5 parimat odavat e-posti hostimise pakkujat

parim-odav-meiliaadress-2019


E-post on ja on juba aastaid olnud number üks viis Interneti kaudu teabe edastamiseks ja levitamiseks. Ettevõtted on e-kirju juba pikka aega tunnistanud kui suurepärast turundusvahendit. Sellepärast on kõigil potentsiaalsetel ja alustavatel ettevõtetel ning veebisaitidel ülioluline õppida, kuidas kasutada ära kõiki võimalusi, mida e-kirjad pakuvad teie veebisaidi või ettevõtte laiendamiseks ja oma toodete reklaamimiseks oma sihtrühmale..

Kui meil on üle miljardi kasutaja kogu maailmas, on telefon edastanud telefoni ja tõestanud oma positsiooni teabe levitamise suhtlusvahendina number üks. Ja e-post jääb sellele positsioonile veel paljudeks aastateks. E-kirjade tõhusus ja populaarsus on suurendanud nõudlust e-posti hostimise järele igasuguste veebisaitide, ettevõtete ja ettevõtjate jaoks.

Üks peamisi põhjuseid, miks e-post on muutunud veebisaitide ja ettevõtete jaoks nii elutähtsaks teenuseks, on selle kasutamine klienditeeninduses. E-post võib osutuda väga oluliseks ka muudes suhtlemisaspektides, näiteks turunduses ja muudes eesmärkides. E-posti hostimise pakkujate nõudmised on suurenenud, tehnoloogia arenguga on parem e-posti hostimisteenus muutunud paremaks infrastruktuuriks, kompromissitu kvaliteediga ja töötamisaja katkematuks muutumisega..

Selles artiklis püüame aidata teil otsustada, milline on teie vajadustele parim e-posti hostimise pakkuja. Vaatleme eriti odavaid jagatud e-posti hostimiskavasid, kuna need on teie eelarve jaoks kindlasti parim lahendus. Vaatleme mõningaid võtmevaldkondi ja funktsioone, millest peate oma veebisaidi jaoks õige e-posti hostimise pakkuja üle otsustamisel ja valimisel teavitama, ning vaatame ka mõnda hoolikalt valitud, jagatud e-posti hostimiskava, mille oleme just teie jaoks üle vaadanud.

Kuidas valida head e-posti hostimise pakkujat

E-posti hostimise osas on saadaval palju erinevaid hostimiskavasid. Need kõik pakuvad põhilisi võimalusi, aga ka lisafunktsioone ja -võimalusi. Valida on liiga palju, nii et alustame peamiste funktsioonide ja valdkondade tuvastamisega, mida peate oma veebisaidi või ettevõtte vajadustele vastava e-posti hostimise pakkuja valimisel hoolikalt arvesse võtma.

Kui teie e-posti hostimise eelarve on madal või kui alustate lihtsalt oma eduka veebisaidi või ettevõtte loomise poole, on odavad jagatud e-posti hostimiskavad kindlasti tee. Need ühised plaanid suudavad pakkuda kvaliteetset teenust, jagades serveri ressursse paljudele erinevatele klientidele. Need on kõige kulutasuvamad võimalused, aga kui teie veebisait või ettevõte kasvab piisavalt suureks ja need hakkimisplaanid ei suuda teie laiendatud e-posti vajadusi rahuldada, peate võib-olla otsima ja uuendama oma e-posti hostimiskava täpsema ja kallima paketi jaoks.

Funktsioon number üks, mida võiksite oma e-posti hostimise pakkujalt oodata, on kohandatav e-posti aadress, mida saab muuta teie enda domeeniks. Oma e-posti aadressi omamine suurendab teie veebisaidi või ettevõtte legitiimsust ja professionaalset ilmet. Veel üks oluline funktsioon, mida peate oma e-posti hostimise pakkujalt ootama, on veebipõhiste e-posti võimaluste pakkumine. See aitab teil kontrollida oma e-posti kõikjal maailmas.

E-posti edastamine

E-posti edastamine on väga oluline ja väga kasulik funktsioon, mida peaksite saama kasutada. Veebisaidi või ettevõtteomanikuna töötamise ajal loote tõenäoliselt oma vajadustele rohkem kui ühe e-posti aadressi. E-posti edastamine on väga oluline tööriist, mis võimaldab meilid automaatselt ühelt aadressilt teisele suunata.

Automaatvastaja

Veidi erinev, kuid sama oluline tööriist, mida peaksite oma e-posti hostimise pakkujalt ootama, on automaatvastaja. Need vastajariistad võimaldavad teil automaatselt vastata teile saadetud e-kirjadele eelnevalt määratletud vastusega. See on eriti kasulik siis, kui teie veebisaidil või süsteemis on registreerimisprotsess ja kindlasti vajate automaatvastaja tööriista, et saaksite kontrollida oma registreerijate e-posti aadresse.

