15 parimat Austraalia WordPressi majutust

parim-WordPress-hosting-Austraalia-2019


Austraalia on paljude imet tekitav koht. See on kuulus paljude asjade poolest, kuid veebihostimise osas ei taba see isegi märki. Austraalia põhises hostis võõrustatava veebisaidi halvendamine või aeglustamine võib teie ettevõtte kindlasti aeglustada. Pole ime, sest Austraalia on ülejäänud maailmast üsna eraldatud, merealused kaablid tagavad stabiilse ühenduse.

On täiesti loomulik, et soovite toetada Austraalia veebimajutusettevõtet, kui elate Austraalias. Kuid see ei pruugi olla teie ettevõtte jaoks parim valik. Te ei saa endale lubada kiiruse puudumist, et teie kliendid teie juurest ära pöörduksid. Kuid selleks, et oleks selgem, miks ainuüksi Austraalias asuv hostimisettevõte ei ole hea valik. Jätkake lugemist allpool.

Miks Austraalia host lihtsalt seda ei lõika

Me elame ajastul, mil kõik on traadita, kuid Internet sõltub endiselt enamasti merekaablitest. Need kaablid ühendavad mandreid ja saari, võimaldades meil globaalset ühenduvust, mida täna naudime.

Iga teie voogesitatud video, mängitav mäng või loetud artikkel tuleb läbi merekaablite, mis suudavad edastada valguse kiirusega terabaidi andmeid. Kahjuks on Austraalia mandriosa, mis on muu maailmaga kõige vähem seotud.

Austraalia on praegu ühendatud 21 merealuse kaabliga, kuid 11 neist ei tööta. Seega on meil jäänud kümme, mis on vanad ja on endiselt altid kahjudele. Kui mõni neist saab kahjustatud, võib see põhjustada suuri katkestusi. Pole tähtis, kas see on suur linn või teie ettevõte, kui vale merealune kaabel kahjustab, läheb see kasutusest välja.

Kuidas võib veealuse kaabli katkemine mõjutada teie veebiettevõtteid

Kui Amazoni laadimiskiirus väheneks vaid ühe sekundi võrra, siis see väheneb võib kaotada 1,6 miljardit USD tuludesse igal aastal. Sama olukord kehtib teie ettevõtte kohta, kui teie veebisait kannatab seisakuid. See kahjustab teie usaldusväärsust, klientide usaldust, rääkimata sellest, et te ei saa müüa.

allveelaevad-kaablid-Austraalia

Allikas: submarinecablemap.com

Lisaks mõjutate oma kliente viisil, millest te ehk ei tea. Nad ei ütle teile järgmisi asju:

 • Nad on ebakindlad – Paljude inimeste arvates kaasneb veebist millegi ostmisega endiselt suur risk, kuna annate raha tundmatule inimesele tundmatus kohas. Kui nad tunnevad kasvõi korraks, et te pole usaldusväärne, kahjustab see teie mainet. Kõik teie kaubamärgi kohta peaks kajastama töökindlust.
 • Esimesed muljed on olulised – Enamik teie klientide arvamusi kujuneb nende esmakordse suhtlemise ajal teie kaubamärgiga. Esimesed paar sekundit, mille nad teie saidil veedavad, mõjutavad seda, kuidas nad teie brändi näevad. Kui teie veebisait on liiga aeglane, tunnevad nad end rahulolematuna, mis jääb neile igaveseks kinni.
 • Inimesed saavad üsna kiiresti igavaks – Kellelegi ei meeldi oodata, eriti kui nad ei tea täpselt, mida nad ootavad. Kui teie sait laaditakse kiiresti, on neil selle edasise sirvimise üle hea meel. Kui seda ei ole, siis nad suletakse ilma teise mõtteta.

Kuidas kiirus teie veebisaiti mõjutab?

Kõik teavad, et elame ajastul, mil inimesed on kannatamatud kui kunagi varem. Kui nad soovivad mingit teavet, tahavad nad sellele koheselt juurde pääseda. Mitte ainult seda, vaid ka teie veebisaiti kiirus mõjutab selle SEO-d samuti. Iga teie lehe laadimisleht on iseenesest sõltumatu SEO tegur. Google’i robot mõõdab täpselt, kui kaua iga teie lehe laadimine võtab.

Kiirus on mis tahes veebiettevõtte üks olulisemaid tegureid ja kui teie ettevõte töötab Austraalia veebimajutuses, võib see olla aeglasem, kui võite taluda. Tegelikult kaotate kliendid, kui teie saiti ei laadita vähem kui 2 sekundi jooksul. Inimesed on Internetis sirvimisel ja ostlemisel kannatamatud. Nad klõpsavad ära, kui teie sait ei laadita nii kiiresti, kui arvatakse.

Kui juhite veebiettevõtteid ja soovite sihtida ka ülejäänud maailma, mitte ainult Austraaliat, vajate korralikku hostiteenuse pakkujat, kes aitab teil seda teostada. Seetõttu oleme koostanud mõned parimad plaanid, mis aitavad teil oma ettevõtet suurel kiirusel juhtida, isegi kui see asub Austraalias või kui teie peamine sihtkoht on Austraalia.

Kui kiire peaks teie veebisait olema?

