5 parimat odavat majutust täiskasvanute veebisaitidele

parim täiskasvanutele mõeldud veebisait-hostimine-2019


Nagu juba teate, on täiskasvanute veebisaidi nišš väga küllastunud ja konkurentsitihe ning pingutamiseks ja edu saavutamiseks peate ülejäänud võistlusest eristuma. Need täiskasvanutele mõeldud veebisaidid võivad meelitada ligi ja koguda väga suures koguses liiklust. Sellepärast on täiskasvanute eduka veebisaidi üks olulisemaid aspekte hostimine. Selles artiklis vaatleme näpunäiteid ja näpunäiteid, samuti parimaid hostimispakette, mis on saadaval mõne usaldusväärseima hostingu pakkujalt..

Firma
Hind alates
Raha tagasi

1hostgator usaldusväärne hostimine täiskasvanute veebisaitide kasvatamiseks2,75 dollarit kuus45 päeva
2täiskasvanute veebisaitide parim hostimine5 dollarit kuus30 päeva
3tmdhosting täiskasvanutele mõeldud veebisaidi hostimine2,95 dollarit kuus60 päeva
4Täiskasvanutele mõeldud veebisaitide eelarve digitaalsetel ookeanidel5,00 dollarit kuusTasuta prooviversioon
5võrgulahendused täiskasvanute professionaalne veebimajutus5,69 dollarit kuus30 päeva

Selle artikli põhirõhk on jagatud veebimajutusplaanidel. Need jagatud hostimiskavad on suurepärased ökonoomsed ja eelarvevõimalused alustavatele veebisaitidele, kes soovivad üles ehitada oma äri või kaubamärki. Need plaanid võimaldavad teil odavat ja usaldusväärset hostimist, mis talub teie veebisaidil isegi väga suures koguses veebiliiklust.

Jagatud hostimine tähendab põhimõtteliselt seda, et veebiserver on jagatud kümneteks, mõnikord isegi sadadeks erinevateks klientideks ja veebisaitideks. See võimaldab neil plaanidel olla väga odav ja taskukohane. See on amatööride veebisaitide loojate, väikeettevõtete omanike ja ajaveebide jaoks täiuslik täiuslik hostimisvõimalus. Kui soovite alustada väikesest veebisaidist suurettevõtteni, peaksite kindlasti saama hea jagatud hostimisplaani.

Kuidas valida täiskasvanute veebisaitidele veebimajutust?

Klientidele on saadaval lai valik jagatud hostimiskavasid ja -pakette. See teeb otsuse, millise plaani täpselt valida, üsna keerukaks. Eriti algajad võivad vaeva näha nii paljude erinevate võimalustega. Kuid loodetavasti aitab see artikli jaotis teid valikuprotsessis, teavitades teid kõigist funktsioonidest ja valikutest, mida peate tähelepanu pöörama, ning ka selle kohta, kuidas täiskasvanute veebisaidi hostimisvajadusi õigesti tuvastada.

Täiskasvanutele mõeldud veebisaidid on hostimisvajaduste osas väga omapärased. Täiskasvanutele mõeldud veebisaidi omaniku ja hooldajana võõrustate teie veebisaidil tõenäoliselt väga palju täiskasvanutele mõeldud videoid või väga palju täiskasvanutele mõeldud pilte või mõlemat. Sellepärast vaatame üle ja tutvustame ainult neid hostiteenuse pakkujaid, kellel on tõestatud, et nad suudavad suurte video voogesituse liikluse ilma probleemide ja luksumiseta hakkama saada.

Peale vahetu uptime lisaks tipptulemustele on veel üks väga oluline aspekt, mida peate hostiteenuse pakkuja valimisel arvestama, kindlasti klienditugi. Kas vajate abi või teil on oma veebisaidi seadistamise kohta küsimusi, kas teil on abi mõne teie hostiteenuse pakkuja pakutavate tööriistade ja funktsioonide kasutamisel või kas teil on probleeme hostimisteenusega, soovite oma hostiteenuse pakkujalt teil on nii päeval kui öösel teile kättesaadav professionaalne klienditugi ning valmis ja valmis teid aitama kõigis probleemides.

