Shopify לעומת WooCommerce – באיזה עליכם להשתמש בחנות המקוונת שלכם?

shopify-vs-woocommerce


“אני רוצה להקים חנות מקוונת משלי. אבל איך עלי לעשות זאת? האם יש כלים לזה? ” אולי זה משהו שחצה את דעתך כשגילית את המאמר המקוון. מאז שהגעת לכאן, אני בטוח שאתה מעוניין לדעת כיצד ליצור שוק מקוון.

אנשים רבים חושבים שחנות מקוונת היא דרך נהדרת להרוויח הכנסה מכובדת. יש חולמים על יצירת אמזון הבאה. אבל כדי להשיג כל אחד כזה אתה צריך את הכלי הטוב ביותר בשוק שיעזור לך לצאת.

כאן נכנס המאמר הזה. נסתכל על 2 הפלטפורמות הגדולות והאמינות ביותר שאנשים משתמשים בהן כדי לפתח חנות מקוונת: Shopify ו- WooCommerce.

נראה מה היתרונות והחסרונות של כל אחד כשאתה יוצר את החנות שלך ומתחזק אותה. הנושאים שעליהם ידברו בפירוט הם: התמחור, העיצוב, ידידותיות המשתמשים והתכונות.

כשאתה מגיע לסוף פוסט זה, אתה אמור להיות מסוגל להחליט אם Shopify או WooCommerce הם זה בשבילך. אך עליכם לדעת ששתי הפלטפורמות הללו הן שיטות מוכחות שיכולות לשמש בפרויקט שלכם.

ראשית, נסתכל על כמה מהעובדות אודות Shopify ו- WooCommerce:

Shopify

מספר המשתמשים הפעילים שופיפי גדל ליותר ממיליון ברחבי העולם. זה מספר עצום; פשוט תחשוב על מיליון אנשים שכולם מוכרים משהו ברשת. זה מעניק יותר מ -600,000 עסקים ברחבי העולם.

אבל כמות הכסף שהם מרוויחים גדולה עוד יותר: 76 + מיליארד דולר שנמכרים ב- Shopify. והמספרים האלה עדיין במגמת עלייה כל יום ויום.

ובכן, מה אתה אומר? האם Shopify יכולה להיות כלי נהדר לסייע לך לנהל שוק מקוון? בטח שזה יכול. יותר ממיליון אנשים סומכים על זה שיטפל בעסק המקוון שלהם.

אבל בואו נראה איך WooCommerce מתארכת מול Shopify.

WooCommerce

יש מאות אלפי חנויות מקוונות שהוקמו באינטרנט. ו- WooCommerce מעניקה יותר מ- 28% מהם. זה לבדו מעניק ל- WooCommerce ציון אמון נהדר כאשר משווים אותה לפלטפורמות אחרות, אפילו Shopify.

כיום ישנם מעל 29 מיליון הורדות של תוסף זה בוורדפרס. היא מעניקה למעלה משלושה מיליון חנויות מקוונות פעילות ברחבי העולם.

בהתחשב במספרים עצומים אלה, אנו יכולים לומר בבטחה כי WooCommerce הוא אחד הכלים המהימנים והמוכחים ביותר כאשר אנו מחפשים לפתח שוק מקוון.

כעת, לאחר שהוצאנו את הסטטיסטיקה מהדרך, בואו נצלול פנימה ונראה מה מייעל את שתי הפלטפורמות הללו.

ראשית אדבר על התמחור של שני אלה. זה יכול להיות גורם חשוב כאשר מחליטים למה להיכנס.

תמחור WooCommerce

WooCommerce למעשה הוא תוסף וורדפרס בבסיסו. ניתן להשתמש בתוספים רבים אם אתה משלם עבורם, אך עם WooCommerce זה לא המקרה.

כדי להתקין את WooCommerce באתר שלך, אתה לא צריך לשלם אגורה. זה לגמרי בחינם.

זה נהדר לדעת עבור אלה עם תקציב הדוק. אבל אל תתגברו.

אבל למה אני לא צריך? זה מדהים! ” וכן, זה נהדר. אבל יש כמה דברים שעליך לשלם עבורם, אם תבחר להשתמש ב- WooCommerce.

