כיצד לשפר את התוכן שלך על ידי שיפור עצמך

שפר את התוכן שלך


כדי להמשיך להתקדם בכל סוג של עבודה שאתה לוקח, עליך לשפר את עצמך בראש ובראשונה. מאמץ לשיפור עצמי הוא זה שיעשה אותך יותר מוכשר, אמין ושווה את הכסף לטווח הרחוק.

מי שאתה משתקף במדויק בכל פוסט שאתה כותב וכמעט בכל היבט של העבודה שלך. אם התמזל מזלכם, יש לכם קולגות שעושים כמיטב יכולתם לדחוף אתכם קדימה ולעזור לכם להשתפר בכל יום. אם לא, עליך לחפש כמה או לקחת את האחריות הזו לעצמך ברגע זה. מכיוון ששום דבר לא מחבל בהצלחה שלך בשום תחום עבודה מאשר שליליות ומחשבה לא קונסטרוקטיבית. השליליות יכולה להגביל את הפוטנציאל שלך להפוך לאדם גדול באמת בתחומך ולהוביל עסק תכליתי ומספק.

לא תמיד להתקדם ולשחרר הרגלים ישנים. אבל החלק הקשה ביותר הוא לא לעבוד כל הזמן על עצמך, זו ההחלטה לבצע את השינוי. להחליט באמת להתמסר לשיפור עצמי מתמיד זה הדבר הגדול ביותר שאתה יכול לתת לקריירה שלך ולאהובים שלך. מכיוון שברגע שאתה באמת מסתכל על המצב, אתה רואה שהמכשול האמיתי היחיד שעומד בפניך הוא עצמך.

במאמר זה, אני מתכוון לפרט את ההרגלים והתכונות שאתה צריך לפתח בכדי לקיים קריירה מצליחה יותר ולחיים בריאים יותר. אלה לא רק יהפכו אותך לאיש מקצוע הרבה יותר טוב, אלא לאדם טוב יותר מכל. להיות טוב יותר פירושו שרוב תחומי העבודה שלך וכל שאר הבחירות שלך יושפעו לטובה. אז, עם הלך הרוח הזה, בואו ונדבר לזה!

קבל תמיד את האתגרים

לקבל אתגרים  להיות נוח יהרוג את המאמצים שלך להגיע להצלחה גדולה יותר בכל פעם. אם כבר הקמת את עצמך בתחום ואתה מרוויח מספיק כסף כדי להסתדר, אל תתפשר. להיות נוח יתר על המידה ולא לקבל אתגרים חדשים לאט לאט תנקז את חייך, רק כדי להשאיר אותך במבט לאחור על הקריירה שלך אחרי חמש שנים, מתוך הבנה שעשית את אותו הדבר שוב ושוב. העובדה שאדם לא ממשיך להתקדם במאמצים ואתגרים חדשים נובע רק מפחד. הם נקשרים לרגשות חרדים עם תירוץ ש”הם דבקים במה שעובד “.

הצעד הראשון בדרך להשתפר הוא לצאת מאזור הנוחות שלך. זה בכלל לא קל וכל חוויה לא נוחה תגרום לך לרצות לחזור כל פעם מחדש. עם זאת התקדמות תגיע מתוך אמונה יחידה, שהיא העובדה ש”כל אתגר קיים כדי לעזור לך לצמוח “. אתה לומד דרך ניסוי וטעייה, אז עשו כמיטב יכולתכם לחיות ביעילות כשאתם מאותגרים.

ראו את ההזדמנויות

קל לראות מצב בגלל המגבלות הרבות שהוא מטיל, אך לעתים קרובות מספיק, יש גם כמות שווה של הזדמנויות הכרוכות בכך. אם אתה מסתכל על מה שאין לך בחיי העבודה / העסק שלך, אתה לא יכול להעריך את מה שהשגת עד כה.

אימן את עצמך לראות את ההזדמנות בכל דבר. מתלוננים לא משיגים אותך לשום מקום, ואין דבר יותר מתנקז מאשר להיות סביב מישהו שהוא כל הזמן שלילי לגבי העבודה שהם עושים. אם אתה עובר את המעבר הנפשי מהשליליות שלך להוקרת תודה, הגישה שלך חשובה לאנשים שחשובים במצבך.

אל תהיה כל כך רציני בעניין

קל להיות נוקשה ועסוק כל הזמן. חיי העבודה שלך יכולים בקלות להיות מונעים באופן שגרתי בלבד ומכוונים למשימות, אבל אם אתה מוציא את הכיף מזה, זה יכול להרגיש לא שווה לעשות זאת יותר. אם אתה מפסיק לצחוק ולהנות עם זה, אתה מתחיל לפעול באופן מכני ופתאום אתה מרגיש שאתה חי את חייך תחת ענן אפל של משימות שלא מובילות למימוש כלשהו..

העבודה שלך לא נוגעת רק לבצע משימות, ליצור יותר תוכן, להרוויח יותר כסף. קח כמה רגעים לעשות שינוי בשגרה שלך, הגדר אותה מעט, נסע או פשוט בחר לעשות דברים שכיף.

לעבוד עם מטרה

לעבוד עם מטרהעבודה רק בשביל כסף היא מטרה דקה מאוד והיא גם לא תיקח אותך רחוק מדי. אך חתירה למשהו גדול ממך, לבנות משהו גדול באמת יביא לחיים בשפע באמת. כולם עובדים כדי להשיג משהו. אושר הוא תוצר לוואי של ההישג ההוא.

