5 parimat veebimajutamist Kanadas

parim-veebimajutus-Kanada-2019


Kui avate Kanada vaatajaskonna jaoks veebisaidi, on kõige parem hankida oma hostimine Kanada hostiteenuse pakkujalt või veebimajutajalt, kellel on serveri asukohad ka Kanadas. Kuna oleme veebimajutuse eksperdid, otsisime välja ja valisime Kanada parimad veebimajutusettevõtted, kes väärivad teie tähelepanu.

Allpool saate lugeda nende ettevõtete kiireid ülevaateid, kuid kõigepealt kaaluge Kanadas asuvate serverite eeliseid, kui teie veebisait on suunatud peamiselt Kanada vaatajaskonnale.

Miks valida Kanada veebi?

Kui teie veebisaidi peamine vaatajaskond on Kanada, on seal asuva teenusepakkuja juures hostimise kasuks mõned argumendid:

 • Kiirem ühendus & reageerimise ajad: Kui teie serverid asuvad teie sihtrühmale lähemal, saate nautida paremaid reageerimisaegu kui oma servereid välismaal;
 • Toetus: Veebimajutuse ostmisel ettevõtetest, mis asuvad erinevates ajavööndites või erinevates riikides, võib olla erinev tugiteenuste tööaeg ja tugi, mida tellitakse riikidele, kes ei räägi väga head inglise keelt. See võib kommunikatsiooni ja probleemide õigeaegse lahendamise summutada;
 • Tööstusharu nõue: Mõnede tööstuste jaoks on kohustuslik, et serverid asuksid riigis, kus ettevõte tegutseb;
 • Juriidilised vaidlused: Juriidiliste vaidluste korral on sama riigi elanike vahel tekkinud vaidluste lahendamiseks või vahendamiseks lihtsam kohtumenetlust;
 • Lokaliseerimine: Lokaliseeritud teenuste olemasolu tähendab maksmist oma riigi valuutas, nautige teenuseid, mis vastavad riigispetsiifilistele õigusaktidele, ja omage juurdepääsu Kanadas asuvale toetusele;
 • Roheline hostimine: Kanadas tegutsevad lugupeetud hostiettevõtted on pühendunud keskkonnale ja teevad jõupingutusi puhta energia saamiseks.

Kiiremate ühenduste nautimine, ligipääs lokaliseeritud teenustele ja tugiteenustele on peamised põhjused, miks ettevõtted või üksikisikud, kelle veebisaidid on suunatud Kanada publikule, valivad oma veebisaidi Kanada veebi.

Kui soovite teada, millised veebimajutajad on parimad, lugege allolevaid ülevaateid Kanada 5 parima veebimajutaja kohta:

GreenGeeks

Külastage saiti »

greengeeksGreenGeeks on globaalse esindatusega hostiettevõte, mille andmekeskused asuvad Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja muidugi Kanadas. Nagu nad nii kõnekalt nimetavad, on see ettevõte roheline ettevõte, kes on pühendunud oma keskkonnamõju vähendamisele. Nad teevad seda, asendades 3-kordse tarbitava energiakoguse tuuleenergiaga.

GreenGeeks võimaldab klientidel valida andmekeskuse, kuhu nad varustatakse. Kanadalased saavad valida, kas nad varustatakse andmekeskusega, mis asub Montrealis või Torontos..

Lisaks sellele, et GreenGeeks on teie veebisaidi jaoks keskkonnateadlik platvorm, on ta ka pühendunud kiiruse, täiustatud turvalisuse ja töökindluse huvidele..

Kasutades uusimat kiirustehnoloogiat, näiteks SSD-draive, kohandatud ettevõttesisest vahemälutehnoloogiat, tasuta sisseehitatud CDN-i, kiireid veebi- ja andmebaasiservereid ning PHP 7, mis on lubatud kõigis serverites, saab GreenGeeks tagada hämmastavalt kiire lehtede laadimise.

Turvalisuse mõttes pakuvad nad reaalajas turvaskaneerimist, täpsemat rühmitunud ohuanalüüsi ja ennetavat serveriseiret, mis võimaldab neil säilitada 99,9% tööaega.