למשל, השימוש ב- WooCommerce פירושו שאתה מנהל החנות. זה מרמז שאתה צריך לשלם עבור שם תחום ואירוח. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לחפש ספק אירוח שהקדיש אירוח וורדפרס.

שירות אירוח כזה יבטיח ביצועים טובים יותר עבור החנות, שכן WooCommerce הוא תוסף וורדפרס.

יש גם אחרים אפשרי הוצאות שיש לקחת בחשבון. לדוגמה רבים מהתוספים (נראה בהמשך) WooCommerce משתמשת ללא עלות. אתה יכול לשלם תשלום חודשי או שנתי עבור השימוש בהם.

מלבד הסכומים האלה שאתה עשוי להוציא, WooCommerce חופשי לשימוש.

אבל בואו ונעבור לראות כמה עולה השימוש ב- Shopify.

תמחור Shopify

אחרת מ- WooCommerce, Shopify אינה תוסף וורדפרס, אלא יצרנית ומנהלת חנויות מקוונת מלאה. אפשר לומר שזה שירות שלם שמספק לך את האמצעים לפתח ולחזק חנות מקוונת.

אם יש לזכור זאת, אסור להפתיע ש- Shopify אינה כרוכה בתשלום. כדי שתוכלו להשתמש בשירות זה עליכם לשלם עבורו. אבל כמה צריך לשלם בדיוק? בוא נראה!

Shopify מעמידה לרשותך שלוש תוכניות המגיעות עם תמחור ותכונות שונות. כעת נשווה בין כל אחד מהם:

 • בסיסי Shopify: זו תוכנית המתנע שלהם. זה עולה 29 $ לחודש. יש תכונות רבות למדי שנכללות בתוכנית זו. אלה כמה מהם: אתה מקבל מספר בלתי מוגבל של מוצרים ואחסון קבצים, הדרוש במקרה של חנות צומחת.

אתה מקבל גם תמיכה 24/7 עבור הכסף שאתה משלם. זה שימושי אם אתה רק מתחיל בחנות שלך.

הם כוללים גם אישור SSL בחינם, כך שאתה לא צריך לדאוג לאבטחת התשלומים שלך.

בלוג נכלל לצד תכונות אחרות. זה נהדר, מכיוון שבלוג יחד עם החנות שלכם יאפשר לכם לצמוח מהר יותר ולהיות יותר קל בגוגל. אבל אתה צריך ליצור תוכן נהדר כדי שזה יקרה. בכל מקרה, נחמד שהם שילבו אפשרות זו.

 • Shopify: בהיותם תוכנית אמצעית, אתם מקבלים כמה תוספות בהשוואה ל- Basic.

זה לוקח 79 $ לחודש להשתמש בתוכנית זו. אבל האם זה מציע משהו ששווה מחיר זה? כן זה כן. להלן כמה מהטבות:

כרטיסי מתנה הם אפשרויות נהדרות הזמינות עם תוכנית זו. כל שוק מקוון טוב משתמש בהם, כך שאם אתה רוצה קמפיין שיווקי יעיל יותר, עליך לנסות אותם.

תוכנית זו מגיעה גם עם דוחות מקצועיים, שתוכלו לבדוק מדי פעם. אם אתה משתמש בדוחות אלה, אתה יכול לנהל את החנות שלך בצורה יעילה יותר. הדוחות יציגו את הנתונים הסטטיסטיים של האתר שלך בפירוט, כך שתוכלו לתכנן קדימה כדי לשמור על פריון טוב יותר.

עם תוכנית זו אתה מקבל גם תמיכה בציוד היקפי לחומרה כגון סורקי ברקוד, מצלמות קמעונאיות, מגירות מזומנים, מדפסות קבלה ומדפסות תוויות משלוח. השימוש ביישומי קופה של צד שלישי מותר גם עם תוכנית Shopify.

 • מתקדם Shopify: תוכנית הפרימיום עולה לא מעט יותר מהתוכנית האמצעית: אתה משלם 299 דולר לחודש באמצעות אפשרות זו. אבל האם זה שווה את המחיר?

הם כוללים אפשרות להחזיק 15 חשבונות צוות, שהם מספר רב לעומת התוכנית הבסיסית (עם 2 בלבד) ואפילו האמצעית (עם 5)..