Rämpsposti filter

Rämpspost on e-posti aadresside kasutamisel suur probleem. E-posti hostimise pakkuja valimisel on tungivalt soovitatav võtta rämpspostivastaseid meetmeid ja tööriistu väga hoolikalt arvesse. Rämpsposti vastased tööriistad on kohustuslikud, kuid kohandatavad rämpsposti filtrid on ka suurepärane võimalus vähendada teie e-posti aadressile edastatud rämpsposti hulka.

E-posti teel saadetakse palju erinevaid reklaamvara, pahavara ja viirusi. Kõige levinumad viirused ja troojalased on meilide abil levinud üle kogu maailma. Seetõttu on teie e-posti hostimise pakkujal väga oluline omada viirusekontrolli ja viiruse eemaldamise tööriistu ja funktsioone. Otsige e-posti hostimise pakkujaid, kellel on automaatne viirusekontroll.

Nüüd, kui olete tutvunud kõige olulisemate aspektidega, mida peate e-posti hostimise pakkuja valimisel arvestama, on aeg vaadata mõnda parimat e-posti hostimise pakkujat, kelle oleme nende usaldusväärsuse tõttu spetsiaalselt teie jaoks valinud. , taskukohasus ja kvaliteet.

iPage

Külasta võõrustajat »

ipageAlustades vaid 1,99 dollarist kuus, suudab iPage pakkuda ühte odavaimat jagatud e-posti hostimisteenust, vähendamata selle pakutavaid funktsioone ja võimalusi. Mõned põhifunktsioonid, mida iPage igale kliendile pakub, on piiramatu kettaruum, mis on e-posti hostimise jaoks väga oluline, samuti piiramatu ribalaius ja piirangud kasutatavate erinevate domeeninimede hulgale. Samuti on saadaval piiramatu arv MySQL-i andmebaase.

Teil on võimalik oma veebisaiti ja e-posti tegevust hõlpsalt jälgida oluliste tööriistade, näiteks failihaldurite, FTP andmeedastuse haldurite, automaatse varundustarkvara ja ka kasutusmonitoride abil, mis aitavad teil jälgida ribalaiust ja ketta kasutamist. iPagel on üks paremini välja töötatud hostimise infrastruktuure ja see võimaldab neil tagada katkematu tööaja, suure kiiruse ja töökindluse.

Kui tegemist on funktsioonidega, mis on kõige olulisemad meilide saatmiseks ja vastuvõtmiseks, pakub iPage teile kohandatava e-posti aadressi, mille saate seadistada kasutamiseks oma enda veebisaidi või ettevõtte domeeniga. Lisaks saate kasutada tarkvara WebMail, mis annab teile suurepärase veebipõhise e-posti võimaluse kontrollida oma e-kirju sõltumata sellest, kus te maailmas asute.

iPage peab pakkuma ka automaatvastaja tööriistu ning e-posti edastamise võimalusi. Teil on võimalik hõlpsalt ja hõlpsalt seadistada e-posti edasisuunamine, mis võimaldab ühelt e-posti aadressilt saadetud meilisõnumeid automaatselt edastada teie enda omanduses olevale e-posti aadressile. Automaatvastaja aitab teil etteantud vastusega teatud tüüpi e-kirjadele automaatselt vastata.

Viimane aspekt, mis teeb sellest konkreetsest e-posti hostimise pakkujast suurepärase valiku, mida teie vajadustele vastava e-posti teenuse pakkuja valimisel arvestada, on klienditugi. iPage pakub ööpäevaringset ja professionaalset klienditugi, millele pääseb juurde telefoni või vestluse kaudu. Lisaks on olemas nii üksikasjalik abikeskus kui ka piletimüügisüsteem. Algajatele on saadaval väga kasulikke videoõpetusi, mis saavad teavet ja õpetavad teid paljudest funktsioonidest ja tööriistadest, mida see konkreetne e-posti hostimisteenus pakub.

FatCow

Külasta võõrustajat »

fatcowFatCow on veel üks suurepärane e-posti hostimise pakkuja, mis pakub nii olulisi e-posti hostimise funktsioone kui ka unikaalseid funktsioone ja võimalusi, mida teised teenusepakkujad ei suuda ühildada. Saate luua nii palju POP- ja IMAP-postkaste, kui soovite või vajate, mis praktiliselt võimaldab teil piiramatu e-posti aadressi olemasolu. Samuti on teil hostipaketi esimesel aastal saadaval tasuta domeen.

