5 parimat veebimajutus väikeettevõtluse veebisaitidele

parim-väikeettevõte-veebisait-hostimine-2019


Teie väikeettevõttele parima veebimajutusteenuse pakkuja leidmine on väga oluline ja õige otsuse tegemiseks peate võtma natuke aega. Kui olete oma veebisaidi või veebipoe loonud, peate veenduma, et see töötab igal ajal laitmatult ja et teie veebimajutaja suudab kanda teie poolt tekitatava liikluse.

Kuna me räägime väikeettevõttest, ei vaja te tõenäoliselt palju serveriruumi ega isegi voolu, kuid peate siiski veenduma, et valite usaldusväärse host, mis suudab teie vajadusi rahuldada. Selles artiklis räägime jagatud hostimise võimalustest ja sellest, kuidas teile endale sobivat valida, ning pärast seda keskendun mõnele mu lemmikule veebimajutajale ja räägin teile, miks peaksite neid valima.

Esmalt lubage mul näidata teile oma nimekirja parimatest väikeettevõtete veebimajutusteenustest:

Hosting ettevõte
Promo hind

1parim väikeettevõtte veebimajutus3,99 dollarit kuus
2parim odav väikeettevõtte hostimine1,99 dollarit kuus
3parim WordPressi väikeettevõtte hostimine3,95 dollarit kuus
4parim äri veebimajutus3,95 dollarit kuus
5usaldusväärne väikeettevõtte hostimine5,00 dollarit kuus

Mis on jagatud hostingu plaanid??

Nagu nimest selgub, tähendab jagatud hostimine, et mitu veebisaiti jagavad ühte serverit. Enamikul juhtudel ei tea te, kes on teie serveri naabrid, ja saate teatud hulga ressursse, mida saate kasutada. Seda kõike määratleb teie hostipakett, sest ka siis, kui otsustate minna jagatud hostimiskavadega, on erinevaid võimalusi.

jagatud veebimajutus selgitatud

Eelised

Virtuaalserveri kasutamisel on palju eeliseid ja kõige ilmsem on hind. Jagatud hostimiskavad on odavaim hostimisvõimalus, mis on loogiline, kuna jagate kõik kulud teiste veebisaitidega.

See on parim võimalus ka algajatele, mitte ainult väikeettevõtetele ja te ei pea tegelikult oma veebisaidi pärast muretsema, isegi kui hakkate genereerima oodatust rohkem liiklust, sest saate oma plaani alati lihtsustada mõne lihtsa versiooniga sammud. Võib tunduda, et jagatud hostimine ei paku teile piisavalt ressursse, kuid on palju võimalusi, mis tagavad teile stabiilsuse ka siis, kui jagate ressursse teistega.

Teine eelis, mis kaasneb jagatud hostimiskavade kasutamisega, on see, et te ei pea muretsema oma serveris hoolduse tegemise pärast, kuna seda teeb tavaliselt hostiettevõte. Ärge unustage, et saate ka sisseehitatud cPaneli, vähemalt enamiku veebimajutavate ettevõtetega, mis muudab algajate oma veebisaidi haldamise palju hõlpsamaks ning ka nende jaoks, kellel pole palju tehnikat kogemus või teadmine.

Puudused

Muidugi, kuna jagate serveri ressursse paljude teiste kasutajatega, võite oodata mõningaid puudusi. Näiteks juhtub sageli, et laadimisaeg on natuke aeglasem kui muude hostimisvõimaluste puhul, näiteks pühendatud või VPS-kavade puhul. Teine asi, mis võib juhtuda, on serveri ülekoormamine ja see põhjustab aeglasemat jõudlust või isegi seisakuid. Aeglasemad esitused võivad juhtuda ka siis, kui suurendate oma veebisaidi aktiivsust ja hakkate liiklust juurde tooma, kuid nagu me juba mainime, saate oma plaani alati uuendada, kui see juhtub.