אם אתה מוכר משהו שצריך להעביר (לא מוצרים דיגיטליים), תמצא שזה מועיל שעם התוכנית המתקדמת מגיע הנחה של עד 74% למשלוחים. הם דואגים שתקבלו תעריפים תחרותיים מצד שליחים כמו USPS, UPS, DHL ועוד.

יתרון נוסף הוא בונה הדוחות המתקדם. זהו כלי שישמש להתאמה אישית של הדוחות מהאפשרות לדוחות המקצועיים (שכללת בתוכנית Shopify). אתה יכול לסנן, להוסיף ולמחוק חלקים שונים של הדוחות כדי להתאים אותם לצרכים הספציפיים שלך.

העמלות עבור שימוש בספקי תשלומים אחרים לצד Shopify Payments נמוכות בהרבה מאשר בשכבות האחרות. עבור התוכנית הבסיסית יש לך 2%, התוכנית האמצעית 1%, אבל כאן, בתוכנית הפרימיום אתה משלם רק 0,5%.

זה אולי נראה כמו משהו לא כל כך חשוב, אבל חשוב על זה כך: אם אתה מבצע 10 מכירות ביום ממשהו שעולה, נניח 100 דולר והתשלום בוצע באמצעות PayPal, פירוש הדבר שאתה משלם 5 דולר בסך הכל. אבל עם התוכנית הבסיסית תשלמו 20 דולר.

אבל זו אפשרות שתלויה באמת בגודל החנות שלכם ובלקוחות שתקבלו בכל יום. אם יש לך חנות קטנה יותר, אתה יכול להסתדר בסדר רק באמצעות התוכנית האמצעית או אפילו הבסיסית.

אם תבחר לשלם את העלות עבור שנה שלמה מראש, Shopify תעניק לך הנחה של 10%. במשך שנתיים יש לך 20% הנחה.

מה אנו יכולים לומר על עלויות אחרות שעלולות להיכנס לתמונה אם תבחר ב- Shopify? אינך צריך לשלם בנפרד עבור ספק אירוח (כמו שימוש ב- WooCommerce), מכיוון שיש לך את זה כלול באחת משלוש התוכניות. מלבד התשלומים החודשיים, אין עלויות אחרות שמאפשרות להפעיל את החנות שלך עם Shopify.

עכשיו כשאנחנו יודעים מה התמחור של כל פלטפורמה, נוכל להמשיך לדבר על העיצוב של הכלים הללו. יש גם הבדלים וקווי דמיון.

עיצוב WooCommerce

WooCommerce הוא תוסף קוד פתוח שנוצר על ידי המפתחים שמאחורי WooThemes. בהיותך קוד פתוח, זה יכול להעניק לך את ההתאמה האישית המפורטת ביותר.

אם אתה מחפש כלי ליצירת חנות בהתאמה אישית לחלוטין, WooCommerce היא זו עבורך. אתה יכול אפילו לשנות את קוד המקור של העיצוב, כך שהוא יתאים לטעמך הספציפי. Shopify לא תאפשר זאת.

אבל מה עם הנושאים הזמינים? גם WooCommerce לא מאכזבת כאן. מציאת הנושא של החנות אינה קלה כאשר אתה רואה את כמות האפשרות.

כדי למצוא את זה בשבילך, אתה יכול ללכת ל- Themeforest.com. אתר זה מאפשר לך לדפדף במאות נושאים של WooCommerce. כל אחד מאלה יכול להיות נהדר להתקנה בחנות שלך.

אבל אם לא תמצא את הנושא המתאים לך, יש מקום אחר שאליו אתה יכול ללכת: חנות הנושאים של WooCommerce בשם Storefront. במובנים רבים זה דומה ל- Themeforest.

אבל Storefront בנוי להיות מסונכרן בצורה מושלמת עם WordPress. עם למעלה מ- 2.5 מיליון הורדות זו אחת מחנויות הנושא הנפוצות ביותר באינטרנט. מהם היתרונות בשימוש בסטורפרונט?

