Kaip sukurti profesionalią svetainę naudojant „WordPress“ (draugiška pradedantiesiems)

sukurti profesionalų svetainę WordPress pradedantiesiems draugiškas


Nors „WordPress“ labai lengva naudoti ir kurti svetainę, vis dar daugelis žmonių stengiasi sukurti profesionalią svetainę. Šiame vadove aš išmokysiu, kaip susikurti profesionalią savo verslo svetainę naudojant WordPress. Šio vadovo tikslas yra suteikti jums patarimų, kurie padės sukurti puikią svetainę, paverčiantį lankytojus klientais.

„WordPress“ pagrindu sukurtas svetainių kūrėjas

Puikiai tinka pradedantiesiems! Sukurkite profesionalias ir aukštos kokybės interneto svetaines naudodami „WordPress“ ir „BoldGrid“.

Pradėk dabar! »

Jei norite išmokti „WordPress“ nustatymo pagrindus arba norite sužinoti, kaip per kelias minutes pradėti kurti tinklaraštį, peržiūrėkite susietus vadovus.

Šis mokymas nėra susijęs su programavimu ar interneto dizaino įgūdžiais. Tai puikiai tinka pradedantiesiems, pradedantiems „WordPress“. Viskas iliustruota ekrano kopijomis.

Pradedantiesiems draugiška! Jokio kodavimo! Nėra geeky terminų! Paprasta ir tiesi! Žingsnis po žingsnio.

Profesionalus verslo priegloba

Kurdami šią svetainę savo verslui, norite būti profesionalūs. Norėdami paskelbti savo svetainę internete, jums reikės prieglobos paslaugos. Šiame vadove kaip pavyzdį naudojau „InMotion Hosting“. Aš labai rekomenduoju šią prieglobos įmonę kurti ir priglobti jūsų verslo svetainę. Jei norite sužinoti daugiau apie šį prieglobos teikėją, perskaitykite mūsų „InMotion“ prieglobos apžvalgą.

Taigi pirmiausia turėsite įsigyti kėlimo planą.

Pasinaudoję šia nuoroda gausite 47% greitą nuolaidą. Slinkite į puslapio apačią ir pasirinkite Launch Plan spustelėdami mygtuką „Užsakyti dabar“.

užsakymo inicijavimo planas

Peržiūrėkite savo pasirinkimą ir spustelėkite „Tęsti“.

verslo klasės talpinimo užsakymo procesas

Jei jau turite domeno vardą, pasirinkite šią parinktį, kitaip naudodamiesi šiuo prieglobos planu galite nemokamai užregistruoti naują domeną.

registruoti nemokamą domeną

Šiame pavyzdyje pasirinkau parinktį susieti savo domeną su „InMotion“ serveriu, todėl tęsiu parinktį „Aš jau turiu domeną“. Peržiūrėkite savo pasirinkimą ir spustelėkite „Tęsti“.

inmotion jau turi savo domeno vardą

Sistema automatiškai nustatys jūsų buvimo vietą ir pasirinks interneto serverį, kuriame bus talpinama jūsų svetainė. Jei norite atlikti pakeitimus, pasirinkite naują serverio vietą. Galite pasirinkti tarp Rytų ir Vakarų pakrantės. Apsvarstykite galimybę savo svetainę priglobti serveryje, kuris yra arčiau jūsų ir jūsų klientų.

inmotion hostingas rytinė pakrantė vakarinė pakrantė

Dabar svarbiausias šio užsakymo žingsnis yra pasirinkti turinio valdymo sistemą, kurią norite įdiegti į savo svetainę. Čia pasirinksite „Install BoldGrid, powered by WordPress“. Tai yra statytojas, kurį mes panaudosime kurdami ir tinkindami mūsų svetainę. „BoldGrid“ yra „WordPress“ naudojamų puslapių kūrimo priemonė, leidžianti kurti pasirinktinius maketus, nereikia žinoti HTML, CSS ar kitų programų. Peržiūrėkite „BoldGrid“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie šį puikų įrankį.

