בנה אתר במינימום השקעה ומכור אותו לרווח

לבנות ולמכור אתרים למטרות רווח


ישנם אלפי אנשים שמתפרנסים מהם אתרי דפדוף. למרות שזהו שוק קשה אתר טוב יימכר במהירות תמורת רווח עצום.

מרבית הסנפירים באתר המתחילים נכשלים, מכיוון שהם לא יודעים לעשות זאת מההתחלה ועד הסוף. לחלקם עשוי להיות רעיון טוב, לאחרים אולי תקציב גדול, אך אם אינכם יודעים לשלב ביניהם, לא תוכלו ליצור אתר אינטרנט שמוכר. היום, אני מונה כמה סיבות מדוע כדאי לכם לקחת בחשבון בניית אתרים והעלאתם, כמו כן ילמד אותך כיצד לעשות זאת בדרך הנכונה.

למה לבנות אתר ולמכור אותו?

בניית אתרים ללקוחות היא דרך נהדרת להרוויח כסף. זה יכול לספק לך הכנסה יציבה וארוכת טווח אם יש לך מספיק לקוחות. זה ידרוש הרבה מאמץ וזמן כדי למצוא לקוחות חדשים לתחזק את אתר הלקוח הנוכחי ולתמוך בהם. זו עבודה במשרה מלאה.

מה אם כבר יש לך משרה מלאה, אבל אתה רוצה לעשות קצת כסף מזומן? ובכן, תוכלו לנסות לבנות אתר בזמנכם הפנוי. בניית אתר מאפס, שימוש בתוכנה כמו וורדפרס, לא ייקח זמן רב. אתה יכול להיכנס לאינטרנט תוך מספר ימים, עם שעות עבודה מועטות בלבד בתקציב מינימלי.

מהי ההשקעה הראשונית בבניית אתר?

כאן מדובר על הוצאות שנתיות, ואילו אירוח ותחום נרכשים בתוכנית לשנה לפחות.

 • תוכנית אירוח אתרים משותפת תעלה כ- $ 5 לחודש, כלומר 60 $ לשנה
 • דמי שם דומיין הם בסביבות 10-15 דולר לשנה לדומיין .com
 • וורדפרס – זוהי תוכנת קוד פתוח חינמית; השתמש בזה בביטחון.
 • נושא וורדפרס פרימיום – הוצאה חד פעמית של 40-60 דולר (אך אתה יכול להשתמש גם בחינם)

אז לסיכום זה, תזדקק לתקציב של 100-120 דולר כדי לקבל את אתר האינטרנט שלך באופן מקוון. אחרי זה מגיע החלק בו אתה יוצר ומעלה את התוכן. אם אינך טוב בכתיבת מאמרים, או שאין לך זמן ליצור את התוכן, אתה יכול למקם מיקור חוץ על חלק זה, עם זאת הוא יעלה לך כ 5- $ 10 $ למאמר.

כיצד לבנות אתר?

אסור לפתוח אתר מבוסס על רעיון שנשמע טוב. אם יש לך רעיון, קח את הזמן שלך, עשה את המחקר, נתח את השוק ואת התחרות, גלה אם יש ביקוש לאתר כזה. שאל את דעתם של אנשים בפורומים שונים של מנהלי אתרים, אך אל תגיד להם את כל הרעיון שלך, מכיוון שמישהו עלול לגנוב אותו.

לאחר סיום המחקר, ובחרת נישה רווחית, כעת תוכל להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלך.

השלב הראשון הוא להשיג ספק אירוח אתרים. אל תלך עם אירוח אתרים הזול ביותר שאתה מוצא, במקום זאת בחר חברת אירוח המספקת שירות אמין ובמחיר סביר. ישנם ספקי אירוח אתרים המציעים שם תחום בחינם וכן נקודות זכות לפרסום. אתה יכול לחסוך קצת תקציב בבחירת תוכנית אירוח שמגיעה עם בונוסים אלה. אם אתה בונה את האתר שלך באמצעות וורדפרס, עליך לבחור חברת אירוח המוצלחת באירוח וורדפרס ומציעה כלי התקנה בלחיצה אחת..

עליך להשתמש בוורדפרס לבניית האתר שלך, מכמה סיבות:

 • זה בחינם לשימוש וקל לתצורה (אין צורך בניסיון בכדי להתחיל)
 • קל להתאים ולהתאים את הפונקציונליות שלו לצרכים שלך
 • זה פופולרי מאוד, כך שהקונים הפוטנציאליים שלך עשויים כבר לדעת כיצד להשתמש בו

לאחר שהמערכת שלך מוכנה, התקן נושא וורדפרס בחינם או פרימיום, התקן את התוספים הדרושים לך. להלן מדריך שמסביר כיצד ליצור אתר באמצעות וורדפרס.

עכשיו אתה יכול להתחיל להוסיף תוכן. זהו החלק הגוזל זמן רב מכיוון שתצטרכו לכתוב מאמרים ייחודיים ואיכותיים. אם אתה רוצה לזרז את העניינים, אתה יכול למקם מיקור חוץ על חלק מיצירת התוכן; עם זאת זה ידרוש תקציב נוסף. תלוי בניסיון של הכותב ורמת כתיבת המאמר יכול לעלות לך בין $ 5 ל- $ 50 לחמש מאות מילים.

איזה סוג של אתרים מוכר היטב?