 • הוא מפותח מתחילתו ועד סופו ומשפר את ביצועי האתר ואת קידום אתרים. זה חשוב מאוד, מכיוון שאתה זקוק לקידום אתרים יעיל כדי לוודא שהלקוחות ימצאו אותך בקלות. הכספים שלך נמצאים כאן על כף המאזניים.
 • תכונה נהדרת נוספת של Storefront היא העובדה שזה תוסף מלא תגובה. לא משנה איך תשתמשו בו: בטלפון, בטאבלט או בשולחן העבודה, הוא יסתגל למצב העומד לרשותכם. תוכלו ליצור אינטראקציה קלה יותר עם התצוגה, ובכך תעניק לכם יעילות גבוהה יותר.
 • אפשרות נחמדה היא שתוכלו לראות את השינויים שלכם בעיצוב, בזמן אמת. זה יכול לקצר את הזמן שהוקדש לפיתוח החנות.

ל- WooCommerce יש יתרון גדול לעומת Shopify בתחום העיצוב. ל- Shopify יש כמה נושאים נהדרים ויפים (אנו נבדוק אותם מעט בהמשך). אבל אתה לא יכול באמת להתאים אותם באופן אישי כמו נושא WooCommerce.

עם WooCommerce, גם אם אתה לא אוהב נושא, אתה יכול לשכור מפתח כדי לצבוט אותו קצת בשבילך. או אפילו ליצור נושא אישי לחלוטין רק לחנות שלך.

אבל בואו נמשיך ונראה מה שופיפי מביאה לשולחן.

Shopify עיצוב

בדיוק כמו WooCommerce, Shopify מגיעה עם נושאים מעולים ממש מחוץ לקופסה. השירות שלהם מאפשר לך לבחור מבין 54 ערכות נושא המוכנות לשימוש באתר שלך. 10 מתוך 54 חופשיים לשימוש.

לעומת WooCommerce, אין לך חופש גדול כל כך בעיצוב חנות אישית לחלוטין. הסיבה לכך היא שאנשים רבים אחרים משתמשים ב- Shopify, ואתה יכול למצוא את הנושא שלך בשימוש בחנות אחרת. כאמור, Shopify מעניקה לך גישה ל -54 נושאים מהם 44 עיצובים בתשלום. אך לכל 54 הנושאים קיימים יותר מסגנון אחד.

מה זה אומר? ובכן, חשבו על זה. לרוב הנושאים של Shopify יש לפחות שני סגנונות זמינים. ישנם אחרים עם 3 או אפילו 4 סגנונות. אם תכפילו 53 לפי 3 תקבלו 159 ערכות נושא לבחירה. וכפי שראינו יש המון עם ארבעה סגנונות, ולא רק 3.

בדרך זו אתה יכול לצמצם את הסגנון שלך די הרבה, כך שתשיג חנות די אישית.

לרוע המזל, רוב הנושאים שסופקו על ידי Shopify אינם ניתנים להתקנה בחינם. רובם הם בין נקודות המחיר 140-180 $.

אם אתה מתחיל רק בחנות, אולי עדיף לבחור נושא חינם. כאשר החנות שלך תהיה מבוססת, אתה יכול לחפש נושא פרימיום ולהגביר את העיצוב שלך עוד יותר. בדרך זו לא תזרוק כסף מהחלון. אינך יכול לדעת בוודאות שהכל יסתדר כפי שתכננת.

חנות הנושאים Shopify נוצרה היטב כדי להקל על האורח לבחור את העיצוב הטוב ביותר לטעמו. איך הם עושים זאת? הם משיגים זאת באמצעות פילטר שימושי שיעזור לך.

בראש הדף תוכלו לראות את ערכות הנושא המגמות של השבועות. זה נהדר אם אתה צריך משהו מאוד פופולרי בין השאר.

אבל אם תרדו מעט, תוכלו לראות את הנושאים הממוינים בקטגוריות. אם אתה רוצה משהו לתעשייה ספציפית אתה יכול לחפש באמצעות מסנן זה. אבל אם אתה מחפש נושא שהוא פשוט ויש לו מקומות תמונה רבים, אתה יכול להסתכל ישירות בקטגוריה זו.

אם אתה מפתח או מעצב אתרים, אתה יכול אפילו להגיש בקשה ליצור נושא Shopify שיעלה לחנות שלהם. יש להם כמה דרישות קפדניות, אבל אם אתה עומד בהן, אתה יכול להציג נושא משלך בחנות.

כעת, לאחר שראינו את העיצוב של WooCommerce ו- Shopify, בואו נמשיך לדבר על ידידותיות המשתמש או חווית המשתמש עבור כל אחד.