Mis puutub majutusplaanidesse, algab jagatud hostimise korral hind 3,95 dollarit kuus, kuid ka VPS-i hostimine, spetsiaalsed serverid, WordPressi hostimine ja edasimüüjapaketid on konkurentsivõimeliste hindadega ning uhkeldavad väga paljude funktsioonidega, näiteks tasuta domeeni registreerimine, veebisaidi tasuta ränne, tasuta veebisait ehitaja, ööpäevaringne tugi, tasuta varukoopiad, cPaneli / WHM-i litsents, 30-päevane raha tagasi garantii, parem turvalisus jne.

GreenGeeks on suurepärane valik Kanada veebisaidile, mis väärtustab taastuvenergiat, suurepäraseid hostimispakette ning pühendumist uusimale ja suurimale hostimislahendustele.

HostPapa

Külastage saiti »

hostpapaHostPapa on Kanada iseseisvalt omanduses olev hostimisettevõte, mis asutati 2006. aastal. Nagu GreenGeeks, on ka nemad roheline veebimajutaja, mille andmekeskused asuvad kogu USA-s ja Kanadas..

See veebimajutaja pakub taskukohaseid hostimiskavu mitmetes hostimiskategooriates, sealhulgas jagatud, WordPress, VPS ja edasimüüjate hostimine. Nad tähistavad end kui majutust algajatele ja väikeettevõtetele, kes soovivad tugevat ja usaldusväärset hostimispartnerit.

Isegi kui nad asuvad Kanadas, ei karda HostPapa sihtida ka maailmaturule. Sel eesmärgil pakuvad nad mitme keele tuge, täiustatud SSD-draive, CloudFlare CDN-i, ööpäevaringset tuge, 99,9% tööaja garantii ja tipptasemel andmekeskusi.

Automaatne varundamine ja pahavara skannimine, tasuta SSL-sertifikaadid, veebisaidi tasuta migratsioon, 30-päevane riskivaba garantii on vaid mõned muud hostimisfunktsioonid, mida saate HostPapa-s nautida.

Virtuaalserveripakette saab osta vaid 3,95 dollari eest kuus. Ettevõtte jagatud hostimisplaanides pakutakse rohkem ressursse kui stardipaketis, kuid kõigil selle astme plaanidel on tasuta domeeni registreerimine, cPaneli juhtpaneel, juurdepääs 400+ rakendusele, tasuta üks-ühele koolitus, tasuta krüptida SSL, saidi koostaja ja tasuta CDN.

Soovitame HostPapat, kui teil pole varasemaid hostimise ja veebisaitide loomise kogemusi, kuna tegemist on sõbraliku ja kasutajale orienteeritud ettevõttega, mille eesmärk on aidata teie veebiettevõtteid luua ja kasvatada.

HawkHost

hawkhost2004. aastal asutatud HawkHost on ülemaailmne veebimajutaja, millel on 7 andmekeskust Euroopas, Aasias, USA-s ja Kanadas.

HawkHost pakub tasuta rändeteenuseid, SSD-toega hostimist, 99,9% tööajaga SLA-d, ööpäevaringset tuge ja 30-päevast raha tagasi garantii. Nende hostimisportfell sisaldab jagatud pilve, pooleldi pühendatud servereid, VPS-i ja edasimüüjakontosid.

Iga vastava paketi lehel leiate üksikasjaliku kirjelduse pakutava tarkvara ja iga plaani tehniliste kirjelduste kohta.

Nende algtaseme virtuaalserveripakett on kõige soodsama hinnaga, isegi võrreldes teiste ülalnimetatud veebimajutajatega, ja hind algab 2,99 dollarist kuus. See plaan on piiratud ainult kettaruumi ressursside osas, mille ülempiir on 10 000 MB. Teine virtuaalserveriplaan Professional on palju kallim – 7,99 dollarit kuus, kuid sellega kaasneb piiramatu SSD kettaruum.

Järgmine HawkHosti hostimiskategooria on pilveserverid, millel on viis erinevat plaani alates 5 dollarist kuus kuni 80 dollarini kuus. Need plaanid on varustatud täieliku juurjuurdepääsuga, on SSD-toega ja täielikult skaleeritavad. Poolserveritel on kaks plaani, samas kui VPSil on kolm plaani.

Ehkki plaanide hinnad on konkurentsivõimelised ning ressursse on küllaga ja mastaapsed, ei ole cPanel iga paketi jaoks tasuta ja see on saadaval ainult lisatasu eest. Teisest küljest on kõigil plaanidel tasuta piiramatud SSL-sertifikaadid.

