5 parimat odavat Ühendkuningriigi hostingu pakkujat

parim-odav-uk-veebimajutus-2019


Kui asute kauplust Ühendkuningriigis või soovite sihtida Ühendkuningriigi sihtrühmi eranditult oma .co.uk-i veebisaidi kaudu, peate leidma Ühendkuningriigi hostingu pakkuja. Neile, kes otsivad järeleproovitud Suurbritannia veebimajutajat, oleme kokku kogunud 5 parimat Ühendkuningriigi veebimajutusteenuse pakkujat, kes on tuntud oma usaldusväärsete hostimisteenuste, Ühendkuningriigikeskse infrastruktuuri ja Suurbritannias asuva tugiteenuse poolest..

Esiteks, miks pöörduda Ühendkuningriigi veebi poole, kui välismaal asuvate hostingu pakkujate hinnad võivad olla madalamad?

Miks kaaluda Ühendkuningriigi peremehe valimist?

Traditsiooniliselt on välismaiste veebimajutajate veebimajutuse hinnad olnud madalamad kui Ühendkuningriigi hostiteenuse pakkujatel. Sellegipoolest, kui teie sihtkliendid asuvad Ühendkuningriigis, soovitame teil valida Ühendkuningriigi host, hoolimata välismaiste hostingu pakkujate odavamatest pakkumistest.

Kuid enne üksikasjade uurimist, miks peaksite valima Ühendkuningriigi hostingu pakkuja, anname teile meie nimekirja:

Hosting ettevõte
Alghind

1godaddy2,99 kr / kuu
2eukhost3,33 kr / kuu
3123 reg1,00 kr / kuu
4südame internet2,66 £ kuus
5veebimajutus uk com2,49 naela / kuu

* Mõni ülaltoodud tabelis ja sellel lehel nimetatud hind on käibemaksukohustuslane.

Siin on mõned argumendid, miks meie arvates peaksite kaaluma Ühendkuningriigi hostimise valimist, kui kavatsete sihtida Ühendkuningriigi kliendibaasi:

 • Serveri asukoht: Suurbritannias või Euroopas asuvate serveritega saate nautida kiiremaid ühendusi ja paremaid reageerimisaegu. Valige host, mille serverid asuvad teises maailma piirkonnas, ja peate tegelema aeglasemate ühendustega, mis võib muuta kasutajakogemust ja otsingumootori paremusjärjestust;
 • Tööaeg ja tugi: kuigi praeguseks on ööpäevaringne tugi standardne, võivad erinevad tugikanalid kehtida erinevatel töötundidel. Kui teie veebimajutaja asub Suurbritannias või isegi Euroopas, siis on vähem tõenäoline, et ajavööndite erinevused ilmnevad, nagu oleks siis, kui valiksite näiteks USA-s asuva veebi;
 • Ettevõttesisene, inglise keelt kõnelev tugi: lisaks tugiteenuste kättesaadavusele on hostimise probleemide käsitlemisel oluline ka asutusesisene ingliskeelne tugi;
 • Seadused ja määrused: sõltuvalt teie tegevusest ja konkreetsete tööstusharu nõuete kohaselt ei tohi teil lubada omada servereid mujal kui Ühendkuningriigis, kui tegutsete Ühendkuningriigis (nt hasartmänge käsitlevad seadused);
 • Lokaliseeritud teenused: Lisaks Ühendkuningriigi töötajatelt toetuse saamisele saate teha makseid naelades ja nautida muid teenuseid või järgida Ühendkuningriigi hostimistööstusele iseloomulikke põhimõtteid.

Ehkki võib tekkida ahvatlus otsida odavat USA hostimisteenust, võite kaotada mitmeid eeliseid, mida saate nautida, kui oma saiti hostite Ühendkuningriigi hostiteenuse pakkujas..

5 parimat Ühendkuningriigi hostingu pakkujat

Oleme otsustanud loetleda ainult hostiteenuse pakkujad, kes asuvad Ühendkuningriigist välja või pakuvad Ühendkuningriigi klientidele spetsialiseerunud hostimisteenuseid.

1. GoDaddy UK

Külastage saiti »

godaddy parim uk veebimajutusGoDaddy on veebimajutushiiglane ja üks suurimaid domeeniregistreid maailmas. Neil on kogu maailmas üle 17 miljoni kliendi ja 6000 töötajat ning nad haldavad üle 71 miljoni domeeni. Nende serverite asukohad on hajutatud Euroopas, USA-s, Indias ja Aasias.

Alates 2017. aasta aprillist on GoDaddy omandanud Host Europe Groupi, mis on üks Euroopa juhtivaid veebimajutajaid, mis teenindab üle 1,7 miljoni kliendi, ja plaanib oma teenuste integreerimist GoDaddy EMEA-sse. HEG hooldab rajatisi ja andmekeskusi Suurbritannias, Saksamaal, Hispaanias, Prantsusmaal, Rumeenias ja Bulgaarias.