ממשק ה- WooCommerce

אם אנחנו מדברים על ממשק משתמש עבור WooCommerce (ו- Shopify), עלינו לראות מה מקל (או קשה) להסתובב בפלטפורמה. חלק זה חשוב במיוחד. למה?

זה חשוב מכיוון שאם תיצור חנות מקוונת, סביר להניח שאתה תהיה זה שמנהל אותה, בהתחלה בוודאות. לכן עדיף שיהיה לך ממשק קל ללמוד. בדרך זו תוכלו להתרכז יותר בצד העסקי של הדברים, ולא בניהול החנות.

כיצד WooCommerce עומדת בתחום זה? בהתחשב בכך שמדובר בחינם להשתמש בתוסף ובקוד פתוח, זה לא הקל ביותר ללמוד. אם אתה מבצע חיפוש מהיר בגוגל, אתה תראה שרוב האנשים חושבים שזה די קשה לדעת את הדרך שלך אם אתה לא רגיל לטכנולוגיה.

זה לא רק במקרה של WooCommerce. תוספי וורדפרס רבים אחרים זהים. ו- WooCommerce אינה יוצאת דופן.

כאשר החנות שלך תהיה פעילה, כל תהליך הניהול יהיה תלוי בך. הכל נופל לידיים שלך. אתה לא צריך לדעת קידוד, אבל יש הרבה מה ללמוד אם תבחר ללכת עם WooCommerce.

כיצד משווה Shopify? בוא נראה!

Shopify UI

בקטגוריה זו יש הבדל עצום בין שני המועמדים הללו. מהם ההבדלים? ובכן אני חושב שכבר הבנת את אחד מהם. כן, ממשק המשתמש של Shopify הוא קל יותר לטפל.

כמו שכבר ציינתי בעבר, Shopify היא פלטפורמה בתשלום, שירות שתוכלו להשתמש בו. זו הסיבה שחלק גדול מהעגה הטכנולוגית אינה נחוצה כאן. כשאתם בוחרים באחת מהתכניות שלהם, אתם גם בוחרים שהם ידאגו לדברים שמפחידים בעלי חנויות רבים.

בהתחלה, אתה צריך להיות זה שמקים את החנות. ראשית, עליכם לבחור תוכנית, אך אל תדאגו ברגע זה. למה? אתה מקבל ניסיון חינם למשך 14 יום כדי לראות אם שירות זה עובד בשבילך.

לאחר שתסיים ליצור ולאמת את חשבונך החדש, תועבר ל’משרד האחורי ‘של האתר. כאן אתה מתחיל ליצור את כל מה שאתה רוצה שיוצג בחנות.

כדי ליצור חנות מקוונת, פשוט לחץ על כפתור ‘הוסף חנות מקוונת’. המשמעות היא שעליך לבחור תחילה נושא לחנות. כשיש את זה, אתה יכול להתאים אותו לצרכים שלך או פשוט להשאיר אותו כמו שהוא; תלוי במה שאתה רוצה. ההתאמה האישית אינה חובה; ניתן לעשות זאת בהמשך.

באפשרות ‘הגדרות’ תוכלו להגדיר התאמות רבות עבור החנות. לדוגמה, באפשרותך לקבוע כיצד יטפלו בתשלומים ומה יתבקש מהלקוח בקופה. אתה יכול גם לקבוע כיצד יבוצע המשלוח.

אם תבחר בכרטיסייה ‘חנות מקוונת’, תועבר לדף אחר בו תוכל להתאים ולהתאים אישית את האופן בו החנות שלך תיראה ותנהג..

תראה שאחת האפשרויות נקראת ‘פוסטים בבלוג’. כבר הזכרנו שמדובר בתכונה נהדרת. אם תיצור כמה תוכן נהדר שאנשים אוהבים, סביר יותר שתשמור על הלקוחות שלך. מדוע זה נכון?

לעתים קרובות אנשים מחפשים מוצרים או שירותים ברשת שיכולים לפתור את אחת הבעיות שלהם. לכן, אם אתה כותב מאמר על מוצר שרשמת בחנות שלך, מישהו יכול למצוא את החנות שלך ביתר קלות, מכיוון שיש לך תוכן כתוב עליה.

