5 parimat WooCommerce’i majutusteenuse pakkujat

parimad veebikaubanduse hostimise pakkujad


WooCommerce’i peetakse parimaks WordPressi e-kaubanduse platvormiks ja see on ka see kasutanud üle 40% veebipoodidest, muutes sellest ka kõige populaarsema e-poe loomise platvormi.

Tänu avatud lähtekoodiga olemusele ja suurele kohandatavusele sadade tasuta ja tasuliste laienduste kaudu, WooCommerce võimaldab nii arendajatel kui ka veebimüüjatel ehitada veebipoode, mis vastavad kõigile tehnilistele, logistilistele ja kujundusnõuetele. WooCommerce’i tuum sisaldab hulgaliselt kasulikke funktsioone alates eelinstalleeritud makseväravatest ja geograafilise asukoha tugi kuni laohalduse ja CRM tööriistad.

Platvorm integreerub sujuvalt WordPress, järgides mastaapsuse, stabiilsuse ja turvalisuse norme, mida WordPress esindab. Need, kes soovivad kasutada üha kasvavat mobiiliäppijate arvu, saavad seda hõlpsalt teha, kuna selle platvormi eesmärk on tagada, et teie tooted näevad mobiilis sama head välja kui teie klientide lauaarvutid..

kogu Interneti kasutamise statistika veebikaubandusesEhkki WordPress töötab jagatud hostimisplaani korral hästi, sobib VPS-i hostimisplaan WooCommendi jaoks rohkem, kuna platvorm nõuab rohkem ressursse kui see, mida lihtne jagatud plaan pakub, aga ka poodisaitide erinõuete tõttu. Paljudel juhtudel tulenevad need erinõuded vajadusest luua maksekaarditööstusele (PCI) vastav keskkond, kus tundlikke kliendi andmeid saab turvaliselt edastada. Lisaks kuulikindla turvalisuse nõudele peavad e-kaubanduse saidid suutma vastu pidada ka suuremale külastajakoormusele. Seetõttu on hädavajalik valida stabiilne ja piisavalt skaleeritav hostimisplaan ka selle nõudmise rahuldamiseks ning VPS-i hostimine on töö jaoks sobiv plaan.

Ülevaade parimatest WooCommerce’i hostimisteenuste pakkujatest

Kui käivitate 2018. aastal WooCommendi toega veebipoe, on siin parimad WooCommerce’i jaoks optimeeritud ja VPS-i hostimise pakkujad, mida peaksite oma eelseisva projekti puhul arvestama:

Veebimajutaja
Hind alates

1parim veebimajutus6,95 dollarit kuus
2suurepärane WordPressi ja wookaubanduse hostimine19,99 dollarit kuus
3võimas veebikaubanduse hostimine19,95 dollarit kuus
4taskukohase hinnaga veebikaubanduse hostimise ettevõte19,99 dollarit kuus
5parim roheline veebikaubanduse hostimise pakkuja39,95 dollarit kuus

Kuidas valida parimat WooCommerce’i hostimist?

E-kaubanduse ettevõtte käivitamine on natuke keerulisem kui a-poe loomine lihtne veebisait. Veebipoe ehitamisel peate erilist tähelepanu pöörama mõnele detailile, mida te muidu eiraks. Kui soovite välja selgitada parima WooCommerce’i hostimisplaani, kaaluge allpool olevat kontroll-loendit:

 • SSL-sertifikaat tehingute krüptimiseks ja turvalisuse parandamiseks
 • Spetsiaalne IP-aadress SSL-sertifikaadi installimiseks
 • Suurepärane serveri jõudlus ja tööaeg rekord
 • Professionaalne veebipõhine tugi, millele saab igal ajal tugineda
 • PCI-ga ühilduv veebiserver
 • Regulaarsed serveri varundused (ideaalne oleks iga päev)

Altpoolt leiate kiire ülevaate hostiettevõtetest, kellele soovitame teie WooCommerce poodi majutada.

# 1 BlueHost – parim WooCommerce’i veebimajutus

Parim veebimajutus veebimajutusBlueHost on kõrgelt hinnatud hostiteenuse pakkuja, pakkudes laia valikut hostimisteenuseid. Nende valitud WordPressile orienteeritud hostimisplaanid on kogu tööstuses tunnustatud WordPressi veebisaitide plaanidena, samas kui nende VPS ja spetsiaalsed hostimiskavad pakuvad tugevat infrastruktuuri ja kasutavad arenenud tehnoloogiaid.

