. See pakub täpsemaid kohandamisvalikuid ja muudab teie saidi kiiremaks:

Lehe vahemällu salvestamine

Kui teie veebisait kuvatakse, genereeritakse paljud elemendid dünaamiliselt. Selleks on vaja natuke aega ja serveriressursse. W3 kogu vahemälu genereerib teie saidi staatilise versiooni ja teenib seda teie külastajatele. See vajab vähem ressursse ja kui teie saidil midagi muudetakse, värskendab W3 kogu vahemälu muudatustega staatilist versiooni.

Minimeerimine

W3 kogu vahemälu võib teie CSS-, HTML- ja JavaScripti-faile väiksemaks muuta. See eemaldab tühikud ja kõik mittevajalikud elemendid koodist, seega saab neid kiiremini laadida.

Andmebaasi vahemällu salvestamine

Pistikprogramm võib ka andmebaasi päringuid vahemällu salvestada, nii et teie sait kasutab vähem andmebaasi toiminguid.

Kõiki kolme mainitud meetodit saab teie veebisaidil kasutada; Enamik veebisaite kasutab siiski vahemällu salvestamist. Koodide minimeerimist ja andmebaaside vahemällu salvestamist tuleks kohaldada ettevaatlikult ning enne nendega toimingute tegemist tuleb failidest ja andmebaasidest alati varukoopiaid luua..

Laadige alla W3 kogu vahemälu

Blokeerige soovimatud külastajad

Mõnikord juhtub, et teie vaatajaskond elab vaid vähestes riikides või vähemalt ei soovi te mõne maailma osa külastusi vastu võtta. Samuti on võimalik, et teie veebisait on pideva rünnaku all ja rünnakute allikat saab leida täpsetes riikides või IP-vahemikes.

Kui soovite keelata soovimatud külastajad serveriressursside säästmiseks või teie saidi tapavad rünnakud blokeerida, peaksite kasutama mõnda blokeerimismeetodit. Selle tegemiseks on erinevaid lahendusi, näiteks .htaccess-faili redigeerimine võib olla hea mõte. Kuid see vajab serveriteadmisi ja sellesse tuleks suhtuda ettevaatlikult, et mitte blokeerida ka teie sihtrühma.

Kuna kasutate WordPressi, saate keelupunkti koostamiseks kasutada pistikprogrammi, selle ülesande üks parimaid eeliseid on WP-Ban. Selle abil saate blokeerida kasutajad IP-aadressi järgi või keelata terved IP-vahemikud, riigid või edasisaatjad.

Laadige alla WP keeld

Järeldus

Kui jõudsite jaotisse Kokkuvõte, siis teate juba, et on palju asju, mis võivad teie veebisaiti aeglustada. Kattisime kõik võimalikud ohud ja andsime teile lahendused nende vältimiseks. Kasutage kindlasti ülalnimetatud elemente, tehnoloogiaid ja tooteid ning teie veebisait on alati tervislik, teenindades külastajaid kiiresti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map