10 parimat odavat veebimajutusteenuse pakkujat

parim-veebimajutus-2019


Et võimaldada teistel inimestel teie veebisaiti Internetis vaadata, vajate veebimajutajat. Mida veebimajutusteenuste pakkujad põhimõtteliselt teevad, on see, et nad salvestavad teie veebisaidi failid oma veebiserveritesse (kiirvõrguga ühendatud spetsiaalsed arvutid) ja võimaldavad juurdepääsu teie saidile alati, kui külastajad sisestavad teie veebibrauserites teie domeeninime..

Veebimajutus on üldlevinud ja mitmekesine teenus, mis on saadaval kõigile, kes soovivad veebisaiti avada. Veebimajutus tehakse klientidele kättesaadavaks erinevate funktsioonidega (kettaruum, ribalaius, RAM, protsessor) ja täiendavate hostimisteenuste (varukoopiad, värskendused, domeeninime registreerimine jms) kaudu, mis on nende kavadega kaasas korduva kuu- või aastatasu eest.

Viimase paari aasta jooksul on hostimajandus oma teenuseid mitmekesistanud, osaliselt tänu uute tehnoloogiate ilmumisele ja osaliselt muutuvatele tarbijate nõudmistele ning konkurentsi kasvule hostiteenuse pakkujate vahel. Nii on tekkinud spetsialiseeritumad hostimisvõimalused (nt WordPressi optimeeritud hostimine) ja kõige sagedamini kasutatavate hostimiskavade hinnad on langenud.

10 parimat odavat veebimajutusteenuse pakkujat

Kas sellel aastal on odavate majutusteenuste turg? Oleme teie jaoks välja valinud parimad odavate hostimise pakkujad.

Veebimajutaja
Madalaim hind
Raha tagasi
Tasuta domeen

1parim odav veebimajutus2,75 dollarit kuus45 päeva
2parim odav veebimajutus3,95 dollarit kuus30 päeva
3parim odav veebimajutus3,99 dollarit kuus90 päeva
4parim odav veebimajutus1,99 dollarit kuus30 päeva
5parim odav veebimajutus3,99 dollarit kuus30 päeva
6parim odav veebimajutus3,95 dollarit kuus30 päeva
7parim odav veebimajutus3,15 dollarit kuus30 päeva
8parim odav veebimajutus4,95 dollarit kuus30 päeva
9parim odav veebimajutus5,00 dollarit kuus30 päeva
10parim odav veebimajutus2,95 dollarit kuus30 päeva

Idee, et hea hostimine ei pea olema kallis, muutub aeglaselt tööstuses juhtmõteteks. Tõepoolest, enamasti on üldised hostimisteenused saadaval tõeliselt eelarvesõbralike hindadega. Selle artikli kohaldamisel keskendume kõige odavamale jagatud hostimise plaanile, mis kõigis saadaval on 10 hostiettevõtet mida me katame.

1. HostGator

hostgator-parim-odav-veebimajutus

HostGator

HostGator on hostinööstuses tuntud nimi, kes suutis pakkuda kvaliteetseid hostimisteenuseid, hoides samal ajal kulud madalad. Alates 2002. aastast tegutsenud ettevõte on võitnud arvukalt auhindu tööstusele, märkides nende pühendumust kvaliteedile.

Nende algtaseme jagatud hostimise plaan – Hatchling – maksab 3,45 dollarit kuus ja sisaldab: mõõtmata kettaruumi ja ribalaiust, majutust ühele domeenile, koheseid varukoopiaid, kohustusteta perioodi ilma, 45-päevase raha tagasi garantii, Google AdWords ja Yahoo / Bingi reklaamikrediit (igaüks 100 dollarit), piiramatu MySQL andmebaasid, ühe klõpsuga WordPressi installimine, piiramatu e-posti konto, SSH-juurdepääs, ImageMagick lisatud, audio-video voogesituse toetamine, SpamAssassini lubamise võimalus, Soholaunchi veebisaidi loomise tarkvara, uusim cPaneli versioon, kuum link kaitse, IP Deny Manager, e – kaubanduse võimalused jne.

