מדוע אסור לבחור אירוח אתרים בחינם?

מדוע לא לבחור אירוח אתרים בחינם עבור אתר העסק שלך


ישנן הרבה סיבות לכך שלא תבחרו בחבילות אירוח אתרים חינמיות לאתר שלכם כגון שטח מוגבל בדיסק, רוחב פס מוגבל, תחומי תוספות מוגבלים, שם דומיין בחינם, גיבוי מוגבל, זמן מוגבלת של ערבות, מספר מוגבל של מסדי נתונים הנתמכים , אין אישור פרטי SSL, אמצעי אבטחה ופרטיות נמוכים, ללא תמיכה במסד נתונים של INNODB, ללא מטמון PHP APC, ללא חיבור מרחוק של MYSQL, ללא גישה ל- FTP דרך SSL (SFTP), ללא בקרת SSH, ללא עבודות cron מתקדמות, תחומי משנה מוגבלים, דומיינים חונים , חשבונות דואר אלקטרוני מוגבלים וללא גישה ל- SMTP, ללא תמיכה נאותה, מהירות רשת נמוכה, מעט זיכרון RAM ומעבד חלש ומערכת הפעלה ישנה.

בדרך כלל אירוח אתרים בחינם מספיק טוב לבלוגים אישיים או לשוחחי חדרים ללא הרבה תכונות ושם התוכן לא נכתב לעתים קרובות מדי, במקרה זה אינך מכין אתרים מסחריים. אירוח אתרים בתשלום מחזיק במשאבים בלתי מוגבלים, הם מהירים יותר, מאובטחים ואמינים ומציעים לכם עשרות סקריפטים, CMS ומשאבים אחרים ליצירת אתרים מסחריים אפילו..

להלן קומץ סיבות מדוע אינך צריך לבחור אירוח אתרים בחינם לאתר האינטרנט שלך:

 1. שטח מוגבל בדיסק הוא בעיה גדולה כאשר ברצונך ליצור קהילה מקוונת גדולה כך שאתה זקוק ליותר מ- 2 ג’יגה-בייט המוצעים על ידי חברת אירוח אתרים בחינם. אתה יכול להשתמש במרחב זה לאחסון נתונים אישי ופרטי באותו זמן עבור אתר האינטרנט שלך ואם אתה בונה קהילה גדולה תצטרך להיות מקום לאווטרים, תמונות, חתימות, אייקונים, HTML, PHP, CSS, js וסרטונים. וכן הלאה. הבעיה, במקרה זה, היא מספר הקבצים. בדרך כלל אלה אינם גדולים מדי, אך מדובר באלפי קבצים הפזורים במאות תיקיות.
 2. רוחב פס מוגבל פירושו מספר מצומצם של מבקרים באתר שלך, בדרך כלל, אתה זקוק ליותר מ- 100 GB עבור אתר פופולרי ובמיוחד אם אתה רוצה הרבה לקוחות, אז אתה באמת צריך לקנות אירוח אתרים פרמיום / עסקי, אחרת הם יקבלו שגיאה דומה כמו “חריגה ממגבלת רוחב הפס. השרת אינו מסוגל לתת שירות לבקשתך באופן זמני מכיוון שבעל האתר הגיע למגבלת רוחב הפס שלו. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.” באמצעות אירוח אתרים בתשלום יש לך רוחב פס בלתי מוגבל כך שהלקוחות שלך כבר לא מקבלים שגיאה זו ותוכל לעבוד יותר ויותר בתעבורת האתר שלך..
 3. תחומי תוספות מוגבלים הם בעיה גדולה נוספת, במיוחד אם ברצונך ליצור פרויקטים מרובים באותו מארח אתרים או אם אתה יוצר פרויקט גדול עם מספר פרויקטים קטנים משניים בתחומים שונים. בדרך כלל מארח אינטרנט חינמי מציע רק שני דומיינים נוספים, במקום מספר בלתי מוגבל של דומיינים נוספים שאתה מקבל במארח אינטרנט בתשלום. תחום תוסף עולה כ -1 $ ועלויות הרישום שלו תלויות בהרחבת הדומיין.
 4. שמות דומיינים בחינם מוצעים אם אתה קונה ומשלם עבור שנה מראש חבילת אירוח מובחרת, כך שתוכל לקבל גם .com, .org או סוג אחר של דומיין ללא עלות. אפשרות זו אינה זמינה כשאתה משתמש באירוח אתרים בחינם. בדרך כלל במקרה של אירוח אתרים בחינם אתה משתמש בשם תת-דומיין של תחום מוגדר מראש וזמין.
 5. תהליכי גיבוי מוגבלים אוטומטית זמינים מדי חודש באחסון אירוח אתרים בחינם, אך באירוח פרימיום אתה מקבל תהליכים אלה מדי יום ותוכל לבצע ידנית גיבוי בכל מקום שתרצה, כך שלא תאבד את העבודה ואת הנתונים שלך..
 6. זמן uptime של ערבות זמין באירוח בחינם, אך במחיר פרמיום יש לך 99,999% כך שהאתר שלך יציב ולא יהיו שגיאות בקשר לפונקציונליות שלו. כדי לשמור על עלויותיהם, חברות קטנות המציעות אירוח בחינם אינן מבטיחות זמן פעולה טוב.
 7. מספר מוגבל של מסדי נתונים הנתמכים הוא בעיה דומה עם מספר מצומצם של תחום הרחבות הנתמך. מארח פרימיום מציע מסדי נתונים ללא הגבלה ועליך לדעת שאתרים מורכבים עם מערכות ניהול תוכן זקוקים למאגר נתונים אחד לפחות. גם אם אתה יכול להשתמש בטבלאות שונות עבור כל תוכנה במסד נתונים יחיד, אתה עשוי לשקול מחדש כי אם מופיעה בעיה כלשהי בבסיס הנתונים איבדת את כל הנתונים על כל התוכנות המותקנות שלך באתר שלך כמו ג’ומלה, PrestaShop, וורדפרס וכך ב. בעל מספר מסדי נתונים עבור כל תוכנה מגביר גם את האבטחה מכיוון שלכל בסיס נתונים יש את השם, המשתמש והסיסמה הייחודיים לו.
 8. אין אישור פרטי SSL ואין תמיכה ב- INNODB במסד נתונים הם שתי תכונות מיוחדות שאינן כלולות במארח החינמי אלא זקוק לפלטפורמות מסחר אלקטרוני כגון OpenCart, WooCommerce ו- PrestaShop וכן הלאה. בעזרת שתי תכונות אלה אתה מגביר את האבטחה של הלקוח שלך כאשר הוא קונה משהו מהאתר שלך.
 9. במארח אינטרנט בחינם, אף אחד לא טורח בביטחון ופרטיות, כך שתוכלו לצפות לצרות אמיתיות באזורים אלה, במיוחד מכיוון שאם המארח שלכם פנוי, איש לא שילם מומחים כדי ליישם עבורכם אמצעי אבטחה ופרטיות..
 10. לא PHP מטמון ה- APC מוצע במארח בחינם כך שאתרי קבצי ה- PHP המרובים שלך לא מזרזים והאתר שלך לא משפר את המהירות שלו בכלל.
 11. לא MYSQL פירושו של חיבור מרחוק אינך יכול לספק גישה מרחוק לשרת מסד נתונים מהבית או משרת אינטרנט אחר.
 12. אין גישה ל- FTP דרך SSL (SFTP) ושום בקרת SSH פירושו שאינך יכול להשתמש במרק כדי ליצור חיבורים מאובטחים לאתר שלך ולהעלות קבצים או לתת פקודות שונות..
 13. אי-גישה ליצירת עבודות cron מתקדמות פירושו שלא תוכלו להשתמש בסקריפטים מורכבים כמו phpSFP (PHP Schedule Facebook Posts) בהם עליכם ליצור עבודות cron בכדי לעבוד כראוי..
 14. ללא דומייני משנה בלתי מוגבלים וללא דומיינים חונים אינך יכול לנהל את הדומיין שלך כרצונך, וגם להמתין לפרויקטים מסוימים או לפתח או לבחון פרויקטים אחרים המשתמשים בתת-דומיינים.
 15. חשבונות דואר אלקטרוני מוגבלים וללא גישה ל- SMTP פירושו שאתה יכול לשלוח רק כמה הודעות דואר אלקטרוני ואינך יכול לנהל את חשבון הדואר האלקטרוני שלך כראוי. באמצעות אירוח אתרים מובחר אתה יכול אפילו לשלוח דוא”ל המוני ולתזמן דוא”ל כרצונך.
 16. אין תמיכה נאותה פירושה שאם אתה מסתבך אף אחד לא יכול לעזור אם והפתרון היחיד הוא לשלם למישהו שיפתור את הבעיה. גם אם אתה רק רוצה לשנות משהו או שיש בעיות שרת, התמיכה לא תענה לך מהר מדי ותהיה בהמתנה עם הפרויקטים שלך..
 17. מהירות רשת נמוכה, מעט זיכרונות RAM ומעבד חלש ומערכת הפעלה ישנה הם בעיות החומרה של אירוח אתרים בחינם ועליכם באמת לקנות פרמיום כזה שישפר את אלה. אם יש לך יותר זיכרונות RAM, מעבד חזק יותר ומערכת הפעלה מעודכנת אתה יכול לעשות הרבה יותר מאשר עם מעבד חינם.

קרא גם: האם אירוח חינם מתאים לאתרי אינטרנט עסקיים?

אם אתה רוצה להיות א משווק עליכם לקנות חבילת אירוח אתרים מתאימה ולא להשתמש בחינם, מכיוון שתשתפו את המשאבים שלכם עם אנשים ותקבלו כסף עבור אותם משאבים, כך שלא תוכלו להשתמש בחבילת אירוח אתרים בחינם מכיוון שאינכם יכולים להבטיח את האיכות של שירותים שאתה מספק.

בסוף, כפי שאתה יכול לראות, לאירוח אתרים בחינם יש הרבה יותר חסרונות ממה שהיית חוסך באירוח אתרים. במקום להשתמש בחשבון אירוח בחינם, אני ממליץ לקבל תוכנית אירוח זולה. להלן 3 חברות אירוח אמינות ובעלות נמוכה שתוכלו לבחור מהן:

החברה
מחיר פרומו

1האירוח הטוב ביותר לדומיינים מרובים1.99 $ לחודש
2הכי טוב דומיינים אירוח3.95 $ לחודש
3האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים3.49 $ לחודש

תוכניות האירוח שהוזכרו לעיל כוללות גם שם תחום בחינם, שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס חודשי, המון אשראי שיווק בחינם ותכונות נהדרות אחרות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map