„inmotion“ automatiškai įdiegia „boldgrid“ prisijungę

Įveskite savo asmeninę ir finansinę informaciją. Šis puslapis yra saugus ir užšifruotas, todėl jūsų duomenys bus apsaugoti. Norėdami baigti užsakymą, spustelėkite mygtuką „Pirkimo sąskaita“.

inmotion pirkimo hostingo sąskaita

Su jumis bus susisiekta per kelias minutes, kad būtų patvirtintas jūsų užsakymas. Kai jūsų užsakymas bus patvirtintas, gausite el. Laišką su prisijungimo informacija. Tuo tarpu „WordPress“ ir „BoldGrid“ automatiškai įdiegiamos į jūsų svetainę. Užsakymo pabaigoje turėsite veikiančią sistemą, kurią galėsite pritaikyti.

Kol kas viskas gerai! Dabar ateina linksma dalis, kai iš tikrųjų kuriate savo svetainę.

„WordPress“ svetainės sukūrimas

Kai jūsų sąskaita bus patvirtinta telefonu, gausite sveikinimo laišką iš „InMotion“ su visa prisijungimo informacija. Šiame el. Laiške yra prisijungimas prie „Account Manager“ skydelio, prisijungimas prie „cPanel“ ir „WordPress“ svetainė, kur „BoldGrid“ jau buvo įdiegta..

Dabar pasiekite savo svetainės informacijos suvestinę ir prisijunkite. Prisijungimo ekranas skiriasi nuo numatytojo „WordPress“ prisijungimo ekrano. Prietaisų skydelis taip pat yra šiek tiek kitoks, tačiau jis nedaro didelės įtakos, net jei anksčiau jau naudojote „WordPress“.

inmotion boldgrid prisijungimas

Sveikinimo ekrane pateiksite du vaizdo įrašus: vieną pradedantiesiems, kitą pažengusiems „WordPress“ vartotojams. Šie vaizdo įrašai yra trumpas „BoldGrid“ pristatymas. Aš labai siūlau juos žiūrėti! Šis vaizdo įrašas paaiškina, kaip pradėti naudoti „BoldGrid“:

Dabar, norėdami pradėti, turėsite spustelėti meniu „Įkvėpimai“.

„boldgrid inspirations“ svetainė

Įkvėpimų puslapyje galite pasirinkti iš dviejų variantų: Įdiegti kaip pakopą (pasirinkite šį variantą, jei jau turite svetainę ir norite ją atnaujinti naudodami „BoldGrid“) arba Įdiekite kaip aktyvią (ši parinktis skirta tiems, kurie dar neturi interneto). Mes tęsime „Aktyvią“ svetainę.

„boldgrid“ diegti aktyvias svetaines

Kitas žingsnis yra pasirinkti savo svetainės kategoriją. Rašymo metu yra apie dešimt kategorijų, kurias galite pasirinkti, tačiau, plėtojant „BoldGrid“, jų bus dar daugiau. Pasirinkite kategoriją, kuri yra arčiausiai jūsų svetainės nišos.

„boldgrid“ pasirinkite svetainės kategoriją

Pasirinkę kategoriją, galite pasirinkti jums patinkančią temą. Galite peržiūrėti bet kurią iš šių temų ir pamatyti, kaip ji atrodys darbalaukyje, staliniame ar mobiliajame telefone. Atminkite, kad kai kuriose temose yra autorių teisių saugomų vaizdų su vandens ženklais. Šiuos vaizdus galite įsigyti (naudodami monetų sistemą) arba galite juos pakeisti savo nuotraukomis. Šiai mokymo programai parinksime „Uptempo“ temą.

„boldgrid“ pasirinkti temą

Pasirinkę jums tinkamiausią temą, pasirinkite puslapių rinkinį, kurį norite įdiegti į savo svetainę. Mes pasirinksime įdiegti penkis puslapius, kurie yra labiausiai paplitę šioje kategorijoje. Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Pasirinkti“.

„boldgrid“ pasirinkite puslapių rinkinį

Patvirtinkite pasirinkimą ir užbaikite temos bei puslapių diegimą spustelėdami „Įdiekite šią svetainę!“ mygtuką. Šiame žingsnyje vis tiek galite grįžti atgal ir redaguoti anksčiau pasirinktus nustatymus.

„boldgrid“ diegimo svetainė

Puslapių diegimas ir sukūrimas užtruks mažiau nei minutę. Neuždarykite puslapio, kol jis baigsis. Baigę diegti, spustelėkite mygtuką „Tinkinti“.

