איזה סוג תוכנית אירוח אתרים אתה זקוק?

איזה תוכנית אירוח אתרים אתה צריך


אירוח אתרים הוא הכרח לכל מי שמתכנן להחזיק אתר אינטרנט, אך מכיוון שצרכי האירוח של אתר eCommerce שונים מאוד מזו של בלוג קטן, ענף האירוח מציע כמה אפשרויות אירוח שונות בכדי לכסות את כל סוגי צרכי האירוח שעלולים להתעורר..

בחירה בסוג אירוח שאינו עומד בדרישות האתר שלך תאפשר לכם להתמודד עם בעיות ביצועים, עמודי טעינה איטית, שעות השבתה והרבה תסכול. הרבה תלוי באיזה סוג תוכנית אירוח תבחרו, ולכן חשוב להעריך את הדרישות שלכם הכי טוב שתוכלו מההתחלה. עם זאת, גודל יתר של תוכנית האירוח שלך יכול לגרום לבעיות מבחינה פיננסית – עם יותר מדי משאבים שאינם מנוצלים תזרוק כסף מהחלון, כסף שתוכל בקלות להשקיע בהיבטים אחרים של העסק המקוון שלך..

לפני שתסתפק בתכנית אירוח, הקדש את הזמן להכיר את הצעות האירוח השונות בתעשייה וצמצם את בחירותיך לסוג תוכנית האירוח שאתה באמת צריך:

אירוח משותף

אירוח משותף הוא סוג האירוח הבסיסי ביותר שנמצא בהיצעיו של כל ספק אירוח. למעשה, אירוח משותף נפוץ כל כך עד שמספר חברות אירוח מתמחות בהצעת תכניות אירוח משותפות בלבד.

בחשבון אירוח משותף האתר שלך חולק את המשאבים של שרת נתון עם אתרים אחרים השוהים באותו שרת. זה עלול לגרום לבעיות בביצועי אתרים אם אתרים שכנים אחרים מנצלים יותר מדי מהמשאבים המשותפים, עם זאת, חברות אירוח אמינות יפקחו על השימוש במשאבים ותשעות או יגרמו לחשבונות שמשתמשים ללא הפסקה במשאבים רבים יותר, וקובעות אותם לשדרג לתוכנית טוב יותר את צרכי האתר שלהם.

קשורים: רשימת 10 הספקים המובילים באירוח אתרים זולים

תוכניות אירוח ללא הגבלה או בלתי מוגבלות הן התקן החדש בענף חברות אירוח, ולמעט כמה חריגים – למשל כתום קטן, שבו כל התוכניות המשותפות מוגבלות – מרבית חברות האירוח מציעות שטח דיסק רוחב בלתי מוגבל, מה שאומר שאתה לא מחויב על סמך כמה שטח דיסק או רוחב פס אתה משתמש. משאבי התוכניות הבלתי מוגבלות מוגבלות בסף מסוים הנחשב לשימוש רגיל על ידי חברת האירוח. עד שהשימוש באתר שלך יישאר מתחת לסף זה, לא סביר שתיתקל בבעיות.

כאשר האתר שלך מתחיל להשתמש בכמות גדולה מדי של משאבי זיכרון ומעבד, זוהי אינדיקציה ברורה שגדלת את תוכנית האירוח המשותפת שלך. אירוח משותף מתאים לאתרים קטנים עד בינוניים עם תנועה נמוכה ושימוש נמוך במעבד וזיכרון.

אירוח וירטואלי פרטי

מכשירי VPS הם אבן המדרגה לתחום המשאבים הייעודיים. אירוח וירטואלי פרטי מספק משאבים ייעודיים שהוקצו לאתרך בלבד, אך האתר שלך יפעל לצד חשבונות VPS אחרים בשרת נתון; חשבונות אלה נפרדים זה מזה ואין להם שום השפעה על הביצועים של זה.

תוכנית VPS תעניק לך לא רק יותר משאבים וכוח, אלא גם שליטה רבה יותר על השרת שלך עם גישה לשורש, אפשרות להריץ סקריפטים ואפליקציות בהתאמה אישית. תוכניות VPS מגיעות בצורה מנוהלת ולא מנוהלת. תוכניות VPS מנוהלות מכוונות למי חסר ידע בניהול שרתים, בעוד שתוכניות VPS לא מנוהלות מיועדות למי שצריך להפעיל אתרים מיוחדים שאינם משתמשים בפתרונות סטנדרטיים בתעשייה..

תוכניות VPS מנוהלות עולות יותר מתוכניות לא מנוהלות מאחר והן כוללות תמיכה באבטחת שרת, עדכונים, מספר רישיונות (למשל רישיון cPanel) ותכונות רבות אחרות שאינן כלולות בתוכניות לא מנוהלות.

תוכניות VPS מתאימות כאשר אתה זקוק למשאבים רבים יותר ממה שתוכנית אירוח משותפת יכולה להציע, אך אינך צריך ללכת על התותחים הגדולים (אירוח ייעודי), אתה זקוק לגישה שורשית לשרת שלך או שהאתר שלך מכיל נתונים אסור לאירוח משותף.