Tööstusstandard saidi laadimiskiirusele on 1,2 sekundit, kuid enamik hostingu pakkujaid pakub palju paremat kiirust. Võite oodata pakkujat, kes annab teile kiiruse vahemikus 181–841 millisekundit. Soovite, et teie veebisaidi laadimiskiirus jääks nende märkide vahele, sest see laaditakse nii kiiresti, kui teie saidi külastajad seda eeldavad.

Isegi kui asute Austraalias, võite leida arvukalt hostingu pakkujaid, kellel on serverid üle kogu maailma. Nad pakuvad teile vajalikku kiirust, olenemata teie saidi külastaja asukohast. Lisaks sellele muutuvad asjad veelgi paremaks, kui valite pilvemajutuse. Pilvemajutus on veelgi dünaamilisem ning pakub rohkem kiirust ja töökindlust kui miski muu seni.

15 parimat austraallaste WordPressi majutusteenuse pakkujat

Altpoolt leiate need hostingu pakkujad koos nende plaanidega. Igal neist on oma kordumatu eeliste komplekt koos hinnakujundusega. Teid üllatab, milliseid vingeid plaane leiate ja kui odavalt.

Oleme testinud palju veebimajutajaid ja need kõik on avalikud, maksimaalne laadimisaeg 800 millisekundit.

 1. SiteGround
 2. A2Hostimine
 3. Hostinger
 4. StableHost
 5. CloudWays
 6. WP majutamine
 7. DigitalPacific
 8. Panthur
 9. Ülioluline
 10. Ventraip
 11. BlueHost
 12. HostGator
 13. Liikumises
 14. GreenGeeks
 15. DreamHost

Laskem siis ilma suurema vaevata nende juurde!

1. SiteGround

siteground-best-wordpress-hosting-australia

SiteGround

SiteGround on hõlpsalt üks parimaid hostingu pakkujaid turul. Peaaegu kõiki meie saite hostitakse SiteGroundi serverites. On täiesti loomulik, et oleme nende suhtes kallutatud ja lihtsalt seetõttu, et neil on praegu parimad kiiruse ja väärtuse pakkumised.

SiteGround on koduks 800 000 domeeninimele ja neid on kindlasti veelgi rohkem. Need on 99,98% tööajaga täiesti usaldusväärsed, seega on teie sait nendega alati turvaline.

Võõrustasime oma katsekohta Singapuri andmekeskuses ja testisime, kuidas need toimivad. Nad tegid suurepäraseid tulemusi, laadides meie saidi 730 millisekundi jooksul. SiteGroundil on servereid kogu maailmas ja need pakuvad ühtlast tööaega ja laadimiskiirust. Neil on skaleeritav pilvemajutus, mis töötab teie jaoks hästi, olenemata sellest, kus asute. Lisaks pakub SiteGround täielikult hallatavat teenust WordpPressi saitidele. Saate oma saidi käivitada, ilma et peaksite serveri sätete pärast muretsema.

Lisaks on teie kõrval VIP-klienditoe meeskond, kes aitab teil tekkida võivaid probleeme. Ühel meie testimisel on nad näidanud 10-minutist reageerimisaega ja me saime vastuse, mida ootasime. Lisaks oli klienditoe esindaja sõbralik ja praktiseeris head inglise keelt, nii et temaga tasus kindlasti rääkida.

Kõik need faktid selgitavad, miks SiteGroundit soovitavad kõik kolm kõige populaarsemat sisuhaldussüsteemi nagu Drupal, WordPress ja Joomla. See lihtsalt täidab selle, mille eest maksate. Pole tähtis, millises maailma osas me viibime, on SiteGround meid katnud.

2. A2Hostimine

a2hosting-best-hosting-australia

A2Hostimine

Isegi kui olete maailma lõpus, pakub A2Hosting teile vajaliku kiiruse. See on üks hämmastavamaid hostimise pakkujaid, kelle leidsime, sest nad on tõesti meeletult kiired ja usaldusväärsed. Alustuseks on nende tööaeg 99,99% või 99,98% kogu aasta vältel. 100% on väga haruldane, nii et te ei tohiks oodata liiga palju, ükskõik millist hostingu pakkujat te vaatate.

A2Hosting muutis selle üheks vähestest populaarseimatest hostimisbrändidest turul, eriti kui tegemist on meie planeedi eest hoolitsemisega. Neil oli hea korralik roheline kämping ja nüüd on nad 100% süsiniku suhtes neutraalsed. See on üks vähem bioloogilisi jalajälgi planeedil Maa.

Proovisime nende Swifti plaani, mis maksab 6,95 AUD kuus ja see andis meile kõik vajalikud funktsioonid. Kiire SSD, salvestusruum ja PHP7 tagavad, et WordPress töötab parimal viisil. Ettevõttel on 3 andmekeskust, mis paiknevad erinevates piirkondades; Austraaliale lähim on Singapur. Muidugi testisime nende Singapuri andmekeskust ja tulemused olid huvitavad. Pingid tulid tagasi 329 millisekundi jooksul, mis pole sugugi halb. See on ka ülemaailmne keskmine, mida võite oodata, nii et A2 Hosting on kiiruse osas üsna töökindel. Tegemist on tõepoolest kiire jagatud hostingu pakkujaga, kuna see on keskmisest 50% kiirem.

A2Hosting pakub isegi hämmastavat klienditugi. Laadimiskiirusest olulisem on tüüpi kogemus, mida saate veebimajutajalt. A2-s on palju abivalmis USA-s asuvaid tugiesindajaid. Neile pääseb 24/7/365 telefoni, vestluse, e-posti või pileti esitamise süsteemi kaudu.

