כיצד למצוא את ספק האירוח הטוב ביותר ב- PHP?

מצא את ספק ה- PHP הטוב ביותר לאירוח אתרים


אקורדיון בויקיפדיה, PHP היא שפת התכנות הפופולרית ביותר בצד השרת שאיתם בונים אתרים. באוקטובר 2010 כ 75% מכל אתרי האינטרנט ובפברואר 2014 יותר מ- 82% השתמשו ב- PHP. שפת תכנות פופולרית עם קוד פתוח משמשת מבצורת שוקת קטנה ועד מורכבות גבוהה וגדולה ואתרי תנועה גדולים כמו פייסבוק, ויקיפדיה ואחרים..

מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר כמו וורדפרס, ג’ומלה, דרופל בנויים גם עם PHP. OpenCart, osCommerce ושאר סקריפטים של עגלת קניות פתוחים ידועים אחרים משתמשים גם בשפת PHP.

# 1 InMotion אירוח PHP הטוב ביותר

InMotion מציע אירוח ברמה עסקית עבור סקריפטים PHP, אתרים ואפליקציות. תוכניות משותפות, VPS ותוכניות ייעודיות זמינות גם הן החל מ- $ 4.19 לחודש.

פרטים נוספים כאן … »

מכיוון ש- PHP נפוצה כל כך, מתכנתים רבים בוחרים ללמוד PHP כשפת התכנות הראשונה שלהם. תאמינו או לא, לכל ספקי אירוח אתרים יש תמיכה ב- PHP. אז אם אתה רוצה לפרסם את אתר PHP או סקריפט שלך באופן מקוון, פשוטו כמשמעו כל מארח יכול לבצע את העבודה. ישנם עם זאת כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת שירות אירוח אתרים PHP.

לאחר שיש מספר כה גדול של ספקים המציעים אירוח PHP יכול להוביל את משתמש הקצה למצב לא בטוח. הערכת התכונות, כל הגדרות ה- PHP, המחירים והתמיכה של כל חברה היא משימה אינסופית. כדי לחסוך לך זמן, ערכתי רשימה של ההיבטים העיקריים שיש לקחת בחשבון עבור מארח אתרים של PHP; ערכתי גם רשימה של ספקי אירוח PHP הטובים ביותר שבהם אני משתמש.

מכיר בחברת אירוח PHP טובה

הבחירה במארח PHP אינה שונה בהרבה מהבחירה של אירוח אתרים רגיל. ראשית, אתה צריך לדעת את הצרכים שלך. מה חשוב לפרויקט שלך ומה אתה מצפה ממארח ​​אתרים? לדעתי, ספק האירוח הפוטנציאלי שלך צריך לתת תשובות לשאלות הבאות:

 • אילו גרסאות PHP זמינות בשרתים שלהן?
 • אילו תוספים זמינים, האם קיימת אפשרות להוסיף אחרים?
 • באיזו תדירות מבוצעים גיבויים?
 • האם המארח מציע תמיכה עבור PHP?
 • האם חבילת האירוח במחיר סביר?

אם ספק האירוח הטוען שהוא מארח PHP טוב אך אינו מספק מספיק מידע לשאלות לעיל, כנראה שעליך פשוט להמשיך. כעת ננתח כל שאלה פרטנית ונגלה מדוע חשוב לדעת על גרסת PHP, תוספים, גיבוי, תמיכה ומחיר?

מצא ספק שירותי אירוח אתרים

גרסת PHP: המארח שאתה הולך לעבוד איתו אמור להציע גרסאות PHP מרובות, כך שתוכל להחליט באילו ישמש בחשבונך. חשוב שתהיה לך האפשרות לעדכן גם לגרסת PHP האחרונה. חברת אירוח שמציעה רק גרסאות ישנות יותר של PHP אינה מארחת טובה. עדכונים חשובים מאוד לא רק לאבטחה אלא גם לשיפור ביצועים. זה טוב לדעת מתי החברה מבצעת עדכון גרסאות בשרתים שלהם, מכיוון שאם אתה מפעיל סקריפטים ישנים של גרסאות, עדכון יכול להוביל לשגיאות PHP ואתה רוצה להימנע מכך על ידי עדכון הקוד שלך..

תוספי PHP: כל ספק אירוח מציע מספר הרחבות PHP. אך האם התקנת תוספים חדשים כאשר המשתמש מחייב אותם? אם הסקריפט או האתר שלך זקוקים לתוסף ספציפי להפעלה, ודא שהמארח הפוטנציאלי שלך התקין אותו. למשתמשים רגילים לא אכפת מכך וכנראה שהרחבות אינן מופיעות בדף הפרומו. אז אם אינך יכול למצוא מידע על סיומת PHP מסוימת, צור קשר עם התמיכה הטכנית של המארח. אם הם לא יודעים על מה אתה מדבר, אל תטרח עם אותו מארח.

גיבויים: תמיד צריך שיהיה לך גיבויים של אתר האינטרנט שלך ושל סקריפטים. גם אם חברת האירוח מציעה גיבויים יומיים, בסופו של דבר יהיה עליך לקבל עותק של סקריפטי PHP ומסד הנתונים שלך. עם זאת, הגיבויים טובים מכיוון שאתה יכול לבצע פעולות גיבוי מהירות אם קורה משהו באתר שלך.

תמיכה ב- PHP: בדרך כלל אסור לחשבון מארח רגיל להתקין תוספים חדשים או גרסאות PHP חדשות, ולכן חשוב לקבל את התמיכה המקוונת שתעזור לך עם זה. כדי לבדוק את יכולתם וכישוריהם ב- PHP, פשוט שאלו אותם שאלות הקשורות ל- PHP לפני שאתם נרשמים. אם הם יודעים את התשובות, תהיה בידיים טובות.

מחיר: בבחירת תוכנית אירוח המחיר אינו המרכיב המכריע שקודם לכן, אך בשלב מסוים עליכם לקחת בחשבון גם את עלות חבילת האירוח שלכם. אם אתה מתכוון לרכוש תוכנית אירוח משותפת, העלות צריכה להיות איפשהו בין 5-10 $ לחודש. חברות אירוח מסוימות כמו InMotion או BlueHost מציעות הנחות ללקוחות חדשים, כך שתוכלו לנצל יתרונות גם כן. עלות תוכנית אירוח VPS מתחילה ב 20 $ ששולמת על בסיס חודשי, בעוד ששרת PHP ייעודי עשוי לעלות 150 $ לחודש. שימו לב כי בתעשיית האירוח מחיר גבוה יותר לא אומר שירות טוב יותר, למעשה מדובר בביטול.

מסקנה והמלצה של אירוח PHP טוב

כנראה שיהיו לך עוד שאלות לשאול את המארח הפוטנציאלי שלך. אל תהססו לעשות זאת, וודאו כי חברת האירוח תשרת אתכם בכל דרך אפשרית; אתה הלקוח ובחרת בהם מסיבה, ולכן עליהם לספק.

# 1 InMotion מארח אתרים PHP

InMotion היא בחירה טובה עבור כל פרויקט PHP, תוכנית האירוח המשותפת שלהם לעסקים מתחילה במחיר של 4.19 $ לחודש והם מציעים גם VPS ושרתים ייעודיים..

פרטים נוספים כאן … »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map