Sõltumata sellest, kas avate oma esimese veebisaidi või soovite minna üle muule hostile, on HawkHost usaldusväärne ja taskukohane valik.

OVHcloud

ovh pilvOVH Cloud on ärimajutusteenuste pakkuja, kes töötab serveriserveritega kogu Euroopas ja Kanada idarannikul ning on spetsialiseerunud hübriidpilve hostimise lahendustele. Nad on suunatud IT-agentuuridele ja ettevõtetele ning pakuvad PCI-ühilduvat (PCI-DSS 1. tase) hostimist.

OVHCloudi paljasmetalliserverid, privaatpilve- ja avalike pilvelahendused on suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad ehitada mastaapset, turvalist ja paindlikku infrastruktuuri, mis vastaks nende projektide väljakutsetele.

Paljasmetallide serverid on saadaval alates 249 dollarist kuus ja neid liigitatakse vastavalt teatud eesmärkidele. Näiteks kui olete mängude kirjastaja, kes otsib mänguservereid, on olemas spetsiaalne kategooria mänguserveri lahenduste jaoks. Muud pühendatud serveriperekonnad hõlmavad infrastruktuuri, kõrget saadavust, salvestusruumi ja GPU-d.

Kui otsite lahendusi ettevõtte tasemel töökoormuse katmiseks, pakuvad OVHCloudi hostitud privaatpilvelahendused füüsiliselt isoleeritud, ühe üürilisega pilvekeskkondi, mis on paindlikud, töökindlad ja suurepärase jõudlusega..

OVHcloudi pakutavate avalike pilvelahenduste abil saate nautida parimat saadavust, turvalisust ja jõudlust. Ressursid on 100% teie 100% ajast ja te kasutate 100% oma ressurssidest ilma ületalitluseta. Ükskõik, kas otsite tasulist pilvemahtu, arhiivide salvestust, salvestusruumi või avalikke pilvekeskkondi, on OVH teiega kaetud.

See host ei paku algajatele hostimislahendusi ja nende hostimislahendused on mõeldud nutitelefonidele, kes otsivad parimat jõudlust ja turvalisust.

iWeb.com

iwebMontrealis asuv ja 98% ulatuses hüdroelektril töötav iWeb on veel üks roheliste ettevõtete hostimise lahendus, mis pakub pühendatud ja pilvemajutamist. Lisaks Montrealile on iWebil ülemaailmne esindatus, mis ulatub Euroopas, Aasias ja Ameerikas.

Ühe protsessori pühendatud serverite hind algab 110 dollarist kuus, kuid võite valida koguni 19 pühendatud serveri konfiguratsiooni hulgast, sealhulgas kahe protsessoriga serverid või jõudluse või salvestamise jaoks loodud serverid. Nende hulgas leiate PCI-ühilduvaid servereid, SSD-mäluseadmega servereid ja mõõtemata ribalaiusega servereid.

iWebi koondatud andmekeskused võimaldavad 100% toidet ja võrgu SLA-d. Turvalisuse osas on saadaval DDoS-kaitse, varukoopia ja tulemüüri suvandid.

Tasuliste pilveserverite valikud on saadaval Windowsi või Linuxi ja SSD-mäluseadmega, hinnad algavad 0,04 dollarist tunnis.

Lisaks hostimisele pakub iWeb ka salvestuslahendusi (võrgustatud salvestus, plokkide salvestusruum, varundamise salvestus ja pilve varundamine), samuti võrguteenuseid (CDN, tulemüürid, turvalisus) ja serverihaldust.

iWebi hostimislahendused sobivad IT-spetsialistidele, ettevõtetele ja ettevõtetele.

Järeldus

Ükskõik, mis teie hostimisvajadusi ka ei vajaks – alates lihtsa jagatud hostimise lahendustest kuni pilvandmetöötluse lahendusteni – on selles artiklis ülevaadatud hostimisettevõtted nende kategooriate parimad. Nad on kõik rohelise energiaga toitajad, millel on globaalne kohalolek ja mitmekesine teenuste kataloog, mis ulatuvad kaugemale traditsioonilisest hostimisest ja mis suudavad väga hästi konkureerida teiste juhtivate USA ja Euroopa hostimismarkidega.

Kui otsite majutust Kanadas, siis kontrollige neid kindlasti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map