GoDaddy UK-s saadaval olevate hostimiskavade osas leiate jagatud hostimiskavad alates 2,99 kr / kuus, hallatava WordPressi hostimine alates 2,99 £ / kuu, VPS-i hostimine alates 19,99 £ / kuu ja pühendatud serverid alates 55,99 £. / kuus. Igas kategoorias on palju hostimiskavasid, kus on palju ressursse ja pakutakse ööpäevaringset tuge mitmetel tugikanalitel.

GoDaddy UK tutvustab oma hostimiskavadega ka suurepäraseid funktsioone, nagu võimalus valida Linuxi ja Windowsi hostimiskavade vahel, kõigi aastaplaanide juurde kuuluv tasuta domeen, võimalus valida serveri haldamise taset, tasuta SSL-sertifikaadid ja mõne kavaga pakutavad spetsiaalsed IP-d, tasuta cPanel, teie hostikontole eelinstalleeritud tasuta CDN, samuti muud turvalisuse ja saidi jõudluse tööriistad.

2. eUKhost.com

Külastage saiti »

eukhost parim uk veebimajutuseUKhost.com asutati 2001. aastal ja on üks juhtivaid veebimajutajaid Ühendkuningriigis. Nende andmekeskused asuvad Wakefieldis, Maidenheadis ja Nottinghamis ning ettevõte tegutseb Suurbritannias Leedsis. eUKhost Ltd haldab üle 150 000 domeeni ja üle 35 000 kliendi.

Nende veebimajutusteenuste hulka kuuluvad jagatud cPaneli plaanid Linuxiga alates 3,33 naela kuus, jagatud Windowsi plaanid Pleskiga alates 3,33 naela kuus. Windowsi VPS-i hostimisplaanid algavad £ 15,99 kuus, Linux VPS-i hostimisplaanid aga alates 12,99 £ / kuus. Neid plaane hallatakse täielikult ööpäevaringselt, need pakuvad kiiret SSD-mäluseadmeid, Intel Xeoni protsessoreid, tasuta domeeni, tasuta SSL-i, mõõtmata ribalaiust jne..

Pilvemajutuspakettides on 100% tööaeg SLA, OS-i valik, juhtpaneeli valik, seireplaani valik ja varukoopia varundamise valik. Pilvemajutuse hinnad algavad 38,32 kr kuus.

eUKHost on hallanud ka spetsiaalseid servereid koos SSD-salvestuse, 1Gbiti porti kiiruse, tasuta Plesk Web Pro, tasuta migreerimisteenuse, HDD või SSD salvestusvõimalustega, valikulise Fortigate tulemüüriga sissetungimise ennetamise, DDoS-kaitse, viirusetõrje ja pahavara eemaldamise kaitsega.

eUKhost.com on üks parimatest Ühendkuningriigi hostimise pakkujatest, mis vastab nii väikeste kui ka ettevõtte tasemel veebisaitide vajadustele.

3. 123-reg.co.uk

Külastage saiti »

123reg parim UK veebimajutus123 Reg on Suurbritannia suurimad domeeniregistrid, kes väidavad, et võõrustavad ühte igast viiest aktiivsest co.uk-i veebisaidist. Nende domeenide registreerimisteenuseid täiendavad veebisaitide loomine, e-kaubandus, veebiturvalisus ja muud võrgutööriistad. Nende platvormil on üle 3 miljoni domeeninime ja üle 17 miljoni veebisaidi.

123 Reg jagatud hostimispakettide hind algab 3,49 kr / kuus. Jagatud hostimiskavades on kuni 3 kaasatud domeeni, majutamine ühele kuni piiramatule domeenile, kuni 100 GB veebiruumi ja piiramatu ribalaius.

WordPressi, Joomla ja Drupali jaoks optimeeritud hostimine algab 3,99 naela kuus. Virtuaalsed privaatserverid algavad hinnaga 9,99 naela / kuu Windowsi või Linuxi opsüsteemiga ning cPaneli või Pleski juhtpaneeliga. 1 Reg virtuaalsed privaatserverid pakuvad täielikku administraatorijuurdepääsu, mis võimaldab teil käitada mis tahes rakendusi ja kohandada hostimiskeskkonda väljaspool klassikalise veebimajutuse piiranguid.

Lisatasu hallatavad serverid hinnaga 123 Reg maksavad vahemikus 29,99 kuni 1199,99 kuus. Need plaanid pakuvad piiramatut saidi majutust, 100 GB piiramatut salvestusruumi ja mõõtetu liiklust. Pakutakse tasuta SSL-i ja pühendatud IP-d ning tänu 123 Reg kasutatavale rühmitatud pilvetehnoloogiale saavad nad tagada 99,99% tööaja.

123 Reg väldib nende teenuste allhanget, nii et kõik alates infrastruktuurist kuni klienditeeninduseni asub Ühendkuningriigis.