אולי הם יבואו רק לקרוא את אחד המאמרים החדשים שלך, אבל כל עוד הם יישארו באתר, הם עשויים אפילו לרכוש משהו. בכל אופן, קיום בלוג מרענן מעת לעת יוביל אותך לעוד מבקרים ואולי גם ללקוחות רבים יותר.

אפשרות נוספת מלבד כפתור ‘פוסטים בבלוג’, היא הקטע ‘מוצרים’. ברור למה זה מיועד: להוסיף מוצרים חדשים לחנות. אחרי הכל, זהו החלק העיקרי בבעלות על שוק מקוון. ללא מוצרים, אינך יכול להיות בעל חנות מקוונת.

דבר נוסף שניתן לעשות בלשונית זו, מלבד הוספת מוצרים חדשים, הוא ניהול מלאי. זה חשוב מאוד. זה יעזור לך לבדוק בקלות את ביצועי המוצרים שלך בקרב הלקוחות שלך.

כמו כן, אתה יכול להשתמש בקטע ‘כרטיסי מתנה’, אם יש לך תוכנית המאפשרת תכונה זו.

לסיכום לחלק זה: אם תבחר ליצור את השוק המקוון שלך עם Shopify, תתרגל לממשק הרבה יותר מהיר וקל יותר מאשר אם בחרת ב- WooCommerce. אבל אם חנות המותאמת אישית היטב היא מה שאתה מכוון אליו, WooCommerce היא זו עבורך. הוא מגיע עם כל תכונה שתוכלו לחשוב עליה, ועוזר לכם ליצור את המותג האישי שלכם בצורה מקצועית יותר.

עכשיו נעבור ונדבר מעט על התכונות ש- WooCommerce ו- Shopify מציעים לך.

תכונות WooCommerce

היתרון הגדול שיש ל- WooCommerce בתחום זה הוא המגוון העצום של הרחבות. סיומת היא בעצם תוכנית שתוכל להתקין ב- WooCommerce כדי לפתור בעיה אפשרית. הם דומים לתוספים של וורדפרס. רק במקרה זה הם ‘תוספים’ עבור WooCommerce.

מה התוספים האלה יכולים לעזור לך? הם עוזרים בכל דבר שחנות מקוונת עשויה לעשות. יש יותר מ -400 תוספים שבהם אתה יכול להשתמש עם WooCommerce. ישנן תוספים המיועדים לטיפול בתשלומים, פרטי מוצרים, ביקורות והערות על מוצרים, עיבוד תשלומים (שערים לתשלום), משלוח, שיווק ולמשימות אחרות.

חלק מהתוספים חופשיים לשימוש וחלקם משולמים באמצעות מנוי חודשי או שנתי. להלן תוכלו לראות כמה מהרחבות הפופולריות ביותר לחנות מקוונת:

 • PayPal – לעיבוד תשלומים. יש המון מעבדי תשלום אחרים לבחירה (פס, כיכר, אמזון פיין וכו ‘)
 • סיומת MailChimp – לשיווק בדוא”ל. זה מחבר בין חנות WooCommerce לחשבון MailChimp שלך.
 • משלוח WooCommerce – לטיפול במשלוחים
 • חשבוניות WooCommerce – לייצור וחיבור חשבוניות להזמנות המעובדות
 • מנויי WooCommerce – זה יאפשר למבקרים להירשם לשירותים או למוצרים שלך

ישנן תכונות רבות אחרות הכלולות ב- WooCommerce. להלן רשימה עם רק כמה מהם: ניהול מלאי, תבניות דוא”ל, החזרים בלחיצה אחת, חשבונות לקוחות, כלי SEO, קופונים, התאמה אישית של החנות למיקומך (מטבע / שפה / יחידות), סינון מוצרים, גלריות ללא הגבלה למוצרים שלך. , מערכת בלוגים משולבת, ורבים אחרים.

כעת אנו ממשיכים ונראה אילו תכונות מחזיקה ב- Shopify.

תכונות Shopify

כשדיברנו על התמחור של Shopify, גייסנו כמה מהפיצ’רים שמגיעים לפלטפורמה זו. כעת נסקור מקרוב לראות מה הופך את התכונות הללו לחשובות עבור חנות.

Shopify כוללת לוח מחוונים סקירה שבו תוכלו לראות את ביצועי החנות שלכם. כאן מוצגים נתונים סטטיסטיים רבים המאפשרים לך לתכנן קדימה ולהיות טוב יותר בעסק שלך. לדוגמה, אתה יכול לראות את המכירות לפרקי זמן שונים.