הגומחה היא גורם חשוב מאוד בעת בניית אתר. בחירת נישה יכולה להיות קושי. אתה תמיד צריך לחפש נושא מסוים שיש בו תחרות ממוצעת, אבל עדיין יש בו קצת כסף. לא צריך להיות מומחה לנושא הספציפי הזה, אבל אתה צריך להיות קצת ידע או מוכן ללמוד עוד. אחרת לא ניתן יהיה לכתוב את התוכן הדרוש.

3 סוגים של אתרים שבוודאי ימכרו:

 • אתרי תוכן
 • אתרי מכירות של מוצר או שירות
 • אתרי שותפים

אתרי תוכן: אלה האתרים הפופולריים ביותר. בקטגוריה זו תוכלו לכלול בלוגים, אתרי חדשות, פורומים, אתרי שיתוף תמונות וכדומה. אתרים אלו הם בדרך כלל באמצעות שוק המונק ממכירת שטחי פרסומות או באמצעות גוגל אדסנס..

מכירת מוצרים ושירותים: אתרים אלה בנויים בדרך כלל עם פלטפורמת מסחר אלקטרוני (אפשר ליצור חנות מקוונת באמצעות וורדפרס) וממקד ומוכר סוגים מסוימים של שירותים או מוצרים. אתרים מסוגים אלה עשויים שלא למכור טוב במיוחד מכיוון שהם מחייבים מאמץ וזמן רב יותר לרוץ ולתחזק. עם זאת ישנם כמה חריגים כמו זה:

אתר מצחיק למכירה

הרעיון של מכירת חבילות תפוחי אדמה מצחיקות באינטרנט נראה רעיון עסקי טוב וגם נראה רווחי מאוד.

הבחור הזה טוען שהאתר PotatoParcel.com הושק במאי 2015 וכבר הניב הכנסות של למעלה מ- 40,000 דולר. נותרו 6 ימים עד לסיום המכירה והמכירה הפומבית כבר עומדת על 16,000 דולר. בהצלחה לאלכס! מצפה לראות איך מסתיימת מכירה פומבית זו.

אתרי שותפים: הם גם מאוד פופולריים. אתרים מסוג זה דומים מאוד לאתרי תוכן, אולם הם מתמקדים יותר ביצירת תוכן סביב סוגים מסוימים של מוצרים או שירותים. מרבית אתרי הביקורת מנוצרים באמצעות מכירות של שותפים עצמאיים.

מה שווה האתר שלי?

כנראה שזו השאלה החשובה ביותר שעולה, בעת מכירת אתר. לכמה צריך למכור אותו?

כשאתה מוכר אתר, תמכור גם את התוכן, את הדומיין, את כל הרעיון העסקי שעומד מאחוריו. תחום יכול להיות שווה יותר מאשר האתר עצמו. בדרך כלל אתרים ימכרו פי 10 עד 12 יותר מהרווח שהם מייצרים בחודש אחד. כך שאם האתר שלך מרוויח 100 דולר בחודש אחד, אתה יכול למכור אותו במחיר של 1200 דולר. בהחלט זהו כלל לא כתוב, אך הוא יכול לתת לך התייחסות טובה לחישוב כמה שווה האתר שלך.

היכן למכור את האתר שלי?

ישנם אתרים רבים שבהם אתה יכול למכור את הנכס המקוון שלך. הדרך הזולה ביותר היא לפרסם בפורומים של מנהלי אתרים ולהעלות שם את אתר האינטרנט שלך למכירה. אתה יכול גם לשלוח דוא”ל לתחרות שלך. הם עשויים להיות מעוניינים לרכוש את האתר שלך.

אתה יכול גם לנסות באתרי מכירה פומבית כגון Flippa.com או שאל את המתווך בכתובת Latonas.com כדי לעזור לך למכור את האתר שלך. שירותים אלה עם זאת יעלו לכם כסף. כל אפשרות שתבחר למכור את האתר שלך, וודא שהתשלום מתבצע באמצעות שירות נאמנות. בדרך זו תוכלו להיות בטוחים, שהכסף יגיע.

מילים אחרונות והמלצה

אם אתה רק מתחיל עם דפדוף באתר, עליך לדעת שזה יהיה מסע ארוך עד שתמכור את אתר האשוח שלך. אז היו מתמידים ואל תוותרו בקלות. אני כל הזמן חוזר על עצמי, אך חשוב לבחור נישה שהיא רווחית ובעלת שווי שוק טוב. כדי שתוכלו לבנות אתר מצליח, תזדקקו לבסיס חזק עבורו, כך שגם לא ניתן להתעלם מאירוח אתרים. אז וודא שאתה בוחר ספק אירוח טוב ובנה את אתר האינטרנט שלך עם כלי טוב. אני ממליץ על וורדפרס.

עדכון מהיר: שמתי עין אחת על פליפה, לראות איך תפוח אדמההמכירה הפומבית יורדת. הופתעתי שהמכירה הפומבית הסתיימה ב -28,500 דולר ולא עמדה במחיר העתודה. אף על פי שהאתר לא מכר בשלב זה, המוכר יודע שמישהו רצה לשלם סכום זה של מזומן עבורו. זו דוגמא טובה מאוד, כיצד רעיון טוב להפוך לאתר יכול להביא לך הרבה כסף. אז למה אתה מחכה? לכו והתחילו ליצור אתר!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map