Siiski, kui teie põhirühm asub Austraalias, ei pruugi A2-hostimine olla teie jaoks parim valik. Seal on palju Austraalias asuvaid hostingu pakkujaid, kes pakuvad mandril paremat kiirust. Kui teie publik on levinud üle maailma, on A2Hosting kindlasti proovimist väärt.

3. Hostinger

hostinger-odav-hosting-Austraalia

Hostinger

Hostinger suutis meid hämmastada rohkem kui ükski teine ​​hostiteenuse pakkuja seal lihtsalt sellepärast, et nad pakuvad parimat kvaliteeti madala hinnaga. Nende laadimisajad on pidevalt 384 millisekundit, mis on üsna hämmastav. See teenib teie vaatajaskonda hästi ja saab kindlasti neid väga vajalikke konversioone. Hostingeri veelgi järjekindlamaks ja usaldusväärsemaks teeb asjaolu, et nad kasutavad pilvetehnoloogiaid.

Pilve hostimise abil saate unustada seisakuid, liikluse ülekoormamise või ebaühtlase laadimiskiiruse. Seda tänu hävimatule arhitektuurile. Kui ühel serveril on tõrkeid või on liiklus ülekoormatud, võtab teine ​​lihtsalt oma koha, tagades kogu teenuse suurepärase jõudluse. Võite alustada ühe virtuaalserveriga paketi pakkumist, mille hind on vaid 0,80 dollarit kuus, või laiendatud paketiga, mille hind on 3,49 dollarit kuus ja 7,95 dollarit kuus. Kui soovite siiski pilvemajutamist, saate palju võimsama teenuse, millel on rohkem turvafunktsioone, kuid see maksab teile 15,90 dollarit kuus. Saate SSL-sertifikaadi, juurdepääsu vahemäluhaldurile, CloudFlare’i integreerimise turvalisuse tagamiseks ja palju muud. Pilve hostimiskava abil saate 2 protsessori tuuma, 40 GB väärtuses SSD salvestusruumi ja 3 GB RAM-i. Samuti saate kavasse tasuta saidiehitaja ja domeeninime, nii et see on üsna hea tehing.

Lõpuks on ka Hostingeri klienditugi järjepidev. Leidsime foorumite hostimise kohta igasuguseid positiivseid kommentaare ja ka meie kogemus oli üsna rahuldav. Hostingeri klienditoe esindajal kulus 10 minutit, et vastata meile otsevestluses ja andis meile palju kasulikku teavet. Ta oli osav ja tal oli palju öelda, kuidas saaksime oma plaanist maksimumi võtta. Niisiis, see on meie arvates kümme kümnest.

Kui soovite oma veebisaiti alustada väga väikesest, kuid soovite saada kvaliteetset teenust, on Hostinger teile ideaalse lahenduse.

4. StableHost

stabiilnehost-professionaalne-WordPress-hosting-Austraalia

StableHost

Mis meile StableHosti juures meeldis, ei puuduta mitte nende teenuse kvaliteeti, vaid pigem nende moraali. Peaaegu iga sealne hostingu pakkuja teeb kõik endast oleneva, et meelitada oma kliente müüma neile plaani ja neid siis müüma. Piisavalt sageli ei tee nad kvaliteetse teenuse pakkumiseks vajalikke tegevusi. Sellepärast hindame tõeliselt, kui hostingu pakkuja on tõeliselt asjaomane ja aus. Nad on kõige haruldasemad.

StableHost on kõik kiire veebisaidi käitamiseks vajalik. Iga plaani korral saate piiramatu kettaruumi ja ribalaiuse, täielike protsessori tuumade ja suurepärase tugimeeskonnaga teie taga. Testimisel leidsime, et nende serveri tööaeg on kogu aasta vältel 99,97% ja laadimisajad on püsivalt umbes 500 millisekundit. Sellel ettevõttel oli tõesti mõistlik nimetada StableHost. Nende jõudlus on kogu aasta vältel kindlasti stabiilne.

Võite asuda kõikjal maailmas ja teie sait hoiab 500 millisekundi laadimiskiirust, ükskõik mida. Sellega ei kaota te ühtegi külastajat, see on kindel.

StableHostil on ka VPS ja pühendatud hostimisteenused. Lisaks, kui te ei soovi oma WordPressi saidiga liiga palju vaeva näha, saate lasta neil seda teie eest hallata. Peate haldama ainult oma saidi sisu ja juhtpaneelil mõnda asja. See on suurepärane valik juhuks, kui soovite säästa aega ja energiat ning investeerida seda oma ettevõtte kasvatamisse.

Kui valite kõige lihtsama jagatud hostimiskava, maksab see teile ainult 3,50 dollarit kuus. See on suurepärane võimalus, kui otsite võõrustada lihtsat ajaveebi või veebisaiti, millel pole palju ressursinõudeid. Kui külastate e-kaubanduse saiti või mõnda muud suuremat, vajate ettevõtte tasemel plaani, mis maksab 28,50 dollarit kuus. Ehkki seda on palju rohkem, kui võiksite oodata, saate kõik tööriistad ja tugiteenused, mida vajate veebiettevõtte juhtimiseks.

Lisateabe saamiseks vaadake StableHosti ametlikku veebisaiti.

