5 parimat odavat cPaneli majutusteenuse pakkujat

parim-cpanel-hosting-2019


cPanel on kõige populaarsem ja võimsam administraatori juhtpaneel, mis turul saadaval. Aastate jooksul on see tööriist muutunud iga veebisaidi omaniku oluliseks osaks. cPaneli tarkvara võimaldab teil seadistada oma veebisaidi peaaegu kõigi aspektide täieliku automatiseerimise. Seda on võimalik saavutada nii kliendi kui ka serveri poolel väga algaja sõbralikul ja kiirel viisil.

See on meie parimate eelarvega cPaneli hostimise pakkujate nimekiri

Firma
Hind alates
Raha tagasi

1inmotion odav cpaneli äri host3,49 dollarit kuus90 päeva
2bluehost odava cpaneli hostimine3,95 dollarit kuus30 päeva
3hostgator professionaalne cpaneli hostimine3,95 dollarit kuus45 päeva
41ja1 minuveebisait4,95 dollarit kuus30 päeva
5justhost cPaneli hostimine3,95 dollarit kuus30 päeva

Kui me räägime cPaneli hostimine, tegelikult peame silmas postitamisega seotud teenuseid, mis saavad toite cPaneli juhtpaneeli tarkvaral. CPaneli tööriista jaoks saadaval olevad hostimislahendused võimaldavad teil täielikku kontrolli ja järelevalvet enamiku, kui mitte kõigi oma veebisaidi haldamise aspektide üle. CPaneli tööriist on eriti kasulik failide haldamiseks, e-posti kontode seadistamiseks ja tarkvararakenduste serveripoolseks installimiseks andmebaaside kiireks ja hõlpsaks seadistamiseks..

Mis on cPanel? – cPaneli veebimajutuse juhtpaneeli tarkvara üksikasjalik ülevaade

Armastad absoluutselt seda, kuidas veebisaidi haldamisega seotud keerulisi ja keerulisi ülesandeid saab lihtsaks, kiireks ja täielikult automatiseerida teie veebisaidi cPaneli hostimislahenduste abil. Kõik keerulised ülesanded on tehtud väga lihtsaks tänu tohutule võimsusele, mida cPaneli juhtpaneel tööriist kasutab seda väga lihtsas ja algajale sõbralikus liideses.

Kuidas valida parimat cPaneli majutust??

Praegu on turul saadaval palju erinevaid cPaneli hostimise pakkujaid. Nad kõik pakuvad erinevaid pakette, millel on erinevad omadused ja võimalused erinevate hindadega. Ja kuigi mõned paketid on mitmeotstarbelised, on palju kohandatud pakette, mis on spetsiaalselt loodud veebisaidi erivajaduste jaoks. See võib muuta õige cPaneli majutusteenuse pakkuja valimise protsessi väga vaevaliseks ja keeruliseks ülesandeks.

On oluline, et teie esimese sammuna määratleksite oma veebisaidi lühi- ja pikaajalised plaanid, et õigesti hinnata ja tuvastada oma veebisaidi vajadused, mida peab lõpuks katma teie valitud cPaneli hostiteenuse pakkuja. Selles artiklis eeldame, et asute alles nüüd oma uuele teekonnale eduka veebisaidi poole ja teil on seetõttu hostimiseks väike eelarve. See on koht, kus jagatud cPaneli hostimisplaanid ja pakendid tulevad mängu.

Jagatud hostimiskavad on turul pakutavatest odavaimad ja parimad eelarvevalikud. Majutusteenuse pakkujatel õnnestub pakkuda neid madalaid hindu, jagades hostiserverid paljudeks väiksemateks osadeks, mida kasutatakse seejärel jagatud hostimise pakkumiseks paljudele erinevatele klientidele. Need ühised cPaneli hostimisplaanid ja -paketid on ideaalsed, kui alustate oma reisi eduka veebisaidi poole; Kui teie veebisait kasvab tulevikus piisavalt suureks, peate siiski otsima täpsemaid hostimisplaane.