See suurepärane e-posti hostimise pakkuja võimaldab teil ka piiramatut kettaruumi, mis võib olla väga kasulik, kui kasutate palju erinevaid e-posti aadresse. Samuti on teil juurdepääs tööriistadele, mis võimaldavad teil faile ja e-kirju kiiresti ja hõlpsalt hallata ja jälgida.

FatCow e-posti hostimise pakkujaga pole ribalaiusele absoluutselt mingeid piiranguid ning nende võimas ja kaasaegne infrastruktuur on loodud toetama isegi serverite suurt liiklust. Jagatud hostimisplaanides, millest see artikkel meid kõige rohkem huvitab, kasutatakse ühist arhitektuuri, et pakkuda oma klientidele võimalikult palju majutust, hoides samal ajal ka hinnad taskukohased.

See tähendab aga, et kui teie ettevõte või veebisait kasvab piisavalt suureks ja teie e-posti aadress vajab ühiskasutatavate hostimiskavade võimalusi suuremaks, peaksite uurima mõnda täpsemat hostimispaketti, näiteks virtuaalse privaatserveri hostimist või spetsiaalset serverimajutust.

Lisaks pakub FatCow kõigile oma klientidele veebimeili klienti, et pääseda juurde teie e-kirjadele, samuti täiustatud ja võimsat rämpsposti filtreerimise tööriista ning uudiskirja haldamise tööriista, mis võimaldab teil oma veebisaidil üles seada uudiskirja, millest võib abi olla ehitamisel oma vaatajaskonnale ja enda e-posti loendite koostamisele.

Lisaks 24-tunnisele ja professionaalsele klienditoele, mis on saadaval igale kliendile, on olemas ka ulatuslik KKK-teek ja palju informatiivseid samm-sammult juhendavaid õpetusi, kuidas seadistada oma veebisait, e-post või mis iganes muu abi selle kohta, mis on asjakohane veebi- ja e-posti hostimisel.

JustHost

Külasta võõrustajat »

justhostEhkki JustHost on teiste jagatud e-posti hostimisteenuste pakkujatega oma hinnasildiga 3,95 dollarit pisut kallim, tasakaalustab see konkurentsi, pakkudes hulgaliselt suurepäraseid funktsioone ja unikaalseid võimalusi, millega konkurents ei vasta.

JustHosti jagatud hostimisplaaniga on teil piiramatu domeeni hostimine ja piiramatu kettaruum. Teil on ka võimalus seadistada rahvusvahelisi domeeninimesid ning teil on täielik juurdepääs kolmele erinevale WebMaili kliendile, mis võimaldavad teil juurdepääsu oma e-posti kontodele kõikjal maailmas..

Teie e-posti kontod on kaitstud nii POP3 kui ka turvalise IMAP-i turvalisusega. Saate seadistada edastamise kõigil oma e-posti kontodel ja isegi seadistada oma e-posti aadresside jaoks lisa- ja pargitud domeene ning alamdomeene. Kõigile neile funktsioonidele pääseb hõlpsalt ja kiiresti juurde võimsa cPaneli konto juhtpaneeli kaudu.

Kaitsmaks teid tüütute ja potentsiaalselt kahjulike rämpspostimassaažide eest, saate juurdepääsu Spam Assassini tarkvarale. JustHosti hostimisteenuste rajamise infrastruktuurid on tõeliselt maailmatasemel. Lülitamata tööaeg on tagatud ning teil on ka täielik veebide jälgimine oma veebisaitide ja e-posti aadresside jaoks. Kui vajate, saate teha ka automaatne varundamine.

BlueHost

Külasta võõrustajat »

sinine vaimBlueHost on üks suurimaid ja usaldusväärseimaid hostimisteenuse pakkujaid turul. Selle konkreetse majutusteenuse pakkuja pakutavad jagatud hostingu paketid on üsna odavad ja pakuvad palju suurepäraseid ja võimsaid funktsioone ning tööriistu, mis aitavad teil oma veebisaidi ja e-posti haldamisel.

Isegi kõige tavalisemate jagatud hostimispakettide korral on teil juurdepääs piiramatule ribalaiusele, piiramatule meilikontole, mida saate luua, samuti juurdepääsu kuni 5 pargitud domeenile ja kuni 25 alamdomeenile, mida saate kasutada. Teie e-posti aadressid jäävad turvaliste ja turvalisteks turvaliste POP3 ja Turvalise IMAP-i võimaluste abil.

Mõned edasiarendatud funktsioonid, mis on saadaval kõigis BlueHosti pakutavates jagatud hostimispakettides, on e-posti edastamise tugi, mis annab teile täieliku kontrolli e-posti edastamise reeglite määratlemise üle. Lisaks saate oma e-posti aadressidele seadistada ka kontofiltreid ja automaatseid reageerijaid.