5. Pilvisus

cloudways-manage-cloud-hosting-australia

CloudWays

Ainult Austraalias asuvad hostiteenuse pakkujad

Kui teie peamine vaatajaskond asub Austraalias, on täiesti loomulik, et see toimib parimal viisil, kui kasutate Austraalia hostiteenuse pakkujat. Nii saate tagada, et kõik andmed jõuavad teie Austraalia külastajateni nii kiiresti kui võimalik.

Ülalmainitud hostimisteenuse pakkujaid on üsna lihtne leida, kuna need meeldivad globaalsele vaatajaskonnale. Kuid Austraalias on kvaliteetset teenust pakkuvate hostiteenuse pakkujate leidmine palju raskem. Seetõttu testisime teie jaoks kolme Austraalia parimat hostingu pakkujat.

6. WP majutamine

wphosting-best-wordpress-hosting-australia

WP majutamine

WP Hosting, nagu nimigi viitab, on ettevõte, mis keskendub peamiselt WordPressi kvaliteetsete hostimisteenuste pakkumisele. Kui soovite CMS-i jaoks optimeeritud täisfunktsionaalset paketti, peaksite kindlasti kontrollima nende plaane. WP Hosting on praegu populaarseim Austraalias asuv hostimisteenuse pakkuja. Nende teenused on WordPressi kasutajatele tõeliselt kasulikud see, et nad pakuvad oma klientidele iga päev varukoopiaid, ühe klõpsuga installiskripte ja tipptasemel turvalisust.

Kuna ettevõte asutati Austraalias, oli neil mugav paigutada sinna oma peamine andmekeskus. Kogu kontinendil on praegu tohutu nõudlus kvaliteetse veebimajutuse järele ja WP Hosting haaras selle võimaluse kohe ära. Turvalisus on üks nende tugevatest sviitidest. Nad takistavad serveri seisakuid, jälgides infrastruktuuri ööpäevaringselt. Igapäevaseid varukoopiaid rakendades tagavad nad, et ükski teie andmetest ei lähe kaduma.

Google peab juba praegu esmatähtsaks SSL-sertifikaatidega veebisaite ja WP Hosting on sellest hästi teadlik. Nad pakuvad SSL-sertifikaate koos pakenditega ja täiendavat rämpsposti filtritarkvara, mis takistab kasutajatel teie saidil tarbetuid andmeid genereerida. Kui külastate WP Hostingi ja klõpsate nende jaotisel WordPressi hostimine, näete, et nad pakuvad kolme erinevat plaani: Startup, Business ja Corporate. Pole tähtis, kumba valite, saate piiramatu andmeedastuse, igapäevaseid varukoopiaid ja DDoS-i kaitset.

Esimene plaan annab teile 5 GB suuruse SSD, mida saab suurendada kuni 20 GB, kui valite ettevõtte plaani. SSD-draivide ja piiramatu andmeedastuse kombinatsioon tagab teie veebisaidile kiire lehe laadimisaja. Võite registreeruda ka ühele kolmest spetsiaalsest serveri suvandist. Seal võivad hinnad sõltuvalt soovitud lisavõimalustest varieeruda. Igale pühendatud plaanile saate lisada juhtpaneeli, varukoopiaid ja Total Care’i.

Nende hoolduspakett pakub teile esmaklassilist tuge, serveri jälgimist, kõrgetasemelist turvalisust ja tulemüüri konfigureerimist. WP Hostingil on usaldusväärne klienditugipersonal, kellega saab ühendust otsevestluse, telefoni ja e-posti teel.

7. DigitalPacific

digitaalne-vaikne-domeen-hostimine-Austraalia

DigitalPacific

DigitalPacific on ettevõte, mis pakub igasuguseid hostimise ja veebisaitidega seotud teenuseid. Nende hulka kuuluvad VPS, jagatud ja pühendatud serverid, domeeni registreerimine, edasimüüjate hostimine, SSL-sertifikaadid ja lai valik lisafunktsioone. Kui soovite oma veebimajutusvajaduste jaoks kõikehõlmavat lahendust, peaksite kindlasti kontrollima DigitalPacificat. Nad käitavad kõiki oma hostipakette tipptasemel Delli serverites ja te olete oma raha eest saadud väärtusega enam kui rahul..

Nad pakuvad ainult funktsioone ja rakendusi, mis tõeliselt töötavad. Näiteks saavad kasutajad kõige populaarsema ja kasutajasõbralikuma juhtpaneeli cPanel ja Softaculous. Viimane võimaldab teil ühe klõpsuga meetodil oma veebisaidile kõige kasulikumaid rakendusi leida ja installida. DigitalPacificis on rutiinne varukoopiate loomine kõigile klientidele kolm korda päevas. Kui teie veebisaidi andmetega läheb midagi valesti, saate igal ajal naasta varem salvestatud versiooni juurde.

Ettevõte tagab nende VPS-i, pilve ja spetsiaalsete hostimispakettide 99,99% -lise tööaja. Kui soovite luua oma e-poe veebisaidi, genereerida liiklust ja müüa tooteid veebis, siis on nende keskmisest kõrgem tööaeg teile palju kasu. Kui soovite pigem registreeruda mõne nende edasimüüja või jagatud hostingu paketi juures, pole vaja muretseda. Need tagavad madalama taseme plaanidele 99,9% -lise tööaja, mis on samuti palju.