Aspekt, mida ükski veebisaidi omanik ei tohiks unustada, on otsimootori optimeerimine. Väga hästi optimeeritud veebisait võimaldab veebisaitidel otsimootorites kõrgemat paremusjärjestust ning kiiremat ja hõlpsamat indekseerimist. Mõnel hostingu pakkujal on integreeritud otsimootori optimeerimise tööriistad ja funktsioonid. Nii teie hostiteenuse pakkuja hea jõudlus kui ka katkematu tööaeg aitavad väikestel veebisaitidel otsimootori optimeerimist.

Kui teie veebisaidi lehed laadivad aeglaselt või kui need ei reageeri, kannatab teie liiklus ja külastajad suletakse teie veebisaidil. Aeglased laadimisajad on tegelikult number üks põhjus, miks potentsiaalsed veebiettevõtted ebaõnnestuvad. Üks parimaid viise, kuidas tagada teie veebisaidi kiire laadimine mis tahes maailma piirkonnast, on veenduda, et teie valitud hostiteenuse pakkuja kasutab CDN-i või sisu edastamise võrke. Sisu edastamise võrk on serveriserver kogu maailmas, mis aitab marsruutimisel ja andmete edastamisel.

Jagatud hostimiskavad sobivad ideaalselt iga uue veebisaidi omaniku jaoks, kes soovib väikese eelarvega kiiresti, lihtsalt ja edukalt alustada. Tagame teile, et nende jagatud hostimispakettide pakutavad funktsioonid, plaanid ja võimalused on enam kui piisavad teie veebisaidi vajaduste rahuldamiseks, kui alustate oma veebireisil. Oleme valinud absoluutselt parimad virtuaalserveriteenuse pakkujad, kes on turul liidrid.

Tulevikus, kui teie veebisait kasvab piisavalt suureks, kui hakkate oma veebisaidil nägema väga suurt liikluse arvu, kui teie hostimise eelarve suureneb, on aeg arvatavasti kaaluda oma jagatud hostimisplaani täiendamist kallima, kuid keerukama paketiga . Mõned näited nendest keerukamatest hostimislahendustest on VPS või virtuaalse privaatserveri hostimisvõimalus, aga ka spetsiaalne serverimajutus. Nende hulgas on ka mõned väga võimsad ja olulised administraatori ja paneeli tööriistad ning valikud, mis pakuvad teile täiustatud funktsioone, et viia täiskasvanute veebisait järgmisele tasemele.

Nüüd, kui teate, mida oma täiskasvanute veebisaidi jagatud hostimisplaani valimisel tähelepanu pöörata, vaatame mõnda hostingu pakkujat, kes pakuvad teile täiskasvanute veebisaidile parimaid parimaid jagatud hostimise lahendusi.

HostGator

Külasta võõrustajat »

hostgatori usaldusväärne hostimine täiskasvanute veebisaitidele

HostGator on veel üks suurepärane hostimise pakkuja, mida täiskasvanute veebisaidi jagatud hostikavade valimisel arvestada. See konkreetne hostingu pakkuja on juba aastaid toiminud ja osutab hostimisteenuseid ning selle töökindlus ja taskukohasus on häid tulemusi andnud. Sellega on kaasas ka hulgaliselt kasulikke funktsioone, tööriistu ja valikuid, mis aitavad teil luua ja käivitada omaenda täiskasvanute eduka veebisaidi.

HostGatoriga jagatud veebisaidi majutamiseks on saadaval kolm erinevat paketti. Need on Hatchlingi plaan, beebi plaan ja lõpuks äriplaan. Hatchlingu plaan on kõige odavam ja pakub veebisaidi loomiseks ja majutamiseks mõnda põhilist, kuid elulist funktsiooni. See on ka vaieldamatult odavaim. See konkreetne plaan pakub piiramatut ribalaiust ja kettaruumi, mis on väga oluline täiskasvanutele mõeldud veebisaitide jaoks, mis võivad üles laadida palju video- ja pildisisu.