Veelgi rohkemate funktsioonide jaoks võite vaadata HostGatori kõrgema astme hostimisplaane (beebi ja ettevõte) või valida mis tahes nende VPS-i, pühendatud, pilve või edasimüüja hostimisplaani.

Olenemata sellest, kas vajate ajaveebi või e-kaubanduse saidi majutamist, pakuvad HostGatori eelarvesõbralikud hostimispaketid kõiki teie veebisaidi hostimisteenuseid tipptulemustega töötamiseks. – lugege meie HostGatori arvustust

2. BlueHost

bluehost parim veebimajutusBlueHost on WordPressi saitide lipulaevade hostimise ettevõte ja seda on hostimajandus tunnustanud kvaliteetse hostimise pakkujana. Nad pakuvad igasuguseid hostimisteenuseid, kuid nende kõige populaarsemad pakkumised on jagatud ja WordPressi jaoks optimeeritud hostimiskavad.

Nende kõige odavam virtuaalserver on põhipakett, mis maksab 2,75 dollarit kuus. See plaan sisaldab ühe veebisaidi majutamist, 50 GB veebisaidi ruumi, mõõtemata ribalaiust, 1 tasuta domeeni, 5 e-posti kontot ja 100 MB salvestusruumi iga konto jaoks. Kui otsite täiesti piiramatut jagatud hostimise plaani, rivistab BlueHost veel kaks teie vajadustele vastavat jagatud hostimise plaani. Kõigi jagatud hostimiskavadega on kaasas tasuta automaatsed varukoopiad, kaasa arvatud cPanel, teie kontole sisseehitatud CloudFlare, SSH-juurdepääs.

Kui teil on kunagi vaja minna üle VPS-i või spetsiaalsele plaanile, saate seda teha ühe klõpsuga, kuna BlueHosti hostimisplaanid on kavandatud hõlpsasti skaleeritavust silmas pidades.

Selle hostiettevõtte jagatud hostimiskavade teine ​​oluline omadus on ressursikaitsemehhanism, mis takistab veebisaite kasutamast liigseid ressursse teiste samas serveris hostitavate veebisaitide kahjuks. Seega eraldatakse ressursse ülekasutavad veebisaidid ajutiselt eraldatud süsteemidele, et kaitsta naabruses olevate saitide jõudlust. – lugege meie BlueHosti ülevaadet

3. InMotioni majutamine

inmotion parim veebimajutusAlates 2001. aastast veebimajutusteenuste pakkujana on InMotion Hosting oma teenused suunatud peamiselt äri- ja ärikasutajatele. Isegi nende jagatud hostimisplaanid on kaubamärgid kui ärimajutusplaanid, mis pakuvad tipptasemel funktsioone.

InMotion Hostingi odavaim hostimispakett on käivitusplaan, mis maksab 5,99 dollarit kuus. See on pisut kallim kui meie artiklis käsitletud kahe eelneva hostinguettevõtte odavaimad paketid, kuid need pakuvad funktsioone, mis vastavad ka ärivajadustele. Seetõttu sisaldab käivitusplaan: tasuta SSD-draive, tasuta domeeninime, tasuta andmete varundamist, SSH-juurdepääsu, piiramatut kettaruumi ja igakuiseid ülekandeid, 2 kontot 2 veebisaiti, $ 250 tasuta reklaamikrediiti, BoldGrid veebisaidi ehitaja, WP-CLI lubatud, Google Rakenduste integreerimine, äriklassi riistvara, cPaneli juhtpaneel, WordPress, Joomla või PrestaShop installitud, SpamSafe Email, ühe klõpsuga installija jne.

Kõigi äriplaanidega pakutakse 90-päevast raha tagasi garantii nende teenuste kvaliteeditagatisena.