Mõned peamised aspektid, mis määravad, kas a cPaneli hostipakett on hea või ei sisalda võimalust vaadata ja genereerida aruandeid mitme veebisaidi statistika kohta otse veebisaidi esiosa kaudu. Samuti on väga kasulik ja oluline funktsioon, mis võimaldab taimeril FrontPage’i ja muid atribuudilaiendeid ning pistikprogramme automaatselt aktiveerida ja kasutada, mida soovite, et teie cPaneli hostiteenuse pakkujal oleks.

CPaneli administraatori tööriista üks suurimaid tugevusi on võime automatiseerida peaaegu kõiki serveri administreerimisega seotud ülesandeid. Peate veenduma, et teie cPaneli hostiteenuse pakkujal on kõik vajalikud funktsioonid ja suvandid, mis võimaldavad teil hõlpsalt ja kiiresti automaatseid versiooniuuendusi seadistada. Samuti on olemas väga olulised veebisaidi ülesanded nagu MySQL andmebaasisüsteemid, veebiserver ise ja PHP programmeerimine. See on eriti kasulik algajatele, kellel pole nende ülesannete jaoks vajalike teadmiste kodeerimisega palju kogemusi.

Mis tahes cPaneli majutusteenuse pakkuja teine ​​oluline aspekt, millega peate ettevaatlik olema, on veebimajutaja halduri tarkvara. Peate veenduma, et see oluline rakendus on paketti sisse ehitatud, kuna see võimaldab teil oma veebiserveris täielikke võimalusi ja kontrolli veebimajutuse kontode haldamise ja loomise üle. See võimaldab teil ka potentsiaalsetele klientidele konkreetseid funktsioone eraldada.

Lõpuks on väga oluline märkida, et cPaneli failifunktsioonid ja -valikud, mida teie hostiteenuse pakkuja teile pakub, on võimsad ja ulatuslikud, kuid ei tohiks unustada kasutajasõbralikkuse ja hõlpsa juurdepääsu olulisust, mida see paneeli tööriist oma kasutajatele pakub . Vaatame nüüd üle mõned parimad turul pakutavad cPaneli hostitud paketid.

InMotioni hostimine

Alustage InMotioniga »

parim äri cpaneli hostimine

Järgmine jagatud cPaneli majutusteenuse pakkuja, mida me vaatame, pärineb InMotionilt. Iga jagatud hostimispaketiga pakuvad nad teile cPaneli juhtpaneeli tööriista laiendatud versiooni koos paljude muude veebisaidi kasulike funktsioonide, tööriistade ja võimalustega. Samuti pakuvad nad teile tasuta SSD-draivi ja tasuta domeeni, mida saate oma veebisaidi jaoks kasutada.

InMotion jagatud hostimise paketid suudavad pakkuda teile piiramatut ribalaiust, piiramatut arvu e-posti kontosid, samuti mõõtmata ja reguleerimata kettaruumi, e-posti salvestusruumi ning igakuiseid eraldisi. See teeb sellest konkreetsest hostiteenuse pakkujast ühe parimate turul pakutavate võimaluste uutele veebisaitide omanikele, kes vajavad hostingu pakkujat, mis sobib kõigi nende vajadustega.

Selle teenusepakkuja pakutavas ühises cPaneli hostimiskeskkonnas on teil täielik võime oma veebisaitide olulisi raamistikke ja tarkvara hõlpsalt hallata ja installida. Funktsioonide hulka kuuluvad sisuhaldussüsteemid, nagu WordPress, Joomla, Drupal ja palju muud. Samuti on teil võimalus kiiresti ja hõlpsalt seadistada ostukorve, enda veebipoodi, sisu haldamise süsteeme ja palju muud.

Kõigist ulatuslikest funktsioonidest, mida cPaneli tööriist teile pakub, on mõned peamised funktsioonid ja valikud seotud domeenihaldusega, näiteks pargitud domeenid, alamdomeenid ja domeeni ümbersuunamise haldamine. Täiendavad cPaneli funktsioonid, mis sisalduvad InMotioni ühises cPaneli hostipaketis, on e-posti edasisaatjad, rämpsposti filtreerimine, failide ja failiedastusprotokollide haldamine ja seadistamine, parooliga kaitstud kataloogid ja palju muud.