Teil on palju aega nende jagatud ja edasimüüjate plaanide proovimiseks, kuna need pakuvad nendele pakenditele 30-päevast raha tagasi garantii. Kui soovite aga registreeruda nende pilve, VPS-i või spetsiaalsete hostimisteenuste jaoks, peate meeles pidama, et teil on raha tagastamise periood ainult 10 päeva. DigitalPacificus on abivalmis professionaalide meeskond, kuhu pääseb piletite, e-posti ja telefoni teel. Isegi kui nad ei saada kohe sõnumit, saate vastuse kindlasti 3 tunni jooksul.

8. Panthur

panthur-austraalia-veebimajutus-ettevõte

Panthur

Kui otsite odavat, kuid usaldusväärset Austraalia veebimajutusteenuste pakkujat, siis tasub proovida Panthuri. Soovitame seda alternatiivi nii algajatele kui ka asjatundlikumatele kasutajatele. Nad investeerisid palju tipptasemel riistvarasse, sealhulgas SSD-mäluseadmetesse, mis tagavad kiire andmevoo. Lisaks tagab Panthur DDoS-i kaitse ja CloudFare CDN-i kõigile oma klientidele. Kui soovite registreeruda mõne nende plaani järgi, kuid teil on juba mujal hostitud veebisait, pole vaja muretseda.

Panthur edastab teie veebisaidi andmed nende serverisse ja te ei pea peenraha maksma. Nad püüavad hoida oma serveri tööaega üle 99,9%, veendudes, et nende serverites hostitavatel e-kaubanduse saitidel oleks tulude vähenemisest vähe kasu. Pakkuja lubab heldelt kasutajatel luua nii palju e-posti kontosid ja SQL-andmebaase, kui nad soovivad. Ainus piirang, millega peate silmitsi seisma, on SSD-salvestusruumi suurus. Nagu paljud tema konkurendid, annab Panthur ka cPaneli litsentsi ja palju rakendusi, mida saate ühe klõpsuga installida.

Nad pakuvad arvukalt tööriistu, mis muudavad saidi haldamise ja kohandamise palju lihtsamaks. Panthur rakendab teie veebisaitidele kõrgetasemelist turvalisust, eraldades selle teistest serveri kasutajatest CloudLinuxiga. Kuni teie veebisait kasvab, kontrollitakse seda pidevalt pahavara eest ja kaitstakse DDoS-i rünnakute eest. Veelgi enam, saate oma tööks vajaliku tarkvara installida SSH-juurjuurdepääsu kaudu.

Kui midagi valesti läheb, võite alati minna tagasi ühte varundamistest, mille saate tasuta luua. Ka ei pea oma raha kulutama SSL-sertifikaadile, kuna Panthur annab sertifikaadi igale kasutajale tasuta. Kui vajate abi, saate piletite, e-posti ja telefoni teel igal ajal ühendust võtta nende klienditoe meeskonnaga. Neil on saadaval erinevad telefoninumbrid Austraalia ja Uus-Meremaa jaoks ning telefoninumbrid, mis on saadaval kõigi teiste riikide jaoks, nii et saate neid kiiresti telefoni saada, sõltuvalt teie asukohast.

9. Ülioluline

oluline-äri-hosting-Austraalia

Ülioluline

Crucial on üks neist Austraalia veebimajutusettevõtetest, mis on piirkonnas väga populaarsed. Need paistavad silma kiire teenuse ja keskmisest kõrgema klienditoe kogemuse pakkumisega. Cruciali peamine eesmärk on aidata Austraalia ettevõtetel kasvada ja tõesti on paljud suured ettevõtted nende teenustega rahul. Nad pakuvad võimsat virtuaalserveripaketti, mis sisaldab 50 GB salvestusruumi, 10 domeeninime, piiramatut e-posti kontot ja piiramatut andmeedastust ainult 19,90 dollari eest kuus.

Teatud ressursside piiramisega tagab Crucial, et teie veebisaidid töötavad tõrgeteta, ilma jõudluse järjekindluseta. Need piirangud ei luba lihtsalt teistel serveri kasutajatel teie veebisaite mingil moel mõjutada. See teeb Crucialist ühe parema alternatiivi jagatud hostimise korral. Paljud teised ettevõtted tellivad oma servereid allhanke korras ja kasutajad aeglustavad üksteise liiklust, kui neil on liikluse kasv.

Crucial investeeris palju oma serverite kiiruse parandamisse. Klientide arvustuste kohaselt pakuvad nende veebimajutuspaketid rohkem kui piisavalt ressursse veebisaitide omanikele, kes soovivad minna rahvusvaheliseks. Siiani pakuvad nad rohkem kui 50 000 veebisaiti ja nende arv kasvab iga päevaga. Kui olete ettevõtte omanik, kes soovib saada võrku ja hakata müüma Austraalia inimestele, siis olete kindlasti rahul 2 ms keskmise pingiga piirkonnas. Üks asi, mis ikkagi pisut kiirust alla tõmbab, on see, et Crucial kasutab hetkel PHP5 ja 6.