Olles täisteenust pakkuv hostiettevõte, pakub InMotion kõiki olemasolevaid hostimispakette alates jagatud hostimisest kuni WordPressi optimeeritud hostimise ja isegi edasimüüjate hostimiseni. – lugege meie InMotion Hosting ülevaadet

4. iPage.com

ipage parim veebimajutusKui tegemist on taskukohase hostimisega, siis iPage’i jaoks pole peaaegu mingit konkurentsi. See on tõenäoliselt parim praegu saadaval olev eelarvemajutus soodushinnaga 1,99 dollarit kuus. Võite küsida, kas selle atraktiivse hinna taga on mõni aine, kuid iPage pakub hämmastavate funktsioonidega koormatud jagatud hostimisteenust.

Nii et siin on see, mida saate iPage’ist 1,99 dollari eest kuus: piiramatu kettaruum, piiramatu e-posti konto, mastabeeritav ribalaius, piiramatu domeeninimede lubamine, piiramatu MySQL andmebaaside kasutamine, tasuta domeeni registreerimine 1 aastaks, vDecki juhtpaneel, mobiilile optimeeritud saidiehitaja, 1 -klõpsake WordPressi installijat, sisuhaldussüsteeme (Joomla !, Drupal, WordPress), sadu malle ja teemasid, fotogaleriid, saidi liikluse aruandlust jne..

Turunduse osas annab iPage teile 100 dollarit Yahoo / Bingi reklaamide ja veel 100 dollarit Google AdWordsi jaoks, tasuta telefoninumbri (ainult USA) ja juurdepääsu SEO turundustööriistadele.

Kui soovite oma veebisaidile e-kaubanduse võimalusi lisada, rivistab iPage hulga erinevaid ostukärusid (AgoraCart, OpenCart, ZenCart, PrestaShop, OSCommerce jne), lihtsaid ühe klõpsuga installeerijaid ja PayPali integreerimist.

Lisaks sellele piiramatule jagatud hostimise plaanile saate minna üle muudele hostimiskavadele, sealhulgas WordPressi hostimine, VPS ja spetsiaalne hostimine. – lugege meie iPage arvustust

5. JustHost

justhost parim veebimajutusHostimine ei pea olema keeruline ja JustHost püüab just seda tõestada. Ettevõte asutati 2008. aastal, hiljem omandas selle Endurance International Group.

JustHost on tööstuses suhteliselt uustulnuk, kuid märkide tegemiseks on see olnud piisavalt pikk. Nende jagatud hostimiskavade eesmärk on pakkuda täielikku hostimisfunktsiooni isegi eraisikutele või ettevõtetele, kellel on piiratud eelarve.

Nende odavaim hostimispakett Basic on saadaval hinnaga 3,75 dollarit kuus ja sisaldab järgmisi funktsioone: 50 GB kettaruumi, majutamine ühe veebisaidi jaoks, mõõtmata ribalaius, 1 tasuta domeeninimi, 5 e-posti kontot, igaühe jaoks 100 MB salvestusruumi. JustHost pakub ka 3 erinevat veebimeililahendust, cPaneli juhtpaneeli, turvalist kestajuurdepääsu, kuumade linkide kaitset, SpamAssassini kaitset, saidistatistikat jms. E-kaubanduse funktsionaalsuse saab saavutada ka plaaniga pakutavate ostukorvide ja ühe klõpsuga installimise kaudu..

JustHost pakub taskukohaseid hostimisplaane mitte ainult koos jagatud hostimiskavadega, vaid ka oma VPS-i ja spetsiaalsete hostimistasanditega. – lugege meie JustHosti ülevaadet

6. FatCow

fatcow parim veebimajutusFatCow on osutanud hostimisteenuseid juba 10 aastat ja nende teenuste põhirõhk on pakkuda lihtsaid ja odavaid hostimisteenuseid, mida saavad hõlpsasti hallata ka need, kes on tehniliste küsimustega vähem kursis. Nende veebisaidi kogu idee seisneb selles, et hostimisteenused oleksid kõigile kättesaadavad, ka mitteprofessionaalid.