אירוח חצי ייעודי

אירוח ייעודי למחצה אינו פופולרי במיוחד כמו אירוח משותף או אירוח VPS, אך זו בחירה טובה עבור מי שצריך מעט יותר משאבים ממה שמציעות תכניות אירוח משותפות טיפוסיות, אך אינן מוכנות לשלם עבור תוכנית VPS.

עם אירוח ייעודי למחצה, אתה עדיין בתחום האירוח המשותף, עם זאת, יש לך גישה למשאבים רבים יותר מכיוון שמשאבי השרת מופצים על פני פחות חשבונות משמעותיים.

אלא אם כן אתה באמת צריך את האגרוף הנוסף שמציע VPS או תוכניות ייעודיות, אתה יכול לשדרג לתכנית אירוח חצי ייעודית, וכך ליהנות מביצועים טובים יותר בעלות נמוכה.

שרתים ייעודיים

שרת ייעודי הוא התוכנית המבצעת ביותר שתעשיית האירוח יכולה להציע, הגביע הקדוש של אירוח אם תרצו. כפי ששמו מרמז, שרת ייעודי הוא שרת שלם המוקדש אך ורק לאתר שלך. לא פלא אם כן שאירוח ייעודי הוא גם התוכנית היקרה ביותר שמציעות חברות אירוח.

יתכן שתזדקק לתכנית אירוח אתרים מסוג זה אם אתה מתכנן להריץ יישומים מורכבים המשתמשים במשאבים רבים, אם יש לך אתר עם תנועה גבוהה או שאתה מחפש לארח אתרים מרובים, אם אתה מתכנן לאחסן נתונים עסקיים רגישים או שאתה זקוק לסביבת אירוח מאובטחת במיוחד כדי לעבד נפח גבוה של תשלומי כרטיסי אשראי.

ממש כמו במקרה של אירוח VPS, הדיכוטומיה המנוהלת / לא מנוהלת חלה גם על שרתים ייעודיים, כאשר השרתים הייעודיים המנוהלים הם יקרים יותר מאשר המקביל הלא מנוהל שלהם..

אירוח בענן

אירוח בענן הוא אירוח מסוג חדש שאינו מוגבל למשאביו של שרת בודד, במקום זאת הוא רותם את העוצמה של רשת שרתים שלמה לסביבת אירוח מדרגית וגמישה המסוגלת לעמוד בקצב עם האירוח המשתנה שלכם. צרכי. יתירות, שרתים מאוזנים בעומס, אבטחה ומשאבים הניתנים להרחבה הם היתרונות העיקריים של אירוח בענן.

יש שינוי ברור בתעשיית האירוח לעבר שירותי אירוח בענן, במיוחד בתחום פיתוח אפליקציות, שם ספקי אירוח בענן כמו Microsoft Azure, AWS ו- Google Cloud Platform נותנים את הטון לפתרונות אירוח חדשניים עם כוחות מחשוב אדירים..

אירוח בענן מתאים במיוחד לעסקים שמחפשים לבנות אפליקציות מורכבות ברמת הארגון או זקוקים לשירות אירוח מסוג תשלום-כפי שאתה יכול להרחיב לפי דרישה. שירותי אירוח בענן מספקים תשתית אירוח מונעת ביצועים אשר ממזערת את ההוצאות המיותרות ומבטלת חלק מהאילוצים של פרדיגמות אירוח מסורתיות..

אירוח מתמחה

אירוח וורדפרס ואירוח WooCommerce הם שתי דוגמאות לתכניות אירוח המותאמות במיוחד לאיכות הספציפיות של פלטפורמות מסוימות.

אירוח וורדפרס מנוהל פופולרי במיוחד בקרב בעלי אתרים שמשתמשים בוורדפרס כ- CMS לפי בחירה באתרי האינטרנט או הבלוגים שלהם. תוכניות האירוח המותאמות ביותר של BlueHost בוורדפרס הן תקן זהוב עבור כל מי שמחפש סביבת אירוח וורדפרס מאובטחת וביצועית.

תוכניות אירוח מותאמות של WooCommerce מציעות תכונות הדרושות לאופי המיוחד של אתרי eCommerce (תעודות SSL, כתובת IP ייעודית, תאימות PCI, חומות אש ליישומי אינטרנט, עדכונים אוטומטיים וכו ‘)..

סיכום

ההחלטה שלך לבחור באחת מתכניות האירוח לעיל תעוצב על ידי גורמים רבים הכוללים את הפרופיל של האתר שלך (למשל אתר בלוג / אתר / eCommerce), המשאבים שאתרך צריך להפעיל ללא בעיות ותכונות ספציפיות אחרות (למשל cPanel, גיבויים, שילוב רשת אספקת תוכן, גישה שורשית וכו ‘) האתר שלך זקוק. עם חברת אירוח שתחליטו ללכת איתה, וודאו שהיא מציעה את התמיכה הנדרשת כדי להוסיף את המשאבים של התוכנית שלכם או להקל עליכם את השדרוג במידה ויהיה צורך בעתיד..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map