5 parimat muusikute, lauljate, ansamblite, artistide ja DJ-de majutust

parim muusikute veebimajutus


Muusikuks olemisel on oluline omada veebisaiti. Selles artiklis näitan teile, kuidas luua veebisait ise ja kuidas valida muusikute veebisaidi jaoks parim hostimine.

Kui olete seda tüüpi inimene, kellele meeldib asju ise teha, siis soovite tõenäoliselt luua ka oma veebisaidi. Nii et osalete muusikas hästi, kuid teil pole aimugi, kuidas veebisaiti luua. See on ok. Kui teil on soov õppida oma muusikaveebisaiti või oma brändi veebisaiti looma, lugege see leht läbi, selgitan kõike allpool.

On paar veebimajutusteenuste pakkujat, kes on spetsialiseerunud muusikute veebisaitide loomiseks vajalike tööriistade pakkumisele. Otsustan neid loendisse mitte lisada, kuna need on kallid ja nende tööriistade funktsionaalsus on piiratud. Selle asemel valin ma teile 5 parimat virtuaalserveriettevõtet, mida saab kasutada professionaalse muusiku veebisaidi loomiseks vähem.

Veebisaidi loomisel ja kui te pole arendaja, on teil üsna palju võimalusi valida. Võite kasutada veebisaitide skripti, mis on loodud muusikute jaoks, või võite kasutada versityle tarkvara, näiteks WordPress. WordPressil on kõik vajalikud tööriistad, mis on vajalikud ainulaadse ja funktsioonirikka muusikasaidi ehitamiseks. Peale selle, Beyonce ja teised muusikud haldavad oma veebisaiti WordPressis.

Kui soovite luua oma bändile lihtsa veebisaidi, võiksite valida veebisaidi koostaja, mida ma ei toeta liiga palju.

WordPressi või oma saidi saidiehitustarkvara kasutamise hea on see, et te ei pea tundma ühtegi kodeerimist. Nii et ilma HTML, CSS, JS või PHP keeli tundmata saate kogu veebisaidi ise üles ehitada.

Kui otsustate oma saidi WordPressi abil luua, vajate selle jaoks head veebimajutust.

5 parimat muusikaveebisaitide majutust

Nii et siin on nimekiri viiest suurimast hostingu pakkujast, keda soovitan muusika veebisaitidele:

 • iPage – alates 1,99 dollarist kuu kohta
 • BlueHost – alates 3,95 dollarist kuu kohta
 • Liikumises – alates 3,99 dollarist kuus
 • HostGator – alates 3,95 dollarist kuu kohta
 • GoDaddy – alates 2,99 dollarit kuus

Järgnevalt käsitlen iga soovitatud hostimisettevõtte üksikasju.

iPage – looge oma muusikabändile veebisait

ipage-best-hosting-muusikudiPage on üks parimaid ja odavaid võimalusi lihtsa muusiku veebisaidi loomiseks ise. Ettevõte pakub pukseerimissaidi ehitajat, millel on palju sisseehitatud funktsioone ja kohandamisvõimalusi. Saate valida sadade valmis mallide (sealhulgas muusikaga seotud kujunduste) hulgast ja kohandada neid vastavalt oma vajadustele. Eelnevalt loodud teema redigeerimine aitab teil oma veebisaiti kiiremini luua.

Kui soovite rohkem paindlikkust ja otsustate luua oma muusikute veebisaidi WordPressi abil, on iPage suurepärane võimalus ka selle jaoks. Nad pakuvad WordPressi installimiseks ühe klõpsuga tööriista, mis võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt alustada.

Põhiplaan sobib ideaalselt oma muusikabändi veebisaidi avamiseks, kuid vajaduse korral saate vajaduse korral igal ajal uuendada kõrgema astme hostimisplaani..

BlueHost – looge muusika veebisait

bluehost-best-hosting-muusikudBlueHostil on ka veebisaitide loomise tarkvara, kuid see tööriist võimaldab luua ainult kuni 6 lehte. Minu arvates peaksite valima BlueHosti, kui soovite oma veebisaidi WordPressi abil luua. Nad on WordPressi veebisaitide hostimisel väga tugevad. Kogukond WordPress ja ametlik veebisait WordPress.org on BlueHosti soovitanud juba väga pikka aega.

BlueHost on üks parimatest WordPressi hostimisettevõtetest ja neil on valida mitmete hostimiskavade vahel. Alustava muusiku WordPressi saidi jaoks saate kasutada ühte nende ühistest plaanidest. Hiljem saate oma veebisaidi kasvades ja seetõttu, et see nõuab rohkem serveriressursse, uuemale versioonile üle minna võimsamaks hostimisplaaniks.