Samuti on teil juurdepääs rämpsposti kaitsele ja juhtelementidele ning juurdepääs ainulaadsetele kasutajakontodele. Täpsema turvalisuse ja usaldusväärsuse huvides teeb see konkreetne hostingu pakkuja automaatseid igapäevaseid varukoopiaid, nii et teil on igal ajal võimalus taastada eelmine varukoopia, kui lõpuks midagi kokku kruvite..

BlueHosti jagatud hostimiskavade suurim eelis on suurepärane ressursside kaitse funktsioon. See hämmastav funktsioon tunneb ära kliente, kes kasutavad liiga palju ribalaiust või muid serveriressursse, ja selle asemel, et oma hostimist vähendada, eraldab ta nad spetsiaalsetele isoleeritud serveritele, et mitte halvendada teiste serverit jagavate kasutajate jõudlust ja teenuse kvaliteeti.

BlueHosti klienditugi on väga professionaalne, abivalmis ja saadaval ööpäevaringselt telefoni, vestluse, e-posti või piletite kaudu. Täiendavate kasulike funktsioonide hulka kuulub tehnoloogiline mastaapsus, mis sobib teie veebisaidi ja e-posti vajadustega, kui need arenevad ja kasvavad täiustatud professionaalne cPaneli tööriist, mis sisaldab täiendavaid tööriistu ja valikuid, mis aitavad teil oma e-posti, veebisaiti, domeene ja muud hallata.

InMotioni hostimine

Külasta võõrustajat »

sissejuhatuse majutamineLisaks tasuta SSD draiveri ja tasuta domeeni pakkumisele kõigile oma klientidele pakub InMotion jagatud hostimise plaan ka tasuta andmete varundamist ja turvalist IMAP-i e-posti juurdepääsu, mis võimaldab teil oma e-kirjadele juurde pääseda ja sünkroonida erinevates seadmetes, ükskõik kus te ka pole. Samuti on täielikult integreeritud Google’i rakendused ja täiesti tasuta andmete varundamine, mis on saadaval iga kliendi jaoks.

InMotioni abil on teil piiramatu arv saadaolevaid e-posti kontosid ning piiramatu kettaruum, e-posti salvestusruum ja igakuised ülekanded. See võimaldab sellel suurepärasel hostingu pakkujal sobida iga kliendi vajadustega, kes nõuab ulatuslikku e-posti hostimist.

Teil on juurdepääs 6 pargitud domeenile ja 25 saadaolevale alamdomeenile, mida saate kasutada InMotioni pakutud jagatud hostingu paketiga. Teie e-posti aadressid on täielikult kaitstud e-posti tarkvaraga SPAM Safe. InMotion seadistab IMAP-platvormiga ka e-posti aadressid, mis võimaldab teil erinevate platvormide ja seadmete kaudu oma e-posti aadressidele juurde pääseda ja neid sünkroonida..

Professionaalne klienditoe meeskond on teile kättesaadav ööpäevaringselt telefoni või vestluse kaudu. 90-päevase raha tagasi garantii kehtib ka juhul, kui InMotion ei paku seda, mida lubab. Lõpuks on kõigi teie e-posti aadresside jaoks olemas ulatuslik ja professionaalne pahavarakaitse.

Järeldus

Teile sobiva jagatud e-posti hostimispaketi valimine võib olla väga pikk ja keeruline ülesanne. Selle põhjuseks on peamiselt üsna küllastunud valdkonnas konkureerivate hostimisteenuste pakkujate arv. Nad kõik pakuvad erinevaid ja mitmekesiseid pakette erinevate tööriistade, võimaluste ja hindadega.

Loodame, et oleme edukalt suutnud teid teavitada kõige olulisematest aspektidest, mida peate oma e-posti hostimise vajadusi täitma jagatud e-posti hostimise pakkuja valimisel hoolikalt kaaluma..

Samuti oleme hoolikalt läbi vaadanud palju erinevaid e-posti hostimise pakkujaid, et leida teile absoluutselt parimad. Neid hostiteenuse pakkujaid on hinnatud nende tõhususe, töökindluse, hinna ja võimaluste poolest. Kõik need on jagatud hostimisvõimaluste tõttu üsna odavad ja suurepärase eelarvevõimalusega. Mõned on kallimad, kuid nad peavad teile pakkuma mõnda täpsemat tööriista ja funktsiooni.

Loodame, et see artikkel oli abiks ja tagame, et ükskõik kumma jagatud e-posti hostimise pakkuja valite selle loendi hulgast, ei kahetse te oma otsust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map