Oleks palju parem, kui nad lülituksid üle PHP7-le, kuid tõenäoliselt juhtub see lähitulevikus ikkagi, kuna konkurents seda nõuab. Kriitiline hoolib ka keskkonnast, vähendades nii palju kui võimalik nende süsinikujalajälge. Nad hindavad kõrgelt ka Austraalia looduslikku ilu, nii et see on veel üks asi, kuhu nad investeerivad palju raha. Kokkuvõttes on Crucial korralik veebimajutusteenuste pakkuja, eriti kui teie sihtrühmaks on Austraalia inimesed.

10. Ventraip

ventraip-australia-web-hosting

Ventraip

Ventraip on usaldusväärne Austraalia ettevõte, millel on peaaegu kümme aastat kogemust selles valdkonnas. See asutati 2010. aastal ja temast sai piirkonna üks usaldusväärsemaid hostingu pakkujaid, kes pakub erinevaid võimsaid pakette. Saate seda kasutada domeeniregistrina, registreeruda mõne nende edasimüüjaplaaniga või otsida nende jagatud või VPS-i pakette. Valikute vahel on lai valik. Nagu näete otse avalehel, väidab Ventraip end 100% Austraalia hostimisettevõttena, mis on tõsi.

Inimesed valivad selle teenusepakkuja peamiselt seetõttu, et nad pakuvad üsna tugevaid hallatud VPS-i hostimise alternatiive. Nende ühiskasutuspaketid on eriti head WordPressi ja Magento kasutajatele, kuna need on nende kahe CMS jaoks täielikult optimeeritud. Võite valida paljude populaarsete tarkvarade hulgast, mida saab installida ühe klõpsuga. Nende peamine eesmärk on pakkuda silmapaistvat teenust kogenematutele kasutajatele, kes soovivad oma äri- või isiklikku veebisaiti veebis saada.

Klienditoe osas on sellel ülekaalukalt palju positiivseid ülevaateid. Nende serverid on pigem WordPressi jaoks optimeeritud, kuid see ei oma tähtsust, et teenusest saavad kasu ainult väiksemad veebisaidid. Kui soovite asutada suurema veebipoe ja tekitada tohutut liiklust, ei tohiks teil toimivusega seotud probleeme tekkida. Ventraipil on õnnestunud hoida oma serveri tööaega keskmiselt 99,9% tasemel. Kui registreerute mõne Ventraipis asuva hostipaketiga, ei pea te SSL-i eraldi ostma.

Pakkuja jagab tasuta SSL-sertifikaate kõigile, kes registreeruvad oma plaanidesse. Nad suhtuvad teie andmete turvalisusesse väga tõsiselt, luues igal tunnil varukoopiaid. Kui midagi läheb valesti, saate kohe tagasi pöörduda oma veebisaidi tunni vanuse versiooni juurde ja sealt jätkata. Teie veebisait on piiramatu ribalaiuse ja Samsungi SSD-draividega välkkiire. 30 asemel annab Ventraip teile 45 päeva, et proovida nende teenust ja funktsioone. Kui te pole rahul, saate selle aja jooksul oma raha alati tagasi saada.

Muud suurepärased austraallaste hostimislahendused

Kõik ülalnimetatud saidid sobivad teie saidi haldamiseks hästi, kuid võiksite olla muid funktsioone või paremaid hindu. Hostite pakkujad, keda ma siin mainin, on mõnevõrra odavamad ja neil on vähe unikaalseid funktsioone. Ehkki neil on madalam hind, on nende teenus siiski parima kvaliteediga.

11. BlueHost

bluehost-australia-wordpress-hostingu pakkuja

BlueHost

Kõik väikesed veebisaitide omanikud ja ajaveebide pidajad koondavad kõik BlueHosti taga, sest see on üks veebis kõige taskukohasemaid hostingu pakkujaid. BlueHost on ka üks WordPressi soovitatud hostingu pakkujatest, nii et te ei saa eksida WP-saidi hostimisel nende serverites. Praegu on nende serverites hostitud 2 miljonit veebisaiti ja võite olla kindel, et rohkem on alati teel.

Nüüd, kui BlueHost on uuendanud nende serveriarhitektuuri ja kahe kuu jooksul kahekordistanud nende jõudlust. BlueHosti serveritel on nüüd 99,99% tööaeg ja 600 millisekundit laadimiskiirus. See on kaks korda kiirem kui tööstusstandard ja saate seda nautida isegi siis, kui asute Austraalias.

Meie loetud foorumipostituste ja klientide arvustuste kohaselt näib, et BlueHosti klienditugi on enamikule kasutajatest rahuldav. Aeglaste reageeringute ümber oli väga vähe kaebusi, kuid iga hostingu pakkuja libiseb aeg-ajalt. Kui me nendega esmakordselt ühendust võtsime, ootasime 18 minutit, et saada vastust klienditoe esindajalt. See ei ole ülikiire, kuid on siiski korralik. Nad vastasid õigesti meie küsimustele ja aitasid meil juhtpaneelil väiksemaid muudatusi teha.

Tõenäoliselt on BlueHosti parim asi see, et saate nende kvaliteetset teenust tohutult madala sissejuhatava hinnaga. See maksab ainult 2,95 dollarit kuus.

12. HostGator

hostgator-võimas-veebimajutus-Austraalia

HostGator

Kui otsisite isegi ühte majutusteenuse pakkujaid, pole HostGator teie tähelepanu alt tõmbunud. See on üks suurimaid veebiettevõtteid enam kui 9 miljoni hostitud veebisaidiga veebis. Neil on tõenäoliselt suurim turunduseelarve ja see näitab tõesti seda, kui sirvite lihtsalt YouTube’i videoid; nende reklaame näidatakse väga sageli.