4. HeartInternet

Külastage saiti »

südamiku interneti parim Ühendkuningriigi veebimajutusHeartInternet on Host Europe Groupi kaubamärk, mis on Euroopa turul suurim eraomanduses olev ettevõte. HeartInternet asutati 2014. aastal ja seda tuntakse Ühendkuningriigi suurima hostimise edasimüüjana. Üldised veebimajutusteenused, e-posti hostimine, domeeni registreerimine ja veebiturve on samuti osa HeartInterneti teenusepaletist.

Nende veebimajutusteenused koosnevad pilvepõhisest Linuxi ja Windowsi majutamisest 5 GB piiramatu veebiruumiga, 30 GB piiramatu igakuise ribalaiusega, ühe klõpsuga WordPressi installihinnad alates £ 2.99 kuus.

Nõudlike veebisaitidega kasutajad saavad valida HeartInterneti Premiumi hostimiskavade, mis pakuvad sihtotstarbelisi ressursse ja serveritaseme jõudlust. Nende plaanide kulud jäävad vahemikku 29,99 kr / kuu kuni 119,99 kr / kuus. Nad pakuvad 50 GB SSD kettaruumi ja piiramatu SSD kettaruumi ning neid toetab 99,99% tööaeg SLA.

WordPressi hostimisplaanid algavad 9,49 naelsterlingist kuus, samas kui VPS-i hostimisplaanid algavad VPS-i põhiplaani korral HDD-salvestusega 9,99 naela kuus ja SSD-salvestusega baas-VPS-i kavas 14,99 naela / kuus. Saadaval on 6 konfigureeritavat VPS-i plaani, mis võimaldavad teil valida oma operatsioonisüsteemi, serveri haldamise taseme, juhtpaneeli jne.

Pühendatud serverid on saadaval põhikonfiguratsioonides hinnavahemikus 69 kuni 129 naela / kuus. Teil on võimalus lisada rohkem ressursse, lisada SSL-sertifikaate ja mitut muud lisandmoodulit, näiteks Plesk või cPanel.

HeartInternet on Suurbritannia-keskne veebimajutaja, mille sisemine klienditugi on saadaval ööpäevaringselt.

5. WebHosting.uk.com

Külastage saiti »

webhostingukcom parim uk veebimajutus2001. aastal asutatud Ühendkuningriigi veebimajutus (WHUK) on üks vanimaid Suurbritannia veebimajutusteenuste pakkujaid. Nad teenindavad enam kui 35 000 kliendibaasi ja on spetsialiseerunud pilvemajutamisele, rakenduste hostimisele, Windowsi hostimisele ja Linuxi hostimislahendustele.

Pilvemajutuspaketid algavad alates 2,49 naelsterlingist kuus, pakuvad SSD-salvestust, tasuta domeeni registreerimist kõigi aastaplaanidega, Pleski või cPaneli, igapäevaseid väliste varukoopiate tegemise ja 99,95% -lise tööaja garantii.

WordPressi pilvemajutuspakettidel on ka SSD-salvestusruum, samuti mitmed WordPressi spetsiifilised pistikprogrammid ja teemad. Iga paketiga on kaasas ka igapäevased varukoopiad, täiustatud turvariistad, WordPressi tööriistakomplekt ja ööpäevaringne tugiteenus. Hind algab vaid £ 0.99 kuus.

Muud kui WordPressi jaoks optimeeritud hostimine ja muud rakendusespetsiifilised hostimisvõimalused on Magento hostimine, mis algab 12,99 kr / kuus ja sisaldab PCI-vastavust, kohandatavat serverikeskkonda, Plesk Onyxi või cPaneli valikut ja mitmesuguseid veebiturbe tööriistu.

Linuxi ja Windowsi VPS-serveritel on tasuta IP-aadressid, SSD-salvestusruum, piiramatu ribalaius ja nende hind algab 12,99 naela / kuus. Missioonikriitilised veebisaidid saavad valida väga konfigureeritavate Enterprise’i pilveserverite hinnaga alates 25 naela kuus.

Pühendatud serverid on saadaval alates £ 69.99 kuus koos võimalusega valida SSD ja HDD salvestuse vahel; Intel Xeon E3, E5 või E5 ST protsessorimudelid; Windowsi või Linuxi OS; cPaneli või Pleski juhtpaneel. Nendes plaanides on 1 Gbit ühendused ning mitmed turvalisuse ja serveri jälgimise tööriistad.

Ühendkuningriigi veebimajutus on lisatasu pakkuv hostimisteenus, mis hõlmab hulgaliselt plaane ja funktsioone, et rahuldada iga hostimisnõudlust lihtsatelt veebisaitidelt keerukate rakenduste ja ettevõtte tasemel veebisaitideni.

Järeldus

Kui soovite oma saiti majutada Ühendkuningriigi hostiga, on selles artiklis esitatud veebimajutajad Ühendkuningriigi hostiteenuse pakkujate seas kõrgeimad. Ühendkuningriigi hostiga hostimine tagab teie Ühendkuningriigi klientidele parema reageerimise aja ja kiirema ühenduse, välistab kõik teie tööstusele omased nõuetele vastavuse probleemid ja võimaldab teil nautida lokaliseeritud teenuseid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map