BlueHost pakub 3 WooCommerce’i jaoks optimeeritud plaani alates 6,95 kuni 12,95 dollarini kuus (promohind). Starter WooCommerce’i plaan sisaldab ühte pühendatud IP-d, positiivset SSL-i e-kaubanduse turvalisuse jaoks, 100 GB veebiruumi, mõõtmata andmeedastust, tasuta domeeninime, 100 dollarit turunduskrediiti. Teisest küljest on Pro WooCommerce’i plaanis Comodo SSL, 300-dollarised turunduskrediidid, SpamExperts-i rämpsposti filter, domeeni privaatsus ja SiteBackup pro – premium veebisaidi varundustööriist. Kui sellest ei piisa või kui vajate oma seadete üle suuremat kontrolli, võite valida VPS-kava.

BlueHosti järgmise põlvkonna VPS-i plaanid on üles ehitatud pilvetehnoloogiale, pakkudes teie veebisaidile suuremat jõudu, stabiilsust ja mastaapsust. BlueHosti saadaval olevad 4 VPS-i kava ulatuvad 19,99 dollarist kuus kuni 59,99 dollarini kuus. Võite saada VPS-i plaani, milles on kuni 4 protsessorituuma, 240 GB SAN, 8 GB RAM, 4 TB ribalaiust, 1 lisatud domeen ja 2 IP-aadressi. Lisaks nendele plaanidele on sellel hostiteenuse pakkujal ka WooCommerce’i jaoks optimeeritud hostimiskava, mis on juba integreeritud WordPressi ja WooCommerce’iga. Plaanid maksavad 11,95 dollarit kuus ja sisaldavad SSL-sertifikaati ja spetsiaalset IP-d, et saaksite nautida paremat turvalisust.

BlueHosti hästi varustatud ja skaleeritavad VPS-i plaanid suudavad sujuvalt käsitleda liikluse kasvu ja pakkuda e-kaubanduse saitidelt nõutavat turvalisust.

# 2 InMotioni hostimine – suurepärane valik WooCommerce’i jaoks

veebikaubanduse sisseseade majutamineInMotion Hosting on mainekas täisteenust pakkuv hostiteenuse pakkuja, kelle Linuxi SSD VPS-i hostiservereid täiendava kiiruse ja jõudluse tagamiseks toidab pilv. InMotion on ettevõttele suunatud hostiteenuse pakkuja, kellel õnnestub luua hostimisplaane, mis on täiuslik tasakaal taskukohasuse ja võimsuse vahel.

Nende 3 VPS-i hostimiskava on varustatud funktsioonide arsenaliga, sealhulgas tasuta cPaneli litsentsiga, CentOS koos LAMP-virnaga, tasuta SSD-draividega, üleliigsete riistvaraklastritega, SSH ja juurjuurdepääsuga, e-kaubanduse tööriistadega, hallatavate serveritega, tasuta varukoopiatega, lukustamata protsessori tuumadega kuni 5 pühendatud IP-aadressi, tasuta domeen, kuni 260 GB tõrketaluvusega kettaruum, kuni 6 TB igakuine ülekanne ja kuni 8 GB RAM. InMotioni VPS-i plaanid ulatuvad 29,99 dollarist kuus kuni 74,99 dollarini kuus. Neid plaane toetab ka 90-päevane raha tagasi garantii, mis on tunduvalt kõrgem kui tööstusharu standard.

Infrastruktuur, mis praktiliselt ei anna seisakuid ja on suure jõudlusega, on InMotion Hosting VPS-i plaanid sobiv valik iga WooCommerce’iga seotud projekti jaoks.

# 3 HostGator – võimas & WooCommerce’i skaleeritav hostimine

hostgatori veebikaubanduse hostimineHostGator on alati olnud paljude hostimisvajaduste jaoks parim valik tänu nende taskukohasele hostimisteenuste valikule. Nende ühised hostimisplaanid ja WordPressi jaoks optimeeritud plaanid on ühed populaarsemad plaanid, kuid HostGatori VPS-kavades on ka lihasjõud ja kasulikud omadused, mis vastavad teie konkreetsetele WooCommerce’i hostimisvajadustele..