Kui vajate InMotioni hostiteenuse pakkujaga abi või kui teil on probleeme, võite igal ajal võtta ühendust klienditoe meeskonnaga kas veebivestluse või telefoni teel. Lisaks laiaulatuslikule veebidokumentatsioonile ja juhenditele, mis on saadaval kõigile klientidele, on ka väga võimas pahavara kaitsetarkvara, mida kasutatakse.

BlueHost

Alustage BlueHosti kasutamist »

bluehost parim professionaalne cpaneli hostimine

Ükski artikkel parimate ja odavaimate hostimisteenuste pakkujate kohta pole kunagi lõppenud ega täielik, mainimata BlueHosti. BlueHost on pikka aega olnud suurim ja usaldusväärsem hostimisteenuse pakkuja kogu maailmas. Nad pakuvad mitmesuguseid veebisaidi vajaduste jaoks palju erinevaid pakette, kuid selle konkreetse artikli kontekstis keskendume me nende pakutavatele ühistele cPaneli hostipakettidele.

Hoolimata väga odavate ja taskukohaste jagatud hostimispakettide pakkumisest, suudab BlueHost siiski pakkuda tonni erinevaid hostimise teenusega kaasnevaid kasulikke ja võimsaid funktsioone, tööriistu ja võimalusi. CPaneli tööriista täielik tugi ja ühilduvus võimaldavad e-posti haldamise ja veebisaidi haldamisega seotud ülesannetes tohutult paindlikkust ja automatiseerimist..

Teised BlueHosti pakutavate jagatud hostimispakettide suurepärased aspektid on piiramatu ja mõõtmata ribalaius ning võimalus luua ja hallata piiramatul arvul e-posti kontosid. Täiendavad võimsad funktsioonid, mida BlueHosti ühistel cPaneli hostipakettidel on pakkuda, on täielik kontroll e-posti edastamise üle ja võimalus seadistada automaatsed e-posti reageerijad.

Erinevalt mõnedest teistest seal pakutavatest hostimisteenuste pakkujatest ei anna BlueHost teie ribalaiust üle ega lõpeta teie kontot, kui kasutate serveri ribalaiuse ressursse, mis on teile eraldatud jagatud hostingu paketi kaudu. Liigse ribalaiuse kasutamise korral suunatakse see teie veebisaidile parima võimaliku toimimise tagamiseks lihtsalt spetsiaalsele eraldatud serverile..

CPaneli tööriista, mida pakub BlueHosti jagatud hostimispakett, täiustatakse veelgi rohkemate lisafunktsioonide, tööriistade ja valikutega, mis aitavad teil seadistada ja hallata veebisaidi haldamise keerukaid ülesandeid, näiteks e-kirju, domeene ja palju muud. Ja kui teil ilmneb mõne probleemiga, mis on seotud teie veebisaidiga, on professionaalne klienditoe meeskond teile kättesaadav, et vastata kõigile teie küsimustele.

HostGator

Alustage HostGatoriga »

hostimaatori parim cpaneli veebimajutus

HostGator on seal üks kõige usaldusväärsemaid ja taskukohasemaid hostingu pakkujaid. Nad suudavad pakkuda väga odavat jagatud cPaneli hostimisteenust, pakkudes samal ajal teile hulgaliselt ulatuslikke funktsioone, võimsaid tööriistu ja paljusid muutmisvõimalusi, mida saate oma veebisaidi rikastamiseks kasutada. CPaneli tööriista tasuta lisamine on üks paljudest suurepärastest põhjustest, miks peaksite valima just selle virtuaalserveriteenuse pakkuja.

