תחילת העבודה עם תוכנת מסחר אלקטרוני של מג’נטו

תחילת העבודה עם מגנטו מסחר אלקטרוני


מג’נטו היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני המשמשת מאוד מוכרים, במיוחד חברות גדולות שיש להם הרבה מוצרים ורוצים הרבה תכונות ידידותיות למשתמש..

בעזרת מג’נטו תוכלו ליצור אתר רב עוצמה שיש בו מערכת ניהול תוכן ומספק נושאים שונים שנוצרו ב- PHP, HTML ו- CSS הניתנים להתקנה דרך FTP. מג’נטו מספקת גם מודולים שמרחיבים את מספר הפונקציות וההתקנה זהה למקרה הנושא.

כדי להתקין את מג’נטו בשרת האינטרנט שלך, אתה צריך Apache 2.2 או 2.4, PHP 5.6.x או 5.5.x ו- MySQL 5.6.x.

אתה יכול להתקין ולהגדיר בקלות את עסק המסחר האלקטרוני שלך שנעשה באמצעות מג’נטו בכמה שלבים:

 • קבלת אירוח אתרים במג’נטו
 • התקנת מג’נטו (התקנות לפני ופרסום)
 • העלאה וניהול של מוצרים
 • שילוב תשלום ומשלוח

קרא גם: קבל יותר לקוחות לחנות המקוונת שלך

למצוא מארח מג’נטו טוב

על מנת שהכל יתנהל כשורה, ראשית אתה זקוק למארח אינטרנט מתאים שיוכל לספק לך את התנאים המוקדמים הנכונים (Apache, PHP ו- MySQL) עבור מג’נטו. ביצענו את המחקר, אז הנה שלושת האירוח הטובים ביותר עבור חנות eCommerce של מג’נטו שאנו ממליצים לה:

החברה
מחיר פרומו

1הכי טוב אירוח מג'נטו4.19 $ לחודש
2אירוח אתרים זול למג'נטו3.95 $ לחודש
3אירוח אתרים מגנטיים שניתן לממש4.86 $ לחודש

בשלב הבא עליך לבחור חבילת אירוח מהחברה שנבחרה ושם דומיין וכן סיומת תחום. אם אתה משלם מראש לפחות לשנה, יהיו לך הנחות גדולות, גם לחלק מהחברות יש חבילות אירוח מיוחדות של מג’נטו בהן כבר מותקנת ה- CMS ותוכל לקפוץ לשלב התצורה.

התקנה מראש

אם אתה רוצה להתקין את מג’נטו, ראשית עליך לבחור את סוג ההתקנה הרצוי לך. החל מהגדרת ההתקנה הקלה בה יש לך שרת לאירוח משותף בו קנית חבילות אירוח מחברה ועד להתקנת אינטגרטור / חבילה שבה יש לך שליטה מלאה וגישה לשרת רשמי של מג’נטו או אפילו לתרום התקנת מפתחים במקום שיש לך משלך שרתי פיתוח מג’נטו.

לכל אחד מסוגי ההתקנה יש דרכים שונות להתקנת מג’נטו ונזקקים לרמות שונות של ידע טכני ומשאבים שונים.

התקנה

להתקנות קלות ומשותפות, אתה רק צריך להוריד את ארכיב Magento ולפרוק את התוכן, לאחר מכן העלה את הקבצים דרך FTP לשרת וקבע את ההרשאות על 770 לכל הספריות והקבצים על 660.

אתה יכול לבצע התקנות משותפות בעזרתך CPanel ניתן על ידי חברת האירוח ושימוש ב- Fantastico או Softaculous להתקנה אוטומטית של מג’נטו בכמה לחיצות והשלמת טופס עם מידע כמו דואר אלקטרוני, שם משתמש וסיסמא וכן הלאה.

העניינים מסתבכים מעט כשרוצים להתקין את מג’נטו באמצעות אינטגררטור / מארז ומפתחים תורמים. עבור הראשון, אתה צריך ליצור פרויקט מלחין, ואז אתה מעדכן אותו ומתקין את מג’נטו באמצעות אשף ההתקנה או שורת פקודה. עבור השנייה, אתה משבט את מאגר המג’נטו ומשתמש במלחין כדי לעדכן תלות ולהתקין את מג’נטו בעזרת אשף ההתקנה או שורת פקודה בלינוקס..

לאחר ההתקנה

בכל פעם שמבצעים משימה, כדאי לבדוק אם ביצעתם נכון את המשימה. אז לאחר ההתקנה גשו לחזית בכדי לראות אם החנות שלכם מקוונת ואם יש לה באגים חזותיים או פונקציונליים. לאחר מכן עליך לבדוק גם את הנדנדה, אז גש למרכז השליטה של ​​מג’נטו כדי לבדוק אם יש לך אזהרות או שגיאות בדפי הניהול שלך..

אם יש לך בעיות בהתקנה בחזית, באחור או בשניהם אתה צריך למחוק את כל ההתקנה ואת מסד הנתונים ולבצע התקנה נקייה חדשה עם בסיס נתונים חדש, פיתרון טוב הוא לבקש עזרה מצוות התמיכה של חברת האירוח..

בנוסף, באפשרותך להתקין נתוני מדגם כדי להציג טוב יותר את החנות המקוונת שלך ולקבל דף תבניות למוצרים שלך.