Peamine erinevus Hatchlingu ja Baby-kava vahel on domeenide arv, mis on konkreetse hostipaketiga lubatud. Hatchlingi plaan pakub ainult ühte tasuta domeeni, samas kui Baby-kava pakub piiramatuid domeene. Domeenid ei ole kallid, kuid saate pikemas perspektiivis natuke raha säästa, kui saate beebiplaani ja kasutate teile saadaolevaid tasuta domeene, kui otsustate luua mitu veebisaiti. Äriplaan sisaldab kõiki eelnimetatud funktsioone, kuid pakub ka pühendatud IP-aadressi ja tasuta privaatset SSL-i.

HostGatori hostiteenuse pakkuja lisafunktsioonid, mis on saadaval kõigi kolme jagatud hostimispaketi jaoks, hõlmavad WordPressi hostimist, MySQL andmebaase, e-posti hostimist, e-posti edastamist ja automaatvastajaid. Samuti on olemas võimas administraatori cPaneli tööriist, mis sisaldab suures valikus olulisi valikuid ja modifikatsioone, et saaksite oma täiskasvanute veebisaiti peenhäälestada.

HostGatori hostiteenuse pakkuja üheks peamiseks tugevuseks on ka tööaeg ja usaldusväärne professionaalne klienditugi. HostGator garanteerib teie veebisaidi tööajast vähemalt 99,99% ja tal on isegi 45-päevane raha tagasi garantii, mis tagab nende hostimisteenuse kvaliteedi ja usaldusväärsuse. Samuti pakub see teie veebisaidile tasuta ja kiiret seadistamist, automaatseid varukoopiaid ning ööpäevaringset klienditeenindust.

Võrgulahendused

Külasta võõrustajat »

võrgulahendused täiskasvanute professionaalne veebimajutus

NetworkSolutions on üsna ainulaadne hostimisteenuse pakkuja, mis pakub pisut teistsuguseid jagatud hostimise pakette kui enamik teisi hostimisteenuse pakkujaid. Selle konkreetse hostimisteenuse pakkuja kõige unikaalsem külg on see, et iga klient saab täieliku juurdepääsu professionaalsele tehnilisele nõustajale, kes aitab teil oluliste veebisaidihalduse asjadega, nagu FTP-juurdepääs, failide edastamine ja paljud muud asjad.

Täiskasvanute veebisaidi pikemaajalise hostimise valimine võib pikas perspektiivis tõesti säästa raha. NetworkSolutions pakuvad pikaajalisi jagatud hostimise pakette, mis tähendab, et maksate terve aasta hostimise eest, kuid see tähendab ka seda, et saate hostimist naeruväärselt madala hinnaga. Kõige elementaarsem jagatud veebisaidi hostimise pakett, mida NetworkSolutions pakub, on 9,96 dollarit aastas. See on palju odavam kui ükski teine ​​jagatud veebimajutuspakett, mida teised hostingu pakkujad pakuvad.

Samuti on olemas pakett Professional hosting ja Professional Plus pakett, mis on küll odavam kui põhimajutuspakett, kuid pakub täiskasvanutele mõeldud veebisaidi jaoks väga võimsaid ja kasulikke tööriistu. Kui tavalise virtuaalserveripaketi juurde kuulub 300 GB salvestusruumi, üks tasuta domeeninimi ja tasuta pahavara skannimisriistad, pakuvad professionaalsed paketid sisu edastamise abil täiskasvanute veebisaidile piiramatut salvestusruumi ja domeene ning ülikiireid laadimisaegu. võrgud.

Kui soovite väga odavat virtuaalserveri võimalust, millel on mõned väga muljetavaldavad tehnilised andmed, on NetworkSolutions üks parimaid turul pakutavaid võimalusi. Samuti on kaasas professionaalne ja abivalmis klienditugi, mis on teile saadaval 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas juhuks, kui teil on probleeme või probleeme täiskasvanute veebisaidi või hostimisteenustega.