אם אתה כל הזמן נוקט בפעולה עם מטרה ברורה בראשך, אין מקום לשליליות בדיכאון. על ידי התקדמות לעבר היעדים העסקיים שלך, היותך יצירתי וחדשני יותר, יביא אותך למוטיבציה להמשיך במסעך ולהגיע ליעדים גדולים בהרבה..

ודא שאתה בוחר בגישה שלך

שינוי תמיד תלוי בגישה הפנימית שלך, אך לעיתים קרובות מספיק שאתה לא בוחר בזה, אתה מגיב רק בדרך שבה התנית. אתה יכול להיות בעל בריתך הגדול ביותר או האויב הגרוע ביותר שלך בעבודה ובעסקים, אבל בכל מקרה יש לך עבודה לעשות, כך שאתה יכול להיות מישהו שעוזר לעצמו. החיים לעולם לא יהיו 100% כמו שאתה רוצה ואף אחד לא ימסור לך דברים על צלחת כסף, אבל אתה תמיד יכול לשנות את אופן ההתנהגות שלך.

דרך פשוטה להתמודד עם זה היא לשנות את השפה שאתה מדבר עם עצמך איתה. זה יכול להיות הדבר הקשה ביותר לעשות כשדברים לא הולכים כל כך טוב, אבל אתה תמיד יכול לשנות את זה.

תהיה כנה עם עצמך

בין אם אתם יוצרים תוכן ייחודי או סתם חיים את חיי היומיום שלכם, להיות כנים עם עצמכם הם אחת מתכונות האישיות החשובות ביותר שתוכלו לפתח. כנות עם עצמך תעזור לך להיכנס למצבים שבהם אתה באופן טבעי מתפקד טוב יותר. אבל דרוש אומץ להביט במראה ולהבין שמה שאתה עובד עבורו אינו דבר שאתה באמת מוצא בו שמחה.

זה דרך קשה להשלים עם זה אבל זה יעשה אתכם הרבה יותר טובים והרבה יותר מאושרים. יש לך שתי אפשרויות. המשיכו לשכנע את עצמכם שאתם פועלים למען משהו שבסופו של דבר אינכם נהנים ממנו או עשו מאמץ כנה לקראת שינוי.

קרא וחקור יותר

יצירת תכנים מדהימים, עשיית עבודה טובה והיותה ייחודית בסך הכל נובעת מכל הדחפים השונים שאספת לאורך זמן. כיום, יש לך גישה בלתי מוגבלת לתוכן שאתה יכול לצרוך ולבצע מסעות ואירועים שונים מעולם לא היו נוחים יותר. אז קחו את ההזדמנויות הרבות להרחיב את עצמכם ולהפוך למשהו חדש.

בנה את האומץ להתחיל משהו חדש

העברת הדברים ממה שעשית עד כה והתחלת משהו אחר לגמרי דורשת את האומץ והמאמץ הרב ביותר. אתה יוצא לפתע מחוץ לאזור הנוחות שלך ולמשהו אחר לגמרי שאולי אינך טוב בו בהתחלה. אך קחו בחשבון שתמיד כדאי.

עזרו לאחרים בדרך

אם תעבור על חיי העבודה שלך כאילו שזה בדיוק עבורך, תתאבק ותרגיש פחות מרוצה ברגע שתשיג מטרה. להיות מרוכז בעצמך אולי נראה כמו דרך יעילה להתמודד עם הדברים, אבל זה למעשה מרוקן אותך מאושר. כל הנקודה של הקמת חברה ומתן שירות היא לעזור למישהו אחר להגיע למטרות שלו.

תמיכה באחרים לאורך הדרך, הכנת עבודה נוספת כדי להצליח ולהשיג את הגרסה הטובה ביותר של עצמם, היא הדרך לתחושת הגשמה מוגברת..

אמץ אנשים חיוביים ופסל את השליליות

תישאר חיוביישנו ביטוי נפוץ שאומר “אם יש לך 4 חברים מפסידים, אתה חייב להיות החמישי”. זה נכון כמעט בכל היבט של החיים. כנראה שיש לך לפחות כמה אנשים שליליים שאתה מסתובב איתם על בסיס שבועי. אולי הוא היה חבר שלך מילדותך, אבל אם הבחור מעשן עשב ומשחק משחקי וידאו כל היום, אתה יכול רק לאהוב אותו כל כך.

במקום זאת, חפש אנשים שהם יותר טובים ממך בהיבט כלשהו. חפש את הזוכים שמהם תוכל ללמוד ומי מחפש לדחוף אותך קדימה במקום לרחם על עצמך.

בנה משמעת עצמית

שום דבר לא ישמור אותך יותר על המסלול ופעולך לשיפור עצמך מאשר משמעת עצמית. כל דבר שכדאי להשיג לוקח הרבה משמעת עצמית והתמדה. שמור על עצמך ממוקד במטרה לטווח הארוך ולא מאפשר לשום דבר או אף אחד אחר לעקוב אחרך. עבוד על התמדה ומעקב אחר הפרויקטים שאתה מתחיל. שואפים להיות מכוונים לפרטי פרטים ככל האפשר ולהפיק את המיטב מהעבודה שלך בכל פעם.

סיכום

הנה זה. מדריך איתן לשיפור בכל קריירה שתמשיכו ולהיות בן אנוש הרבה יותר מוכשר באופן כללי. מכאן והלאה זה תלוי בך כדי להפיק את המיטב, אז צא ועשה את זה!

אני מקווה שמאמר זה עזר לך ללמוד היום משהו חדש ושנראה אותך שוב בקרוב הבא!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map