WordPress on üks parimaid tarkvara veebisaidi loomiseks. Selle põhifunktsioonid on väga standardsed (võimaldavad artikleid avaldada, pilte üles laadida, hõlpsasti kohandatud paigutusi luua), see pole spetsiaalselt loodud muusikutele, pigem ajaveebide pidajatele ja väikeettevõtete veebisaitidele. Spetsiaalsete pistikprogrammide ja kohandatud teemade kasutamise abil saate muuta WordPressi igat tüüpi veebisaidiks (sealhulgas muusiku profiili veebisait, muusikabänd, DJ-de veebisait või muusikapoe sait).

Nii et kui soovite oma WordPressi saidi jaoks usaldusväärset hostimisteenust, on BlueHost õige valik.

InMotioni hostimine – saate käivitada oma muusiku veebisaidi

inmotion-best-hosting-muusikudInMotioni hostimine on veel üks suurepärane võimalus, kui valite oma veebisaidi jaoks WordPressi. Pakkumine on väga ainulaadne veebisaidirenduri tööriist, mis integreerub WordPressiga; seda nimetatakse BoldGridiks. See on tegelikult pluginate komplekt, mis on installimiseks saadaval iga InMotioni hostikontoga. BoldGrid on tasuta kasutamiseks, kuid sellele võimsale WordPressi laiendusele juurdepääsu saamiseks peate ostma hostimisplaani.

BoldGrid sobib suurepäraselt algajatele, kellel puuduvad programmeerimisteadmised või puuduvad need, kuid kes soovivad ise veebisaidi luua. Kui olete selle pistikprogrammi vastu huvi tundnud, saate selle kohta lisateavet meie BoldGridi ülevaate lehelt. Lühidalt öeldes on BoldGrid WordPressi jaoks keeruline ja võimas lehtede koostaja, mis võimaldab kasutajatel hõlpsalt maandumislehti luua (lohistamise ehitaja) ja sisestada ühe nupuvajutusega vorme, kaarte, pilte.

Saate oma WordPressi saidi üles töötada ja töötama kohe pärast konto aktiveerimist. Kassa lehel peate automaatseks seadistamiseks valima eelinstalleeritud WordPressi. See ei maksa teile lisatasu, see on tasuta kaasas. See on suurepärane funktsioon, kui soovite oma muusikasaidi kiiresti käivitada.

HostGator – seadistage ja laiendage oma muusikasaiti

host host-parim-host-muusikudHostGator on veebimajutuse tegemisel “metsaline”. Erinevad tööstusharud valivad väikeste ja suurte veebisaitide majutamiseks HostGatori. Paljud muusikud, muusikabändid, DJ-d ja artistid valivad selle hostimisettevõtte ka seetõttu, et see on usaldusväärne ja pakub väga head tehnilist tuge.

HostGator pakub ka ühe klõpsuga installivahendit, mis teeb kasutajatel WordPressi muusika saidi seadistamise kiireks ja lihtsaks. HostGatoris saate veebisaidi kasvades oma hostimiskava uuendada.

Kui teie veebisait saab rohkem liiklust või vajab suuremat turvalisust, valige alustamiseks üks nende jagatud plaanidest ja lülitage pilve või VPS-i hostimisele.

Kui te ei soovi oma saidi loomiseks WordPressi kasutada, võite kasutada Gatori lohistamist & veebisaitide looja. Mulle isiklikult ei meeldi veebisaitide ehitajad liiga palju, kuid kui soovite töö kiiresti ära teha, võib see tööriist olla teie jaoks ideaalne võimalus.

GoDaddy – muusikute veebisaidi loomine

godaddy-best-hosting-muusikudGoDaddy on suurepärane valik algajatele ning väikese ja keskmise liiklusega veebisaitide majutamiseks. GoDaddy on teie veebisaidi loomiseks mitmekülgne: võite valida GoDaddy pakutava veebisaidi ehitaja või valida hostimisplaani, kus saate oma veebisaidi seadistada WordPressi või mõne muu tööriista abil, mida võite oma veebisaidi loomiseks kasutada.

Veebisaidi koostaja pakub lihtsat viisi veebisaidi loomiseks, redigeerimiseks ja avaldamiseks. Saate valida sadade tasuta mallide hulgast ja neid oma vajadustele kohandada. Seal on kümneid disainilahendusi, mis on spetsiaalselt loodud muusikaga seotud veebisaitidele. Kujunduse kõiki osi saab redigeerida: saate näidispildid omadega asendada, muuta logo, lisada ja eemaldada lehti, mis jätavad programmeerimisosa täielikult vahele..

Veebisaidi koostaja pakub palju võimalusi ja vidinat, mis muudavad teie veebisaidi ka professionaalse ilme ja funktsionaalseks. Saate hõlpsalt lisada pildi- ja videogaleriid, vahelehti, kaste, ajaveebi luua või e-poe funktsiooni lubada.