Hoiatus: eHost, HostClear ja IdeaHost ei võta enam uusi kliente vastu!

eHost

ehost parim täiskasvanute veebisaitide pakkuja

Kui tegemist on säästliku eelarvega jagatud hostingu pakkujatega, on eHost üks parimatest. See on teie jaoks ideaalne võimalus, kui soovite vähendada hostimistasusid, saades samal ajal täiskasvanutele mõeldud veebisaidile usaldusväärse ja usaldusväärse hostimisteenuse. EHost, mille hind on ainult 2,75 dollarit kuus ja millel pole mingeid salajasi tasusid ja lepinguid, pakub teile ka tasuta domeeni, mida saate kasutada oma täiskasvanute veebisaidil seni, kuni kasutate nende hostimisteenuseid. hostiteenuse pakkuja, kui teil on vähe raha.

EHosti üks suurimaid eeliseid ja tugevusi on pakutavad mitmed tööriistad ja funktsioonid, mis võimaldavad teil WordPressi veebisaite kiiresti ja hõlpsalt üles seada. See sisaldab väga kasutajasõbralikku pukseerimissaidi koostajat, kus on saadaval tuhandeid erinevaid unikaalseid malle. Need funktsioonid, mis on ühendatud ajaveebi seadistusviisardiga, muudavad teie esimese täiskasvanutele mõeldud veebisaidi seadistamise väga lihtsaks ülesandeks. Pukseerimissaidi koostaja on eriti kasulik ja oluline veebisaidi algajatele, kellel pole kodeerimisega seotud teadmisi ja kogemusi.

Täiskasvanutele mõeldud veebisaidilt raha teenimine on eHosti abil lihtne ka tänu selle pakutavatele väga kasulikele funktsioonidele. Lisaks sellele antakse teile täielik juurdepääs paljudele juhenditele, mis õpetavad teid ja teavitavad teid veebiturundusest, vaid ka administraatori cPaneli kaudu saate hõlpsalt luua oma veebipoe või oma täiskasvanutele mõeldud veebisaidi tellimismudeli. Ostukorvi ja PayPali saate integreerida ka oma täiskasvanute veebisaidile.

Professionaalne ja usaldusväärne klienditugi on iga hostingu pakkuja üks peamisi aspekte. eHost pakub teile väga laiaulatuslike veebipõhiste abikeskuste teenust ning 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas klienditoe kättesaadavust e-posti, tugipiletite, vestluse ja telefoni teel. Kõigile klientidele on saadaval ka mõned väga harivad õpetused, mis pakuvad samm-sammult programmi, mis on loodud abistama kõiki veebisaidi loomise ja hooldamisega seotud aspekte..

IdeaHost

Ideaalne veebisaidi täiskasvanutele mõeldud veebimajutusplaan

IdeaHosti hostiteenuse pakkuja peamine atraktsioon on nende keskendumine lihtsusele ja taskukohasusele. Nende ühe virtuaalserveripaketi hind on kõigest 2,99 dollarit kuus, mis teeb sellest ühe odavama valiku veebimajutusteenuste turul. Sellel hostipaketil on piiramatu ja mõõtmata ribalaius, piiramatu salvestusmaht ja kasutatav tasuta domeen.

Oma veebisaidi seadistamine nullist on tehtud tööriistade ja funktsioonide abil, mida IdeaHost teile pakub, väga lihtsaks. Võimas ja kasutajasõbralik pukseerimissaidi ehitaja on eriti oluline, kuid on olemas ka ajaveebide ja pildigaleriide seadistusviisardid. Oma veebisaidi loomise veelgi kiirendamiseks võite kasutada ka ühte tuhandest saadaval olevast tasuta mallist.