„boldgrid“ atsisiųsti temos svetainę

Temų tinkinimo priemonė leidžia jums redaguoti savo svetainę ir peržiūrėti atliktus pakeitimus. Parinktys gali skirtis pagal temą. Ta tema, kurią pasirinkome anksčiau, „Uptempo“, mes galime pakeisti svetainės pavadinimą, pakeisti šriftą, pavadinimo vietą, įkelti vaizdo logotipą ar svetainės piktogramą.

boldgrid tinkinti svetainę

Spalvų skyriuje galite pasirinkti iš skirtingų spalvų paletių. Yra funkcija „Siūlyti paletes“, kuri pasiūlys spalvų schemą kiekvieną kartą ją spustelėjus. Pasirinkite jums patinkančią spalvų schemą!

„boldgrid“ spalvų tinkinimo priemonės siūlomos paletės

Yra daugybė kitų parametrų, kuriuos galite sukonfigūruoti, kad jūsų svetainė būtų unikali ir puiki. Pavyzdžiui, galite pasirinkti statinį pagrindinį puslapį, kuriame bus rodomas jūsų pasirinktas puslapis. Taip pat galite pridėti valdiklių prie antraštės ir poraštės bei įterpti tinkintą HTML (Google analizė pavyzdžiui). Taip pat prie savo temos galima pridėti pasirinktinį „JavaScript“ ar CSS, nereikia atidaryti jokių failų. Dabar nesigilinsime į išsamią informaciją, nes šis mokymas užtruktų per ilgai, kad galėtum rašyti ir skaityti.

Baigę spustelėkite „Išsaugoti & Paskelbti “mygtuką! Jei norite, galite grįžti vėliau ir redaguoti bet kurią parinktį.

Dabar eikite į pagrindinį savo svetainės puslapį ir mėgaukitės vaizdu:

„boldgrid“ svetainės pavyzdys

Jūs dar nepasiruošę! Jūsų svetainėje yra penki puslapiai, tačiau juose yra numatytasis turinys, pateikiamas diegiant. Norėsite tai pakeisti.

„boldgrid“ redaguoti puslapius

„WordPress“ galėsite pakeisti tekstą, pridėti ir pakeisti paveikslėlius, klonuoti ar ištrinti įvairius blokus, nuvilkti blokus vertikaliai ir horizontaliai.

„boldgrid“ puslapio redaktorius

Naudodami funkciją „Pridėti tinklelio bloką“, galite pasirinkti iš daugelio iš anksto sukurtų maketų. Ši funkcija taip pat leidžia įterpti „Google“ žemėlapį į savo puslapį arba pasirinkti iš daugybės kontaktinių formų su įvairiais laukais.

„boldgrid“ įterpti tinklelio bloko išdėstymą

„BoldGrid“ API taip pat leidžia ieškoti aukštos kokybės vaizdų – tiek nemokamų, tiek komercinių. Galite nustatyti paveikslėlio, kurį pridedate į savo puslapį, dydį, o sistema automatiškai apkarpys ir įdės vaizdą į savo svetainę. Ši funkcija leidžia per kelias minutes sureguliuoti puslapius gražiais vaizdais, net nenaudojant vaizdų rengyklės programinės įrangos. Argi tai ne šaunu?

Šiuo metu jūs jau baigėte kurti savo svetainę. Sveikiname! Savo verslui sukūrėte profesionalią svetainę, naudodami „WordPress“ ir „BoldGrid“. Visa tai neliesdami vienos eilutės kodo, be to, galėjote pridėti paveikslėlių ir nereikia jų taisyti savo kompiuteryje..

Santrauka ir rekomendacija

Šis vadovas pasirodė ilgesnis, nei norėjau būti, tačiau manau, kad apėmiau daugumą žingsnių, kurių reikia norint sukurti profesionalią svetainę. Tikiuosi, kad šis vadovas padės daug pradedantiesiems. Jei turite klausimų apie „BoldGrid“, galite parašyti komentarą žemiau arba susisiekti su „InMotion“ priegloba. Techninė pagalba yra labai naudinga ir pradedančiajam draugiška.

Aš labai rekomenduoju „BoldGrid“ ir „InMotion“ kurti ir talpinti savo „WordPress“ svetainę.

Nors šios demonstracinės interneto svetainės sukūrimo procesas užtruko tik keletą minučių, šio žingsninio vadovo sudarymas užtruko daugiau nei valandą. Jei tai jums padėjo, prašau pasidalinti savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Dėkoju!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map