Kuid klientide kaasamine pole ainus asi, mida HostGator oskab. Samuti pakub ettevõte kindlat hostimisteenust, millel on palju eeliseid. Alustuseks pakuvad nad ka Cloud Hostingit, mis on stabiilsem ja palju kiirem kui lihtne jagatud hostimise teenus. See tagab, et isegi kui asute Austraalias, laadib teie sait püsikiirusega 560 millisekundit. See on piisavalt kiire veebipoe pidamiseks ja uute klientide saamiseks. Lisaks on sellel 100% tööaeg; enamasti seetõttu, et pilvede hostimise arhitektuur on väga jõuline. Isegi kui server ebaõnnestub, asendatakse see lihtsalt uuega ja show jätkub. Tagamaks, et teie saidi külastaja saab maksimaalse kiiruse, laaditakse see lähimast serverist.

Ka nende toetus on korralik, kuigi pisut ebajärjekindel. Meil oli nendega positiivne kogemus ja vastuse saamist ootasime ainult umbes 14 minutit. Mõnes foorumi postituses on aga öeldud, et HostGatori agendid jätsid nad rippuma. Puudub klienditugi, mis ei tee viga, seega on see mõnevõrra vastuvõetav. Kindlasti on aga hostiteenuse pakkujaid, kes pakuvad paremat klienditoe teenust.

HostGatori juhtpaneel on üks kõige kasutajasõbralikumaid platvorme, mida oleme hostiteenuse pakkujate juures näinud. See pakub hõlpsaid ühe klõpsuga installimisi, arvukaid rakenduste integratsioone, tasuta saidiehitajat ja palju muud.

Kui arvate, et HostGatori pilvemajutusplaan rahuldab teie vajadused, siis on hea meel teada, et see maksab ainult 5 dollarit kuus!

13. InMotioni majutamine

sissejuhatus-hostimine-äri-Austraalia-veebimajutus

InMotioni hostimine

Kui vaatame majutusteenuse pakkujaid üle, on meie üheks prioriteediks näha, kui usaldusväärne ja kui otstarbekas ning aus on hostiteenuse pakkuja. Lõpuks teete koostööd inimeste pakutavate teenustega ja kõige parem on, kui olete valiv nende inimestega, kellega soovite töötada. Need muudavad teenuse kvaliteeti vahet, mistõttu võime InMotioni nimel käendada.

InMotion on tegutsenud juba enam kui 10 aastat, pakkudes kodu enam kui 400 000 domeenile. Lisaks on sellel üks särav saavutus. Valdkonna juhtiv klienditoe teenus. InMotion reklaamib end kui planeedi kõige sõbralikumaid inimesi selja taga. See on avaldus, mille saame kinnitada 2 minuti jooksul. Nii kaua kulus, kuni jõudsime klienditoe esindajani ja teadliku ning hästi kirjutatud vastuse saamiseni. Inimeste kvaliteet paistis tõesti läbi.

Kuid suurepärane klienditoe teenus pole InMotioni eesmärk. Neil on ka võimas arhitektuur ja kvaliteetne hostimisteenus, mida näidata. Nende keskmine tööaeg on 99,98%, mis lisab vaid 38 minutit seisakuid kogu aasta peale. See on arusaadav, kuid neil on ka pilvemajutusteenus, mille seisakuid pole. Saate selle ka valida, sest see tuleb koos lisakiiruse ja rohkete lisadega.

Laadimiskiiruse osas teeb InMotion imetlusväärselt ja laadib veebisaidi 660–800 millisekundi jooksul. Nad pakuvad teile kogu aasta vältel seda kiirust, mis võimaldab teie veebisaidil sujuvalt töötada sõltumata sellest, millises maailma osas seda kuvatakse.

Teie lihtsaim võimalus on minna jagatud hostimiskavaga, mis maksab 4,89 dollarit kuus. See on üsna võimas ja pakub teile ka arvukalt esmaklassilisi funktsioone. Alustuseks saate lisatasu Sucuri WordPressi pistikprogrammi, mis maksaks 240 dollarit kuus. See on täielik turvateenus, mis kaitseb teid rikkumiste, DDoS-i rünnakute ja pahavara eest. Samuti saate tasuta automatiseeritud varukoopiaid, mida ükski teine ​​hostingu pakkuja tasuta ei paku. Enamik hostingu pakkujaid võtab selle eest aasta- või kuutasu. Nii saate ostetud lihtsa ja odava InMotioni hostimiskava abil palju rohkem.

Kui soovite proovida, kuidas InMotion teie jaoks töötab, või soovite rohkem teada saada nende teenuste koguvalikust, vaadake nende ametlikku veebisaiti.

14. GreenGeeks

greengeeks-keskkonnasõbralik-Austraalia-host

GreenGeeks

Keskkonnasäästlike hostimislahenduste osas ei tee ükski teine ​​ettevõte head tööd nagu GreenGeeks. Nende andmekeskused mitte ainult ei tööta täielikult päikese- ega tuuleenergiaga, vaid pakuvad ka silmapaistvat klienditeenindust. Nad lubavad 99,99% tööaega ja 100% klientide rahulolu. Kuid kas neil on olemas kõik vajalik, et seda varundada??