Veel üks viga, mis kaasneb jagatud hostimisega, on kohandamisvõimaluste puudumine. Kuid see pole paljude kasutajate jaoks tõenäoliselt tõeline probleem, eriti kui neil pole palju tehnilisi teadmisi ja nad ei vaja seega tegelikult kohandamisvõimalusi. Võib-olla olete ka mures turvalisuse pärast, kuna te ei tea, kellega te serverit jagate, ja teie naabrid võivad teid ohustada.

Kuidas valida väikeettevõttele veebimajutust?

Nagu me juba ütlesime, peate isegi siis, kui otsustate, et soovite minna jagatud hostimisplaaniga, ikkagi valima oma vajadustele parima valiku. See tähendab, et peate arvestama teatud teguritega, mis varieeruvad veebimajutuselt teisele, samuti erinevate veebimajutusettevõtte pakutavate erinevate jagatud hostimiskavadega.

Töökindlus

Isegi kui teil on väike ettevõte, võib veebisaidi seisaku kogemine teile maksta rohkem, kui võite arvata. Sellepärast peate veenduma, et teie veebi pakkuja on usaldusväärne ja selle tööaeg on vähemalt 99,5%. Kontrollige kindlasti kõigi teie kaalutud veebimajutajate nõudeid tööaja kohta.

Klienditugi

Klienditugi on väga oluline, eriti väikeettevõtete ja uute veebisaitide omanike jaoks, kellel pole palju tehnilisi teadmisi. Peaksite veenduma, et soovite kasutada veebi, millel on ööpäevaringne klienditugi, ja lugege ka kasutaja kommentaare ja ülevaateid, kui soovite veenduda, et teie veebimajutajal on hea klienditugi, mis aitab teil toime tulla probleemid, mis tõenäoliselt tekivad.

Täiendusvalikud

Nagu ma juba mainisin, peaks teie hostimisplaani uuendamine olema lihtne ja lihtne ning teile igal ajal kättesaadav. Nii on see enamiku veebimajutajate puhul, kuid siiski peate sellele tähelepanu pöörama, sest kunagi ei tea, kui palju teie ettevõte kasvab. Kui see juhtub, peate olema valmis ja omama võimalust uuendada oma hostimisplaani, et hallata suurenenud liiklus.

Funktsioonid

Peaksite kaaluma kõiki funktsioone, mis teid huvitaval jagatud hostimisplaanil on. Näiteks peaksite veenduma, et saate kasutada populaarse avatud lähtekoodiga CMS-i, näiteks WordPressi, ühe klõpsuga installimist, sest see võimaldab teil oma veebisaiti kohandada ja kujundada just nii, nagu soovite. Vaadake ka seda, kuidas veebipõhist juhtpaneeli kasutate, kui teatud veebimajutajaga välja näeb. See peab olema lihtne ja hõlpsasti kasutatav, et saaksite oma kontot probleemideta hallata.

Nüüd, kui teate, kuidas valida oma vajadustele parimat veebimajutuse plaani, vaatame mõnda parimat veebimajutuse pakkujat, nii et te ei pea tundide kaupa erinevaid võimalusi otsima.

InMotioni hostimine

Külastage saiti »

parimate väikeettevõtete hostimineInMotion on üks populaarsemaid sõltumatuid hoste kogu maailmas. Need on asutatud 2001. aastal ja sellest ajast alates on nad suutnud piisavalt suureks kasvada, et neid saaks pidada veebimajutusmängu oluliseks osaliseks.

Virtuaalserverikavad

InMotion pakub kolme jagatud hostimiskava – käivitamine (7,99 dollarit kuus), mis toetab kaht veebisaiti ja võimaldab teil omada kuni kuut domeeni; Võimsus (9,99 dollarit kuus), mis annab teile kuus veebisaiti ja kuni 26 domeeni; Pro (15,99 dollarit kuus), mis võimaldab teil omada nii palju veebisaite ja domeene kui soovite. Peaksite siiski meeles pidama, et minu kuvatud hinnad kehtivad ainult aastatellimuse kohta. Samuti pakub InMotion sageli allahindlusi. Näiteks on nende jagatud hostimisplaanid praegu umbes 50% soodsamad, nii et kui mõtlete jagatud hostimise kasutamisele, võiksite kaaluda selle võimaluse kasutamist, kuni see kestab.