Ühised cPaneli hostimisteenused on jagatud 3 erinevaks ja eraldiseisvaks paketiks. Need on kõik üsna taskukohased ja eelarvesõbralikud ning sisaldavad samal ajal mitmesuguseid lisafunktsioone ja tööriistu, mis muudavad teie veebisaidi ja e-posti haldamise palju lihtsamaks. 3-st saadaval olevast jagatud cPaneli hostimispaketist odavaim variant on Hatchlingi kava, mis pakub teile oma veebisaidile tasuta domeeni, ülejäänud 2 paketti pakuvad teile piiramatuid domeene ja e-posti kontosid.

Lisaks tasuta domeenile ja cPaneli tööriistale saate oma veebisaidi jaoks ka piiramatut ribalaiust ja piiramatut kettaruumi, mis on väga olulised. Täiendavad suurepärased funktsioonid, mida HostGator pakub võrreldes teiste turul jagatud hostingu pakkujatega, on pühendatud IP-aadress, mida saate kasutada, samuti tasuta privaatne SSL.

CPaneli tööriista täielik toetamine ja ühilduvus võimaldab HostGatori hostipakettidel pakkuda teile ulatuslikku abi MySQL-i andmebaaside haldamisel ja värskendamisel, samuti WordPressi veebisaidi seadistamisel ja e-posti hostimisel. Saadaval on ka lisafunktsioone, näiteks automaatse e-posti edastamise seadistamine ja haldamine, aga ka e-posti automaatvastajate seadistamine ja haldamine. Lõpuks, tasuta automaatne ja regulaarne veebisaidi varukoopia, mida see suurepärane hostingu pakkuja pakub, on veel üks oluline põhjus, miks peaksite neid oma hostimisvajaduste jaoks kaaluma.

HostGator cPaneli ühiskasutuse pakkuja garanteeritud tööaeg on nende töökindluse ja professionaalsuse üks peamisi tõendeid. Ja kui teil on oma veebisaitide majutamisega seotud probleeme või probleeme, saab klienditoe meeskond aidata teil tekkida võivaid probleeme või küsimusi. (Kui soovite odavamat hostimist osta, vaadake uusimaid HostGatori kupongi koode.)

HostMonster

Alustage HostMonsteriga »

hostmonster odavad cpaneli hosting pakkuja

HostMonster on viimane cPaneli ühiskasutusega teenusepakkuja, kelle oleme teile valinud ja valinud. Nad mitte ainult ei paku tasuta juurdepääsu kogu cPaneli konto juhtpaneelile, vaid pakuvad teile ka piiramatu kettaruumi, piiramatu ribalaiuse ja piiramatu domeeni hostimise taskukohase hinnaga. Võimas ja hõlpsasti kasutatav pukseerimissaidi ehitaja lisamine on eriti kasulik uutele ja kogenematutele veebisaitide loojatele.

CManeli tööriist, mis on saadaval HostMonsteri jagatud hostipakettidega, pakub teile mõnda väga olulist funktsiooni, sealhulgas e-posti konto edastamine, POP3 ja IMAP turvaline e-posti tugi, täielik juurdepääs failiedastusprotokollile, domeenide ja alamdomeenide domeenihaldus, oluline veebifailide haldur ja palju muud.

Lisaks kõigile neile suurepärastele funktsioonidele pakub HostMonsteri virtuaalserveriteenuse pakkuja teie jagatud hostingu paketiga tasuta tasuta tonne käepäraseid veebiskripte. Neid skripte saab kasutada sõnumite ja arutelufoorumite seadistamiseks, meililistide ja arvamusküsitluste seadistamiseks ning teie veebisaitide (nt WordPress, Joomla, Drupal ja paljude teiste) jaoks olulise tarkvara ja raamistike installimiseks..