HostGator annab teile võimaluse valida täielikult hallatava või osaliselt hallatava VPS-i hostimise vahel, võimaldades teil valida plaani, mis sobib teie teadmiste tasemega. Erinevalt täielikult hallatavatest plaanidest ei hõlma poolenisti hallatavad hostimisplaanid cPaneli, kuid hõlmavad ka riistvara, opsüsteemi ja põhiliste konfiguratsiooniprobleemidega seotud tuge.

Täielikult hallatavates VPS-kavades on kaasas cPanel, täielik juurjuurdepääs, CentOS Linux, tipptasemel serveri riistvara, 45-päeva raha tagastamise garantii, Safe Harburi sertimine, tasuta varukoopiad väljaspool saiti, kuni 8 GB RAM, 4 tuuma CPU , 240 GB kettaruumi ja 3TB ribalaiust. Hinnad ulatuvad 19,95 dollarist kuus kuni 39,95 dollarini kuus.

# 4 iPage – taskukohane WooCommerce’i hostimine

ipage woocommerce hostimineiPage on veebimajutusteenuste turul tegutsenud alates 1998. aastast. Nende pühendumus kvaliteetsetele ja usaldusväärsetele teenustele on aidanud neil positsioneerida end hostimise valdkonnas juhtivatena. Need, kes otsivad kohandatavate konfiguratsioonide ja täielikult hallatud toega VPS-kavasid, peaksid iPage’i VPS-i plaanidest teadlik olema.

Selle hostiettevõtte pakutavatel kolmel VPS-kaval (põhi-, äri- ja optimaalsus) on pilvepõhise paindlikkuse eelis – kaasas cPanel, lai valik eelinstalleeritud skripte (nt Ruby on Rails, Image Magick, Perl jne). .), tasuta domeeni registreerimine, tasuta turunduskrediidid, ööpäevaringne tugi, kiire peegelpildis SAN-mäluseade, ressursside kohene varustamine jne. iPage’is saate hankida kuni 4 tuuma protsessorit, 8 GB muutmälu, 120 GB salvestusruumi, ja 4 TB ribalaiust. VPS-i plaanide hinnad jäävad vahemikku 19,99 dollarit kuus kuni 79,99 dollarit kuus.

iPage tagab teie veebiettevõttele vajaliku paindlikkuse ka siis, kui teie nõudmised aja jooksul kasvavad või muutuvad, nii et saate keskenduda oma toodete edukale müümisele veebis.

# 5 GreenGeeks – parim roheline veebimajutus WooCommerce’i jaoks

greengeeks veebikaubanduse hostimineMeie kõrgelt hinnatud WooCommerce’i hostimisteenuste loend sisaldab ka GreenGeeksi, mis on USAs asuv rohelise energiaga hostimise ettevõte. Rohelist energiat pakkuv hostiettevõte on tähelepanu pälvinud mitte ainult nende puhaste hostimisteenuste, vaid ka nende hostimiskavade rikkalikkuse tõttu.

Nende VPS-i hostimisplaanides on kaasas SSD ja cPanel / WHM, samuti muud funktsioonid, mis tõendavad nende teenuste usaldusväärsust ja paindlikkust. Sellisena pakub GreenGeeks VPS-i kavasid 5 erinevas konfiguratsioonis kuni 125 GB SSD RAID-10 salvestusruumi, 3000 GB ribalaiusega, 4 südamiku CPU-ga, öiseid varukoopiaid, patenteeritud VPS-i haldusliides, musta nimekirjaga IP-sid, tasuta kiiret pakkumist, tasuta migreerimisteenust ja kindlad tööajagarantiid. GreenGeeksi VPS-i plaanide hinnad ulatuvad 39,95 dollarist kuus kuni 159,95 dollarini kuus, pakkudes seega VPS-i kavasid iga eelarve ja vajaduse korral.

Ükskõik, kas avate WooCommendi toega saidi või mõne muu e-kaubanduse saidi, pakuvad need VPS-kavad teile vajaliku infrastruktuuri ja paindlikkuse, et vastata teie veebiettevõtte nõudmistele.

Järeldus

Hea VPS-i hostimine loob tugeva aluse teie WooCommerce-saidile, võimaldades teil keskenduda kvaliteetse teenuse ja turvalise ostukogemuse pakkumisele oma klientidele. See võimaldab teil ka oma ressursse sujuvalt mastaapida ja hõlpsalt uutele nõudmistele järele jõuda, olenemata sellest, kas need on kehtestatud tööstusstandardite või teie kasvava klientide arvuga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map