Funktsioonid

Sellel veebimajutajal on palju äärmiselt kasulikke funktsioone. Näiteks saate nendega üles seada e-poe või WordPressi veebisaidi. Need pakuvad teile palju võimalusi oma veebisaidi kohandamiseks nii palju kui soovite. Samuti annavad nad 90-päevase raha tagasi garantii, kui teile nende teenus ei meeldi, seega on see põhimõtteliselt riskivaba võimalus. Samuti on palju tasuta lisandmooduleid, mida saate kasutada, ja te ei pea nende toimivuse pärast muretsema, sest nende tööaeg on üsna stabiilne ja auväärne, 99,99% tööajaga ja ilma suurema seisakuta.

Ehkki neil on palju suurepäraseid funktsioone ja valikuid, on neil ka üks oluline puudus – nad ei paku Windowsi jaoks jagatud hostimisplaane.

Kasutajatugi

InMotion hoolib oma klientidest ja seda näidatakse ka nende klienditoes. Teil on võimalik telefonitsi rääkida nende klienditoe töötajatega või alustada veebivestlust, kui just seda eelistate. Võib-olla peate isegi oma konto esmakordsel aktiveerimisel nendega rääkima ja kui te seda teete, näete, et nad on väga kiire ja abivalmis. Muidugi on selle veebimajutaja pakutav klienditugi kogu aeg saadaval ööpäevaringselt.

iPage

Külastage saiti »

ipage parim väikeettevõtte hostimineSee veebimajutaja asus tegutsema 1998. aastal. Nüüd on neil kontorid kuues asukohas maailmas ja nende kahe USA-s asuva andmekeskuse kaudu teenindab rohkem kui miljon veebisaiti. Neil on palju eeliseid, kuid see, et nad on üks odavaimaid veebimajutusteenuste pakkujaid, on neist tõenäoliselt suurim.

Virtuaalserverikavad

IPage’i jagatud hostimiskavade jaoks pole palju võimalusi. Tegelikult pakuvad nad ainult ühte, Linuxi-põhist hostimiskava nimega Essential, mille hind on 11,95 dollarit kuus (ehkki selle plaani jaoks on mitu korda allahindlusi, on praegu pakkumine selle plaani registreerimiseks 1,99 dollarit). kuus (kui olete esmakordne klient). Samuti pole iPagel igakuiseid maksevõimalusi; nende hostikavasid saate osta ainult aastase lepinguga.

See hostikava Essential pakub piiramatut kettaruumi ja e-posti aadresse ning igakuist andmeedastust. Samuti pakuvad need skaleeritavat ribalaiust, piiramatut MySQL andmebaasi ja tasuta domeeni aastaks. Samuti on mitu tööriista, mis võimaldavad teil oma veebisaiti üles ehitada, samuti sadu teemasid ja malle. Kõigi plaanidega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii.

Turvalisus ja klienditugi

Teine valdkond, kus iPage konkurentide seas silma paistab, on odavaima hinnakujunduse kõrval turvaelemendid. Sõltumata valitud hostimiskavast saate saidi LocLock turbevaliku, mis võib päästa teie veebisaidi ootamatute turvarikkumiste eest. Seda tehakse regulaarsete skaneeringute kaudu, mis otsivad potentsiaalselt kahjulikke pahavaraprobleeme. Mõni kava näeb ette ka nende pahatahtlike ohtude automaatse puhastamise, teised aga hõlmavad ainult võimalikest probleemidest teatamist. Nad kasutavad ka tulemüüri, mis hoiab ära võimalikke turbelekkeid, samuti igapäevaseid varukoopiaid, mida tavaliselt makstakse lisaks paljudele teistele veebimajutajatele.

iPage pakub kliendituge reaalajas vestluse ajal telefoni ja e-kirjade kaudu ning need on väga tõhusad ja abivalmid. Nad käsitlevad alati kõiki teie probleeme üksikasjalikult ja nad on alati vastanud kõigile minu küsimustele ilma luksusteta.