Kui otsustate veebisaidi luua WordPressi abil, soovitan vaadata lingitud õpetust. Kui valite ühe GoDaddy cPaneli hostimisvõimaluse, saate ühe klõpsuga installida WordPressi oma domeeni ja hakata kohe oma veebisaiti looma.

Teie ülesandeks on teema lisamine, vajalike pistikprogrammide installimine, lehtede ja postituste lisamine; mida on väga lihtne teha. Selle lehe lõpus on teile nimekiri soovitustest, milliseid pistikprogramme ja teemasid saate kasutada WordPressi abil professionaalse ilmega muusikute veebisaidi loomiseks.

Millise hosti peaksite valima muusika veebisaidi jaoks?

Oleme loetlenud viis peamist hostit, keda peame muusikaveebisaidi majutamiseks parimaks. Igal hostingu pakkujal on oma plussid ja miinused, nii et peaksite valima ettevõtte, mis vastab teie vajadustele kõige paremini. Minu arvates on iPage väiksemate käivitusmuusika veebisaitide jaoks parim valik. WordPressiga loodud veebisaitide jaoks soovitan BlueHost, InMotion ja HostGator. GoDaddy on ka suurepärane võimalus muusika veebisaidi majutamiseks.

Iga hostiettevõtte kohta saate lisateavet, lugedes meie põhjalikke ülevaateid.

Vaatame nüüd, kuidas WordPressi abil muusika veebisaiti luua.

Kasulikud WordPressi pistikprogrammid muusika veebisaidile

Nagu ma eespool teatasin, pole WordPressi tuumal piisavalt funktsioone muusika veebisaidi loomiseks. Spetsiaalsete pistikprogrammide abil saate lisada muusikamängijaid, poodi, muusikakogu või muid suurepäraseid funktsioone. Kõik, mida peate tegema, on sirvida WordPressi pluginate hoidlat ja otsi muusikat.

Tulemustest leiate kõik vajalikud pistikprogrammid, mida võite vajada, ja neid saab oma veebisaidile tasuta installida. Siin on mõned kasulikud muusikaveebisaidi pistikprogrammid:

lihtne muusika vidin WordPressLihtsa muusika vidina pistikprogramm võimaldab teil näidata muusikamängijat vidinana koos võimalusega lisada igale palale esitaja nimi, lugu, album, lühikirjeldus ja kaanepilt. See vidin töötab kõigis brauserites, mis toetavad HTML5 helielementi. Teie veebisaidil on kindlasti suurepärane vidin, kui soovite lasta külastajatel teie muusikat enne selle ostmist kuulata.

gmedia galerii halla muusikafailide esitusloenditTeine suurepärane pistikprogramm on Gmedia Gallery, mis on ka kõik-ühes meediumijuht. See pistikprogramm töötab teegina, pakkudes terviklikku liidest mitte ainult piltide, vaid ka helifailide haldamiseks. Selle tööriista abil saate üles laadida nii palju fotosid ja muusikafaile, kui soovite, ning korraldada need rühmadesse, esitusloenditesse ja albumitesse. See on väga kasulik pistikprogramm, mis võib olla väärt installimist ükskõik millisele muusika veebisaidile.

Mainisite ainult kahte pistikprogrammi, kuid nende hulgast saab valida sadade hulgast. Pistikprogrammi valimisel kontrollige alati pistikprogrammi reitinguid ja viimast värskendust. Te ei soovi oma veebisaidile vananenud pistikprogramme installida. Vältige neid, mida pole aastaid värskendatud.

Parimad WordPressile ehitatud veebisaidid

Seal on palju muusikuid, lauljaid, DJ-sid, ansambleid ja artiste, kes valivad oma veebisaidi jaoks WordPressi. Siin on nimekiri kõige populaarsematest:

Parimad WordPressi teemad muusiku veebisaidil

Nii et kui olete otsustanud veebisaidi WordPressi abil luua, on siin mõned premium-teemad, mille abil saate oma veebisaidi ainulaadseks ja silmapaistvaks muuta.

vokaalmuusiku wordpressi teema

Demo / allalaadimine

jam sessioan teema muusikaveebisaitidel

Demo / allalaadimine

beatheaven muusiku veebisaidi wordpress teema

Demo / allalaadimine

Veel midagi?

Arvan, et andsin kogu oma veebisaidi käivitamiseks vajaliku teabe ära ja loodan tõesti, et see artikkel aitas teil leida parima muusiku hostimise pakkuja. Kui teil on veel küsimusi, kasutage allolevat kommentaaride süsteemi. Püüan neile kõigile vastata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map