Noh, selgub, et nad teevad seda. GreenGeeksi keskmine tööaeg on 99,91% kogu aasta jooksul. Me ei näinud testide ajal mingeid seisakuid ja oleme kindlad, et ka mõni teine ​​kasutaja ei kannataks seisakuid. Saidi laadimiskiirus pole aga nii glamuurne kui kõik muu GreenGeeki teenuses. See liigub vahemikus 600 millisekundit kuni 1000 millisekundit, mis jääb endiselt tööstuse keskmisele, kuid mõned hostingu pakkujad täidavad paremini.

GreenGeeksil on palju häid inimesi, kes teenindavad oma kliente kvaliteetse klienditoega. Testimisel kulus ühe nende klienditoe esindajalt vastuse saamiseks rohkem kui 17 minutit. Ta oli osav, vastas meie küsimustele ja tegi seadeid, mida me talle palusime. Ta oli isegi sõbralikum, kui me ootasime, nii et pole palju kurta, peale ühe asja.

Näib, et GreenGeeksi klienditoe meeskonnad on sisseostetud emakeelena inglise keelt mittekõnelevatele isikutele, kuna see võimaldab neil säästa palju raha. Nägitud arvukad kirjavead andsid meile tugeva vihje. See võib selgitada ka seda, kuidas GreenGeeks on võimeline nii kiiresti reageerima. Suure hulga kasutajaskonnaga on lihtsam hakkama saada, kui arvukalt kliendihaldusettevõtteid seisab.

Kui soovite probleemi lahendada iseseisvalt, on teil kogu vajalik teave. GreenGeeksi teadmistebaas on välja kujunenud. Leiate vastused kõige tavalisematele küsimustele, mis teil võivad olla.

GreenGeeks muudab tehingu paremaks ka paljude tasuta pakkumisega. Saate tasulise domeeninime, tasuta saidi migratsiooni, tasuta rakendused, tasuta varukoopiad, tasuta SSL-sertifikaadi, CloudFlare CDN ja palju muud. Varu üsna palju raha. GreenGeeki Ecosite Stardikava maksab ainult 3,95 dollarit kuus, mis teeb sellest väga soodsa teenuse.

Lisateabe saamiseks vaadake GreenGeeksi ametlikku veebisaiti.

15. DreamHost

unistustehost-kiire-turvaline-Austraalia-veebimajutus

DreamHost

DreamHost on veebimajutustööstuse tõeline dinosaurus ja pakub kodu enam kui 1,5 miljonile veebisaidile. Ettevõtte asutasid 1996. aastal vaid mõned üliõpilased Californias Claremonti kolledžis. Kuid kuigi see on vana, on ta endiselt elus ja lööb.

Alustuseks on DreamHosti tööaeg enam kui korralik, kuid mõnikord on see pisut loksutav. Mõnel kuul on see 100%, kuid mõnel kuul langeb see 99,75% -ni, mis pole halb, kuid märgatav. See lisab kogu aasta jooksul väga väikeseid seisakuid, mis tõenäoliselt ei kahjusta teie ettevõtet.

Seal, kus DreamHost tõesti silma paistab, on lehe laadimisajad. Teie saidi koormus on vahemikus 778–560 millisekundit, mis on päris hämmastav. Seda laadimisaega võib oodata ka Austraalias.

Üks asi, mida me tõesti armastasime, on asjaolu, et DreamHost pakub tõepoolest piiramatut ribalaiust. Enamik hostingu pakkujaid annab selle kohta lihtsalt valesid lubadusi ja teate ainult seda, kui loete pisikesi tähti. Kuid DreamHost läks endast välja ja eemaldas oma kasutajad sellistest piirangutest.

Inimestega töötades teab DreamHost oma asju. Sellel on palju sõbralikke klienditoe esindajaid, kes on üsna asjatundlikud ja neil pole probleemi 5 minuti jooksul üksikasjalikke vastuseid anda. Meie test oli kiire ja nauditav, nii et võime neid kogu südamest soovitada. Saate DreamHosti klienditoega ühendust saada vestluse kaudu, kuid mitte telefoni kaudu. DreamHost on väga juurdepääsetav nii kasutatavuse kui ka hinna osas. Võite hakata kasutama nende jagatud stardiplaani hinnaga 2,59 dollarit kuus, mis pakub teile täielikku tuge ühe veebisaidi jaoks. Seal on ulatuslikumad plaanid, näiteks jagatud piiramatu plaan, mis pakub majutust piiramatule arvule veebisaitidele ainult 7,95 dollari eest kuus. Kui soovite seda proovida, leidub nende ametlikul veebisaidil veel palju muud.

DreamHost on isegi süsiniku suhtes neutraalne, mis on hostingu pakkuja jaoks suur asi. See ettevõte on neutraliseerinud hullumeelsed 29 298 tonni kasvuhoonegaase. Seega on DreamHost ka kindel ärivalik ja keskkonnasõbralik lahendus.

DreamHosti ja selle plaanide kohta lisateabe saamiseks vaadake ametlikku veebisaiti.

Järeldus

Pole põhjust lubada, et teie ettevõtet takistatakse selle geoloogilise asukoha tõttu. Isegi kui asute Austraalias, saate hõlpsalt hallata kiiret veebisaiti ilma piiranguteta. Teil on nüüd 15 valikut, mille hulgast valida ja lubada neil maksimaalselt ära kasutada oma uut veebiettevõtlust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map