אתה יכול גם לראות לפי אזור, מאיפה הלקוחות שלך מגיעים. זה נהדר מכיוון שהמידע שתרכוש כאן יאפשר לך להיות ספציפי יותר עם ההצעות שלך באתר. הלקוחות יהיו מרוצים יותר מהחנות שלך.

במקרה של WooCommerce, התמיכה אינה הטובה ביותר. אם יש לך בעיות בחנות, אתה צריך למצוא דרך לפתור אותה. אם אינך יכול, יתכן שתצטרך להעסיק מפתח שיבצע זאת עבורך.

אבל עם Shopify זה שונה לחלוטין. תמיכת הלקוחות היא נהדרת. אתה יכול להרגיש חופשי לשלוח אליהם בדוא”ל, להתקשר אליהם או אפילו לשוחח איתם בצ’אט בזמן אמת. אם יש בעיה לגבי השוק שלך, צוות התמיכה יעשה כל שביכולתם כדי לפתור אותו.

אם כך, תוכלו למקד את המשאבים והרעיונות שלכם בהובלת העסק ולא בשמירה על הפונקציונליות של החנות.

כבר ציינתי שתעודת SSL כלולה בכל אחת משלוש התוכניות שהם מציעים. עם WooCommerce יהיה עליכם לקנות זאת בעצמכם או לחפש ספק אירוח שמציע זאת בתוכניותיו. בחירה ב- Shopify עדיפה אם לוקחים בחשבון זאת.

סיכום

אז האם Shopify טובה יותר מ- WooCommerce? או שזה הפוך? בהתחשב בכל מה שכבר הוזכר לגבי שתי הפלטפורמות, אנו יכולים לומר בבטחה: IT תלוי.

על מה, אולי תשאלו? ובכן, הצרכים האישיים שלך.

מצד אחד, WooCommerce יכול להיות הדבר הטוב ביותר עבורך. אם אתה מחפש כלי שיעניק לך חופש בעיצוב החנות, WooCommerce הוא הטוב ביותר. ראינו שיש בה ספריית הנושאים הגדולה יותר מבין השניים. גם אם לא תמצא אחד שמתאים לך, אתה יכול לעצב נושא רק לחנות שלך. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, פשוט לשכור מפתח.

WooCommerce יכול להיות גם בשבילך, אם אתה רוצה להכניס לחנות מגוון עצום של תכונות ואפשרויות. התוספים הם הפיתרון המושלם להשגה.

מצד שני, Shopify היא המועמדת הטובה ביותר אם אינך אדם טק כזה. כמו שכבר דיברנו, Shopify אינה דורשת כמות עצומה של ידע. אתה יכול ללמוד לנהל את החנות ‘לילה’. מכיוון ש- WooCommerce נוצרה בעיקר עבור מפתחים, זה לא כל כך קל לטפל.

Shopify כוללת גם כמה מאפייני אבטחה מעולים (SSL ואחרים). אם אינך מעוניין לטפל בבעיות תחזוקה מדי פעם, בחר Shopify.

התמחור אינו מהווה בעיה כל כך להחליט כאן על הזוכה. אם אתה הולך ל- WooCommerce, תצטרך לבזבז קצת כסף על אירוח החנות באופן מקוון. אז זה בטח יעלה לכם משהו.

אם אתה בוחר ב- Shopify, אתה בהחלט צריך לשלם אגרה חודשית עבור השימוש בשירות. כך או כך, יהיו עלויות ליצירה וניהול של החנות.

כדי שתוכל לבחור את הכלי המושלם עבור ‘אמזון’ הבאה שלך, עליך לשקול בזהירות את היתרונות והחסרונות. ראה מה סדר העדיפויות האישי שלך.

כשאתה יודע בדיוק איך אתה רוצה להצליח, ומה המטרות שלך לחנות, אתה יכול לבחור בבטחה זוכה לעסק שלך.

אנו מקווים כי לאחר קריאת מאמר זה יש לך מושג טוב יותר מה שתי הפלטפורמות הללו יכולות לעשות עבורך.

אך בחרו בתבונה, כך שהתוצאה תהיה מה שתכננתם לאורך כל הדרך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map