BlueHost

Külastage saiti »

Parim väikeettevõtte hostimineSee on üks populaarsemaid veebimajutusettevõtteid maailmas ja see pole juhus. Neil on hämmastavaid pakkumisi, eriti kui tegemist on väikeste ettevõtete omanike jagatud hostimiskavadega.

Virtuaalserverikavad

BlueHostil on kolm ühist hostimiskava, mille hulgast saate valida, ja need kõik on hinna osas teiste veebimajutajatega üsna konkureerivad. Esimest plaani nimetatakse põhiplaaniks ja selle hind on 3,49 dollarit kuus. Selle abil saate ühe ainulaadse domeeni, 50 GB veebiruumi ja piiramatu ribalaiusega. Järgmise kava nimi on Plus ja see maksab 5,95 dollarit kuus. See plaan võimaldab teil hostida piiramatul arvul veebisaite ja pakub ka piiramatut veebiruumi ja ribalaiust. Viimane jagatud hostimiskava, mida BlueHost pakub, on Pro. Sellel plaanil on lisaks piiramatule domeenide arvule ja muidugi piiramatule salvestusruumile ja ribalaiusele ka spetsiaalne IP ja muud sarnased hüvitised. See plaan maksab 13,95 dollarit kuus.

Turvalisus

BlueHostil on kõigi veebimajutajate seas üks kõige usaldusväärsemaid turvafunktsioone ja see on suur pluss, eriti kui teil on väikeettevõte ja soovite olla kindel, et teie veebisait on turvaline. Näiteks on BlueHostil kolm rämpspostitõrjevahendit, mis võivad teie veebisaidil rämpsposti ja kuumade linkide turvalisust takistada. Samuti saate valida ja luua oma e-posti filtreid, luua parooliga kaitstud faile ja kaustu, muuta IP-aadresside musta nimekirja jne.

Uptime ja klienditugi

Sellel veebil on üks parimatest tööaja rekorditest ja see on tõesti stabiilne ja usaldusväärne valik. Tegelikult kogesin paari kuu jooksul, mil seda katsetasin, ainult ühel juhul seisakuid ja see ei olnud pikem kui kolm minutit.

Samuti pakub BlueHost tõeliselt professionaalset klienditugi, kellega saate ühendust telefoni, veebivestluse ja e-posti teel. Samuti on olemas teadmistebaas, mida saate sirvida, kui soovite oma küsimustele vastused ise leida.

HostGator

Külastage saiti »

hostgator parim väikeettevõtete hostimineHostGator on 2002. aastal asutatud veebimajutusettevõte, mis kasvas piisavalt, et seda 2012. aastal mitteametliku summa 225 miljoni dollari eest müüa. Täna on HostGator üks juhtivaid veebimajutajaid ja üks kõige usaldusväärsemaid.

Virtuaalserverikavad

Jagatud hostimise puhul pakub HostGator kolme virtuaalserverikava nii Linuxi kui ka Windowsi jaoks, mis on tohutu eelis. Esimese plaani nimi on Hatchling ja sellega on kaasas piiramatu kettaruum, andmebaasid, e-posti aadressid ja ribalaius, samuti üks domeen. Hinnad sõltuvad lepingu pikkusest. Näiteks Hatchlingi plaani hind on 3,95 dollarit kuus, kui registreerute kolmeks aastaks. Keskmise astme jagatud veebimajutusplaani nimetatakse beebi ja see on sama mis Hatchlingi plaan koos piiramatute domeenide lisamisega. Selle plaani hind on 5,95 dollarit kuus kolmeaastase lepingu korral. HostGatori tipptasemel plaan on äriplaan ja saate lisafunktsioone, näiteks pühendatud IP, tasuta privaatne SSL jne. See plaan maksab ka praegu 5,95 dollarit kuus.