כדאי מאוד להקים משלכם מסחר אלקטרוני עסק עם מג’נטו מכיוון שבפראנד שלה יש הרבה תכונות שימושיות כמו תפריט ידידותי למשתמש העשוי מקטגוריות מוצרים, תפריט ראשי עם דפים סטטיים, תמונות ממוזערות ותמונות גלריה לכל מוצר, מצגות שקופיות, יישומון מוצרים מומלץ עם אפשרות לסנן מוצרים אחרי קטגוריה, עלון, מוצרים של השבוע, מוצרים תחתונים המסווגים לפי קטעים שונים, קישורי מוצר ידידותיים לקידום אתרים, עגלה, פונקציית השוואה, רשימת משאלות, הערות, ביקורות וכרטיסיות פרטים טכניים והיא מציעה גם אפשרות ליצור חשבון, לראות ערבויות, חשבוניות ומזמני מוצרים.

הנדנדה של מג’נטו קלה לשימוש ויש בה לא מעט תכונות נחמדות שיכולות לעזור לך להקים את החנות המקוונת שלך כמו אלה:

הוספת מוצרים

הוספת מוצרים

עם מג’נטו, אתה יכול להוסיף מוצרים מקטלוג לוח המחוונים שלך ומנהל המוצר שבהם יש לך כפתור הוסף מוצר. כאן אתה צריך לבחור את מערך תכונות המוצר ואת סוג המוצר, אך גם אפשרויות אחרות בהן אתה צריך לכתוב או לבחור את השם, מק”ט, משקל, סטטוס, מחלקת מס, מחיר ונראות. הגדרות נוספות נוספות הן אופציונליות כמו היצרן, צבע, הגדרת המוצר כחדש מתאריך ולתאריך אחר, מחירי שכבות, מחיר מיוחד מתאריך לאחר, ואם המוצר זמין לרכישה באמצעות Google Checkout.

אל תשכח לשמור בכל פעם שאתה מבצע עדכון ולכתוב את התיאור ואת התיאור הקצר, באמצעות עורך HTML או עורך WYSIWYG.

להלן סרטון הדרכה שנוצר על ידי יאנג פרה בע”מ ומציג כיצד להוסיף מוצרים, ליצור קטגוריות ותכונות:

הוספת תמונות למוצרים שלך

אתה יכול להוסיף תמונות שונות למוצרים שלך בצורה מאוד פשוטה באמצעות הקטלוג והאפשרות ניהול מוצרים מהתפריט. אתה בוחר מוצר מהרשימה ולחץ על כפתור תמונות ואז לחץ על עיין בקבצים כדי לבחור אילו תמונות ברצונך להעלות ולחץ על שמור.

נהל תכונות מוצר

אם אתה רוצה שיהיו לך יותר תכונות למוצרים שלך, עליך רק ללחוץ על כפתור Create New Attribute ולערוך אותו, לאחר מכן עליך לשמור אותו ולהקצות את המוצר לקטגוריה שנבחרה..

נהל תגי מוצר

לקוחות יכולים לתייג מוצר, אך עליך לאשר איתם לפני היציאה לציבור, אם תרצה תוכל להשבית תכונה זו במרכז השליטה שלך..

אתה יכול להוסיף תג, לאשר ולראות אותו אם אתה רוצה בעזרת כפתור הוסף התגים שלך בו אתה כותב את התג ולחץ על הוסף תגיות. תופיע הודעת הודעה ועליך לעבור ללוח המחוונים של מג’נטו בקטלוג, תגים ותגים ממתינים כדי לראות את כל התגים הממתינים שלך ולאשר אותם אם אתה רוצה.

כדי לאשר תג אתה פשוט צריך ללחוץ עליו ולשנות את הסטטוס של התג לאושר ממתנה ואז לשמור שמור תג.

נהל הערות משתמשים

אתה יכול לאשר, למחוק ולערוך הערות משתמשים מדפי המוצר ותוכל גם להשיב ולתת למשתמשים משוב לביקורות או לחוות דעתם.

שיטות תשלום

שערים לתשלום מג'נטו

באמצעות מג’נטו אתה יכול גם להגדיר אמצעי תשלום כמו PayPal, Authorize.net, המחאה או הזמנת כסף, כרטיסי אשראי כמו אמריקן אקספרס, מאסטר קארד, ויזה, ויזה אלקטרון וכן הלאה דרך לוח המחוונים שלך במערכת, תצורה, מכירות ושיטות תשלום בהן אתה נמצא יכול לאפשר אמצעי תשלום, להשבית אותם או לערוך אותם עם אפשרויות כמו כותרת, סטטוס הזמנה, סוגים, קוד אבטחה, אימות כרטיס מאובטח תלת-ממדי, מדינות מותרות וכן הלאה.

שיטות משלוח

אתה יכול לאשר שיטות משלוח עבור המוצרים והלקוחות שלך לעבור לשיטות מערכת, תצורה, מכירות ומשלוח ולהגדיר את הגדרות המשלוח מתוך הגדרות המשלוח בהן אתה כותב מקור: מדינה, אזור, מיקוד, עיר וכתובת רחוב ואז בחירת משלוח שיטה לעריכה: שער קבוע, שיעורי טבלה, משלוח חינם, UPS, USPS, FedEx, DHL.

עמודים סטטיים

אם אתה זקוק לדפים סטטיים ליצירת קשר או למשל, אתה יכול ליצור עמוד בקטע CMS בלוח המחוונים של מג’נטו ולנהל דפים, שם תוכל לערוך עמוד על ידי לחיצה עליו ושימוש בלוקים סטטיים לעריכת חלקי כותרת עליונה או כותרת תחתונה. כאן תוכלו גם לבצע סקרים ודברים שימושיים אחרים כמו טבלאות.

מג’נטו היא פלטפורמת האינטרנט הסחר האלקטרונית הטובה ביותר, קלה לשימוש, אינטואיטיבית ועם הרבה תכונות שימושיות, אחד מכל ארבעה עסקיים בוחרים במג’נטו ולמעלה ממיליון חברות משתמשים בה בשנת 2015 ושיש להם יותר מחמישה מיליון הורדות בשנה האחרונה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map