Veebisaidi platvormidele nagu WordPress, Joomla ja paljudele teistele on täielik tugi ja integreerimine. Samuti on olemas turunduse ja veebipoodide funktsioonid, mis võimaldavad teil hõlpsalt veebipoode oma veebisaidil ostukärudega üles seada. CPaneli administraatori tööriist sisaldab ka mitmeid väga kasulikke turunduse ja otsingumootori optimeerimise funktsioone ning valikuid, mis aitavad teie täiskasvanute veebisaidil otsingumootorites võimalikult kõrgel kohal olla.

Professionaalne ja abivalmis klienditugi on teile kättesaadav 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Võite küsida abi või esitada küsimusi ja päringuid e-posti, vestluse või isegi telefoni kaudu. IdeaHosti pakutav abikeskus on väga kasulik ja seal on üksikasjalikud informatiivsed õpetused peaaegu iga veebisaidi loomisega seotud teema kohta ja muud teemad.

HostClear

hostclear eelarve täiskasvanutele mõeldud veebisaitide hostimine

HostClear on veel üks suurepärane veebisaidi majutamise võimalus, mille hind kuus on odav 2,99 dollarit, aga ka hulgaliselt kasulikke ja kasulikke funktsioone ning tööriistu, mis aitavad teil täiskasvanute veebisaidil alustada. Selle konkreetse hostiteenuse pakkuja jagatud hostipakett pakub teile piiramatut ja mõõtetu ribalaiust ja salvestusruumi. Üks suurepärane asi on see, et saate ka piiramatu hulga domeene ja piiramatuid MySQL-i andmebaase isegi tavalise virtuaalserveripaketiga – funktsioonid, mis muudavad selle hostingu pakkuja ainulaadseks ja väga kuluefektiivseks neile, kes otsivad eelarve hostimise võimalusi.

HostClear hostingu pakkuja infrastruktuur on tipptasemel, tagades teie täiskasvanutele mõeldud veebisaidi tipptulemused ja katkematu tööaja. See hostiettevõte kasutab maailmatasemel tehnoloogiat ja sellel on uusimad veebimajutuse juhtpaneelid ning sisseehitatud tööriistad, mis võimaldavad veebisaidi külastajate statistika osas ööpäevaringset võrgu jälgimist ja liikluse teatamist.

Saate hõlpsalt ja kiiresti oma täiskasvanutele mõeldud veebisaidi täiesti nullist üles seada, kasutades suurepärast tasuta lohistamissaitide loomise tööriista, mis on kaasas HostCleari jagatud hostipaketiga. Samuti saate isikupärastatud domeeninime ja ajaveebi seadistamise viisardi juhuks, kui seda vajate. Enda täiskasvanutele mõeldud veebisaidi loomine on tuhandete erinevate ainulaadsete veebisaidimallide abil, mida saate kasutada, veelgi lihtsamaks.

Lisafunktsioonide hulka kuuluvad veebimeili valikud, nagu automaatvastajad, võimalus automaatselt e-posti saata, viirusekontroll ja rämpsposti filtrid. Samuti on turundusega seotud funktsioone, nagu e-pood cPanel, integratsioon PayPaliga, võimalus seadistada täiskasvanute veebisaidile ostukorv ja palju muud. Ja kui olete veebisaiditurunduse alal täiesti algaja, võite lugeda mõnda paljudest informatiivsetest ja harivatest veebiturunduse juhenditest, mida HostClear teile pakub..

Järeldus

Nüüd, kui olete tutvunud jagatud hostimisega ja nüüd, kui olete õppinud kõige olulisemaid aspekte, mida täiskasvanutele mõeldud veebisaidi jagatud hostipaketi valimisel arvestada, on aeg otsus vastu võtta. Garanteerime, et ükskõik millise hostiteenuse pakkuja valite viiest, mida selles artiklis tutvustati, ei kahetse te seda otsust.

Ärge unustage hoolikalt kaaluda, mida igal hostimisteenuse pakkujal on pakkuda, võrrelda funktsioone, tööriistu ja klienditeenindust hostimispaketi hinnaga, et oma hostimiseelarvest maksimumi saada. Soovime teile kõigile õnne väga eduka täiskasvanute veebisaidi loomisel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map