Uptime

HostGator garanteerib 99,99% tööaja ja täidavad oma lubadused täielikult. Olen kuu aega jälginud nende tööaega ja selle aja jooksul polnud nad kunagi maas. Isegi kui see on suhteliselt väike valim koos teiste kliendikogemustega, võib kindlalt väita, et nende tööaja lubadus on see, mida võite usaldada.

Kasutajatugi

See veebimajutaja pakub klienditeeninduse pakkumist nii telefonis kui ka veebivestluse kaudu. Ükskõik, millise meetodi valite, võtab teid vastu sõbralik personal, kes on valmis andma endast parima, et võimalikele küsimustele vastata. Proovisin mõlemat meetodit ja mõlemal korral lahendati ja lahendati mu probleemid kiiresti.

InterServer

Külastage saiti »

interserver parim väikeettevõtete hostimineSee on veebimajutusettevõte, mis asutati 1999. aastal ja mis alguses tegutses virtuaalse hostimise konto edasimüüjana. Aja jooksul kasvasid nad üles väga edukaks tegijaks rahvusvahelisel veebimajutusteenuste turul. 

Virtuaalserverikavad

InterServer pakub ainult ühte jagatud hostimiskava, mille hind on 5 dollarit kuus. Selle hinna võib aga alla lasta, kui allkirjastate pikema lepingu ja kasutate registreerumisel promokoode. Isegi ilma nende allahindlusteta on see jagatud hostimiskava üks odavaimaid saadaolevaid võimalusi.

Selle jagatud hostimiskava abil saate palju kasulikke funktsioone, näiteks ühe klõpsuga installimist ja tasuta migreerimisteenust. Samuti saate juurdepääsu klienditoele ööpäevaringselt. See plaan sisaldab piiramatut arvu domeene ja andmeedastust. Samuti saate piiramatu mälumahtu ja piiramatu arvu e-kirju. Selle hostimiskavaga on veel mõned lisad, näiteks kiiruse optimeerimine, iganädalane varundamine ja 30-päevane raha tagasi garantii.

Klienditugi

Nagu te praeguseks juba teate, võib klienditugi olla ülioluline ja peaksite alati veenduma, et valisite suurepärase klienditoega veebimajutusettevõtte. Noh, InterServeriga ei saa te valesti minna, kuna neil on auhinnatud klienditugi, mis on teile saadaval e-posti piletite, vestluse ja telefoni teel.

Nende klienditugi on meeldiv ja alati valmis aitama teid kõigi probleemidega. Olen helistanud nende klienditoele ja see oli tõesti üks positiivsemaid klienditoe kogemusi, mis mul kunagi olnud.

Uptime

InterServer lubab ja tarnib 100% võimsust ja 99,9% võrgu tööaega. Neil on ka täisautomaatne koondamine, mis on paljudes olukordades elupäästjaks. Lisaks sellele hämmastavale jõudlusele, mis on seotud tööajaga, on InterServeril ka palju ruumi kasvamiseks, kuna nende serverid töötavad praegu 50% -lise mahuga.

Järeldus

Igal väikeettevõtte omanikul on sellel konkurentsiturul õnnestumiseks vaja veebisaiti. Veebisaidi või veebipoe omamine ei ole aga iseenesest piisav. Samuti peate veenduma, et teie veebisait on hästi kujundatud, hõlpsalt navigeeritav ja mis kõige tähtsam – kogu aeg üles seatud. Mis tahes probleemid teie veebisaidil võivad põhjustada sissetuleku kaotuse ja paljudel juhtudel ka klientide usalduse kaotamise.

Kõik see viib väga loogilise järelduseni – vajate parimat võimalikku veebi. Loodan, et minu artikkel on aidanud teil mõista, millised on kõige olulisemad asjad, mida veebimajutusettevõttes otsima peate, kui teil on väikeettevõte. Samuti loodan, et minu valik parimatest veebiettevõtteid pakkuvatest ettevõtetest, mis pakuvad väikestele ettevõtetele suurepäraseid jagatud hostingu kavasid, päästis teid mõnda aega, kui otsisite teie jaoks ideaalset veebi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map