Serverid ja üldine infrastruktuur, mida HostMonsteri hostiteenuse pakkuja kasutab, põhinevad uusimatel ja parimatel maailmatasemel tehnoloogiatel. Serverid tagavad uptime ja optimaalse jõudluse, kasutades kahe quad protsessor serverid ja spetsiaalselt kohandatud Apache veebiserver. Teil on juurdepääs ka püsivõrgule ja statistika jälgimisele, samuti regulaarsele veebisaidi varukoopiatele.

eHost.com

eHost ei võta enam uusi kliente vastu ja nad lõpetavad teenuse pakkumise, seetõttu soovitame JustHosti kasutada heaks alternatiiviks odavale cPaneli majutamisele.

ehost parim odav cpaneli hostimine

Kuna eHost on hinnaga vaid 2,75 dollarit kuus, on see kindlasti üks odavamaid ja eelarvesõbralikumaid turul pakutavaid cPaneli ühiskasutuse pakkujaid. Ja kuigi ühised cPaneli paketid on keskendunud ökonoomsele ja odavale pakkumisele, pakuvad need teie veebisaidile siiski hulgaliselt erinevaid kasulikke ja võimsaid funktsioone ja võimalusi. Ja tänu cPaneli tööriista täielikule ühilduvusele ja toele on need kindlasti üks peamisi pakkuja valikuid, mida peate oma veebisaidi puhul kaaluma.

eHost pakub teile oma veebisaidile tasuta domeeni, mis on tõeliselt oluline veebisaidiomanike jaoks, kellel on raha piisavalt. See suurepärane jagatud cPaneli majutusteenuse pakkuja pakub mitte ainult palju olulisi ja võimsaid cPaneli tööriistaga seotud funktsioone, vaid pakub ka palju lahendusi ja tööriistu, mis aitavad teil hõlpsalt ja kiiresti omaenda WordPressi veebisaidi üles seada. CPaneli tööriist, mis on ühendatud pukseerimissaidi koostajaga ja ajaveebi seadistamise viisardiga, muudab teie ideaalse veebisaidi ja ettevõtte seadistamise väga lihtsaks ja lihtsaks protseduuriks..

Ja kui cPaneli tööriista kasutamine koos veebisaidi viisardiga ei olnud veebisüsteemi administraatorina koostamiseks ja reisi alustamiseks piisavalt hõlbus, pakub eHost ka hulgaliselt erinevaid juhendeid ja veebidokumente, mis aitavad teil iga teie probleemiga võib kohata. CPaneli tööriist aitab teil hõlpsalt ja kiiresti oma veebipoe või veebisaidi tellimispakette üles seada..

Mis tahes cPaneli ühiskasutuse pakkuja väga oluline aspekt, millega tuleb hoolikalt tegeleda, on kindlasti klienditugi. EHosti abil saate täieliku 24-tunnise ja 7 päeva nädalas pideva juurdepääsu professionaalsele klienditoe meeskonnale, kes aitab teid tekkida võivates küsimustes mis tahes probleemide korral. Kõigile klientidele on saadaval ka väga kasulikke õpetusi, mis juhendavad teid cPaneli tööriista kasutamisel oma veebisaidi loomiseks ja haldamiseks.

Järeldus

Loodame, et see artikkel aitas teil õppida ja saada teavet hämmastava cPaneli juhtpaneeli tööriista olulisuse ja kasulikkuse kohta. Teame, et teie veebisaidi konkreetseteks vajadusteks sobiva hostiteenuse pakkuja valimine võib olla väga vaevarikas ja aeganõudev ülesanne ning loodame, et see artikkel aitas teil tuvastada ja valida suurepärase jagatud hostingu pakkuja, kes kasutab tõhusalt cPaneli tööriista.

Jagatud cPaneli hostiteenuse pakkujad, kelle me valisime teie jaoks üle vaatamiseks, on spetsiaalselt valitud paljude erinevate kriteeriumide alusel. Otsustasime mitte ainult vaadata läbi turul pakutavad kõige odavamad ja eelarvesõbralikumad jagatud hostimise paketid, vaid veendusime, et kõik need paketid sisaldavad kõige olulisemaid ja elutähtsaid funktsioone, valikuid ja tööriistu, mis aitavad teid hõlpsamini ning saate oma enda veebisaidi ja ettevõtte kiiresti üles seada ja hallata.

Pole tähtis, millist ühist cPaneli hostiteenuse pakkujat meie loendist valisite, ei pea te oma otsust kahetsema.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map