FatCow kõige odavam plaan maksab 49 dollarit aastas ja sellega kaasneb “oodles” (piiramatu) kettaruumi ja ribalaiust, piiramatut e-posti aadressi, tasuta domeeninime, tasakaalustatud serveri arhitektuuri, igapäevaseid varukoopiaid, ostukorve, SSL turvalist serverit, SEO tööriistu, PayPal integreerimine, rakenduste installimisviisardid, punktide ja klõpsude saidi loomise tööriistad, reklaamikrediit, pilvesalvestus ja 24 × 7 tugi.

Kui kasvatate oma jagatud hostimisplaani välja FatCow-ist, saate hõlpsalt üle minna VPS-i või spetsiaalsele plaanile, ilma et teil tekiks muret või oleks vaja teise hosti juurde rännata..

Ükskõik, kas tegemist on veebisaidi esmakordse loomisega või kui teil juba on saidi loomiseks vajalikud oskused – FatCowi lihtsus võimaldab teil sujuvalt käsitleda kõiki hostimisega seotud ülesandeid. – lugege meie FatCow arvustust

7. HostMonster

hostmonster parim veebimajutusHostMonster on osutanud hostimisteenuseid alates 2005. aastast. Nad pakuvad jagatud, VPS-i ja spetsiaalset hostimist mitmes hostimispaketis, mis on loodud vastama mitmesugustele vajadustele.

Nende odavaim hostimispakett Basic pakett algab 4,95 dollarist kuus ja on sama pakkumisega kettaruumi, ribalaiuse ja e-posti osas, mida pakuvad nii BlueHosti põhipakett kui ka JustHosti pakett (hostimine ühele domeenile, mõõtmata ribalaius, 50 GB kettaruumi) , 5 e-posti aadressi ja 100 MB salvestusruumi kummagi jaoks). Samuti pakutakse tasuta domeeninime, cPaneli juhtpaneeli, tasuta saidiehitajat, ühe klõpsuga WordPressi installimist, 100 dollarit Yahoo / Bing ja 100 dollarit Google AdWordsi krediiti.

HostMonsteris saate MOJO turuplatsi kaudu juurde pääseda 100 avatud lähtekoodiga pistikprogrammile, teemale ja rakendusele ning installida kõik, mida vajate ühe klõpsuga.

Kui algtaseme jagatud hostimise plaan ei ole teie veebisaidi jaoks piisav, on teil veel kaks jagatud hostimise suvandit, mida saate kontrollida, või võite valida VPS-i või spetsiaalse plaani. – lugege meie HostMonsteri arvustust

eHost.com

Hoiatus: eHost.com ei võta enam uusi kliente vastu!

ehost parim veebimajutus

eHost on veebimajutusteenuste valdkonnas esinenud alates 1998. aastast, seega on neil veebimajutusteenuste osutamisel märkimisväärne kogemus. Nende pakutav platvorm majutab üle miljoni veebisaidi tänu nende pakutavale funktsioonirikkale jagatud hostimise plaanile taskusõbraliku hinnaga.

Ettevõte keskendub lihtsusele ja selle eesmärk on meelitada ligi kliente, kes otsivad taskukohast jagatud hostimise plaani väikeste ja keskmise suurusega veebisaitide majutamiseks. Seega pakuvad nad ühte piiramatut jagatud hostimiskava, mis maksab 2,75 dollarit kuus.

Funktsioonide osas on eHosti jagatud hostimisplaanis piiramatu salvestusruum, piiramatu ribalaius, piiramatu domeenide arv, piiramatu e-posti konto ja piiramatu MySQL-i andmebaasid. Kavaga on kaasas ka tasuta domeeninimi.

Lisaks neile pakub ettevõte ka cPanelit, valikut ostukorve, tuhandete mallidega lohistamissaitide koostajat, PayPali integreerimist, tasakaalustatud serverite laadimist, saidi analüüsi tarkvara, 24 × 7 tuge kõigil kanalitel (telefon, e-post, vestlus), viiruste kontrollimine jne.

Turunduse mõistmisel saate kasutada veebipõhiseid turundusjuhendeid ja Yahoo / Bingi tasuliste reklaamide jaoks pakutavat 100-dollarist krediiti, mis kõik on teie plaaniga hõlmatud. – lugege meie eHosti ülevaadet

HostClear

Hoiatus: HostClear ei võta enam uusi kliente vastu!

hostclear parim veebimajutusHostClear on ainult jagatud hostimise pakkuja, mis keskendub teie ajaveebi, veebisaidi või väikese e-kaubanduse saidi ühe kõikehõlmava hostimiskava pakkumisele.

