Geriausio pigaus interneto prieglobos pasirinkimas

raskite geriausią pigią interneto prieglobos paslaugą


Jei jūs tik pradedate veiklą internete, ieškote įvairių būdų sukurti internetinę svetainę ir bandote rasti geriausią pigių interneto prieglobos paslaugų teikėją, jūs atėjote į reikiamą vietą. Šiame straipsnyje aš atskleisiu 3 geriausius nebrangaus prieglobos paslaugų teikėjus, kuriuos turėtumėte pasirinkti, norėdami pradėti savo pirmąją svetainę.

Bandžiau atrinkti įmones, kurios savo klientams siūlo skirtingus būdus kurti internetinę svetainę. Yra daugybė būdų, kuriais galite pradėti: a Interneto svetainė, tačiau du populiariausi pastatai yra kuriami kartu su svetainės kūrėju arba naudojant „WordPress“.

„SiteBuilder“ yra internetinė programinė įranga su nuvilkimo funkcija, leidžianti modifikuoti iš anksto sukurtus dizainus ir pritaikyti juos pagal jūsų poreikius. Taip pat lengva įkelti vaizdus, ​​turinį, sukurti kontaktų formą ir kitus interneto elementus. Šis internetinės svetainės kūrimo būdas nereikalauja žinoti jokio programavimo.

Kurdami savo svetainę naudodami „WordPress“, šiek tiek skiriasi nuo išankstinių nuostatų metodo, nes tai apima daugiau žingsnių. Sunkumo lygis vis dar žemas, tačiau kuriant svetainę naudojant „WordPress“ taip pat nereikia jokių programavimo įgūdžių. Naudodamiesi „WordPress“, galite sukurti beveik bet kokio tipo svetaines (jei turite reikiamų žinių ir patirties), kad galėtumėte pridėti daug daugiau pasirinktinių funkcijų..

Tiems, kurie planuoja greitai sukurti svetainę ir neplanuoja jos dažnai atnaujinti (įmonės svetainė, paslaugų svetainė ir kt.), Interneto svetainių kūrimo programinė įranga būtų geriausia išeitis. Tie vartotojai, kurie nori dinamiškos svetainės, kuri bus dažnai atnaujinama su nauju turiniu ir galų gale tobulinama su suplanuotomis funkcijomis, „WordPress“ yra teisingas pasirinkimas.

Nesvarbu, kokio tipo svetainę planuojate kurti, vienas iš svarbiausių dalykų yra pasirinkti tinkamą interneto prieglobą. Toliau pateiksiu jums 3 prieglobos paslaugų teikėjus, siūlančius svetainių kūrėją, taip pat „WordPress“ už nedidelę kainą.

Atnaujinimas: Šiame straipsnyje rasite informacijos apie tik 3 pagrindinius mūsų siūlomus prieglobos paslaugų teikėjus. Jei ieškote daugiau galimybių, peržiūrėkite mūsų geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų sąrašą.

3 geriausi geriausi pigių interneto paslaugų teikėjai

Įmonė
Akcijos kaina

1geriausia pigi interneto priegloba1,99 USD / mėn
2pigi interneto prieglobos paslauga3,95 USD / mėn
3pigus verslo prieglobos paslaugų teikėjas3,49 USD / mėn

Dabar gali kilti klausimas, kodėl aš pasirenku šį užsakymą aukščiau pateiktiems pigių hostingo paslaugų teikėjams. Paaiškinsiu viską žemiau, skaitysiu toliau, norėdamas sužinoti, kuri prieglobos įmonė yra ideali tavo reikmėms. Taip, aš rekomenduočiau „eHost“ per „iPage“ ir turėtumėte atkreipti dėmesį, kad kai mes kalbame apie prieglobą ar pigią prieglobą, mes ne visada laikome kainą pagrindiniu veiksniu renkantis biudžetinį kompiuterį..

„iPage.com“ – puiki pigių interneto svetainių talpinimo įmonė

„ipage“ pigi interneto prieglobos paslauga„Ipage“ yra dar viena puiki galimybė pasirinkti, jei ieškote gero ir pigaus kompiuterio. „IPage“ yra idealus kuriant mažas svetaines. Jų įvadinė kaina prasideda nuo 1,99 USD, jei pasirinksite 12 ar daugiau mėnesių prenumeratą. Naudodami „iPage“ galite lengvai įdiegti „WordPress“ į savo svetainę, taip pat galite sukurti svetainę naudodami svetainės kūrimo priemonę. Naudojant svetainių kūrimo priemonę yra ta, kad nemokama versija leidžia sukurti tik iki 6 puslapių. Jei norite turėti daugiau puslapių, turėsite atnaujinti prieglobos planą ir papildomai mokėti.

Todėl aš rekomenduočiau naudoti „iPage“ kuriant mažą „WordPress“ svetainę, tuo tarpu šioje sistemoje nėra jokių puslapių apribojimų ar papildomų funkcijų..

„Ipage“ taip pat teikia puikų klientų aptarnavimą ir siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Savo paskyroje jums bus leista priglobti tiek svetainių, kiek norite. Yra ir kitų funkcijų, kurias gausite naudodami „iPage“. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite „iPage“ apžvalgą.

„BlueHost“ – nebrangi profesionali interneto prieglobos paslauga

„BlueHost“ siūlo platų interneto prieglobos paslaugų spektrą – nuo bendro naudojimo iki debesų prieglobos.

„InMotion“ – pigus verslo klasės priegloba

„InMotion“ priegloba yra būdas eiti, jei ieškote ilgalaikio verslo prieglobos paslaugų.

Ar turėtumėte apsvarstyti pigų hostingo verslui tinklalapį?

Turint tiek daug interneto galimybių, sunku nuspręsti, kokį prieglobos planą pasirinkti jūsų verslo svetainei. Jei vykdote nedidelį verslą ir norite pasiekti daugiau auditorijos naudodamiesi internetinėmis platformomis (šiuo atveju – jūsų svetaine), geras sprendimas yra patikimos pigios hostingo paslaugos pasirinkimas. Aukščiau paminėtos įmonės yra pigios ir patikimos, puikiai tinka kurti ir talpinti verslo svetaines su jomis. Turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jei planuojate sukurti el. Prekybos svetainę, šios įmonės ilgainiui negalės suteikti jums reikiamų serverio išteklių. Tačiau mažoms, mažo srauto verslo svetainėms, šios įmonės yra tiesiog puikios.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map