Selle asemel, et hajutada oma hostimisteenuseid enamikus hostimisplaanides, pakuvad nad ühtset jagatud hostimiskava kuuhinnaga 2,99 dollarit. Nende pakutav salvestusruum ja ribalaius on mõõtmata ning need võimaldavad teil hostida oma kontol nii piiramatuid domeene kui ka piiramatuid andmebaase.

Nad pakuvad tööstusstandardi cPaneli juhtpaneeli, valikut ostukärusid, PayPali integreerimist, saidiliikluse aruandluse tööriista, tasuta turunduskrediiti, viirusekontrolli tööriistu, saidi koostaja lohistamist, isikupärastatud domeeninime, ajaveebi seadistamise viisardit, juurdepääsu tuhandetele mallidele , jne.

HostCleari ainus puudus on see, et kui teie sait ületab jagatud hostimiskava, pole teil võimalust lülituda VPS-i või pühendatud plaanidele. See on ebasoodne külg, millega võite kokku puutuda kõigi majutusteenuse pakkujatega, kes pakuvad ainult jagatud hostingu kavasid (nt eHost). Seetõttu, kui te ei plaani oma saiti liiga palju laiendada või kui te ei näe oma veebisaidil kiiret kasvu, võite valida HostCleari jagatud hostingu paketi. Kui aga kavatsete oma saiti arendada ja üha rohkem külastajaid meelitada, peaksite valima hostimisettevõtte, mis pakub kogu hostimisplaanide spektrit. – lugege meie HostCleari arvustust

IdeaHost

Hoiatus: IdeaHost ei võta enam uusi kliente vastu!

ideehost parim veebimajutusNii nagu HostClear, on ka IdeaHost jagatud ainult veebimajutusettevõte, nii et ka HostClearis mainitud soovitused kehtivad ka IdeaHosti kohta.

IdeHosti jagatud hostimisplaan on ka mõõtmata plaan (mõõtmata kettaruum ja ribalaius, piiramatud domeeninimed ja MySQL-i andmebaasid) ning sellega on kaasas cPanel. Komplekti kuulub tasuta domeeninimi (1 aasta), tasuta saidiehitaja (kuni 6 lehte) ning juurdepääs mallidele ja seadistusviisarditele (ajaveeb, fotogalerii). Teil on võimalus valida rohkemate ostukorvide vahel, et oma saidile e-kaubanduse võimalusi lisada ja PayPali oma makseviisiks integreerida.

Kui otsite võimalusi oma saidi reklaamimiseks, annab IdeaHost teile juurdepääsu veebiturunduse juhenditele ja kogub 100 dollarit reklaamikrediiti (Yahoo / Bing), et saaksite oma saiti turustada.

Klienditugi on saadaval kõigil kanalitel (e-post, vestlus, telefon) 24 × 7. – lugege meie IdeaHosti ülevaadet

Järeldus

Majutustööstuses on rikkalikult taskukohaseid jagatud hostimiskavasid ja enamik hostiettevõtteid pakub piiramatu hulga funktsioonide arsenaliga plaane veebisaidi ehitamiseks, reklaamimiseks ja hoidmiseks, ilma et see oleks teie või teie ettevõtte jaoks rahaline koormus.

Võite märgata sarnasusi mõne artiklis käsitletud hostimisettevõtte disaini ja teenuste vahel. Üks põhjus on see, et mõned ettevõtted on lihtsalt sama emaettevõtte erinevad kaubamärgid (nt BlueHost, IdeaHost ja HostClear kuuluvad Endurance International Groupile), teine ​​põhjus on see, et hostimistööstuses kehtivad teatud kvaliteedistandardid, mida mainekad hostingu pakkujad saavad. kooskõlas (nt pakkudes cPaneli).

Esiletõstetud pilt: Freepik.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map